עבור אל תוכן

קישורים לרשימה ענקית של טראקרים ציבורים

• הנושא נעול הנושא נעול
7 תגובות לנושא זה

katzir.s

katzir.s
  •  חברים רשומים
  • 547 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
7
רגיל
www.bittorrent.am torrentreactor.net www.kat.ph bitsnoop.com tokyotosho.info www.torrents.netwww.nyaatorrents.org extratorrent.com bt.ktxp.com www.hightorrent.to www.torrentcrazy.com h33t.com1337x.org rarbg.com www.seedpeer.me www.demonoid.me share.dmhy.org torrent.cd torrentbox.comtorrents.jamendo.com www.ahashare.com www.jamendo.com isohunt.com www.alivetorrents.comwww.limetorrents.com www.btmon.com www.torrentreactor.to www.yourbittorrent.com www.vuze.comwww.d-addicts.com www.btscene.eu bt.etree.org www.mnova.eu www.torrentzap.comwww.torrentdownloads.net www.psychocydd.co.uk www.torrentfunk.com www.mybittorrent.comwww.newtorrents.info www.silvertorrents.me www.smaragdtorrent.to www.torrentlocomotive.comwww.bitenova.nl tntvillage.scambioetico.org www.torrentsdownload.net www.frozen-layer.combt.tjgame.enorth.com.cn www.ipodnova.tv www.bt-chat.com www.torlock.com podtropolis.comtracker.minglong.org:8080 www.fulldls.com www.deadfrog.us www.mac-torrents.com tracker.anirena.comwww.vertor.com anvilofsound.com www.torrent.to suprnova.org www.bakabt.com nova9.orgbt.edwardk.info bt.ydy.com www.mixtapetorrent.com www.eztv.it feeds.feedburner.com extremenova.orgbttracker.acc.umu.se:6969 onebigtorrent.org mightynova.com linuxtracker.org otakudump.netwww.gameupdates.org torrentat.org www.google.com torrentspy.com www.legittorrents.infowww.sporttorrent.com www.slotorrent.net www.downloadanime.org core-tracker.depthstrike.com:9800www.idealtorrent.com revision3.com tracker.zaerc.com bttracker.debian.org:6969 www.worldnova.orgvodo.net tvrss.net www.clearbits.net www.realtorrentz.com www.osst.co.uk torrent.ubuntu.com:6969scene.superfundo.org borft.student.utwente.nl ezrss.it www.publicdomaintorrents.comwww.torrentparty.com ewheel.democracynow.org www.thetorrentsite.com torrentbay.plwww.torrentstate.com www.bittorrentshare.com a.scarywater.net baka-updates.comwww.datorrents.com www.p2pbg.com tankafetast.com/pag sharetv.org www.livingtorrents.comcotapers.org bt.cartoonpalace.info:6969 tracker.sheepserver.net:29540 rocketredrockers.net:6969www.tuxdistro.com www.2torrent.com bt-flux.com www.sumotorrent.com anstracker.no-ip.org:6969torrents.freebsd.org:8080 coursetorrent.stanford.edu:6969 extremebits.se:2710 www.greylodge.orgdattebayobrasil.com hypaculture.com www.digital-update.com www.torrentbar.com www.dattebayo.comtorrentmybooks.com torrent.fedoraproject.org www.animesuki.com radioarchive.cc dotcomdave.combt.shinsen-subs.org indytorrents.org tracker.splashgame.org bt.base0.net en.opensuse.orgdevise.superfundo.org www.bittorrent.com torrent.ibiblio.org tracker.lysator.liu.se:6969www.chinadocumentaries.com rbgi.net:6969 sharereactor.com duqa.superfundo.orgbt.emuparadise.org:8989 usotsuki.info:6969 jem.d-addicts.com:6969 www.biotorrents.net petrochemical-services.com:6969 kaoz-subs.de:6969 RoCK.superfundo.org torrents.gentoo.org animex.comwww.mabula.net www.psppirates.com sin-clan.org siriusshare.superfundo.org tracker.anime-kraze.org:5277 doctortorrent.com csclub.uwaterloo.ca www.gotwoot.net pj.sidewalkcrusaders.comtv.superfundo.org tracker5.zcultfm.com:6969 rebootedc.no-ip.org:6969 tracker.gotwoot.net:6968trackerb.zcultfm.com:6969 91.121.67.87:6969 www.new2me.net:6969 extra.superfundo.orgsaiei.edwardk.info 67.80.12.246:6969 torrent.unix-ag.uni-kl.de leetay.superfundo.org r

נערך על-ידי katzir.s, 13.12.2012 - 10:15 AM.

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
תודה רבה, נחמד :)

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
kat.ph הוא מנוע חיפוש לכל הטראקרים הציבוריים.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
חלק מהאתרים אני מכיר,  תודה רבה :)

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
האם רק לי הרשימה נראית (גם בצורת הכתיבה וגם בצבעים) כאילו זוהי רשימה שלקחו מטורנט מאוד פופולארי ב isohunt?

ShaaNaN

ShaaNaN
  •  חברים רשומים
  • 14 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-15.12.2012 - 00:39 AM, אמר:

האם רק לי הרשימה נראית (גם בצורת הכתיבה וגם בצבעים) כאילו זוהי רשימה שלקחו מטורנט מאוד פופולארי ב isohunt?

אני לא בטוח אם מ isohunt, אך אכן מדובר ברשימה מוכנה.
ניתן לראות ברשימה גם כתובות טראקר, ולאו דווקא כתובות של האתר..

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב

צפה בהודעהShaaNaN, ב-15.12.2012 - 04:13 AM, אמר:

אני לא בטוח אם מ isohunt, אך אכן מדובר ברשימה מוכנה.
ניתן לראות ברשימה גם כתובות טראקר, ולאו דווקא כתובות של האתר..
אני כמעט בטוח שמדובר פה ב-isohunt. צבע הרקע תואם לאתר, טראקרים ירוקים הם טראקרים פעילים, טראקרים אדומים הם טראקרים מתים. עשיתי בדיקה אקראית לטראקרים פה ואני רואה שאכן כל טראקר שמופיע פה ברשימה, לא קיים באמת. במקרה הטוב, מדובר על רשימה לא בדוקה, לא מקצועית ולא בטוחה לשימוש. אני מאוד ממליץ על מחיקה של הרשימה מהאשכול.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים