עבור אל תוכן

(Samsung Galaxy S IV ( GT-I9400 יוכרז בחודש אפריל

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית צפויה להשיק את ספינת הדגל שלה, המכשיר הרביעי לסדרת Galaxy S היוקרתית, במהלך חודש אפריל. חוץ מהדיווח על מועד ההשקה, חושפים ברויטרס כי סמסונג צפויה להפסיק את השימוש בשכבת ההגנה Gorilla Glass מבית Corning ולעבור להשתמש בפלסטיק עמיד ובלתי שביר שיצפה את המסך של Galaxy S IV.

הפרטים החדשים הללו מפי סוכנות הידיעות מצטרפים לאלו שהודלפו עד כה הטוענים למסך בגודל 4.99 אינץ' ברזולוציית Full HD 1080p – מה שיביא לתוצאה מרשימה של 441ppi (צפיפות פיקסלים לאינץ'), מעבד Exynos 5450 מרובע ליבות בארכיטקטורת Cortex-A15 ומאיץ גרפי Mali-658.

עד כה גרסו השמועות כי סמסונג תחשוף את ספינת הדגל החדשה שלה כבר ברבעון הראשון של 2013, במסגרתה של אחת משתי התערוכות המתקיימות באותה תקופה – CES בתחילת ינואר או MWC בסוף פברואר, אולם סמסונג הוכיחה בתחילת השנה את נכונתה שלא לקחת חלק משמעותי בתערוכות גדולות. ייתכן שגם הפעם, תקיים סמסונג אירוע עצמאי שיתמקד רק בה ובמוצריה.

האם ה-Samsung Galaxy S IV נחשף במבחן הביצועים בשם GTI9400?

תמונה שפורסמה

אחרי שחשפו, כנראה, את כוונתה של גוגל לחשוף בקרוב את קיומה של מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 5, תוצאות מבחני ביצועים מציגים הפעם את מכשיר ה-GT-I9400 מבית סמסונג. אם לשפוט על פי מחזוריות מספרי המודל של מכשירי סמסונג, מדובר ככל הנראה במכשיר הרביעי לסדרת Galaxy S היוקרתית של החברה.

אם מתעמקים בנתונים, מגלים תמונה מעט מאכזבת, שכן מפרטו השמועתי של ה-S IV עוצמתי הרבה יותר מזה שמוצג בתוצאות מבחן הביצועים של NenaMark. מעבד Exynos 5450 מרובע ליבות בארכיטקטורת Cortex-A15, מאיץ גרפי Mali-658 ומסך 4.99 אינץ' ברזולוציית Full HD 1080p – זהו מפרטו של Galaxy S IV כפי שדלף באחרונה לרשת, זאת לעומת תוצאות מבחן הביצועים המציגות מעבד מרובע ליבות 1.2GHz, מאיץ גרפי Mali-400 ומסך ברזולוציית WVGA – כלומר 800 על 400 פיקסלים.

לפני שתמהרו להתאכזב, נדגיש כי השקתו של המכשיר צפויה להתרחש במהלך הרבעון השני של השנה הבאה – בעוד ארבעה חודשים לפחות, כך שייתכן ומדובר בדגם מוקדם בעל חומרה זמנית, בדיוק כפי שקרה עם Galaxy S III בתוצאות מבחני הביצועים שקדמו להשקתו בחודש מאי האחרון. מנגד, לא כל-כך קשה לזייף את הנתונים הללו ולגרום לתוצאות המבחן להראות נתוני מפרט שאינם משקפים כלל את המציאות.

על פי כמה שמועות מהשבועות האחרונים, סמסונג צפויה לחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה (או כמה מהמאפיינים שלו) כבר ברבעון הראשון של 2013 – אולי אפילו בתערוכות CES בתחילת ינואר ו-MWC בסוף פברואר. ההשקה, כך הכי הגיוני להניח, תתרחש בחודש מאי.

Gadgety

נערך על-ידי jjbiggs, 09.12.2012 - 14:41 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
יפה יפה. :)

מעתה והלאה, לא איכפת לי מה ימציאו.. גם אם זה פלאפון משושה ליבות עם כרטיס מסך GTX690 בפנים אני מבסוט לי עם ה Samsung Galaxy S3,
ולא מחליף עד שיתקלקל לי או משהו כזה חח.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
תודה רבה על הפרסום.
נראה שווה ביותר, נראה אם זה אמיתי ואם זה כל מה שנמצא בו.

נראה, אולי יצא לקנות אותו. O:

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
מפרט הגיוני
לא ציפיתי שיוסיפו עוד ליבות.
מסך ענק מידי - אולי זה יהיה כמו הגלקסי נקסוס בלי כפתורים פיזיים

התאריך השקה הגיוני

נקווה לראות אותו במהרה!

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
62
טוב
נראה מדהים!! יש לי את ה- GALAXY S3 ואני מאוד מרוצה.
למישהו יש מושג למה יש 2 מצלמות בגב המכשיר ?

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
נראה על הפנים,מזכיר את הנוט.
אבל זאת לא תמונה רשמית,זאת השערה..

נערך על-ידי Joker, 09.12.2012 - 16:18 PM.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
82
טוב מאוד
א. רוב הסיכויים שזה לא באמת התמונה של המכשיר יש עוד מוקדם מידי ( יש עוד 4 חודש )
ב. במידה וזה באמת זה 2 מצלמות מעידות על יכולת צילום תלת מימד

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים