עבור אל תוכן

סקר בחירות 2013

• אנא התחבר בכדי להגיב
39 תגובות לנושא זה

סקר: בחירות 2013- למי אתם מצביעים? (37 משתמשים הצביעו)

לאיזה מפלגה תציבעו בבחירות הקרובות?

1. הליכוד ביתנו (7 הצבעות [18.92%])

אחוז ההצבעות: 18.92%

2. העבודה (2 הצבעות [5.41%])

אחוז ההצבעות: 5.41%

3. ש''ס (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעות: 0.00%

4. יש עתיד (7 הצבעות [18.92%])

אחוז ההצבעות: 18.92%

5. הבית היהודי (13 הצבעות [35.14%])

אחוז ההצבעות: 35.14%

6. קדימה (0 הצבעות [0.00%])

7. התנועה-ציפי לבני (1 הצבעות [2.70%])

אחוז ההצבעות: 2.70%

8. עוצמה לישראל (2 הצבעות [5.41%])

אחוז ההצבעות: 5.41%

9. עלה ירוק (1 הצבעות [2.70%])

אחוז ההצבעות: 2.70%

10. מרץ (0 הצבעות [0.00%])

11. רע''ם-תע''ל (0 הצבעות [0.00%])

12. פתק לבן (4 הצבעות [10.81%])

אחוז ההצבעות: 10.81%

הצבעה אורחים אינם יכולים להצביע

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
למי תצביעו בבחירות הקרובות?

נערך על-ידי amircz, 18.01.2013 - 13:58 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
פתק לבן נדמה לי.
לא מכיר אף אחד בפוליטיקה, בכללי לא יודע מה זה פוליטיקה... וגם לא יצא לי אף פעם להתעניין.
בכל אופן, הבנתי שאם אשים פתק לבן אז זה לא אמור לחזק את כל הדוסים חרדים האלה וכל הפסיכופטים, אז אלך נראה לי על פתק לבן. :)

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
סלביק אם זה לא מעניין אותך אז תצביע כבר לפיראטים חחח

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהNickLess, ב-18.01.2013 - 13:57 PM, אמר:

סלביק אם זה לא מעניין אותך אז תצביע כבר לפיראטים חחח

חחחחח כן שמעתי עליהם!
הבנתי שהם רוצים לעשות שלכלל התושבים יהיה אינטרנט מהיר חינם בבית חחחח. (כן, כאילו שזה יקרה...)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-18.01.2013 - 13:56 PM, אמר:

פתק לבן נדמה לי.
לא מכיר אף אחד בפוליטיקה, בכללי לא יודע מה זה פוליטיקה... וגם לא יצא לי אף פעם להתעניין.
בכל אופן, הבנתי שאם אשים פתק לבן אז זה לא אמור לחזק את כל הדוסים חרדים האלה וכל הפסיכופטים, אז אלך נראה לי על פתק לבן. :)
סלביק, אחת ההודעות המביכות שקראתי.

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
אם הייתי יכול להצביע, כנראה פיראטים או ליכוד.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-18.01.2013 - 14:24 PM, אמר:

סלביק, אחת ההודעות המביכות שקראתי.

מה לעשות, אני אגיד לך דוגרי? לא מתעניין בשיט בכלל במה שקורה בארץ.. עצם העובדה שבכלל שמעתי כמה שמות של מפלגות ומכיר
זה כי שמעתי עליהם נטו בשבוע האחרון שסתם חפרו לי עליהם, מעבר לזה.. שום דבר לא מעניין אותי. הכל פה גם ככה מכור, למה שאתעניין?
כולם מבטיחים ולא מקיימים כלום.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
הבית היהודי!

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
6
רגיל
אני יכול להבין את מה שאתה אומר נאו אבל מצד שני, יש לנו פה בעיות חמורות במדינה שצריכות להיפתר, לדעתי ביבי ממש גרוע לנו, במיוחד לאור העובדה שברק אובמה שונא אותו, הוא גורם לנו להתנתק מעולם ומבודד אותנו, וזה מסוכן לנו מבחינה קיומית, אז איך אפשר להגיד שזה לא מעניין?

בכל מקרה הקווים המנחים שלי בבחירה שלי בבחירות הקרובות הם כאלה: 1. לא ביבי 2. נגד הכספים לחרדים, ולכן אני אלך כנראה עם יאיר לפיד

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהchiko, ב-18.01.2013 - 15:54 PM, אמר:

אני יכול להבין את מה שאתה אומר נאו אבל מצד שני, יש לנו פה בעיות חמורות במדינה שצריכות להיפתר, לדעתי ביבי ממש גרוע לנו, במיוחד לאור העובדה שברק אובמה שונא אותו, הוא גורם לנו להתנתק מעולם ומבודד אותנו, וזה מסוכן לנו מבחינה קיומית, אז איך אפשר להגיד שזה לא מעניין?

בכל מקרה הקווים המנחים שלי בבחירה שלי בבחירות הקרובות הם כאלה: 1. לא ביבי 2. נגד הכספים לחרדים, ולכן אני אלך כנראה עם יאיר לפיד

בן אדם שמעולם לא הנהיג או עסק בפוליטיקה והחליט לפני חצי שנה לרוץ ?

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהamircz, ב-18.01.2013 - 15:57 PM, אמר:

בן אדם שמעולם לא הנהיג או עסק בפוליטיקה והחליט לפני חצי שנה לרוץ ?
פוליטיקאי צבוע שכל מה שמעניין אותו זה להיות ראש ממשלה והוא כבר הוכיח שהוא מוכן למכור את אמא שלו כדי להרכיב ממשלה?
ומעל כל זה הוא עוד גורם לכל העולם להיות נגדנו ובמיוחד ארה"ב

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהchiko, ב-18.01.2013 - 16:00 PM, אמר:

פוליטיקאי צבוע שכל מה שמעניין אותו זה להיות ראש ממשלה והוא כבר הוכיח שהוא מוכן למכור את אמא שלו כדי להרכיב ממשלה?
ומעל כל זה הוא עוד גורם לכל העולם להיות נגדנו ובמיוחד ארה"ב

אני אמרתי שאני רוצה את ביבי? רק אמרתי שבן אדם שלא עסק מעולם בפוליטיקה או הנהיג משהו, לא יכול להיות ראש ממשלה.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
צ'יקו לי זה נשמע כאילו לא מעניין אותך הביטחון...

את הדעות של יאיר לפיד בנושא המצב הביטחוני אתה בכלל מכיר?
או כי אתה מצביע לו כי הוא הבטיח " פוליטיקה חדשההה"

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהamircz, ב-18.01.2013 - 16:02 PM, אמר:

אני אמרתי שאני רוצה את ביבי? רק אמרתי שבן אדם שלא עסק מעולם בפוליטיקה או הנהיג משהו, לא יכול להיות ראש ממשלה.
אני אמרתי שהוא מועמד אידיאלי? הוא הכי פחות גרוע לדעתי ודווקא זה שהוא לא עסק בפוליטיקה מעולם אולי זה היתרון הכי גדול שלו שהוא בא עם ידיים נקיות. אני מחפש מועמד שידאג כמה שיותר לטובת המדינה ועם כמה שפחות אינטרסים חיצוניים

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-18.01.2013 - 15:37 PM, אמר:

מה לעשות, אני אגיד לך דוגרי? לא מתעניין בשיט בכלל במה שקורה בארץ.. עצם העובדה שבכלל שמעתי כמה שמות של מפלגות ומכיר
זה כי שמעתי עליהם נטו בשבוע האחרון שסתם חפרו לי עליהם, מעבר לזה.. שום דבר לא מעניין אותי. הכל פה גם ככה מכור, למה שאתעניין?
כולם מבטיחים ולא מקיימים כלום.
יש הבדל בין זה לבין "בכל אופן, הבנתי שאם אשים פתק לבן אז זה לא אמור לחזק את כל הדוסים חרדים האלה וכל הפסיכופטים, אז אלך נראה לי על פתק לבן. :)"

chiko

chiko
  •  חברים רשומים
  • 48 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-18.01.2013 - 16:05 PM, אמר:

צ'יקו לי זה נשמע כאילו לא מעניין אותך הביטחון...

את הדעות של יאיר לפיד בנושא המצב הביטחוני אתה בכלל מכיר?
או כי אתה מצביע לו כי הוא הבטיח " פוליטיקה חדשההה"
מאוד מעניין אותי הביטחון, אבל גם מדיניות הפנים שלנו חשובה לי. סתם מעניין אותי לדעת למי אתה מצביע? בכל מקרה אם מסתכלים על המצב הבטחוני שלנו, לדעתי אנחנו תלויים בארה"ב ודעת העולם היא כן חשובה, אז אם נניח נחליט לפתוח במלחמה עם איראן וארה"ב לא תתמוך בנו אנחנו נהיה בבעיה חמורה, זה מה שאתה רוצה? כמו שרשמתי לא טענתי שהוא המועמד האידיאלי אבל הוא הכי פחות גרוע לדעתי. בכל מקרה אעדיף לא להעביר את יום שישי שלי בדיונים פוליטיים ולכן לא אגיב יותר בנושא פה, הבעתי את דעתי וזאת דעתי בלבד, אתם מוזמנים להסכים איתי ואתם מוזמנים לא, שבת שלום לכולם :)

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
לפי דעתי שהבית היהודי יזכה פה , רוב הצעירים ( ורוב הפורום צעירים ) מאוד קיצוניים בדעותיהם ומושפעים חזק מאוד מתעמולה !
ביטחון זה סתם חארטה שביבי מוכר לנו כבר הרבה שנים ( אני בא מבית של חברי מרכז ליכוד ) , אני כנראה יצביע למרכז ( עדיין לא החלטתי למי ).
ביבי יודע לנאום יפה מאוד ובלי שאף אחד שם לב הוא גם פותח במלחמות או מפחיד אותנו עם המצב הביטחוני כשיש מחאות כלכליות ברחוב , ביבי חכם מאוד והעם טיפש מאוד שמאמין לו כל פעם מחדש............ מי שבאמת ימני מהלב עדיף שיצביע בנט!!
אני לא אוהב חרידים אוכלי חינם ואני לא אוהב את זה שכמה טמבלים בונים לי צריפים אי שם בשטחים שלעולם לא יהיו שלנו ( מסביב כולם ערבים ) .
לי ואני מאמין לעוד רבים אחרים המצב הכלכלי חשוב יותר ממצב ביטחוני ובשביל שלא יזיינו אותנו במיסים חייבים לשנות את המדינה ........ אל תדאגו לגביי ביטחון כי צבא ישאר חזק גם עם מרץ יהיה בשלטון תאמינו לי ..... כל הביטחוניסטים והחיילים הכי טובים באו משמאל ויש להם יותר ביצים ועושים הרבה יותר מימין שרק מדברים ......... אולמרט שניחשב מרכז עשה בשקט את העבודה בסוריה בלי אישור של אמריקה ובלי לדבר על זה שנים כמו שביבי עושה לגביי אירן .

הכי חשוב , לא משנה למי אתם בוחרים תלכו להצביע :)

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-18.01.2013 - 18:37 PM, אמר:

לפי דעתי שהבית היהודי יזכה פה , רוב הצעירים ( ורוב הפורום צעירים ) מאוד קיצוניים בדעותיהם ומושפעים חזק מאוד מתעמולה !
ביטחון זה סתם חארטה שביבי מוכר לנו כבר הרבה שנים ( אני בא מבית של חברי מרכז ליכוד ) , אני כנראה יצביע למרכז ( עדיין לא החלטתי למי ).
ביבי יודע לנאום יפה מאוד ובלי שאף אחד שם לב הוא גם פותח במלחמות או מפחיד אותנו עם המצב הביטחוני כשיש מחאות כלכליות ברחוב , ביבי חכם מאוד והעם טיפש מאוד שמאמין לו כל פעם מחדש............ מי שבאמת ימני מהלב עדיף שיצביע בנט!!
אני לא אוהב חרידים אוכלי חינם ואני לא אוהב את זה שכמה טמבלים בונים לי צריפים אי שם בשטחים שלעולם לא יהיו שלנו ( מסביב כולם ערבים ) .
לי ואני מאמין לעוד רבים אחרים המצב הכלכלי חשוב יותר ממצב ביטחוני ובשביל שלא יזיינו אותנו במיסים חייבים לשנות את המדינה ........ אל תדאגו לגביי ביטחון כי צבא ישאר חזק גם עם מרץ יהיה בשלטון תאמינו לי ..... כל הביטחוניסטים והחיילים הכי טובים באו משמאל ויש להם יותר ביצים ועושים הרבה יותר מימין שרק מדברים ......... אולמרט שניחשב מרכז עשה בשקט את העבודה בסוריה בלי אישור של אמריקה ובלי לדבר על זה שנים כמו שביבי עושה לגביי אירן .

הכי חשוב , לא משנה למי אתם בוחרים תלכו להצביע :)

מה הבעיה להפציץ בסוריה? אפילו מרצ היו עושים את זה..הבעיה עם איראן היא יותר מעשור ותאמין לי שזה לא כל כך פשוט לתקוף שם למרות שביבי עושה מיטב מאמציו למנוע אירן גרעינית.
למרות שביבי אחלה בביטחון, הוא חרא בכלכלה ואני חושב שהעבודה ויש עתיד מועמדות טובות ומקווה שהם יזכו

Elita122

Elita122
  •  חברים רשומים
  • 62 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
אם יכולתי, הייתי מצביע לליכוד ביתנו, כי הדעות שלי הכי קרובות לדעות שלהם.
מקום ראשון אצלי הוא בנימין נתניהו.
מקום שני אצלי הוא נפתלי בנט.
מקום שלישי אצלי הוא הרב חיים אמסלם.
הלוואי ששלושתם ירכיבו את הממשלה הבאה.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה