עבור אל תוכן

TvNeTiL נחסם בצו בית משפט לבקשת זיר"ה

• אנא התחבר בכדי להגיב
49 תגובות לנושא זה

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
עד שהכרתי אותו, כבר סגרו אותו.

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני
ואלה לא יודע מה איתכם אני מIP ישראלי גולש באתר חלק ...
שיהיה בהצלחה
מקווה שהאתר לא יסגר

נערך על-ידי iAlonB, 31.12.2012 - 20:16 PM.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
גם אני, האתר עובד בלי שום בעיה... לא יודע למה יצאו בהצהרות.
למישהו האתר לא עובד?

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהKD_35, ב-31.12.2012 - 20:09 PM, אמר:

תכל'ס יש להם שתי מטרות אמתיות. QSUBS ושאר הצוותים (שזה לא יכול לקרות למזלנו) וTVNETIL. אף אחד לא צריך את הטראקרים והאתרים בלעדיהם.
יכול להיות שהם לוקחים את הזמן עם הצווים בכוונה, אבל נראה לי שבתכלס בית המשפט פשוט שם על זה זין ומשחרר אחרי הרבה זמן.
אני מסכים איתך לגמרי בנוגע לכתוביות. זה הדבר שמייחד את הטראקרים הישראליים ולמזלנו לא ניתן חוקית לפסול אתר שיש בו רק כתוביות.

צפה בהודעהidolevi, ב-31.12.2012 - 20:20 PM, אמר:

גם אני, האתר עובד בלי שום בעיה... לא יודע למה יצאו בהצהרות.
למישהו האתר לא עובד?
כי ישנו טווח אייפי אחד שלא חסום (עדיין) לפי מיטב הבנתי, או שאתה משתמש בפרוקסי. בגלל שהשרת שלהם יושב בחו"ל, זיר"ה לא יכלו להוריד אותו כמו שהם הורידו את סייפר, כי הם לא יכולים לגשת לבית המשפט במדינה אחרת. זוהי הסיבה למה הם מבקשים חסימה של הספקיות בארץ וזה למה האתר עדיין ממשיך בפעילות שלו.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 21:01 PM, אמר:

אני מסכים איתך לגמרי בנוגע לכתוביות. זה הדבר שמייחד את הטראקרים הישראליים ולמזלנו לא ניתן חוקית לפסול אתר שיש בו רק כתוביות.

כי ישנו טווח אייפי אחד שלא חסום (עדיין) לפי מיטב הבנתי, או שאתה משתמש בפרוקסי. בגלל שהשרת שלהם יושב בחו"ל, זיר"ה לא יכלו להוריד אותו כמו שהם הורידו את סייפר, כי הם לא יכולים לגשת לבית המשפט במדינה אחרת. זוהי הסיבה למה הם מבקשים חסימה של הספקיות בארץ וזה למה האתר עדיין ממשיך בפעילות שלו.
אני על הוט, בלי שום פרוקסי..

as2330

as2330
  •  חברים רשומים
  • 52 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-31.12.2012 - 09:40 AM, אמר:

אני יודע שTVNETIL רק נחסם והסיבה לכך היא שהאתר לא מאוחסן בארץ, אז הם לא יכולים להוציא צו לחברת האחסון לחסימה. במקרה חבר טוב שלי הוא אחד המעלים הכי מאסיביים שלהם. אגב, אני יודע שהם מתים לסגור את DR והביטס והם לא מצליחים. הסיבה שהם רוצים לסגור את DR והביטס היא בדיוק מהסיבה שהם הפילו את סייפר. קמו 3 טראקרים במקומו.
כנראה שלא הבנת את הכוונה שלי... הכסף הזה הוא כסף נקי לכיס שלהם כי הם מעסיקים משרדי עורכי דין על חוזה כולל של תשלום שנתי (או רב שנתי) ולא על בסיס כמות תביעות. תאגידי "זכויות היוצרים" לא מוציאים שקל על תביעות אלו. זה כסף נקי שנכנס לכיס שלהם. הכוונה שלי היא שאם הם מגלים אתר שנפתח לפני שבועיים, הם לא יחפשו כבר מאותו רגע להפיל אותו. הם יחכו שהוא יגדל ושאנשים יהיו תלויים באותו אתר לפני שהם יתחילו בתהליכים להפיל אותו. אני רוצה שתחשוב שניה בהגיון. בוא נגיד ששנה הם לא ידעו על TVNETIL מיום ההקמה שלו. אתה חושב שבאמת לקח להם 5 שנים להוציא לו צו אחד לחסימת הגישה שלו מהארץ? תחשוב שניה בהגיון. 5 שנים? אני יודע מה זה תהליכים משפטיים מורכבים אבל תהליך הוצאת צו לא לוקח 5 שנים, לא משנה כמה הצו מורכב.

נתחיל מזה שסייפר נסגר כי הדימיון שלו היה ישראלי והיה רשום על שם אביתר פשוט שטות גדולה

דבר שני DR שמו הסוואה + איחסון מחול ודימיון גם

לגבי זירה והכסף זה שטיות

הארגון מייצג בין היתר את תאגידי התוכן קשת, רשת, ערוץ 10, יס, הוט ומפיצת הסרטים יונייטד קינג, ומתוקצב על ידם במיליוני שקלים בשנה

האתר הוקם באפריל 2010 הורדת נט חזר בכתובת חדשה ובנוסף קם עוד טראקר ישראלי אתה יכול לראות כאן בהזמנות

וTVNET עדין עובד בחול כי אין שם תוכן אנגלי בנוסף

והוא פועל במקביל ובשיתוף פעולה עם הארגונים האמריקאיים MPAA, המייצגת את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, ו-RIAA, המייצגת את תעשיית המוזיקה.

אז הורדות נט נחסם ישר לכולם בגלל אותם אירגונים

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני

צפה בהודעהas2330, ב-31.12.2012 - 21:20 PM, אמר:

נתחיל מזה שסייפר נסגר כי הדימיון שלו היה ישראלי והיה רשום על שם אביתר פשוט שטות גדולה

דבר שני DR שמו הסוואה + איחסון מחול ודימיון גם

לגבי זירה והכסף זה שטיות

הארגון מייצג בין היתר את תאגידי התוכן קשת, רשת, ערוץ 10, יס, הוט ומפיצת הסרטים יונייטד קינג, ומתוקצב על ידם במיליוני שקלים בשנה

האתר הוקם באפריל 2010 הורדת נט חזר בכתובת חדשה ובנוסף קם עוד טראקר ישראלי אתה יכול לראות כאן בהזמנות

וTVNET עדין עובד בחול כי אין שם תוכן אנגלי בנוסף

והוא פועל במקביל ובשיתוף פעולה עם הארגונים האמריקאיים MPAA, המייצגת את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, ו-RIAA, המייצגת את תעשיית המוזיקה.

אז הורדות נט נחסם ישר לכולם בגלל אותם אירגונים
רגע אם זירה יכולים לחסום ע"י הספקיות את TVNETIL, אז מדוע הם לא עושים זאת לDOWNREV והביטס?

as2330

as2330
  •  חברים רשומים
  • 52 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהLiron Cohen, ב-31.12.2012 - 21:25 PM, אמר:

רגע אם זירה יכולים לחסום ע"י הספקיות את TVNETIL, אז מדוע הם לא עושים זאת לDOWNREV והביטס?

tvnetil אתר גלוי לעומת הביסט וDR

2.TVNETIL היה אתר כולו תוכן ישראלי אז ביקשו לחסום אותו בארץ השותפים של האירגון הוט.יס.רשת.ערוץ 10 וכאלו הם מתים שתראה את הפרסומות הדפוקות שלהם וגם כי הם ראו שהרייטינג נמוך אז לחו על זירה ובדוק שילמו כסף לשופטים

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני

צפה בהודעהas2330, ב-31.12.2012 - 21:32 PM, אמר:

2.TVNETIL היה אתר כולו תוכן ישראלי אז ביקשו לחסום אותו בארץ השותפים של האירגון הוט.יס.רשת.ערוץ 10 וכאלו הם מתים שתראה את הפרסומות הדפוקות שלהם וגם כי הם ראו שהרייטינג נמוך אז לחו על זירה ובדוק שילמו כסף לשופטים
בחיפוש בגוגל הטראקר הישראלי אפשר לראות את כולם חח ודווקה מכולם הביטס הכי "גלויה" וקלה להשגה בנוסף הם מעלים את כל התכנים שלTVNETIL
אני מקווה שהביטס ושאר הטראקרים לא הבאים בתור..

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהas2330, ב-31.12.2012 - 21:32 PM, אמר:

אוקיי עכשיו אני באמת בשוק. אתם לא מוכנים להאמין שארגון זיר"ה רוצה שחלק מהאתרים יהיו פתוחים אבל אתם מוכנים להאמין ששופט בישראל ייקח שוחד? יש לכם מושג מה אדם עבר בחיים בשביל להגיע להיות שופט? שנים של לימודים, שנים של עריכת דין מהשורה הראשונה, שנים של הבאת צדק ואתם אומרים שהם לקחו שוחד? עם כל הכבוד as2330, פה לכלכת בצורה יוצאת דופן.

אגב לירון, אני לא כל כך מאמין למה שרשום בוויקיפדיה על זיר"ה. המידע הזה לא אמין בעליל. בויקיפדיה רשום שנסגרו 3 אתרים עיקריים: הורדות.נט, wnet וסייפר. שנינו יודעים שנסגרו הרבה יותר. הסיבה לכך היא שאת המידע שם כתבו אנשי הסצינה ולא אנשי זיר"ה. תבין כמה זיר"ה חוסכים במשאבים ולא מוציאים שקל יותר ממה שהם צריכים. אין להם פרסומות בטלוויזיה להרתיע אנשים. אין להם אפילו אדם שייכתוב להם את הערך של ויקיפדיה כמו שצריך (וזה סה"כ תשלום חד פעמי לכותב מאמרים, של כמה מאות שקלים). תגיד לי שניה אתה על מה יש לזיר"ה להוציא מליוני דולרים בשנה? אין להם על מה. מאות אלפי שקלים? זה מספר שאני אכן מסכים איתו.מליוני דולרים? לא.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים