עבור אל תוכן

CUTORRENT seedbox

• אנא התחבר בכדי להגיב
24 תגובות לנושא זה

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
אתה צודק אבל אין מה לעשות. זה מה שמקבלים בשביל 11$ על שרת 1 GBPS

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהServers.mn, ב-07.01.2013 - 16:50 PM, אמר:

1.צריך לדעת לחלק סידבוקס זה לא בעיה שלך
2.זה לא עובד ככה שאם משתמש חרג בגלל טעות שלך אז אתה מוחק לו את המידע ,ואם הייתי מקבל באן מטראקרים בגלל שעשית H&R?

לא יודע נשמע לי ממש חובבני
חובבני לא הייתי קורה להם. הם נותנים מחיר נמוך כי הם עובדים בצורה מינימליסטית. יש חברות שייתנו לך הכל אבל המחיר שלהם בשמיים. ככל שאתה מקבל יותר שירותים, זה יעלה לך יותר כסף. עולה לשכור אדם שיבנה מערת ניהול למשתמש? עולה. עולה תחזוקה של כזאת מערכת? עולה. עולה כל רכיב שאתה רוצה להוסיף? עולה. אם תשים לב, הם בכלל לא הולכים לכיוון של להביא לך סאב דומיין אפילו כי זה עוד עבודה. הם מכינים מראש עשרות סידבוקסים וברגע שאתה מבקש אחד, הם מוציאים אותו ממצב "לקריאה בלבד" ונותנים את הפרטים עליו למשתמש החדש. כבר נתקלתי עם חבר שיש לו עדיין גישה לסידבוקס שהוא סיים לשלם עליו לפני חודשיים, אבל כל מה שיש לו זה רק גישה לWEBUI. הוא לא יכול להוסיף טורנטים, ליצור טורנטים, נאדה. הוא רק יכול לראות את הסידבוקס. כאשר יבוא מישהו וירצה לקנות חבילה והיא תתאים לסידבוקס שהיה לו, הם ישנו סיסמה וזהו. אין להם שום מידע שאתה יכול לשנות, חוץ מלקנות דומיין לאייפי שהם מביאים לך.

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-08.01.2013 - 00:39 AM, אמר:

חובבני לא הייתי קורה להם. הם נותנים מחיר נמוך כי הם עובדים בצורה מינימליסטית. יש חברות שייתנו לך הכל אבל המחיר שלהם בשמיים. ככל שאתה מקבל יותר שירותים, זה יעלה לך יותר כסף. עולה לשכור אדם שיבנה מערת ניהול למשתמש? עולה. עולה תחזוקה של כזאת מערכת? עולה. עולה כל רכיב שאתה רוצה להוסיף? עולה. אם תשים לב, הם בכלל לא הולכים לכיוון של להביא לך סאב דומיין אפילו כי זה עוד עבודה. הם מכינים מראש עשרות סידבוקסים וברגע שאתה מבקש אחד, הם מוציאים אותו ממצב "לקריאה בלבד" ונותנים את הפרטים עליו למשתמש החדש. כבר נתקלתי עם חבר שיש לו עדיין גישה לסידבוקס שהוא סיים לשלם עליו לפני חודשיים, אבל כל מה שיש לו זה רק גישה לWEBUI. הוא לא יכול להוסיף טורנטים, ליצור טורנטים, נאדה. הוא רק יכול לראות את הסידבוקס. כאשר יבוא מישהו וירצה לקנות חבילה והיא תתאים לסידבוקס שהיה לו, הם ישנו סיסמה וזהו. אין להם שום מידע שאתה יכול לשנות, חוץ מלקנות דומיין לאייפי שהם מביאים לך.

אתה בדיוק מחזק את הטענה שלי, לדעתי זה חבורה של ילדים שקנו מספר שרתים הצליחו בידע מינימאלי בלינוקס לחלק אותם לכמה סידבוקסים
הם עובדים בשיטה שיכול להיות שהיא נכונה למי שמחפש סידבוקס זול מכל הבחינות

מזל שהם לא מתעסקים באבטחת מידע,תכנות ואו אחסון אתרים אחרת זה היה מתכון לאסון.

בכל אופן שיהיה לכולם בהצלחה :)

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהServers.mn, ב-08.01.2013 - 11:55 AM, אמר:

אתה בדיוק מחזק את הטענה שלי, לדעתי זה חבורה של ילדים שקנו מספר שרתים הצליחו בידע מינימאלי בלינוקס לחלק אותם לכמה סידבוקסים
הם עובדים בשיטה שיכול להיות שהיא נכונה למי שמחפש סידבוקס זול מכל הבחינות

מזל שהם לא מתעסקים באבטחת מידע,תכנות ואו אחסון אתרים אחרת זה היה מתכון לאסון.

בכל אופן שיהיה לכולם בהצלחה :)
קודם כל, הם גם מתעסקים בזה, אבל המחירים שלהם בשמיים על שרתים יעודיים. רק בגלל המחיר אני לא אקנה אצלם שרת ייעודי.
לדעתי הם לא מחלקים את הכונן למשתמשים בכוונה, כדי לאפשר לך לחרוג טיפה במקרה וטעית בחישוב המקום שלך. אני לא חושב שהכוונה שלהם היא לגרום לך ל H&R בטראקרים שלך, כי אם תקבל באן בהם, לא יהיה לך צורך בסידבוקס יותר ואתה לא תחדש אותו. עוד סיבה טובה לכך ,לפי דעתי לפחות, היא כדי לשים אנשים עם חבילות שונות על הסידבוקס הזה. בוא נגיד שניה שאתה לוקח כונן של 2TB על שרת שאתה מוכן לאחסן בו עד 6 אנשים. באים אליך 3 אנשים וקונים את החבילות הכי קטנות שלהם (100GB לחבילה). יש לך עוד 1.7TB לשלושה משתמשים נוספים שיבואו. אם יבואו עוד שלושה אנשים שרוצים רק 100GB, נדפקת עם מלא מקום אחסון שהולך לפח. במקום זה, אתה יכול למכור על השרת הזה 3 חבילות של 500GB וסגרת לעצמך את החוסר פה. הם לא מוחקים לאנשים את התכנים אלא אם כן מישהו התלונן עליהם. לי קרה שבסידבוקס של 100GB אצלם, מישהו החליט למלא אותו (כונן של 2TB) ולי היו רק 15GB עליו, עם מקום פנוי של 4KB. שלחתי להם הודעה ורק אז הם מחקו לו את התכנים. עם כל הכבוד לאותו אדם, הוא ראה שיש כונן ריק, לא התחשב באנשים השונים על השרת ולקח להם את המקום שהם שילמו עליו. מגיע לך 100GB? תמשתמש בזה למרות שיש 2TB פנוי. יש לך רכב שמגיע למהירות 220 קמ"ש. אי פעם נסעת בו בכזאת מהירות? לא. אולי 120-130, אבל לא 220.

אגב, עם כל הכבוד, אותי מעניין שני דברים בסידבוקס: מהירות נורמלית ומחיר נמוך. אז לסידבוקס שלי אני מתחבר עם כתובת אייפי ולא סאב-דומיין כמו ב-seedunlimited. אז אין לי מנהל קבצים כדי שאני אוכל לעשות בו קליק על לינק להורדה (דבר שאפשר לעשות אגב דרך הסידבוקס עצמו). אז אין לי מערכת בנויה להעלאת תכנים (יש FTP). אני צריך יותר מזה? לא רואה סיבה שכן. הם גם בין היחידים שנותנים לך גישה להורדה מטראקרים ציבוריים. אני יכול עכשיו להוריד משהו לסידבוקס שלי מטראקר ציבורי, באותו הזמן להוריד אותו גם למחשב שלי, לעשות לו בדיקת איכות ולהעלות אותו לטראקר פרטי זה או אחר שאני רשום בו. אין לי צורך לדאוג לH&R או חוקי העלאה של אותם טראקרים.

dani17181

dani17181
  •  חברים רשומים
  • 9 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
לי יש כרגע סידבוקס במהירות של 1 ג'יגה.
אני ממליץ עליהם בחום, הם עונים לפניות תוך שעתיים בערך והתומכים שלהם מדברים איתך "בגובה העיניים".
לפני הסידבוקס הזה, היה לי סידבוקס של 100 מגה, שבגלל הנפילות שלהם לא עבד מרבית הזמן.
הם, כפיצוי, נתנו לי חודש מתנה על הסידבוקס של 1 ג'יגה.
והמחירים מעולים! איפה עוד תמצא מהירות של 1 ג'יגה ו320GB דיסק קשיח (אם אפשרות לחריגה) ב-15$?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים