עבור אל תוכן

הסכם בין אשה לגבר בתקופת המונדיאל

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7280 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1. החל מיום 11.06.2010 ועד ליום 11.07.2010 (להלן "תקופת המונדיאל"), עלייך לקרוא מדי יום את מוספי הספורט וכל מקור עיתונאי אחר הנוגע למונדיאל, כתנאי לכך שתורשי להשתתף בשיחות כלשהן עמי.

2. במהלך תקופת המונדיאל הטלוויזיה הינה שלי במשך כל הזמן, וללא כל חריגות.

3. אין לי שום בעיה שבזמן משחק תעברי מול הטלוויזיה, בתנאי שתעשי זאת בזחילה ומבלי למשוך את תשומת שבי.
והיה ותחליטי לעמוד עירומה אל מול המסך,יהיה זה באחריותך לדאוג לכסות מחממת לאחר מעשה, היות ואם תחלי/תקפאי למוות עקב כך, אין להבטיח כי יהיה ברשותי את הזמן לקחתך לרופא.

4. אין לצפות ממני שאקשיב לך/אפתח את הדלת/אענה לטלפון/ארים את התינוק שהרגע נפל מהקומה השנייה. במהלך המשחקים אני עיוור, חירש, אילם ו/או מת – אלא אם אצטרך משהו לשתות ו/או לנשנש.

5. יהיה זה אדיב מצידך לדאוג להימצאותן של שתי שישיות בירה מלאות במקרר בכל רגע נתון בתקופת המונדיאל.
כמו כן, יש לדאוג לנשנושים, פיצוחים ודברי מאפה קלים.

6. אין לעשות פרצופים כאשר חבריי מגיעים לצפות במשחק.
בתמורה תינתן לך זכות הצפייה בטלוויזיה בין השעות 1:00-6:00 לפנות בוקר, ובתנאי שאין שידורים חוזרים של משחק שארצה לראות שוב.

7. כאשר קבוצה אהודה שלי מפסידה, בשום אופן אין לנסות לנחם אותי במשפטים כגון: "לא נורא, זה בסה"כ משחק", "בפעם הבאה הם ינצחו" וכו'. משפטים מסוג זה רק יגרמו לי לכעוס אותך יותר ואף לאהוב אותך פחות. מילות ה"עידוד" שלך יובילו רק לפרידה ואף גירושין.

8. לעולם לא תדעי יותר ממני על כדורגל.

9. את מוזמנת לשבת לצידי במהלך משחק אחד ולשוחח איתי - אך בזמן המחצית בלבד, רק כאשר יש פרסומות, ובתנאי שאני מרוצה מהתוצאה. במידה ואחד מהתנאים שהוזכרו לעיל לא יתקיים, ואין לפצות פה עד לסיום המשחק.
שימי לב שצוין משחק אחד בלבד.

10. אין לנצל את תקופת המונדיאל לבילוי משותף אשר רק יעיב ואף יהרוס את היחסים בינינו.

11. ההילוכים החוזרים של השערים חשובים ביותר. לא אכפת לי אם כבר ראיתי אותם, אני רוצה לראות אותם שוב ושוב כמה שיותר פעמים.

12. הדגישי בפני כל חברותייך ומכרייך שבמהלך תקופת המונדיאל אין להביא ילדים לעולם, או לארגן אירוע חברתי כלשהו הדורש את התייצבותי שם על חשבון משחק מהסיבות הבאות:
א. אני לא אלך.
ב. אני גם לא אלך.

13. והיה ונוזמן בספונטניות ביום שבת לצפות במשחק, עלינו להתייצב שם בתוך דקות ספורות.

14. תכניות סיכום המשחקים היומיות חשובות בדיוק כמו המשחקים עצמם. אפילו אל תנסי לומר "אבל כבר ראית את זה" או "למה שלא תשים משהו שכולנו נוכל לצפות בו"
(ע"ע חוק מס' 2 שצוין לעיל).

15. עלייך להימנע מביטויים כגון "תודה לאל שהמונדיאל זה פעם בארבע שנים", שהרי לאחר תום תקופת המונדיאל יגיעו ליגת האלופות, הליגה הספרדית, הליגה האנגלית וכו'.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
חחח . נחמד מאוד . יש לי מזל שכל בני ביתי אוהבים ספורט ולא צריכים הסכמים מסוג זה כדי לצפות בכיף במשחקים .

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי אני דיי סגור שאבא שלי חתם משו כזה עם אמא שליD:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים