עבור אל תוכן

שמועות חדשות על גלקסי S4: יכלול עט סטיילוס

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

על פי הדיווחים, מכשיר הדגל החדש של סמסונג יושק בחודש אפריל; יכלול מסך בגודל 5 אינץ' ומעבד מרובע ליבות

ספינת הדגל החדשה של סמסונג, גלקסי S4, תכלול עט סטיילוס, בדומה לסדרת מכשירי ה-Note - כך עולה מדיווח באתר טכנלוגיה קוריאני, שהתפשט ברחבי הרשת בסוף השבוע.

עוד עולה מהדיווח, כי בשל תוספת העט יהיה המכשיר מעט עבה יותר מגלקסי S3, ולא דק יותר כפי שגרסו השמועות עד כה. על פי הדיווחים, המכשיר החדש יושק באפריל - אחרי תערוכת CES שנפתחת בשבוע הבא וכנס הסלולר העולמי שייערך בפברואר.  

עוד גורסות השמועות, כי הסמארטפון החדש יכלול מסך HD בגודל 5 אינץ', ומצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל. הוא צפוי להריץ את גרסת ג'לי בין (ויש הטוענים אפילו שאת הגרסה החדשה ביותר שטרם נחשפה, פאי ליים), ולכלול מעבד Exynos 5440  מרובע ליבות.

סמסונג החזירה לאופנה את עט הסטיילוס שלה, ה-S-Pen, עם השקת הגלקסי Note הראשון, שהיה הראשון בקטגוריית ה"טאבלט-פון". בעקבות הצלחת המכשיר הוציאה סמסונג את דור ההמשך המשודרג, גלקסי Note 2, הכולל גם הוא את העט ומסך גדול יותר של 5.5 אינץ'.

גם טאבלט הנוט, שהושק לפני כחודשיים, קיבל את ה-S-Pen, המלווה במספר אפליקציות תואמות כגון פתקים, סקיצות וכו'. אם אמנם נכונות שמועות אלה, לא ברור איך תבדל סמסונג את הגלקסי החדש מסמארטפון הנוט, שנהנה גם הוא ממכירות מרשימות

http://net.nana10.co...=947742&sid=127

נערך על-ידי jjbiggs, 30.12.2012 - 22:54 PM.

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
פשש הוא יהיה קטלני!!
תודה על הפרסום!!

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
טוב רשמית הם מתחילים להרוס את המכשיר... הם לאט לאט הופכים אותו לטאבלט, וגם מגדילים אותו לאט לאט, ועכשיו גם עט?!?!? חחח.
יש לי את ה Samsung Galaxy S3 וללא ספק אני הולך להיות מבסוט איתו לאיזה 3 שנים.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
במה עוזר העט המיותר הזה?

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
נראה לי שזה שוב שמועות....
עד שלא יהיה מקור רשמי לא נדע באמת אם זה נכון או לא.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים