עבור אל תוכן

המלצה על חברת השרתים Servers.mn

• אנא התחבר בכדי להגיב
23 תגובות לנושא זה

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
מה שלומכם חבר'ה,
רציתי להמליץ לכם על חברת שרתים טובה של Servers.mn .
חברה טובה אשר מספקת שרתים יעודיים, סידבוקסים ועוד פתרונות אבטחה וגיבוי נוספים לכלל הלקוחות.
השרתים הם של חברה צרפתייה מאוד מוכרת בשם OVH. יש לה כיום את החוות שרתים הכי גדולה בכל אירופה,
ועם זאת גם כמות המשתפים בתחום שיתוף הקבצים גדול בהתאם.

בכל אופן, לעניינינו.
תחילה שהחברה קמה, יצא לי כשבוע להתנסות עם שרת 100 מגה ביט הכי בסיסי שלהם והמהירויות היו מעולות!
הם נותנים סידבוקסים על גבי שרתים ללא הגבלת תעבורה ומהירות סימטרית (כלומר, ניתן באותו הזמן לשתף על 10 מגה לשניה ולהוריד על 10 מגה לשניה במקביל)!
חבל שלא שמרתי כמה הוכחות על מנת להציג זאת, אבל זה מה יש :)

נכון להיום,
אפילו הפורום שלנו מאוכסן על גבי שרת שנקנה מ Servers.mn לאחר שהציעו לנו חבילה בסיסית לאיכסון הפורום שלנו!
חייב לציין שהשרת עד כמה שהוא בסיסי בחומרה שלו, הוא מעולה. הפורום כעת טס בלי תקיעות, למי שקצת יותר וותיק פה זוכר שהיו פעם כל מיני תקלות
עם כל מיני שגיאות SQL והתנתקויות וכדומה. כעת, כלום! הכל רץ חלק. שלא לציין את תגבור האבטחה שהחבר'ה מ Servers.mn הכניסו לנו לשרת על מנת למנוע תקיפות מכל מיני סוגים על השרת שלנו!
אמנם זה רק שרת 100 מגה ביט, אבל הנה הוכחת מהירות למי שרוצה לראות שמקבלים את כל המהירות כמו שצריך!
2012-12-31 13:03:00 (11.2 MB/s) - `/home/100Mio.dat' saved [104857600/104857600]

חובה לציין, שהחבר'ה מספקים שירות תמיכה מ-ע-ו-ל-ה!
היו איתי לאורך כל הדרך, במיוחד כשבמעבר לשרת החדש נתקלנו בתקלה בפורום מה שהשבית אותנו לגמרי והם ישבו ועזרו לנו לאורך כל הדרך עד שהפורום
חזר לאוויר על שרת חדש דנדנש במלוא המהירות ;)
ועל זה חייב לציין ולהביע את תודתי להם בלי שום קשר! ;)

בכל מקרה,
אם אתם מחפשים חברת שרתים / סידבוקסים אמינה אז אני ממליץ לכם עליהם!

לאתר הבית שלהם:

Servers.mn

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
תודה על ההמלצה !

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
    • מונה תודות: 270 תודות
202
מעולה
מחזק את ההמלצה.
חברה מעולה בכול רמה לא רק עבור חברה ישראלית.
סופר מקצועיים , סופר איכותיים , ובנוסף..זולים !!
בקיצור לא לחשוב פעמיים לגביהם..פשוט להזמין !

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
יש לי שאלה שמציקה לי כבר מהרגע שהם נפתחו ואני פשוט לא יכול להתאפק ולשאול את שניכם, כי אתם כן הלכתם ושכרתם אצלם את השרת.
יש לי כבוד באמת גדול לservers.mm אז אני לא בא לזלזל בהם חס וחלילה ואני שואל את זה באמת מרצון לדעת: למה לקנות מהם? הרי זה לא סוד שהם פשוט קונים את השרתים מOVH, אז למה לא לחסוך את הכסף ולקנות ישירות מOVH את השרת? הרי המהירות היא אותה מהירות והשרתים הם אותם שרתים. servers.mm קונים ב-X יורו את השרת מ-OVH ואז מוכרים אותו בX+Y. למה לא לחסוך את ה-Y הזה?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 14:43 PM, אמר:

יש לי שאלה שמציקה לי כבר מהרגע שהם נפתחו ואני פשוט לא יכול להתאפק ולשאול את שניכם, כי אתם כן הלכתם ושכרתם אצלם את השרת.
יש לי כבוד באמת גדול לservers.mm אז אני לא בא לזלזל בהם חס וחלילה ואני שואל את זה באמת מרצון לדעת: למה לקנות מהם? הרי זה לא סוד שהם פשוט קונים את השרתים מOVH, אז למה לא לחסוך את הכסף ולקנות ישירות מOVH את השרת? הרי המהירות היא אותה מהירות והשרתים הם אותם שרתים. servers.mm קונים ב-X יורו את השרת מ-OVH ואז מוכרים אותו בX+Y. למה לא לחסוך את ה-Y הזה?

אוקי, אתה שואל פה שאלה נכונה.
אבל המצב הוא ש-OVH מוכרים שרתים רק למי שיש אזרחות מצרפת.
למשל השרת הקודם שלנו, זה היה אחסון שיתופי שרכשנו מהם ישירות, כי רכשנו דרך מישהו שיש ברשותו אזרחות מצרפת, או משהו כזה.
הם מוכרים ישירות גם לעוד כמה מדינות אם אני לא טועה.
מה שכן, ישראל לא נכללת מהם. אתה בתור ישראלי, לא יכול לבוא ולרכוש מהם שרת באופן ישיר.
זה למה כל כך הרבה חברות ה Reseller מוכרות שרתים צרפתיים מ-OVH.
קאפיש? :)

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
60
טוב
זה לא כל כך נכון. אם אתה נכנס ל-OVH.com ולא co.uk אתה יכול לקנות את שרתי הקימסופי שלהם ואין בעיה לקנות ישירות כאדם ישראלי. אפילו בבחירת המדינה קיימת שם ישראל.
http://img267.images...4fe09ff5493.png
חבר טוב קנה מהם שרת לפני כשבוע ללא שום תיווך מאזרח צרפתי.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 15:05 PM, אמר:

זה לא כל כך נכון. אם אתה נכנס ל-OVH.com ולא co.uk אתה יכול לקנות את שרתי הקימסופי שלהם ואין בעיה לקנות ישירות כאדם ישראלי. אפילו בבחירת המדינה קיימת שם ישראל.
http://img267.images...4fe09ff5493.png
חבר טוב קנה מהם שרת לפני כשבוע ללא שום תיווך מאזרח צרפתי.

ומה היה ההפרש במחיר של servers.mm?

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 14:43 PM, אמר:

שאלה לגיטימית לחלוטין ואני אשמח לענות לך :)
אנחנו מאוד שקופים ולא מחביאים שום דבר ואנחנו גאים להיות ריסיילר של OVH

כמובן, אם קצת רצון ויכולת אתה תצליח לרכוש שרת ישירות מOVH
אבל הכאב ראש שזה יעלה לך אתה בסוף יום תבואו אליינו לרכוש את השרת, יש לנו כמה לקוחות כאלו שרצו להתחכם ולחסוך:)

בנוסף, אם כבר מדברים על מחירים שלנו אל תשכח שאנחנו נותנים תמיכה בעברית ! ואנחנו הכי זולים באינטרנט !
אם תקח את המתחרים שלנו ותשווה את המחירים אתה תהיה בשוק כמה אנחנו זולים בשרתים יעודיים
כמוכן, בגלל שאנחנו שותפים מורשים של מייקרוסופט אנחנו מוכרים רשיונות וינדוס ב5 יורו המחיר הכי זול ברשת אפילו יותר זול מ OVH עצמם

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
60
טוב

צפה בהודעהamircz, ב-31.12.2012 - 15:07 PM, אמר:

ומה היה ההפרש במחיר של servers.mm?
10 יורו יותר דרככם לפי מה שאני רואה. אני מסתכל על השרת שהוא קנה, שזה KS 2G מול השרת midway שלכם.
תקן אותי אם זו לא החבילה המקבילה.
לגבי התמיכה בעברית וריסיילר מורשה של מיקרוסופט אני מסכים איתך ב-100% שיש לכם פה יתרון ברור וכל מי שלא יודע אנגלית טוב, אני אישית ממליץ לו עליכם בדיוק מהסיבה הזו, אבל כל אדם עם אנגלית ברמה סבירה יכול להסתדר מולם והשרת שחבר שלי קנה הוא שרת לינוקס. זה דיי מוריד פה את הצורך ברשיון ווינדוס...

נערך על-ידי TheGuru, 31.12.2012 - 15:16 PM.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
התמורה שתקבל מ- Servers.mn טובה יותר ממה שתקבל מחברות אחרות .תעשה השוואה מול חברות אחרות . שירות הלקוחות שלהם מדהים!! אף פעם לא חוויתי שירות כזה באף חברה, לא seedhost ולא seed.st ולא seedunlimited
והוא בעברית, אז זה ממש נוח .
מהירות חיבור יציבה וללא תקלות .ממש ככה. אין לי ספק שאקנה מהם שוב.

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 15:13 PM, אמר:

10 יורו יותר דרככם לפי מה שאני רואה. אני מסתכל על השרת שהוא קנה, שזה KS 2G מול השרת midway שלכם.

1. אתה לא מחשב את המס שהוא שילם:)
2.אשמח אם תבדוק כמה השרת הזה עולה אצל שאר החברות שאתה אוהב להזכיר את שמם פה

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 15:13 PM, אמר:

שלכם? אני רק אזרח תמים, ללא קשר ל servers.mm.

katzir.s

katzir.s
  •  חברים רשומים
  • 547 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
7
רגיל
תודה על המידע

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
ראשית כל אני בדקתי את העניין לעומק והחיסכון של כמה יורו לא שווה את הכאבי ראש , גם תמיכה בעברית אתה מקבל וגם עושים בשבילך הכל במהירות ללא עיכובים ( תקנה ישירות מ OVH לחודש אחד ואז תראה עם החיסכון שווה או לא ) !!

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
60
טוב

צפה בהודעהServers.mn, ב-31.12.2012 - 15:15 PM, אמר:

1. אתה לא מחשב את המס שהוא שילם :)
2.אשמח אם תבדוק כמה השרת הזה עולה אצל שאר החברות שאתה אוהב להזכיר את שמם פה
1. חישבתי עם המס שהוא שילם. 17.5 יורו מול 26.9 יורו.
2. לגבי שרת יעודי-ווינדוס אני בהחלט מסכים שאתם יותר זולים מקימסופי ועל זה אין ויכוח. אני מדבר איתך על שרת לינוקס.

צפה בהודעהamircz, ב-31.12.2012 - 15:15 PM, אמר:

שלכם? אני רק אזרח תמים, ללא קשר ל servers.mm.
מהתגובות שלך בפורום הייתי בטוח שאתה חלק מהצוות של servers.mm

צפה בהודעהDDD, ב-31.12.2012 - 15:24 PM, אמר:

ראשית כל אני בדקתי את העניין לעומק והחיסכון של כמה יורו לא שווה את הכאבי ראש , גם תמיכה בעברית אתה מקבל וגם עושים בשבילך הכל במהירות ללא עיכובים ( תקנה ישירות מ OVH לחודש אחד ואז תראה עם החיסכון שווה או לא ) !!
הוא דווקא לא סיפר לי על שום בעיה שהייתה לו ברכישה. לא היו לו שום עיכובים.

בכללי אני חייב לומר שתשובה אני אכן קיבלתי. דעתי על חברת server.mm לא השתנתה כלל (כי מראש היא הייתה דעה חיובית).
אני יכול לומר לך שבעתיד אולי אקנה שרת ייעודי מבוסס ווינדוס ואני יכול להגיד שאם אני קונה, זה יהיה מכם.

תודה רבה על המידע ועל התגובה המהירה.

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
תודה רבה!
הם באמת עשו כאן מהפכה.

ליאור10

ליאור10
  •  חברים רשומים
  • 157 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
תודה רבה על הפרסום סלביק.
אני כבר דיברתי איתך ואתה יודע שאני מאוד בקרוב מתכונן לקנות לפחות לחודש אחד ואני עדיין מתלבט אבל עדיין
יש לי עדיפות מסויימת ל - servers.mm אחרי מה שקראתי פה בפורום בכללי ומה שאתה אמרתי לי עליהם.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
60
טוב

צפה בהודעהליאור10, ב-01.01.2013 - 10:59 AM, אמר:

תודה רבה על הפרסום סלביק.
אני כבר דיברתי איתך ואתה יודע שאני מאוד בקרוב מתכונן לקנות לפחות לחודש אחד ואני עדיין מתלבט אבל עדיין
יש לי עדיפות מסויימת ל - servers.mm אחרי מה שקראתי פה בפורום בכללי ומה שאתה אמרתי לי עליהם.
אם יש לך התלבטות, תקרא את כל ההתכתבות פה ולא רק את מה שסלביק כתב. בינתיים נראה שהחברה מבטיחה דברים טובים ואכן מקיימת. אישית אני לא יכול להמליץ עליהם כי לי אין נסיון איתם, אבל אני שוקל בצורה רצינית לקנות מהם בעתיד שרת יעודי (כאשר הסידבוקס שלי ייגמר).

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-01.01.2013 - 20:47 PM, אמר:

אם יש לך התלבטות, תקרא את כל ההתכתבות פה ולא רק את מה שסלביק כתב. בינתיים נראה שהחברה מבטיחה דברים טובים ואכן מקיימת. אישית אני לא יכול להמליץ עליהם כי לי אין נסיון איתם, אבל אני שוקל בצורה רצינית לקנות מהם בעתיד שרת יעודי (כאשר הסידבוקס שלי ייגמר).

מחכים לך :friends:

.MM.

.MM.

לעזרה תמיד כאן !

•  VIP
  • 1349 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
12
רגיל
בעיקרון הזמנתי אתמול ועדיין אני ממתין...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים