עבור אל תוכן

יישום חדש: מי הדביק אותי בשפעת ואת מי אני הולך להדביק?

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

katzir.s

katzir.s
  •  חברים רשומים
  • 547 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
7
רגיל
קמתם בבוקר עם אף גדוש, כאב ראש עמום ועיניים נוצצות. לאחר שמדדתם חום וגיליתם שכדאי לכם לחזור אל מתחת לפוך, הגיע הזמן לגלות מי מחבריכם הוא זה שהעביר לכם את המחלה, בשביל שתוכלו להאשים אותו או לכל הפחות לרתום אותו לביקור חולים.

אפליקציית Help: My Friend Gave Me The Flu מבית חברת התרופות Help Remedies, מציעה למשתמשים אלגוריתם חכם המסוגל לנתח סטטוסים, מקומות בילוי, שעות בילוי ואפילו תמונות (או לפחות כך היא טוענת) על מנת לזהות את חברי הפייסבוק החולים ביותר, איתם התרועעתם בתקופה האחרונה. כך למעשה, מסוגלת האפליקציה להבהיר לכם את מי להאשים במחלה שתקפה אתכם – וזה תמיד נחמד שיש את מי להאשים.

חשוב להבהיר כי כדי להשתמש באפליקציה יהיה עליכם להעניק לה הרשאות רבות, הכוללות גישה לפוסטים וסטטוסים שפרסמתם, למידע האישי שלכם, המיקום שלכם, המידע של חבריכם וכל סטטוס ומידע ששיתפו אתכם. לאחר מכן, יהיה עליכם להכניס את המיקום הנוכחי שלכם ולתת לאפליקציה לבצע את הסריקות שלה. לאחר מספר שניות תוצג בפניכם רשימה של חשודים פוטנציאלים המסודרת מהמשתמש "המסוכן" ביותר, ועד אלה שהציגו סימפטומים שונים המעידים על חולי.

לאחר מכן, עומדות בפניכם שתי אפשרויות: לגשת אל אתר החברה על מנת לרכוש את התרופות המתאימות להתמודד עם המחלה, או אפשרות לשים את החבר "בבידוד" – שלמעשה שולח לו הודעה המודיעה כי הוא הדביק אותנו, ושמנו אותו בבידוד ווירטואלי עד שיבריא. כמובן שעל הדרך, אותו חבר מקבל הזמנה להתקין את האפליקציה בחשבון שלו, על מנת לזהות מי הדביק אותו.

במידה שסימנתם שאתם במערכת יחסים, האלגוריתם מזהה את בן הזוג כחשוד העיקרי בהדבקה, גם אם אותו בן זוג אינו משתמש או מעדכן את פרופיל הפייסבוק שלו. בנוסף, בדרך כלל השפעת והחולי נדבקים אליכם באמצעות זרים באוטובוס, במעלית או סתם ברחוב, ומכיוון שאלה אינם חברים שלכם בפייסבוק, האפליקציה לא תדע לזהות אותם.

מנכ"ל Help Remedies מסביר כי החברה עדיין עובדת על שיפורים לאלגוריתם שפיתחה, אך מכל מקרה סביר להניח שאינו מסוגל להתמודד או לזהות תסמיני מחלה בכל שפה שאינה אנגלית - וכמובן שחשוב לזכור כי בשורה התחתונה, החברה מעוניינת לקדם את עצמה ואת התרופות שמציעה יותר מאשר לדאוג למשתמשים, אך עדיין מדובר על גימיק נחמד שיכול לעזור לכם לאיים ולהפחיד את חבריכם ברשת החברתית.

מקור:Newsgeek

נערך על-ידי katzir.s, 17.01.2013 - 12:19 PM.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
אי אפשר לקרוא ככה כלום, זה נראה שעשית העתק הדבק ולא שום דבר אחר.
הכתב קטן ואין מספיק מרווחים ופסקאות..

katzir.s

katzir.s
  •  חברים רשומים
  • 547 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
7
רגיל
הגדלתי ת'גופן וסידרתי ת'פסקאות....תהנה...

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
ה' ישמור ,
זה לא נעים ועוד שאני שומר הרבה על האחינים שלי וכל שני וחמישי
הם חולים ואיזה כאב ראש
רק שכבר החורף הזה כבר יעבור כבררררר
והכי חשוב רק שנהיה בראים