עבור אל תוכן

2 הצעות

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
יש לי שתי הצעות לשיפור:

א.תחזירו את הצ'אט, הוא היה ממש טוב.
ב.תעשו שיהיה אפשר להיכנס לפורום V.I.P, אך לא יוכלו להגיב אלא רק לצפות וכך נדע אם זה שווה.

sjk4u

sjk4u
  •  חברים רשומים
  • 175 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
אני בעד שני ההצעות ...

Hero

Hero

משתמש חסום

•  חסומים
  • 64 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
3
רגיל
הצ'אט של האתר עובד..

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהHero, ב-28.12.2012 - 00:23 AM, אמר:

הצ'אט של האתר עובד..

הוא התכוון הצ'אט של השיחות האישיות, שהיה למטה באתר.

Leecher

Leecher
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
אם זכור לי נכון מפורום שפעם (ממש פעם) הייתי בהנהלה שלו הצ'אט הוא דבר כבד מאוד לאתר ואם אין בו צורך אמיתי חבל לשים אותו כי הוא רק מכביד ומאט את האתר, אבל יכול להיות שאני טועה או שהיום הוא כבר לא מכביד כ"כ.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
אם אתה מדבר על הצאט העליון אז היתה לו בעיה זמנית וזה טופל
אם אתה מדבר על השיחות האישיות, אז באמת הוא מכביד על הפורום וגורם להרבה שגיאות שרת

בקשר לפורום VIP יש 2 דרכים להגיע אליו או באמצעות תרומה שנותנת לך דרגת תורם וגם גישה לפורום או באמצעות דרגת VIP שכדי להגיע אליה צריך להשקיע בפורום ברמה קטלנית

נ.ב: אתם צריכים להבין שאם מישהו תורם זה לא הולך לכיס שלנו זה חוזר אל הפורום,  אז מי שיכול ובא לו שהפורום יתפתח עוד.... מוזמן לעשות זאת.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
כמו שמשה ציין כבר, הצ'אט שהיה בחלק התחתון של הפורום הכביד מאוד על השרת, כל משתמש שהיה מחובר לפורום היה שולח כ-15 בקשות לשרת בשנייה, שזה מטורף,
וגרם לקריסות ולהתנתקויות רבות ממסד הנתונים של הפורום. לאחר שממצא זה התגלה, החלטנו להעיף את הצ'אט הזה, ובאמת הפורום עכשיו עובד ממש מהר ללא קריסות.
:)

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהsadowm, ב-28.12.2012 - 09:58 AM, אמר:

אם אתה מדבר על הצאט העליון אז היתה לו בעיה זמנית וזה טופל
אם אתה מדבר על השיחות האישיות, אז באמת הוא מכביד על הפורום וגורם להרבה שגיאות שרת

בקשר לפורום VIP יש 2 דרכים להגיע אליו או באמצעות תרומה שנותנת לך דרגת תורם וגם גישה לפורום או באמצעות דרגת VIP שכדי להגיע אליה צריך להשקיע בפורום ברמה קטלנית

נ.ב: אתם צריכים להבין שאם מישהו תורם זה לא הולך לכיס שלנו זה חוזר אל הפורום,  אז מי שיכול ובא לו שהפורום יתפתח עוד.... מוזמן לעשות זאת.

את זה הבנתי, אבל הצעתי שנוכל להיכנס לפורום ולראות מה יש בו, וכך נדע אם זה שווה לתרום על מנת לקבל גישה אליו.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים