עבור אל תוכן

מה אתם עושים כדי להתמודד עם העניין של חסימות של ישראלים?

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

RB14

RB14
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אז קודם כל שלום לכולם.

אני חדש פה בקהילה, ובאופן כללי חזרתי רק לאחרונה לעסקי הביטורנט והסצינה, אחרי שהפסקתי עם זה לפני משהו כמו 6 שנים בעקבות הצבא ועיסוקים אחרים.

הייתי רשום ב TL עד לפני כחצי שנה ונחסמתי שם ביחד עם המון ישראלים שנחסמו באותו גל. בעקבות החסימה עברתי ליוזנט למספר חודשים, ולפני חודש בערך הפסקתי גם עם זה כי משום מה הקבצים בשרתי יוזנט התחילו להמחק מהר מאד , והרגשתי שזה כבר לא מה שהיה פעם (פעם אצלי זה לפני 5 חודשים, אבל אני יודע שפעם פעם זה באמת היה משהו...)

לפני מספר ימים, כשנפתחה ההרשמה ב- TL החלטתי להירשם שוב, והפעם החלטתי לקנות סידבוקס ולהתחיל לעלות ולשמור על רטיו גבוה (פעם קודמת שהייתי ב- TL לא היה לי סידבוקס אבל הרטיו שלי היה יפה מאד יחסית (בסביבות ה-1:1).
בעקבות קניית הסידבוקס התחלתי להתעניין גם באתרי טורנטים אחרים. הסתבר לי פתאום שהתפתחה סצינה שלמה מסביב לכל הנושא הזה של טורנטים.. אני חייתי במשך שנים בבועה ש- TL הוא אתר הטורנטים הכי טוב ברשת (בועה שנבעה רק מכך שהייתי עסוק בעניינים אחרים ולא היה לי צורך להשיג תכנים במהירות).. מסתבר שמה שהיה פעם המרוץ אחר סייט טוב, נהפך למרוץ להשגת הזמנה לאתר טורנט טוב.

בקיצור, מפה לשם נרשמתי לעוד כמה טראקרים, והמטרה שלי בשבועות הקרובים להגיע לטראקרים הגדולים באמת. אבל לא בשביל זה פתחתי את הדיון.

המטרה שלי כיום היא בעיקר להגיע להישגים בתחום ולתרום לתרום תרום. אני לא מחפש טראקרים טובים בשביל להוריד דברים, אלא רק כדי לשתף ולהעלות ולהתקדם בסצינה. הרעיון הוא שאם ביום מן הימים אני אצטרך משהו, יהיה לי נורא פשוט להשיג אותו. עקב כך אני מתאמץ נורא ומשתדל להעלות את הרטיו רק על-ידי שיתוף חיצוני (בנתיים הולך לי לא רע בהתחשב בעובדה שאני עוסק בזה פחות משבוע)...

עכשיו נגיע לגופו של עניין - אני מפחד שכל ההשקעה שלי תרד לטימיון, ובסוף  - עוד מספר חודשים - יחסמו אותי כמו פעם קודמת רק בגלל שאני גולש מישראל. אני באמת שואף להשקיע ולהתקדם בסצינה הזאת, אבל ממה ששמעתי מאנשים שגם השקיעו והגיעו להישגים, שבסוף בהחלטה רגעית אנטישמית משהו, הם איבדו הכל וחטפו באן.

איך אפשר להתמודד עם הדבר הזה?
פתרון אחד שברור לי זה לקנות פרוקסי, אבל עם העלויות של סידבוקס ועצם העובדה שאני לא עושה את זה מתוך צורך, אלא רק לשם התחביב, אין לי עניין להשקיע עוד כספים בפרוקסים למיניהם, שתאכלס גם לא מבטיחים כלום והם עשויים להיות גם לא בטוחים אם מספר משתמשים גולשים על אותו פרוקסי.

מה אתם ממליצים לעשות? כיצד אתם מצליחים לשמור על המשתמש שלכם?

רק אציין שהמשתמש שנחסם לי ב- TL היה משנת 2006 - כלומר החזיק 6 שנים(!) שזה המון המון המון זמן! לא זייפתי מעולם, והחסימה הגיעה בתוך גל של חסימות של המון ישראלים.

אז אחרי אשכול ארוך שכלל גם הצגה עצמית וגם בלבול מוח אני כמובן אשמח לקבל טיפים והמלצות! :)
מקווה להשתלב פה בקהילה בצורה מהירה!

נערך על-ידי RB14, 14.01.2013 - 21:02 PM.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
לא שמעתי  על זה TL  לא חוסמים ישראלים

ויש חלוקה לטראקים תלך לטראקים ישראלים עדיף יש כרגע 3 בקרוב היה 5

נערך על-ידי royechip, 14.01.2013 - 21:04 PM.

RB14

RB14
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל
לפני חצי שנה היה גל של חסימת ישראלים. האמת שמאז אני עוקב וכל כמה חודשים אני שומע על ישראלים שנחסמים.. לא זכור לי גל נוסף מאז שאני נחסמתי, אבל קרה.

בכל אופן, נגיע גם לטראקרים הישראלים, אבל כנראה לא הבנת את המטרה שלי.. המטרה היא לא להתעלם מהבעיה, אלא להתמודד איתה. המטרה זה בסופו של דבר, בעוד מספר חודשים, להגיע לטראקרים המובילים בעולם ולהשקיע בהם, ושבסופו של דבר אני לא אחסם.

אני לא מחפש טראקרים כדי להשיג דברים, אלא כרגע רק כדי להתקדם. יש לי מספיק מקורות להשיג דברים. לכן פתרון להירשם לטראקרים הישראלים ולזנוח את הטראקרים העוליים לא מתאים עבורי.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
אין מה לעשות לגבי זה יש טראקים שחוסמים ישראלים וזהו

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
א'- יש שרתי פרוקסי חינמיים, ויש את התוסף FoxyProxy לכרום ולפיירפוקס שאני משתמש בו בשביל פרוקסי.
ב'-למה לך לנסות להיכנס לאתר שממילא לא רוצים אותך שם? יש המון אתרים מעולים באותה מידה שישמחו לקבל אותך.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
יש לי חשבון ב-TL מ-2006 והכל טוסט. לכן אם חסמו אותך, היתה להם סיבה. הם לא חוסמים כי בא להם .
אולי לא היית פעיל , אולי מי שהזמין אותך נחסם ואז גם אותך חסמו. יש סיבה לכל דבר בדרך-כלל .
בכל אופן בהצלחה בסצנה. ואם תשקיע בפורום שלנו אתה תגיע רחוק מאוד, כי אצלנו הסיכוי לקבל הזמנות לטראקרים עילית
הוא סיכוי גבוה הרבה יותר ממה שתקבל בפורומים הטובים בעולם.

נערך על-ידי IMAGINE, 14.01.2013 - 21:30 PM.

RB14

RB14
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל
amircz - אבל מה קורה אם יש עוד מישהו בטראקר שמשתמש בדיוק באותו פרוקסי כמו שלך? הם יעלו על זה שיש 2 משתמשים מאותו איפי וזה אפילו מצב יותר גרוע.

IMAGINE - מבירור שעשיתי באותה תקופה בערוץ שלהם במירק מסתבר שזה באמת היה גל של מחיקת ישראלים, וכנראה מחקו רק כאלה שנתפסו להם בעין (אתה לא הישראלי היחיד שנשאר שם בכל התקופה הזו..), חוץ מזה שגם בתקופה שאני הייתי היו המון מחיקות של ישראלים שפסחו עלי... ואני הייתי פעיל מאד, זה היה המקור היחידי שלי להשגת תכנים וזה איפשר לי להתנתק ממקורות אחרים כי ידעתי שכל מה שאני רוצה יש ב- TL.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהRB14, ב-14.01.2013 - 21:35 PM, אמר:

amircz - אבל מה קורה אם יש עוד מישהו בטראקר שמשתמש בדיוק באותו פרוקסי כמו שלך? הם יעלו על זה שיש 2 משתמשים מאותו איפי וזה אפילו מצב יותר גרוע.

IMAGINE - מבירור שעשיתי באותה תקופה בערוץ שלהם במירק מסתבר שזה באמת היה גל של מחיקת ישראלים, וכנראה מחקו רק כאלה שנתפסו להם בעין (אתה לא הישראלי היחיד שנשאר שם בכל התקופה הזו..), חוץ מזה שגם בתקופה שאני הייתי היו המון מחיקות של ישראלים שפסחו עלי... ואני הייתי פעיל מאד, זה היה המקור היחידי שלי להשגת תכנים וזה איפשר לי להתנתק ממקורות אחרים כי ידעתי שכל מה שאני רוצה יש ב- TL.

האתר היחיד שהשתמשתי בפרוקסי כדי להירשם אליו היה SCC, שדרך אגב הוריד את החסימה לישראלים ובו היה צורך בפרוקסי רק על מנת להירשם.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
ובכן, קודם כל ברוך הבא לפורום! :)

תראה, בוא אני אגיד לך תכלס קולע ולעניין.
אתרים שחוסמים ישראלים מבחינת כתובות IP? אל תטרח להשיג אותם. אל תטרח להשקיע על לגלוש בהם בפרוקסי, פשוט אל תיכנס אליהם.
זה מה שאני עושה, ותאמין לי יש לי כל תוכן שאני רק זקוק ואזדקק לו אי פעם.

בעניין ה Torrentleech, אני מכיר את ההנהלה שם פחות או יותר, ויצא לי לדסקס איתם על העניין.
הם אמרו לי שהם לעולם לא יחסמו מדינה שלמה. הם לא תומכים בזה.
אני גם חושב שאני יודע על איזה גל חסימות אתה מדבר, אם אנחנו מדברים על אותו הדבר פעם היה איזה טמבל אחד שקוראים לו אלי (eliqo)
שניצל איזו פרצת אבטחה שנותנת לו אין ספור הזמנות, הוא היה סוחר הזמנות עבור כסף, מזמין את עצמו כמה פעמים, מזמין עוד מלא אנשים
קיצור יצר לעצמו עץ מוזמנים ע-נ-ק-י בוא נגיד ככה. ולזה כבר לא הייתה להם סבלנות אז פשוט הם העיפו את כל העץ מוזמנים, ויכול להיות שנכללת ביניהם.
כמובן שזה קרה כבר מלפני כ-3 שנים בערך, משהו באיזור.

בעניין של לחפש ולצבור טראקרים,
אני חושב שאתה צריך לעשות את זה בחוכמה. לא להפוך להיות אספן של אתרים,
שזה בעצם אנשים משיגים לעצמם מלא מלא טראקרים, כל מה שעושים איתם זה לבאפר אותם בלי סוף ואפילו לא מורידים מהם כלום, העיקר שהאתרים סתם יהיו אצלם באוסף - זה לטעמי סתם התמכרות, שלא שונה בכלל מכל התמכרות סמים רגילה חחח.
פשוט תחשוב בחוכמה איזה טראקרים אתה כן רוצה, איזה לא.. לפי תחומים, סרטים, HD, משחקים וכדומה. ולא צריך 10 טראקרים מכל תחום לדעתי, ואתה מסודר רצח!

בכל אופן, זו דעתי על כל העניינים האלה.
אני מאחל לך בהצלחה בתחילת / המשך הדרך בתחום שיתוף הקבצים :)

RB14

RB14
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל
אהבתי את ההתייחסות שלך.

אין לי עניין לאסוף סתם אתרים, אבל כן יש לי עניין להיות חבר באתרים הגדולים בעולם. אני קצת מתגעגע לתקופה שבה הייתי חבר בסייטים מובילים ויכלתי להשיג כל דבר שרק יוצא במהירות שיא (גם אם לא באמת היה לי צורך באותו דבר).

בסופו של דבר זה נהפך לתחביב, ואתה יכול לקרוא לזה אולי התמכרות, אבל זה נחמד ומאפשר לך ליצור קשרים.

קניתי סידבוקס עכשיו בפעם הראשונה ואני כרגע מתלהב ממנו, ואני מנסה לנצל אותו כמה שיותר.. אין לי צורך להוריד תכנים אבל יש לי את הסידבוקס הזה אז אני מעדיף להשתמש בו כדי להתקדם...

יכול להיות שאתם צודקים ובאמת עדיף להמנע מלהרשם לאתרים שחוסמים.. אבל בסופו של דבר הדבר הזה נתון לשיקול דעתו של בעל הטראקר, ויכול להיות שיום בהיר אחד הוא יקום בבוקר ויחליט שנמאס לו מכל הישראלים. סה"כ מספיק שישראלי אחד מזייף והוא מפיל קבוצה גדולה של משתפים (במקרה הזה מדינה שלמה). אי אפשר לדעת מה יהיה, וגם באתרים שהיום נחשבים ידידותיים כדאי להיות זהירים.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהRB14, ב-14.01.2013 - 22:01 PM, אמר:

אהבתי את ההתייחסות שלך.

אין לי עניין לאסוף סתם אתרים, אבל כן יש לי עניין להיות חבר באתרים הגדולים בעולם. אני קצת מתגעגע לתקופה שבה הייתי חבר בסייטים מובילים ויכלתי להשיג כל דבר שרק יוצא במהירות שיא (גם אם לא באמת היה לי צורך באותו דבר).

בסופו של דבר זה נהפך לתחביב, ואתה יכול לקרוא לזה אולי התמכרות, אבל זה נחמד ומאפשר לך ליצור קשרים.

קניתי סידבוקס עכשיו בפעם הראשונה ואני כרגע מתלהב ממנו, ואני מנסה לנצל אותו כמה שיותר.. אין לי צורך להוריד תכנים אבל יש לי את הסידבוקס הזה אז אני מעדיף להשתמש בו כדי להתקדם...

יכול להיות שאתם צודקים ובאמת עדיף להמנע מלהרשם לאתרים שחוסמים.. אבל בסופו של דבר הדבר הזה נתון לשיקול דעתו של בעל הטראקר, ויכול להיות שיום בהיר אחד הוא יקום בבוקר ויחליט שנמאס לו מכל הישראלים. סה"כ מספיק שישראלי אחד מזייף והוא מפיל קבוצה גדולה של משתפים (במקרה הזה מדינה שלמה). אי אפשר לדעת מה יהיה, וגם באתרים שהיום נחשבים ידידותיים כדאי להיות זהירים.

תראה, אני עדיין חושב שהכיוון מחשבה שלך לא הכי נכון שבעולם.
זה שאתה נגיד 'תאסוף' 50 טראקרים ותבאפר להם ת'צורה אז וואלה כשתראה הוכחות רטיו וכדומה יראו שוואלה אתה יודע להחזיק את החשבונות שלך,
אבל מצד שני מה שאני למען הדוגמא אני אראה בך שאתה סתם אספן, שאתה סתם אוסף לעצמך טראקרים כדי לבאפר להם (כאן נובעת ההתמכרות)
ואז אני נגיד אחשוב לעצמי "היי, למה שאני אחלק לו הזמנות? למה שאני אתן לו הזמנה לטראקר שבמילא הוא לא ישתמש בו ורק יבאפר אותו? למה שלא אתן את ההזמנה למישהו שבאמת יעשה שימוש מועיל לעצמו עם הטראקר הזה?".
אתה מבין? זה בנושא הזה.

בנוגע לעניין של האתרים החסומים, בוא נגיד ככה שאם הבעלים יקום בבוקר אחד ויתהפך ויחליט שהוא לא חוסם יותר ישראלים,
אז ביום שזה יקרה פשוט תתחיל לנסות להשיג את הטראקר.
בוא אסביר לך איזה סבל תצטרך לחוות כל פעם שתרצה להיכנס לטראקר:
כל פעם שאתה בא להיכנס זה אך ורק עם פרוקסי בלבד, אם תיכנס איכשהו בלי פרוקסי וכתובת IP ישראלית תבצבץ שם, תגיד שלום לחשבון שלך. (מדגיש שאני מדבר בכלליות על מערכות טראקרים שונות
לא אומר שבהכרח כל טראקר זה יהיה סבל נוראי, אבל עדיין מעצבן)
לאחר מכן, יש פה ושם אתרים שגם בהורדה של הקובץ טורנט עצמו דרך הקליינט חוסמים לך את הכתובת IP שזה הכי אכזרי חח, הדרך היחידה לפתור זאת זה להזין כתובת פרוקסי בהגדרות של היוטורנט
עכשיו על מנת לעשות זאת רצוי שתהיה לך כתובת פרוקסי פרטית משלך, כי אם זה משהו שיתופי אתה תוריד על חרא של מהירויות, וכאן בעצם אתה צריך להשיג כל פעם כתובת IP שתשמש לך לפרוקסי, לדעתי בזבוז טוטאלי של זמן.

ומן הסתם גם בלי קשר, תיזהר תמיד מאנשים שאתה מזמין. תקפיד ממש על עניין ההזמנות, תזמין רק אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם!!! (מניסיון רב של שנים!!!)

ועוד משהו, ממליץ לך להשיג את הטראקר FileList, טראקר רומני נ-ה-ד-ר שלדעתי (ולדעת הרוב פה) כבר לא סופר את טורנטליץ'.. יש שם קהילה ענקית -> יותר טורנטים -> יותר חבילות
כל חבילה היא בפריליץ', ובכללי כל טורנט ששוקל יחסית הרבה הוא בפריליץ', קל להחזיק שם מעמד גם עם אינטרנט ביתי, אבל מה שבטוח אתה יכול לבאפר שם איזה 5TB בכיף בחודש חחח.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-14.01.2013 - 22:13 PM, אמר:

תראה, אני עדיין חושב שהכיוון מחשבה שלך לא הכי נכון שבעולם.
זה שאתה נגיד 'תאסוף' 50 טראקרים ותבאפר להם ת'צורה אז וואלה כשתראה הוכחות רטיו וכדומה יראו שוואלה אתה יודע להחזיק את החשבונות שלך,
אבל מצד שני מה שאני למען הדוגמא אני אראה בך שאתה סתם אספן, שאתה סתם אוסף לעצמך טראקרים כדי לבאפר להם (כאן נובעת ההתמכרות)
ואז אני נגיד אחשוב לעצמי "היי, למה שאני אחלק לו הזמנות? למה שאני אתן לו הזמנה לטראקר שבמילא הוא לא ישתמש בו ורק יבאפר אותו? למה שלא אתן את ההזמנה למישהו שבאמת יעשה שימוש מועיל לעצמו עם הטראקר הזה?".
אתה מבין? זה בנושא הזה.

בנוגע לעניין של האתרים החסומים, בוא נגיד ככה שאם הבעלים יקום בבוקר אחד ויתהפך ויחליט שהוא לא חוסם יותר ישראלים,
אז ביום שזה יקרה פשוט תתחיל לנסות להשיג את הטראקר.
בוא אסביר לך איזה סבל תצטרך לחוות כל פעם שתרצה להיכנס לטראקר:
כל פעם שאתה בא להיכנס זה אך ורק עם פרוקסי בלבד, אם תיכנס איכשהו בלי פרוקסי וכתובת IP ישראלית תבצבץ שם, תגיד שלום לחשבון שלך. (מדגיש שאני מדבר בכלליות על מערכות טראקרים שונות
לא אומר שבהכרח כל טראקר זה יהיה סבל נוראי, אבל עדיין מעצבן)
לאחר מכן, יש פה ושם אתרים שגם בהורדה של הקובץ טורנט עצמו דרך הקליינט חוסמים לך את הכתובת IP שזה הכי אכזרי חח, הדרך היחידה לפתור זאת זה להזין כתובת פרוקסי בהגדרות של היוטורנט
עכשיו על מנת לעשות זאת רצוי שתהיה לך כתובת פרוקסי פרטית משלך, כי אם זה משהו שיתופי אתה תוריד על חרא של מהירויות, וכאן בעצם אתה צריך להשיג כל פעם כתובת IP שתשמש לך לפרוקסי, לדעתי בזבוז טוטאלי של זמן.

ומן הסתם גם בלי קשר, תיזהר תמיד מאנשים שאתה מזמין. תקפיד ממש על עניין ההזמנות, תזמין רק אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם!!! (מניסיון רב של שנים!!!)

ועוד משהו, ממליץ לך להשיג את הטראקר FileList, טראקר רומני נ-ה-ד-ר שלדעתי (ולדעת הרוב פה) כבר לא סופר את טורנטליץ'.. יש שם קהילה ענקית -> יותר טורנטים -> יותר חבילות
כל חבילה היא בפריליץ', ובכללי כל טורנט ששוקל יחסית הרבה הוא בפריליץ', קל להחזיק שם מעמד גם עם אינטרנט ביתי, אבל מה שבטוח אתה יכול לבאפר שם איזה 5TB בכיף בחודש חחח.
הייתי מוסיף שיש טראקרים שהם בחברותה עם טראקרים אחרים, אם הם יתפסו אותך על משהו שלא מוצא חן בעינהם, הם יעבירו פרטים (מה שנקרא), עדיף לא להתסכן - יש המון טובים שלא חוסמים ישראלים, ולאט לאט שהטראקרים האחרים רואים שהסצינה הישראלית השתנתה, הם מורידים את החסימה.

RB14

RB14
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל
אוקיי חברים, תודה רבה על התגובות.

באמת שלקחתי לתשומת ליבי. אני רק רוצה להדגיש (ואני ממש לא עושה את זה כדי לכסתח על דברים שאמרתי) - אני לא אוסף סתם כדי שיהיה לי, אני באמת רוצה שבסופו של דבר יהיו לי מקורות לכל דבר שרק ארצה.. נכון שבד"כ אני לא מוריד (מה לעשות, כמה תכנים באמת בנאדם צורך?), חוץ מסדרות טלויזיה קבועות וסרטים פה ושם ואולי משחקים פעם בשנה, אין לי הרבה דרישות.. אבל כן יש פעם בכמה חודשים שפתאום אני צריך איזה משהו נדיר יחסית.. אז תמיד טוב שיש הרבה מקורות ואפשר להשיג.. או אם למשל חבר צריך איזה משהו אז זה אחלה שיש לי דרך להשיג את זה (ואני לא מדבר על לשתף את החשבון חלילה! שאני לא יובן בטעות לא נכון). זה תמיד טוב שאתה מקושר ובעל גישה להרבה מקורות.

אז באמת שלקחתי לתשומת ליבי, ותודה גם על ההמלצה על FILELIST, משיטוט קצת בקהילה פה אתמול כבר הבנתי מי נגד מי פחות או יותר ומה כדאי לנסות להשיג...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים