עבור אל תוכן

בקשר להעלאת הרטיו דרך סידבוקס

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
קניתי סידבוקס של 100 Mbit סימטרי ואני רוצה להעלות בחודש חודשיים הרבה את העלאה שלי כדי שאני יוכל
להוריד חופשי כמה חודשים בלי לפחוד שיחסמו אותי (כמובן להמשיך לשתף ...)
עד עכשיו במשך כמה ימים אני הצלחתי להעלות בכל אתר כמה GB בודדים ואני רואה פה כאלה שאמרו שב - 4
ימים העלו TB ... מה אני עושה לא נכון ?? ואיזה סוג של טורנט צריך לבחור כדי שיעלה לי יחסית רצוף
ולא על 50-100 קילו בייט כאשר אני יכול להגיע גם ל - 10 מגה בייט ...
תודה רבה על העזרה !

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
ברור שאתה צריך לבחור טורנטים עם הרבה מורידים..

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
2
רגיל
כן זה יחסית ברור ... הקטע הוא שלמשל יש 300 מורידים אבל אף אחד לא מוריד ממני ...

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
אולי יש 2000 מעלים?
בTL אתה צריך לקחת כל טורנט חדש וזה יספיק. אותו דבר בIPT. בFL כל טורנט יעשה את העבודה.

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
2
רגיל
ב - TL אני חדש ויש למשתמש שלי את זמן ההמתנה הזה ... ואני צריך לחכות מעל 15 שעות לכל טורנט חדש ...
אתה אומר שב - TL כל טורנט חדש יספיק ?? אבל מה המשקל שהכי טוב לקחת ??
פרק של סדרה ? סרט רגיל של 700 מגה .? סרט HD ?

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהליאור10, ב-06.01.2013 - 00:50 AM, אמר:

ב - TL אני חדש ויש למשתמש שלי את זמן ההמתנה הזה ... ואני צריך לחכות מעל 15 שעות לכל טורנט חדש ...
אתה אומר שב - TL כל טורנט חדש יספיק ?? אבל מה המשקל שהכי טוב לקחת ??
פרק של סדרה ? סרט רגיל של 700 מגה .? סרט HD ?
כמה שיותר גדול ועם כמה שיותר מורידים ופחות מעלים.
גם אם זה קובץ של 70 ג'יגה שאתה רואה שהקודמים בקטגורייה שלו הורדו המון יהיה לך שווה להוריד לסידבוקס.
סרט רגיל של 700 מגה לא יביא לך הרבה, ככל שהקובץ יותר גדול ככה זה יותר טוב.

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
2
רגיל
אבל ככל שהקובץ יותר גדול ככה גם ההורדה שלי תגדל, הרטיו יקטן ויהיה יותר קשה/יקח יותר זמן להחזיר את זה לא ?

Spoon

Spoon
  •  חברים רשומים
  • 98 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
2
רגיל
ממש לא.
קובץ גדול אם הרבה מורידים = הרבה העלאה.
אל תשכח שקבצים גדולים בדר"כ זה 50% עד FL

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהליאור10, ב-06.01.2013 - 01:12 AM, אמר:

אבל ככל שהקובץ יותר גדול ככה גם ההורדה שלי תגדל, הרטיו יקטן ויהיה יותר קשה/יקח יותר זמן להחזיר את זה לא ?
אתה תוריד הרבה אבל גם תעלה המון. תחשוב על זה שאם אתה תעלה קובץ כבד, אתה תעלה אותו לאורך זמן ולא שתוך שעתיים כולם יסיימו להוריד.
לי אישית אין TL אבל כשהשתמשתי בסידבוקס זה מה שעשיתי והצלחתי להגיד לכמעט טרה וחצי בהביטס, יותר מטרה בFL ובשאר הטראקרים כמה מאות ג'יגה של העלאה עם סידבוקס על הפנים.
אם תשקיע בסידבוקס ותשתף תכנים גדולים ומבוקשים ממש בתחילתם, אתה תצליח להגיע להעלאה גדולה תוך לא הרבה זמן במיוחד אם יש לך סידבוקס טוב.
אם אתה קונה לכמה חודשים הייתי ממליץ לך במקום לקנות לחודש או שניים סידבוקס של מהירות ג'יגה ולשתף רק תכנים גדולים ופופולריים ככה תשתף הרבה יותר בזמן מוגבל ותספיק להעלות המון עד ששאר המשתפים הכבדים יספיקו.

נערך על-ידי idolevi, 06.01.2013 - 01:21 AM.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
מה שאתה צריך לעשות זה להוריד טורנטים חדשים שיש להם הרבה מורידים ולהשאיר בשיתוף.. אם יש לך זמן המתנה אז תוריד טורנטים פופולאריים כמו TAKEN2
תשאיר בשיתוף כמה ימים ותקטוף את הפירות.

נערך על-ידי IMAGINE, 06.01.2013 - 13:13 PM.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
תקשיב... כל עוד יש לך את זמן ההמתנה ב TL אין לך הרבה מה לעשות, רק להוריד טורנטים שיש להם הרבה מורידים והם טורנטים קטנים. בשניה שאתה עובר את ה-25GB ואתה הופך לPU, יורדים ממך כל זמני ההמתנה ואז אתה יכול להתחיל לבפר כמו שצריך. תקנה סידבוקס רק אחרי שתעבור את ה-25GB (ומנסיון: תקנה סידבוקס של 1Gbit), תכנס לשרת ה-IRC שלהם. הטורנטים שלהם מפורסמים שם לפני שהם מפורסמים באתר. זה היה הטריק שלי. הייתי מוריד את הטורנט עוד לפני שהאנשים עם RSS יכלו להוריד אותו. הוא יופיע לך איזה דקה עם שגיאה של unregistered torrent אבל זה לבד יסתדר (כמה רגעים לפני שזה מפורסם באתר) ואז אתה תהיה אחד המורידים הראשונים. אני הצלחתי עם סידבוקס 100Mbit לשתף את killing me softly ברטיו של 13 תוך כמה ימים (טורנט של 4 ומשהו ג'יגה). את הביפור המשמעותי שלי עשיתי על סידבוקס של 1Gbit.

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-06.01.2013 - 22:55 PM, אמר:

תקשיב... כל עוד יש לך את זמן ההמתנה ב TL אין לך הרבה מה לעשות, רק להוריד טורנטים שיש להם הרבה מורידים והם טורנטים קטנים. בשניה שאתה עובר את ה-25GB ואתה הופך לPU, יורדים ממך כל זמני ההמתנה ואז אתה יכול להתחיל לבפר כמו שצריך. תקנה סידבוקס רק אחרי שתעבור את ה-25GB (ומנסיון: תקנה סידבוקס של 1Gbit), תכנס לשרת ה-IRC שלהם. הטורנטים שלהם מפורסמים שם לפני שהם מפורסמים באתר. זה היה הטריק שלי. הייתי מוריד את הטורנט עוד לפני שהאנשים עם RSS יכלו להוריד אותו. הוא יופיע לך איזה דקה עם שגיאה של unregistered torrent אבל זה לבד יסתדר (כמה רגעים לפני שזה מפורסם באתר) ואז אתה תהיה אחד המורידים הראשונים. אני הצלחתי עם סידבוקס 100Mbit לשתף את killing me softly ברטיו של 13 תוך כמה ימים (טורנט של 4 ומשהו ג'יגה). את הביפור המשמעותי שלי עשיתי על סידבוקס של 1Gbit.

קודם כל תודה על התגובה הברורה ... הבנתי כמה דברים אחרי התגובה שלך.
לגבי זמן ההמתנה אני שם לב שהוא נעלם לי (העלתי כבר 19 גיגה בערך ...)
הסידבוקס הציל אותי עם זמן ההמתנה הזה. זה לא משנה איזה טורנט אני אוריד העיקר שיהיה חדש או מה ?
ואיך אני נכנס לשרת ה - IRC שלהם ?

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
תפתח את המירק ותרשום את הפקודה:
/server irc.torrentleech.org 7011
כל טורנט חדש מפורסם אוטומטית בחדר הראשי #torrentleech
הוא מפורסם שם עוד לפני שהוא מפורסם באתר.
בעיקרון זה לא כל כך משנה איזה טורנט חדש אתה מוריד. תמיד יהיו לו 15-20 מורידים מינימום. אם יוצא משחק, תוריד אותו. משחקים תמיד מביאים הרבה העלאה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים