עבור אל תוכן

תשתית אינטרנט: בזק או הוט

• אנא התחבר בכדי להגיב
43 תגובות לנושא זה

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
משלם בבזק בין לאומי על 30 מגה כ-30 ש"ח.
ולבזק על התשתית של 30 מגה ו-3 מגה העלאה כ-110 ש"ח (הם ממש נאצים בזמן האחרון, לא מורידים שקל, אז היו "נחמדים" הורידו לנו 10 ש"ח - שפה הם ניסו לעקוץ אותי כמובן אבל עדיין).

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
12
רגיל
שאלתי כי גיליתי אתמול שההורים שלי משלמים סכום הזוי של  97.5 שקל ל-10 מגה רק על הספק בבזק בינלאומי (השד יודע כמה זמן כבר..)
השאלה היא לכמה אפשר להוריד את זה..

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהVidic, ב-04.01.2013 - 14:11 PM, אמר:

שאלתי כי גיליתי אתמול שההורים שלי משלמים סכום הזוי של  97.5 שקל ל-10 מגה רק על הספק בבזק בינלאומי (השד יודע כמה זמן כבר..)
השאלה היא לכמה אפשר להוריד את זה..
אני משלם בהוט 400 שקל בחודש על טלויזיה עם 5 ממירי HD+ טלפון קווי ללא הגבלה+ אינטרנט (תשתית+ ספק) 100 מגה.
בהוט המחירים הרבה יותר זולים וכל אחד מקבל מהירות מעולה, בבזק זה תלוי איפה אתה ממוקם..
בספקית של הוט אני משלם 20 שקל ל100 מגה, אם אתה משלם כמעט 100 שקל ל10 מגה זה ממש הזוי..
זה האתר לספקית של הוט.

נערך על-ידי idolevi, 04.01.2013 - 14:15 PM.

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
12
רגיל
הורידתי בבזק בינלאומי במקום 97 ל-30 ש"ח לשנה. תודה על העזרה.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל
אני בטריפל של הוט 100 מגה ביט אין בעיות הכל עובד כמו שצריך המהירות בין 80-ל 100 ותאמינו לי גם 80 זה מספיק במחיר שהם נותנים

רציתי להגיב לגבי מי יותר טוב בזק או הוט... אז אל תקשיב פה לאף אחד כי זה תלוי באיזור יש אנשים שסובלים מבעיות אצל בזק עוברים להוט והכל מסתדר וכמובן שיש גם ההיפך

זה תלוי בהרבה גורמים ואי אפשר להגיד מה עדיף באופן כללי, לגבי איכות השירות זה גם מזל על איזה נציג אתה נופל ... כל אלה שאומרים שב 100 מגה המהירות היא 40 בהוט - תזרקו את הראוטר שלכם מהחלון

ותביאו ציוד נורמלי שתומך במהירויות האלה לפני שמאשימים את התשתית

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
12
רגיל
אני ככל הנראה עובר להוט למבצע הטריפל עם ה-100 מגה.
כמה זה סכום סביר לשלם על ספק אינטרנט 100 מגה?
אני אישית מעדיף להשאר בבזק בינלאומי השאלה כמה זה סכום סביר..?

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
    • מונה תודות: 140 תודות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהVidic, ב-10.01.2013 - 00:10 AM, אמר:

אני ככל הנראה עובר להוט למבצע הטריפל עם ה-100 מגה.
כמה זה סכום סביר לשלם על ספק אינטרנט 100 מגה?
אני אישית מעדיף להשאר בבזק בינלאומי השאלה כמה זה סכום סביר..?

20

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
לפי דעתי בזק עדיף ואני משלם ממש זול :
תשתית בזק 100 מגה ב 100 שקל .... היתרון זה כמובן מהירות העלאה 350 ק"ב לשניה
ספקית בזק בינלאומי 30 שקל

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהDDD, ב-10.01.2013 - 09:41 AM, אמר:

לפי דעתי בזק עדיף ואני משלם ממש זול :
תשתית בזק 100 מגה ב 100 שקל .... היתרון זה כמובן מהירות העלאה 350 ק"ב לשניה
ספקית בזק בינלאומי 30 שקל
עוד 100 קב"ש העלאה זאת לא סיבה לשלם הרבה יותר...
קנה פעם אחת סידבוקס לחודש ותעלה יותר ממה שה100 קב"ש נוספים האלה מביאים לך וביותר זול...

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה

צפה בהודעהidolevi, ב-10.01.2013 - 10:05 AM, אמר:

עוד 100 קב"ש העלאה זאת לא סיבה לשלם הרבה יותר...
קנה פעם אחת סידבוקס לחודש ותעלה יותר ממה שה100 קב"ש נוספים האלה מביאים לך וביותר זול...

לא הבנתי למה על ה 100 מגה שלי אני משלם יקר ?

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהDDD, ב-10.01.2013 - 11:03 AM, אמר:

לא הבנתי למה על ה 100 מגה שלי אני משלם יקר ?
התשתית של בזק יותר יקרה וגם על הספק אתה משלם יותר..
130 שקל על אינטרנט זה המון!
לפני שהייתי באינטרנט של הוט שילמתי כמעט 300 שקל על הכבלים, כשעשיתי את הטריפל, ב400 שקל קיבלתי כבלים, טלפון חינם ואינטרנט ספק+תשתית.
אתה מבין כמה אתה משלם יותר על בסך הכל עוד 100 קב"ש העלאה?

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
יש לי בזק+בזק בינ"ל ואני יודע שאני משלם 140 על 50 מגה שזה די הרבה יחסית להוט, אבל השירות של הוט פשוט בלתי נסבל. אני לא זוכר מעולם שההמתנה לנציג אצלם ירדה מ-40 דקות. נציגים חסרי אחריות ושאני לא אתחיל לדבר על הטכנאים שלהם. אל תחשבו רק על המחיר והמהירות שלכם. תחשבו גם על השירות שאתם מקבלים. אני משלם על 5 ממירים ביס (כולל ממירי HD מקליטים) בערך 230 שקל בחודש ואין לי טלפון קווי בבית (מי היום בכלל צריך טלפון קווי?). יוצא לי אותו מחיר שאתם משלמים על הטריפל של הוט. אם אתם רוצים להוריד עלויות פשוט תתקשרו לבזק ותדברו איתם יפה. תאמרו להם שאתם אוהבים אותם וממש לא בא לכם על הוט, אבל המחיר שהם מציעים הוא פשוט זול בהרבה ממה שאתם משלמים כיום והיום המחיר הוא זה שקובע. הם כמובן יגידו לכם שהמחיר שיש לכם הוא הכי זול... תמשיכו לדבר תמיד יפה. אתם לא יודעים כמה זה יוזיל לכם את העלויות בהמשך. הנציגה תעביר אתכם לנציג שימור במקום - גם היא תגיד לכם שהמחיר הוא הכי נמוך שיש. תגידו לה שאתם עדיין רוצים להתנתק כי פשוט זה גבוה מדיי והיא תגיד לכם שנציג יחזור אליכם תוך 24 שעות. הנציג הבא שיתקשר אליכם כבר ייתן לכם מחיר זול יותר. תסמכו פה על מילה של מישהו שיש לו טיפ טיפה נסיון בתחום. אם תבואו בגישה שלילית, גם לנציג תהיה גישה שלילית. אל תשכחו שהוא צריך להתמודד עם 60 לקוחות עצבניים ביום. כשבא אליו מישהו שמדבר יפה ואפילו יושב לצחוק טיפה עם הנציג, הוא יהפוך עולמות בשבילכם רק בגלל שנעים לו לדבר איתכם ואתם עושים לו את היום.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-10.01.2013 - 11:19 AM, אמר:

יש לי בזק+בזק בינ"ל ואני יודע שאני משלם 140 על 50 מגה שזה די הרבה יחסית להוט, אבל השירות של הוט פשוט בלתי נסבל. אני לא זוכר מעולם שההמתנה לנציג אצלם ירדה מ-40 דקות. נציגים חסרי אחריות ושאני לא אתחיל לדבר על הטכנאים שלהם. אל תחשבו רק על המחיר והמהירות שלכם. תחשבו גם על השירות שאתם מקבלים. אני משלם על 5 ממירים ביס (כולל ממירי HD מקליטים) בערך 230 שקל בחודש ואין לי טלפון קווי בבית (מי היום בכלל צריך טלפון קווי?). יוצא לי אותו מחיר שאתם משלמים על הטריפל של הוט. אם אתם רוצים להוריד עלויות פשוט תתקשרו לבזק ותדברו איתם יפה. תאמרו להם שאתם אוהבים אותם וממש לא בא לכם על הוט, אבל המחיר שהם מציעים הוא פשוט זול בהרבה ממה שאתם משלמים כיום והיום המחיר הוא זה שקובע. הם כמובן יגידו לכם שהמחיר שיש לכם הוא הכי זול... תמשיכו לדבר תמיד יפה. אתם לא יודעים כמה זה יוזיל לכם את העלויות בהמשך. הנציגה תעביר אתכם לנציג שימור במקום - גם היא תגיד לכם שהמחיר הוא הכי נמוך שיש. תגידו לה שאתם עדיין רוצים להתנתק כי פשוט זה גבוה מדיי והיא תגיד לכם שנציג יחזור אליכם תוך 24 שעות. הנציג הבא שיתקשר אליכם כבר ייתן לכם מחיר זול יותר. תסמכו פה על מילה של מישהו שיש לו טיפ טיפה נסיון בתחום. אם תבואו בגישה שלילית, גם לנציג תהיה גישה שלילית. אל תשכחו שהוא צריך להתמודד עם 60 לקוחות עצבניים ביום. כשבא אליו מישהו שמדבר יפה ואפילו יושב לצחוק טיפה עם הנציג, הוא יהפוך עולמות בשבילכם רק בגלל שנעים לו לדבר איתכם ואתם עושים לו את היום.
אני התקשרתי לפני יומיים, לקח להם דקה וחצי לענות. לפי החוק החדש הם צריכים לענות תוך 3 דק'.
אצלי תמיד היה שירות מעולה אבל כל אחד עם המקרים שלו.
אצלנו בבית מדברים בין 1200 ל1400 דקות בחודש בטלפון הקווי..
בזק בחיים לא תתן לך במחירים של הוט, שים לב שאתה משלם 140 שקל על 50 מגה!

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 970 הודעות
    • מונה תודות: 283 תודות
214
מעולה
מחדד : אני תקופה ארוכה במאה מגה עם הוט ובכללי אצלהם שנים ארוכות ובסך הכול מבסוט לאלה גם מהמחיר וגם מהתמורה
לשודדים מבזק בטח לא אחזור , וכן הם שודדים תאנשים.
לגבי תשתית : זה שאצל X התשתית גרועה זה לא בהכרח שגם אצל Y וזה תקף לשני הצדדים.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהidolevi, ב-10.01.2013 - 11:23 AM, אמר:

אני התקשרתי לפני יומיים, לקח להם דקה וחצי לענות. לפי החוק החדש הם צריכים לענות תוך 3 דק'.
אצלי תמיד היה שירות מעולה אבל כל אחד עם המקרים שלו.
אצלנו בבית מדברים בין 1200 ל1400 דקות בחודש בטלפון הקווי..
בזק בחיים לא תתן לך במחירים של הוט, שים לב שאתה משלם 140 שקל על 50 מגה!
א. חוק או לא חוק - אם יש לך הרבה לקוחות שמתקשרים, אתה לא תוכל לעמוד ביעד של 3 דקות המתנה. בגלל זה הם נותנים לך את האופציה שנציג יחזור אליך "כשיגיע תורך".
ב. אכן כל אחד והמקרה שלו. מסכים לגמרי עם המשפט הזה. במקרה שלי, אני לא חוזר להוט גם אם היא תהיה החברה האחרונה על פני האדמה.
ג. היום אתה מקבל בכל חברה סלולרית חבילה ללא הגבלה ב100 שקל גג. למה צריך טלפון קווי עם זה? לא רואה שום סיבה להחזקת טלפון קווי בבית. אנחנו כבר בערך 6 שנים בלי טלפון קווי בבית וזה לא הפריע לנו.
ד. טכנית אני יכול לקבל מהם 100 מגה במחיר הזה, אבל התשתית אצלי לא תומכת ב-100 מגה. שוב... תסתכל על ההשוואה שנתתי. 230 שקל עם 140 שקל שווה 370 שקל. אז אתה משלם 30 שקל יותר ממני ומקבל גם טלפון ביתי. תסתכל על התמונה בשלמותה ולא רק על חלק אחד. בשורה התחתונה, ההבדלים במחיר לא כאלו משמעותיים, פשוט פסיכולוגית אתה מקבל הכל בתשלום אחד מרוכז אז זה לא נראה לך הרבה. זה בסדר שזה לא נראה לך הרבה. זה אחד מהטכניקות הפסיכולוגיות שמופעלות על הצרכן הממוצע. אם ייתא לך הרבה להתקשר לחברות סלולר (פלאפון או סלקום עדיף לדוגמה זו), אתה תראה שהם מציעים לך חבילה של כל מיני שטויות במחיר של שקל אחד ליום! שקל אחד ליום! זה נשמע מאוד אטרקטיבי אבל כשאתה מקבל את החשבונית, פתאום נופל לך האסימון שהוספת עוד 30 שקל לחשבון החודשי שלך.כל אלו הם טריקים ישנים מאוד ותמיד עובדים. תשים לב שאני יכול לקבל ב-30 שקל פחות אותה חבילה כמו שיש לך, רק שלי אין טלפון קווי. יש לי ולכל המשפחה שלנו סלולר ללא הגבלה, אז מה אנחנו צריכים טלפון קווי? תחשוב שניה על הנקודה הזו.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2317 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-10.01.2013 - 11:19 AM, אמר:

אתה לא משלם על המקס בכלל?
החבילת בסיס עולה 220
אני משלם על מקס טוטאל אחד 40 בחודש.
איך על חמש אתה לא משלם שקל?

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
12
רגיל
אני אישית גם חושב שהשירות של בזק עדיף והייתי מרוצה עד עכשיו. פשוט המבצע החדש של הוט ב-415 שקל מקבלים חבילת טריפל עם 100 מגה וכל הערוצים פתוחים  -  ולאחד שמשלם די הרבה כסף לערוצי הספורט השונים כל חודש זה יוצא רווחי. ככה שאצלי לפחות זה יוצא משתלם לעבור מבזק להוט.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה
אני  מכיר הרבה מאוד אנשים שהיה להם הוט והם ברחו משם , על הוט מתלוננים המון האינטרנט לא משהו בכלל והשירות על הפנים ...
ושלא נתחיל להשוות מהירויות הורדה לפחות בטורנטים , יאפשר להשוות בין הוט נט הספקיט ו בזק בינלאומי כי זה שמיים וארץ !!
וממתיי 130 שקל נהפך להיות יקר לאינטרנט ?
בעזרת מבצעים של הוט מצליחים להטעות אותכם ואם הם היו כאלה טובים הם לא היו עושים מבצעים כל הזמן !

אני מקבל אחלה מהירויות גם כשיש רק מעלה אחד בטראקר ישראלי , אני בטוח שאני מקבל מהירות הורדה כפולה ומשולשת מכל אחד אחר פה ( כשיש לפחות מעלה 1 דרך שרת בטראקר ישראלי ).

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהDDD, ב-10.01.2013 - 13:27 PM, אמר:

אני  מכיר הרבה מאוד אנשים שהיה להם הוט והם ברחו משם , על הוט מתלוננים המון האינטרנט לא משהו בכלל והשירות על הפנים ...
ושלא נתחיל להשוות מהירויות הורדה לפחות בטורנטים , יאפשר להשוות בין הוט נט הספקיט ו בזק בינלאומי כי זה שמיים וארץ !!
וממתיי 130 שקל נהפך להיות יקר לאינטרנט ?
בעזרת מבצעים של הוט מצליחים להטעות אותכם ואם הם היו כאלה טובים הם לא היו עושים מבצעים כל הזמן !

אני מקבל אחלה מהירויות גם כשיש רק מעלה אחד בטראקר ישראלי , אני בטוח שאני מקבל מהירות הורדה כפולה ומשולשת מכל אחד אחר פה ( כשיש לפחות מעלה 1 דרך שרת בטראקר ישראלי ).
לא מהירויות טובות?
לא מעט מהתכנים שאני מוריד מ FL ומטראקרים טובים אחרים אני מוריד על 10 מגה לשנייה שזה כמעט ניצול מלא של ה100 מגה.
אין לי בעיה להביא לך גם תמונות מסך...
תמונה 1  תמונה 2
וזה רק מהתכנים שהורדתי מFL ביומיים האחרונים..
אתמול בדאונרב קיבלתי מהירויות בין 5 ל6 וחצי מגה לשנייה בטורנט שיצא באותו היום, אני חושב שזה ממש לא רע..
זה דיון ללא סוף, נראה לי שאפשר לסיים אותו פה וזהו.
מי שרוצה לשלם הרבה יותר ולקבל עוד 100 קב"ש העלאה, שיילך לבזק. כל השאר שאין להם בעיה עם זה ורוצים לשלם זול יילכו להוט.

נערך על-ידי idolevi, 10.01.2013 - 16:43 PM.

Elita122

Elita122
  •  חברים רשומים
  • 62 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
אני בטריפל של הוט, תשתית, טלוויזיה וטלפון.  אין עם החברה שום בעיות, הם  מורידים מחירים, יש לי הרבה ערוצים ולפעמים הם נותנים הנחות.
הספק שלי הוא אצל בזק בינלאומי כי שמעתי שהוט-נט לא טובים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים