עבור אל תוכן

הצעה מצויינת לשיפור החלוקות

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
אנחנו רוצים לעודד חלוקת הזמנות בין המשתמשים בפורום נכון?

ועכשיו יש דרך לקנות מונה הודעות טוב יותר,
אפשר אולי להוסיף מערכת שתתן נקודות על כל הזמנה שאתה נותן למישהו, לא על חלוקה, כי אז כולם יחלקו לנו דמונויד כמו ילדים קטנים, אלא על נתינת הזמנה עצמה, על כל טראקר שמישהו ייתן הזמנה או משתמש אליו המנהלים יתנו נקודות עליו לאותו בנאדם שנתן את ההזמנה.
למשל, נתתי הזמנה ל IPT לבנאדם X, הוא מעלה הוכחה שהוא קיבל ממני את ההזמנה, ואז אני פונה לאחד מנהלים עם הלינק לאותו אשכול והוא נותן לי נקודות לפי הנדירות של אותו טראקר.
זה כמובן יפתח אופציה למשרות פיקוח וניהול וזה ירחיב את האתר, וייתן לאנשים יותר מוטיבציה לחלק הזמנות, ככה משתמשים חדשים שרוצים להתקדם מהר ולהיות מוכרים מהר יותר יוכלו לבוא לידי ביטוי ולהשתלב טוב יותר ומהר יותר, ככה הרמה של הטראקרים של כולנו תהיה גדולה יותר.

מקווה שתשקלו את זה ברצינות ותודה על ההקשבה :)

נערך על-ידי shimonben, 08.07.2010 - 10:06 AM.

Shahaf

Shahaf
  •  חברים בכירים
  • 376 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
3
רגיל
זה בדיוק כמו קנית הזמנות
היה את זה פעם ועכשיו זה עבר לפרום חונים קונים

כל הקטע של חלוקה זה שאתה לא מקבל אליה תמורה. אם אתה רוצה לקבל נקודות אז תמכור את ההזמנות בפרום חונים קונים.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
ניסינו בעבר משהו יותר אלגנטי מזה - עשינו טבלה של כל הטרקרים המוכרים ונתנו דירוג לכולם לפי פרמטרים כמו איכות התכנים , נדירות וכו' .
אני מציע שנחזור למתכונת הזו כי היא הנכונה ביותר .
לדוגמה :
חבר נותן הזמנה ל-HEBITS , יקבל 10 נקודות בונוס מהמערכת באופן אוטומטי
חבר נותן הזמנה ל- HDBITS - יקבל 100 נקודות
חבר נותן הזמנה ל-FTN יקבל 150 נקודות

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
אני מאוד בעד להחזיר את זה, זה ייתן קיק לדעתי, תחשוב על זה רחב יותר, אל תנעל, בפורום חונים קונים לא רק משתמים להזמנות, ופה אנשים מפחדים יותר מדיי לתת הזמנות או הם פשוט לא רוצים כי לא יוצא להם כלום מזה

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
לא חושב..
ההרגשה ששימחת משהו עם הזמנה שהוא מאוד רצה אותה לא אמורה להיות מעורבת בנק' בכלל...
בגלל זה אני בקושי מוכר הזמנות בסייפר וגם אם כן זה בגלל שיש לי מלא הזמנות כמו עם FL היו לי 10 ואמרתי יאללה נביא בסייפר בגלל שרובם שמה נובים אז למי שיש הרבה נק' אז הוא בן אדם שאפשר לסמוך עליו... אז בגלל זה לקחתי נק'S: בסוף קניתי בכלל איתם גיגות שאין לי טעם בהם...
מי שבאמת רוצה לחלק לא רוצה לקבל משהו חזרה..

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
אתה צודק במאה אחוז, אבל לצערי יש הרבה שלא מסכימים עם הדרך שלך, הם חושבים שצריכה להיות תמורה, ופה נכנס לתוקף העניין של הנקודות, זה צ'ופר למחלק, הוא ממילא לא חייב שום דבר, וגם נהיה מציאותיים אין לי כאלה דברים מיוחדים לקנות איתם, אז זה רק בונוס לא מזיק ואפילו מועיל לדעתי

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אם הבן אדם רוצה צ'ופר אז שיחלק בסייפר...
פה זה פורום של חברים מצומצם יחסית לא כמו טורנט ישראל..
אבל שמה אתה רואה [סליחה שאני אומר] נוסים שמבקשים כל דבר שזז פה יש קהילה איכותית...[גם אני הייתי כזה בהתחלה לצעריS: וגם הייתי חמדן אבל העיקר שעבר]
אז פה מי שמחלק הדבר היחיד שיכול לצפות ממנו לעלות חיוך בצד השני של המקבל..

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
אם מישהו רוצה תמורה בשביל ההזמנה שלו אז מקומו לא פה לדעתי
פה זה בחינם
ומי שרוצה תמורה יש לו את פורום חונים קונים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים