עבור אל תוכן

פיוזר חוזר ביום חמישי

• הנושא נעול הנושא נעול
71 תגובות לנושא זה

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
ללא ספק טראקרים מפוצלים שבעיקר הגיעו מסייפר זה רעיון טיפשי
פיוזר ודאוןלנד אותו רעיון, בניה, צריך שיהיה טראקר אחד מבין שתיהם.. המטרה שלהם צריכה להיו להתחרות בהביטס וDOWNREV
וכשהם מפוצלים אני לא צופה הצלחה, במיוחד שיש מספר מאוד מועט של מעלים ומורידים, עדיף שיהיה מקום לשני הטראקרים, יותר מעלים,תכנים,פעילות, חבל ששני האתרים יפלו על דבר כזה..
כי כל עוד אין מתחרים לDOWNREV והביטס אני בתור מוריד יעדיף להוריד את אותו תוכן משם.. במיוחד שהביטס וDOWNREV הם הכי ותיקים, מבוססים, ומלאי תכנים..
זה מזכיר לי קצת פוליטיקה חח שכל מפלגה מתפצלת וככה מחלישה את הגוש כנגד הממשל שהם כביכול הביטס וDOWNREV חחח
אל תעשו שטויות, תתאחדו.. במיוחד שנפתחתם בהפרשים מאוד מאוד קטנים

TheWolverine

TheWolverine
  •  Z-Sites
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
16
רגיל
גורו הסידבוקסים מחכים בדיוק כמו צוות המעלים.
ישתבח שמו לעד אנחנו נחזור ובגדול

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Booda225

Booda225
  •  חברים רשומים
  • 66 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
4
רגיל

צפה בהודעהLeecher, ב-25.12.2012 - 08:14 AM, אמר:

אין לי שום דבר נגד פיוזר ולהיפך אני אשמח אם יהיה טראקר ישראלי נוסף שיצליח, כי כמו שאמרת כמה שיותר מקורות הורדה יותר טוב, אבל ציינתי את המציאות לפי איך שאני רואה אותה.
יש אלפי טראקרים בעולם מה מייחד אתכם מהם, למה שאני אעדיף אתכם עליהם ? כי אתם ישראלים... אבל יש כבר 2 מוצלחים שמעלים הכל, אז שוב למה שאני אשתמש בכם, 2 מקורות מעולים לתוכן ישראלי וכדו', עם דגש על מעולים, מספיקים לכל משתמש נורמלי.
יש כמה דברים שאין בכולם
נגיד חבילות סרטים שאנחנו המעלים אוספים. סיכרונים בלעדי
אני בעצמי סיכרנתי וקידדתי סטאפ אפ 4 בידיוק שיצא גרסא dvd ולא היה בשום טראקר. זה בדוק
קידודי hd בקיצור אני לא הולך לפרט לך עכשיו..

Leecher

Leecher
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל

צפה בהודעהBooda225, ב-25.12.2012 - 10:50 AM, אמר:

יש כמה דברים שאין בכולם
אני בעצמי סיכרנתי וקידדתי סטאפ אפ 4 בידיוק שיצא גרסא dvd ולא היה בשום טראקר. זה בדוק
על כל דבר אחד בלעדי שלכם שאתם העלתם ו-2 האתרים האחרים לא, יש 100 דברים שהם מעלים ואתם לא, תעשה את החשבון לבד, כמו שאמרתי שיהיה לכם בהצלחה...

Booda225

Booda225
  •  חברים רשומים
  • 66 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהLeecher, ב-25.12.2012 - 11:02 AM, אמר:

על כל דבר אחד בלעדי שלכם שאתם העלתם ו-2 האתרים האחרים לא, יש 100 דברים שהם מעלים ואתם לא, תעשה את החשבון לבד, כמו שאמרתי שיהיה לכם בהצלחה...
תן לי להזכיר לך שפיוזר היה בכלל כולה חודשיים +
גם רומא לא נבנתה ביום אחד...

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהBooda225, ב-25.12.2012 - 10:50 AM, אמר:

יש כמה דברים שאין בכולם

אם זה אותם חבילות שהיו בסייפר אז זה ממש לא בלעדי אלה חלקם נלקח מהביטס ( סדרות תרגום מובנה ) .
בקיצור כדיי להגיע לרמה נורמלית אתם צריכים לשחרר כל יום 20 טורנטים לפחות , כולל סרטים וסדרות באיכות HD להשתדל כמה שיותר מהר מצאת התרגום ... ואל תעלו לי סרטים וסדרות בלי תרגום ( זה מה זה מיותר ומפגר ).

Leecher

Leecher
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
כן שכחתי מהקטע שהם מעלים דברים בלי תרגום, טיפשי ומיותר, בשביל דברים בלי תרגום יש טראקרים לא ישראלים הרבה יותר טובים מכל בחינה..

Zeus

Zeus
  •  חברים רשומים
  • 8 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
תודה רבה על העידכון, מאד שמח לשמוע!

IdanGoshen

IdanGoshen
  •  צוות לשעבר
  • 1203 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
79
טוב מאוד
הגיע הזמן. בהצלחה.

R0eeCH

R0eeCH
  •  חברים רשומים
  • 8 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
ואו,שמח לשמוע!
אני מאמין שיהיה את אותה התלהבות כמו שהאתר נפתח בהתחלה.
בהצלחה:)

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהLiron Cohen, ב-25.12.2012 - 08:35 AM, אמר:

פיוזר ודאוןלנד אותו רעיון, בניה, צריך שיהיה טראקר אחד מבין שתיהם.. המטרה שלהם צריכה להיו להתחרות בהביטס וDOWNREV
וכשהם מפוצלים אני לא צופה הצלחה, במיוחד שיש מספר מאוד מועט של מעלים ומורידים, עדיף שיהיה מקום לשני הטראקרים, יותר מעלים,תכנים,פעילות, חבל ששני האתרים יפלו על דבר כזה..
כי כל עוד אין מתחרים לDOWNREV והביטס אני בתור מוריד יעדיף להוריד את אותו תוכן משם.. במיוחד שהביטס וDOWNREV הם הכי ותיקים, מבוססים, ומלאי תכנים..
זה מזכיר לי קצת פוליטיקה חח שכל מפלגה מתפצלת וככה מחלישה את הגוש כנגד הממשל שהם כביכול הביטס וDOWNREV חחח

אני זוכר מספר תכנית שאני אישית העלאתי לפיוזר לפני DR או Hebits
ההנהלה של סייפר היא בפיוזר
ואחת הבעיות בDownLand זאת ההנהלה שם...

צפה בהודעהLeecher, ב-25.12.2012 - 11:02 AM, אמר:

מה הקשר בכלל?
אתר חדש שרק נפתח ואתה מצפה ממנו לעלות כל כך הרבה דברים ביום?

צפה בהודעהDDD, ב-25.12.2012 - 13:21 PM, אמר:

אם זה אותם חבילות שהיו בסייפר אז זה ממש לא בלעדי אלה חלקם נלקח מהביטס ( סדרות תרגום מובנה ) .
בקיצור כדיי להגיע לרמה נורמלית אתם צריכים לשחרר כל יום 20 טורנטים לפחות , כולל סרטים וסדרות באיכות HD להשתדל כמה שיותר מהר מצאת התרגום ... ואל תעלו לי סרטים וסדרות בלי תרגום ( זה מה זה מיותר ומפגר ).

דבר ראשון אני בטוח שבפיוזר מעלים יותר מ20 טורנטים ביום
דבר שני , אין כלום מפגר בלעלות סרטים וסדרות בלי תרגום (מתי שעוד לא יצא תרגום) , תרגום זה לא בעיה למצוא
ובמקום להוריד איך שיוצא התרגום , אפשר פשוט להוריד ואז מתי שיוצא תרגום אפשר לראות ישר את הסרט...

נערך על-ידי Segev95, 25.12.2012 - 15:36 PM.

royechip

royechip

משתמש חסום

•  חסומים
  • 259 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
14
רגיל
תודה רבה סוף סוף אני אהבתי אותו מאוד

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה

צפה בהודעהSegev95, ב-25.12.2012 - 15:36 PM, אמר:

אני זוכר מספר תכנית שאני אישית העלאתי לפיוזר לפני DR או Hebits
ההנהלה של סייפר היא בפיוזר
ואחת הבעיות בDownLand זאת ההנהלה שם...

מה הקשר בכלל?
אתר חדש שרק נפתח ואתה מצפה ממנו לעלות כל כך הרבה דברים ביום?

דבר ראשון אני בטוח שבפיוזר מעלים יותר מ20 טורנטים ביום
דבר שני , אין כלום מפגר בלעלות סרטים וסדרות בלי תרגום (מתי שעוד לא יצא תרגום) , תרגום זה לא בעיה למצוא
ובמקום להוריד איך שיוצא התרגום , אפשר פשוט להוריד ואז מתי שיוצא תרגום אפשר לראות ישר את הסרט...

אם ככה אז למה לי להוריד מכם ולא מ FL או SCC?

הרי כל יתרון הטראקרים הישראלי הוא התכנים הישראליים והתכנים עם תרגום.

בהצלחה!

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
לא יודע מה פשר כול החפירה הזו, אבל בכול מקרה אני מאחל לפיוזר הרבה הצלחה. ואגב עזבו מה אחרים אומר ככול שיש יותר תחרתיות על תכנים ,איכות בלעדיות וכו' כך גם גודל הרצון להשקיע יותר על מנת להיראת טוב יותר.מבחינתי לפחות כרגע יש עניין אחד שאני מקווה שיופיע באופן בולט וזהו הנקודות.בכול מקרה בהצלחה!

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
7
רגיל

צפה בהודעהamircz, ב-25.12.2012 - 16:24 PM, אמר:

אם ככה אז למה לי להוריד מכם ולא מ FL או SCC?

הרי כל יתרון הטראקרים הישראלי הוא התכנים הישראליים והתכנים עם תרגום.

בהצלחה!

אם אתה הולך בכיוון הזה אז כן , תוריד מFL
לא לכולם יש טראקרים מחו"ל
יש אנשים שמעדיפים להוריד את הסרט בלי תרגום וברגע שיוצא התרגום להוריד אותו וישר לראות (ולא להוריד את הסרט - שזה יכול לקחת זמן)

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהDDD, ב-25.12.2012 - 00:29 AM, אמר:

צודק 100% ...
באמת עוד הממשק של הפורום ממש הורס ... רק אם יש לכם משהו מיוחד להציע צריך להקים טראקר ( אבל לפתוח טראקר שיהיה הרבה פחות טוב מאלו שקיימים זה מיותר ).

צפה בהודעהNeoTrix, ב-25.12.2012 - 07:17 AM, אמר:

אני חייב להסכים לגבי הממשק של הפורום, לא מבין מה נסגר עם כל הטראקרים החדשים שנפתחו, כולם מבוססים על מערכת פורומים של VB. זה כזה גרוע, ברצינות. קחו מערכת של טראקר קיים ותפתחו אותו משם.
כי אם התכנון הוא להידמות לסייפר שהיה יותר פורום מאשר טראקר לדעתי אז זה לא רעיון טוב כל כך, בהתחשב בעובדה שנפתחו לאחרונה עוד כמה טראקרים ישראליים.
מערכת VB היא מערכת מאוד קלה לעבוד איתה. על זה אין בכלל מה להתווכח. אם אתם רוצים מערכת טראקר שהיא כמו TL, לכו על IPB או PHPBB. TL הוא אחלה טראקר אך אנחנו גם רוצים מערכת פורומים מוצלחת שיהיו בה עשרות ומאות תגובות ביום. אנחנו מחפשים לבנות קהילה ולא רק טראקר.

צפה בהודעהNickLess, ב-25.12.2012 - 08:05 AM, אמר:

לא תבין לא נכון.
אני ממש בעד שפיוזר יצליח

אני פשוט חושב שאם הוא היה מתאחד ביחד הם היו מצליחים הרבה יותר.

הרי רוב המשתמשים בפיוזר ובדאוןלנד הם אותם משתמשים( נפתחו לא בהפרשי זמן גדולים ואחרי הקריסה של סייפר ששניהם כולם חשבו שהולך להיות המחליף שלו).
אז במקום שאנשים יחלקו את הפס רוחב שלהם להעלות לפיוזר ולעלות לדאוןלנד ,
אז הם פשוט יעלו לטראקר משותף.

ככה גם המהירות הורדה וגם המהירות העלאה תהיה יותר גדולה , יהיה יותר תכנים וכו'
כשפיוזר נפתח, הבאנו כמעט את כל המעלים מסייפר. כל תוכן שהיית מוריד, הייתה לו מהירות הורדה מטורפת. בנוסף, כל טראקר יש לו חוקים משלו והתנהגות משלו. עם כל הכבוד לדאון לנד (ויש הרבה כבוד), אני חושב שצורת הענישה שם היא יותר מדיי קשה וזו גם הייתה נקודת הנפילה של סייפר. זה לא סוד שאנשים שנאו את סייפר בגלל מערכת הענישה שלהם. אנשים היו מפחדים להגיב בפורום מחשש שלקבל אזהרה או באן. זה מה שאנחנו רצינו לשנות בפיוזר (והייתה לנו הצלחה ניכרת). כל תקופת פיוזר היו בערך 4 באנים בכללי. כל מי שהיה לו משתמש כפול, עשינו בירור למה יש לו משתמש כפול ובמידה ונוצר משתמש כפול בגלל תקלה בנסיון ההרשמה, היינו אנשים נורמלים והשארנו למשתמש יוזר אחד לבחירתו. לא מחקנו לו את המשתמש ללא שאלות וללא יכולת חזרה. זה מה שאנחנו מחפשים לעשות. קהילה שיהיה כיף להיות בה ועם כל הכבוד, אנחנו הצלחנו טוב מאוד.

צפה בהודעהLeecher, ב-25.12.2012 - 08:14 AM, אמר:

אין לי שום דבר נגד פיוזר ולהיפך אני אשמח אם יהיה טראקר ישראלי נוסף שיצליח, כי כמו שאמרת כמה שיותר מקורות הורדה יותר טוב, אבל ציינתי את המציאות לפי איך שאני רואה אותה.
יש אלפי טראקרים בעולם מה מייחד אתכם מהם, למה שאני אעדיף אתכם עליהם ? כי אתם ישראלים... אבל יש כבר 2 מוצלחים שמעלים הכל, אז שוב למה שאני אשתמש בכם, 2 מקורות מעולים לתוכן ישראלי וכדו', עם דגש על מעולים, מספיקים לכל משתמש נורמלי.
שוב, עם כל הכבוד לדאון לנד, יש להם 7 מעלים. אנחנו מתכננים על 30 מעלים. יחי ההבדל הקטן. יש לנו חוקים אפילו למעלים שלנו כדי לדאוג שהטורנטים יהיו חיים וכמה שיותר זמן.

צפה בהודעהkatzir.s, ב-25.12.2012 - 08:15 AM, אמר:

צודקים פה כולם, באמת אין טעם לעוד טראקר ישראלי הרי בכל הטראקרים הישראלים יש כמעט את אתו התוכן אז במה אתם תהיו שונים?
במה אנחנו נהיה שונים? בהכל. יש לנו מערכת חוקים שונה לגמרי מכל אתר, אנחנו מנסים דברים חדשים ששום אתר אחר לא מנסה, אנחנו לא דוגלים במוטו של סייפר, שהאתר הוא טראקר עם פורום - אנחנו טראקר ופורום; אני יכול להגיד לך שאני אישית העלתי תכנים בלעדיים לפיוזר שאני עדיין לא רואה ברוב הטראקרים הישראליים. אני האדם הראשון שהביא לטראקר ישראלי את NFSMW החדש. יש לי תכנים שאני הולך להעלות שלא תמצא בשום אתר אחר.

צפה בהודעהLiron Cohen, ב-25.12.2012 - 08:35 AM, אמר:

אז למה שהביטס ודאון רק לא יתאחדו? אולי אז גם שיתאחדו עם פיוזר ודאון לנד וניצור טראקר אחד ענקי? למה שלא יהיה רק טראקר ישראלי אחד וזהו? אני אגיד לך למה. אם זיר"ה עולה על אותו הטראקר, כל הסצינה הישראלית נופלת. הכל. אם יש רק טראקר אחד, אין תחרות בשוק. אין לטראקר מה להתאמץ בשבילו ומה להעלות תכנים בלעדיים - הרי גם ככה אין לו מתחרים. ברגע שיש טראקרים מתחרים, יש סיבה למה להשקיע בטראקר שלך. אתה רוצה לעקוף את הטראקר השני ולהיות מקום ראשון, אך גם כאשר אתה הופך למקום הראשון, אתה צריך להתאמץ כדי לשמור על המקום הראשון לבל יעקפו אותך.

צפה בהודעהDDD, ב-25.12.2012 - 13:21 PM, אמר:

למה שלא יעלו גם סדרות וסרטים ללא תרגום? יש הרבה אנשים שרואים סרטים ללא תרגום כלל. אגב בשביל זה אנחנו מעדיפים להעלות סרטים עם תרגום בצד ולא מובנה. ישנם תכנים מאוד בודדים שהועלו לפיוזר ללא תרגום וזה כי היו תכנים מאוד נדירים שלא הצלחנו להשיג תרגום, או תכנים ממש חדשים שלא יצא להם כלל תרגום.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
היו לסייפר 50 מעלים , והיה להם 10K טורנטים ומתוך זה חיים רק אולי 2000 ..... אתה רוצה לעשות טראקר טוב ?
תהיה שונה מסייפר וצוות המעלים העילגים של סייפר שהרבה פעמים עשה פדיחות לעצמו כשלקחו תכנים מהביטס ודאונרב , טראקר ישראלי אמור לשרת ישראלים וזה אומר סרטים ישראלים או זרים עם תרגום בלבד., וכמובן מוזיקה וסדרות ( מוזיקה יש לך בשפע בוואט סי די וסדרות ישראליות בטי וי נטל ).
וסרטים חדשים אף אחד לא יוריד ממך כשהם בלי תרגום במיוחד במצב סצינת התרגומים היום שלתרגום יכול לקחת חודשים להגיע!
תביאו סרטים או מוזיקה משלכם משהו בלעדי ואז אולי יפסיקו לזלזל בכם כל הזמן.

כל מה שנאמר זה לא כדיי לפגוע אלה ביקורת בונה!

אורחMoris Mirozz_*

אורחMoris Mirozz_*
  • אורחים
    • מונה תודות: תודות
מחכה ליום חמישי
אני מקווה שזה נכון

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני

צפה בהודעהTheGuru, ב-25.12.2012 - 18:32 PM, אמר:

מערכת VB היא מערכת מאוד קלה לעבוד איתה. על זה אין בכלל מה להתווכח. אם אתם רוצים מערכת טראקר שהיא כמו TL, לכו על IPB או PHPBB. TL הוא אחלה טראקר אך אנחנו גם רוצים מערכת פורומים מוצלחת שיהיו בה עשרות ומאות תגובות ביום. אנחנו מחפשים לבנות קהילה ולא רק טראקר.

כשפיוזר נפתח, הבאנו כמעט את כל המעלים מסייפר. כל תוכן שהיית מוריד, הייתה לו מהירות הורדה מטורפת. בנוסף, כל טראקר יש לו חוקים משלו והתנהגות משלו. עם כל הכבוד לדאון לנד (ויש הרבה כבוד), אני חושב שצורת הענישה שם היא יותר מדיי קשה וזו גם הייתה נקודת הנפילה של סייפר. זה לא סוד שאנשים שנאו את סייפר בגלל מערכת הענישה שלהם. אנשים היו מפחדים להגיב בפורום מחשש שלקבל אזהרה או באן. זה מה שאנחנו רצינו לשנות בפיוזר (והייתה לנו הצלחה ניכרת). כל תקופת פיוזר היו בערך 4 באנים בכללי. כל מי שהיה לו משתמש כפול, עשינו בירור למה יש לו משתמש כפול ובמידה ונוצר משתמש כפול בגלל תקלה בנסיון ההרשמה, היינו אנשים נורמלים והשארנו למשתמש יוזר אחד לבחירתו. לא מחקנו לו את המשתמש ללא שאלות וללא יכולת חזרה. זה מה שאנחנו מחפשים לעשות. קהילה שיהיה כיף להיות בה ועם כל הכבוד, אנחנו הצלחנו טוב מאוד.

שוב, עם כל הכבוד לדאון לנד, יש להם 7 מעלים. אנחנו מתכננים על 30 מעלים. יחי ההבדל הקטן. יש לנו חוקים אפילו למעלים שלנו כדי לדאוג שהטורנטים יהיו חיים וכמה שיותר זמן.

במה אנחנו נהיה שונים? בהכל. יש לנו מערכת חוקים שונה לגמרי מכל אתר, אנחנו מנסים דברים חדשים ששום אתר אחר לא מנסה, אנחנו לא דוגלים במוטו של סייפר, שהאתר הוא טראקר עם פורום - אנחנו טראקר ופורום; אני יכול להגיד לך שאני אישית העלתי תכנים בלעדיים לפיוזר שאני עדיין לא רואה ברוב הטראקרים הישראליים. אני האדם הראשון שהביא לטראקר ישראלי את NFSMW החדש. יש לי תכנים שאני הולך להעלות שלא תמצא בשום אתר אחר.

אז למה שהביטס ודאון רק לא יתאחדו? אולי אז גם שיתאחדו עם פיוזר ודאון לנד וניצור טראקר אחד ענקי? למה שלא יהיה רק טראקר ישראלי אחד וזהו? אני אגיד לך למה. אם זיר"ה עולה על אותו הטראקר, כל הסצינה הישראלית נופלת. הכל. אם יש רק טראקר אחד, אין תחרות בשוק. אין לטראקר מה להתאמץ בשבילו ומה להעלות תכנים בלעדיים - הרי גם ככה אין לו מתחרים. ברגע שיש טראקרים מתחרים, יש סיבה למה להשקיע בטראקר שלך. אתה רוצה לעקוף את הטראקר השני ולהיות מקום ראשון, אך גם כאשר אתה הופך למקום הראשון, אתה צריך להתאמץ כדי לשמור על המקום הראשון לבל יעקפו אותך.

למה שלא יעלו גם סדרות וסרטים ללא תרגום? יש הרבה אנשים שרואים סרטים ללא תרגום כלל. אגב בשביל זה אנחנו מעדיפים להעלות סרטים עם תרגום בצד ולא מובנה. ישנם תכנים מאוד בודדים שהועלו לפיוזר ללא תרגום וזה כי היו תכנים מאוד נדירים שלא הצלחנו להשיג תרגום, או תכנים ממש חדשים שלא יצא להם כלל תרגום.
אף אחד לא אמר טראקר אחד!, כמו הדוגמא של הפוליטיקה שהבאתי.. אם תהיה רק מפלגה אחת זה בעצם דיקטטורה.. אף אחד לא אמר את זה ורק רע יכול לצאת מזה.. אבל אני אומר שאם היו 3 טראקרים חזקים מאוד! ואחד נפל ושלושה מהאתר שנפל הם בעצם שליש שליש שליש.. אז אין טעם
אני יכול להגיד לך שFILESRIVER אכזבה פשוט! אם יהיה איחוד כוחות בין שלושת הטראקרים החדשים, שהכל עוד טרי, כוח אדם חדש, ופעילות למעלים למען הטראקר, רק טוב יכול לצאת מזה, התקדמות מהירה של הטראקר, מהירות, ואיחוד,
אם נגיע כמו  למצב הקודם שיהיו רק DOWNREV,HEBITS, השלישי ,רק טוב יצא
במיוחד שהכל חדש, אין ממש תחרות בשלבים כאלה ולהפסיד אנשים זה סתם בזבוז אם באותם טראקרים יוצא אותם תכנים ואתה מוריד ומשתף רק באחד

Smoothie

Smoothie
  •  חברים רשומים
  • 247 הודעות
5
רגיל
רק שאלה, הצוות יחזור נכון? (אני גרפיקאי)
מחכה לפתיחה!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים