עבור אל תוכן

פפ גווארדיולה ? כנראה לבאיירן.

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

דיווח: באיירן מינכן תודיע היום על החתמתו של פפ גווארדיולה.

תמונה שפורסמה

השמועות רצו כבר מזמן, אבל נראה שהערב זה יהפוך לרשמי. ה"גאזטה דלו ספורט" מפרסם כי חתימתו של אקס בארסה אצל מוליכת הליגה הגרמנית קרובה: "יש כבר סיכום בין הצדדים לעונה הבאה". רובן וריברי במקום מסי ואינייסטה?

להמשך הכתבה באתר ערוץ הספורט:

http://www.sport5.co...252.135946.html

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
    • מונה תודות: 28 תודות
12
רגיל
לא החזקתי ממנו כמאמן, ולא יודע מה עשו ממנו כוכב... ההשפעה של מאמן בקבוצת כדורגל הוא מזערי עד לא קיים.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהdoronhn, ב-16.01.2013 - 17:52 PM, אמר:

לא החזקתי ממנו כמאמן, ולא יודע מה עשו ממנו כוכב... ההשפעה של מאמן בקבוצת כדורגל הוא מזערי עד לא קיים.

אחי ? כנראה אתה לא רואה כדורגל.
מאמן, זה אחד הדברים שהכי משפעים על הקבוצה אולי.

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
12
רגיל

צפה בהודעהRanCohen, ב-16.01.2013 - 18:09 PM, אמר:

אחי ? כנראה אתה לא רואה כדורגל.
מאמן, זה אחד הדברים שהכי משפעים על הקבוצה אולי.

אני עושה קורס מדריכי כדורגל , אני בהמון אימונים של קבוצות בארץ, והייתי שחקן (בקבוצות נוער) בעברי.
מאמן זה אחד הדברים הפחות חשובים בקבוצה. זה התקשורת מציירת את זה כדבר חשוב, זה רק כי זה מוכר.

ראה את ברצלונה של השנה, ראה את ריאל של השנה...

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהdoronhn, ב-16.01.2013 - 18:27 PM, אמר:

אני עושה קורס מדריכי כדורגל , אני בהמון אימונים של קבוצות בארץ, והייתי שחקן (בקבוצות נוער) בעברי.
מאמן זה אחד הדברים הפחות חשובים בקבוצה. זה התקשורת מציירת את זה כדבר חשוב, זה רק כי זה מוכר.

ראה את ברצלונה של השנה, ראה את ריאל של השנה...

תראה את חיפה לפני בנאדו תראה את חיפה אחרי בנאדו.

כנראה שלא למדת כלום ממה שהייתה. =\
תהיה מי שתהיה, מאמן זה בין הדברים החשובים בקבוצה.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
לדעתי הוא יבוא או ליונייטד או לארסנל.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהamircz, ב-16.01.2013 - 18:47 PM, אמר:

לדעתי הוא יבוא או ליונייטד או לארסנל.

חכתי לתגובה שלך, הוא כבר חתם בבאיירן. : )

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהRanCohen, ב-16.01.2013 - 18:48 PM, אמר:

חכתי לתגובה שלך, הוא כבר חתם בבאיירן. : )

מאוד חבל מבחינתי כאוהד יונייטד שהוא לא בא, גם יונייטד וגם ארסנל מתאימות לו כמו כפפה.

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
12
רגיל

צפה בהודעהRanCohen, ב-16.01.2013 - 18:31 PM, אמר:

תראה את חיפה לפני בנאדו תראה את חיפה אחרי בנאדו.

כנראה שלא למדת כלום ממה שהייתה. =\
תהיה מי שתהיה, מאמן זה בין הדברים החשובים בקבוצה.

אני לא רואה הבדל בין היכולת של חיפה בתקופת עטר לתקופת בנאדו, ההבדל היחיד הוא ניצול המצבים...
ככל שהקבוצה ביחד יותר היא מחוברת יותר, בקשר טוב יותר , ומתפקדת טוב יותר על המגרש, אין שום קשר בין זהות המאמן.

מאמן בכדורגל מקבל 3 - 6 החלטות במשחק. (הרכב , 3 חילופים , שינוי במחצית , ושינוי תפקוד).
מאמן כדורסל (תחום מקביל) , מחליט בין 300-400 החלטות במשחק (חילופים , הגנה בכל מהלך, התקפה בכל מהלך , תרגילים , פסקי זמן).

זה שאני לא מסכים איתך לא אומר שלא למדתי כלום, או שאני טועה, או שאני צודק, סה"כ אומר שאני לא מסכים איתך :)

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
דור אני שיחקתי בנוער של מכבי חיפה ואתה לא יודע כמה השפעה יש למאמן, אני לא יגיד שאתה לא למדת או  הפקת משהו מהדרכה שלך ואתה צריך להבין שלמאמן יש השפעה לא קטנה בקבוצה ואולי התקשורת מנפחת כל דבר כי אוהבת לעשות את זה אבל תאמין לי, אתה פשוט לא יודע כמה השפעה וכמה חיזוק מביא מאמן לקבוצה!

אני מכיר את בנאדו ואני יודע שלבנאדם הזה יש הרבה כוח השפעה וכוח לסחוף ולצעוד לעבר אליפות ולהכניס אש לשחקנים, אתה צריך להבין את זה שכמעט כל מאמן טוב בעולם יש לו השפעה ענקית על הקבוצה וגם כמובן על הקבוצות הקטנות, פפ היה נחשב כ"המוח" של ברצלונה וכיום אם תלך לכל אוהד ברצלונה ותשאל אם פפ היה "המוח" של הקבוצה, יענו לך בתשובה חד ומשמעית כן.

אך כפי שאמרת, גם השיטת משחק, וגם החילופים והרכבים וכו' מאוד חשובים.

doronhn

doronhn
  •  חברים רשומים
  • 144 הודעות
12
רגיל

צפה בהודעהTAM1R, ב-16.01.2013 - 19:27 PM, אמר:

דור אני שיחקתי בנוער של מכבי חיפה ואתה לא יודע כמה השפעה יש למאמן, אני לא יגיד שאתה לא למדת או  הפקת משהו מהדרכה שלך ואתה צריך להבין שלמאמן יש השפעה לא קטנה בקבוצה ואולי התקשורת מנפחת כל דבר כי אוהבת לעשות את זה אבל תאמין לי, אתה פשוט לא יודע כמה השפעה וכמה חיזוק מביא מאמן לקבוצה!

אני מכיר את בנאדו ואני יודע שלבנאדם הזה יש הרבה כוח השפעה וכוח לסחוף ולצעוד לעבר אליפות ולהכניס אש לשחקנים, אתה צריך להבין את זה שכמעט כל מאמן טוב בעולם יש לו השפעה ענקית על הקבוצה וגם כמובן על הקבוצות הקטנות, פפ היה נחשב כ"המוח" של ברצלונה וכיום אם תלך לכל אוהד ברצלונה ותשאל אם פפ היה "המוח" של הקבוצה, יענו לך בתשובה חד ומשמעית כן.

אך כפי שאמרת, גם השיטת משחק, וגם החילופים והרכבים וכו' מאוד חשובים.

דבר ראשון אני דורון , לא דור, אבל נעים מאוד :)
לא מכיר את בנאדו אישית, אני רק יכול לציין עובדה שההבדל בין המשחק בתקופה של בנאדו לבין התקופה של עטר היא לא כזאת גדולה ואפילו לא קיימת. אותה שיטת משחק, אותם שחקנים , ההבדל היחיד הוא ניצול מצבים שזה משהו פסיכולוגי.

לגבי ברצלונה, לא אני ולא אתה יודעים מה פפ עשה שם, אני מכיר לא מעט אנשים שטוענים שה"מוח" היה וילאנובה (המאמן השנה, והעוזר עונה שעברה) , אבל כל עוד אני לא קרוב לשם אין לי באמת מושג. הזמן יעשה את שלו, ונראה מה הוא יעשה בבאיירן.

THEX

THEX

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1060 הודעות
    • מונה תודות: 222 תודות
186
מעולה
מצטער, לא קראתי את כל השם, נעים מאוד :)

אבל שתדע שהשיטה של בנאדו היא שונה לחלוטין והוא מכניס הרבה יותר פלפל לקבוצה, נכון אותם שחקנים זה ברור וכמעט אותו הרכב אבל יש שינוי.

לא אני ולא אף אוהד בעולם לא יודע, אבל זה על דעת העולמי של אוהדי ברצלונה, שאומרים שהוא ה"מוח", ה"מכונה", ולהגיד לך תאמת זה מאמן ענק ולא יודע מה הדעה שלך אבל אני לא משנה אותה, אני חושב שיש המון השפעה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים