עבור אל תוכן

קניית סיד בוקס...

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
שלום,
אני שוקל לקנות סוף החודש סיד בוקס מחברת Servers.mn  סוף סוף יש חברה ישראלית שהרימה
את הכפפה ולא כמו החברות בחו"ל אני רוצה לקנות בתחילה את ה 300גיגה ואחכ 500 גיגה.
לדעתי זה מספיק
עכשיו אני לא יודע איך זה הולך זא איך אני מעלה קבצים לכמה זמן מותר לשתף וגם האם ניתן למחוק קבצים בשונה מהטורנט הרגיל שצריך להשאיר 24 שעות דולק...
זא לאחר שאני משתף ואני יכול למחוק קבצים....?
ואיך אני מתקין תתוכנה יש הדרכה שלא אסתבך ?

תודה רבה,
בני

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב
הי ,

יש לך פה בפרום עשרות מדריכים אבל מה ואיך ?
לגבי 24 שעות וכמה זמן להשאיר טורנט, אם יש לך סידבוקס זה לא אומר שאתה לא צריך לעמוד בחוקים של הטראקר

בנוסף, הייתי ממליץ לך גם לקרוא פה את המאמרים הם בשפה העברית
www.seedbox.co.il

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
הכל הולך לפי חוקי אותו טראקר. אתה מכיר את זה שאומרים בטראקרים לשתף 72 שעות או עד יחס 1:1? דרך המחשב בבית מאוד קשה להגיע ליחס של 1:1 תוך כמה ימים... בשביל זה יש סידבוקס. היחס קיים בעיקר בשביל הסידבוקס. אם תתפוס טורנט מאוד פופולרי (כמו פרק של דקסטר) איך שהוא יוצא, תוך פחות משתי דקות אתה כבר יכול להגיע ליחס של 1:1. אישית אני הצלחתי לתפוס כמה וכמה טורנטים מאוד פופולריים ולשתף אותם בצורה נהדרת על סידבוקס. תפסתי טורנט אחד ב scene rush איך שהוא יצא (טורנט של 200GB) ושיתפתי איתו מעל 2.5TB תוך 4 ימים. זה כל היופי בסידבוקסים.
להוסיף טורנט זה ממש לא בעיה. אתה נכנס לטראקר ובוחר את הטורנט שאתה רוצה, רק במקום לבחור באופציה של לפתוח את הקובץ בעזרת הביטורנט, אתה בוחר לשמור אותו על המחשב. אחרי שאתה שומר אותו, אתה נכנס לסידבוקס שלך ובוחר בהוספת טורנט ואז בוחר את קובץ הטורנט. זהו. אני נותן לך 10 דקות ואתה מצליח להבין את כל הבסיס של הסידבוקס.
אגב, מה שבאמת נחמד בסידבוקס הוא שאתה לא צריך להשאיר את המחשב שלך דולק בשביל להשתמש בסידבוקס. הסידבוקס תמיד דולק ותמיד משתף, כך שגם אם המחשב שלך כבוי, אתה לא צריך לדאוג מ H&R.

נערך על-ידי TheGuru, 27.12.2012 - 08:40 AM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים