עבור אל תוכן

FileList

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
7
רגיל
יש לי סידבוקס
וכל פעם שאני מוריד משהו מהסידבוקס (בזמן שאני משתף גם מהמחשב)
כל הטורנטים הופכים לאדום (גם במחשב וגם בסידבוקס)
וזה קורה לי רק בFIleList...
יש אולי דרך להגיד להם שאני משתמש בסידבוקס?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
תנסה בצ'אט או בפורום שלהם: http://filelist.ro/f...orum&forumid=20

Chopper

Chopper
  •  חברים בכירים
  • 648 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
53
טוב
זה לא קשור ללהגיד או לא. אתה לא יכול לבאפר טורנטים מ-FL כל עוד יש לך טורנטים מ-FL פתוחים בקליאנט במחשב שלך.
כדי לבאפר דרך הסידבוקס, תמחק את הטורנטים שנמצאים בקליאנט של המחשב שלך. אחרי שאתה מוחק, תחכה קצת, זה לא ישר מתעדכן.

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהamircz, ב-06.12.2012 - 21:49 PM, אמר:

תנסה בצ'אט או בפורום שלהם: http://filelist.ro/f...orum&forumid=20

תודה , אני אנסה

צפה בהודעהChopper, ב-06.12.2012 - 21:50 PM, אמר:

זה לא קשור ללהגיד או לא. אתה לא יכול לבאפר טורנטים מ-FL כל עוד יש לך טורנטים מ-FL פתוחים בקליאנט במחשב שלך.
כדי לבאפר דרך הסידבוקס, תמחק את הטורנטים שנמצאים בקליאנט של המחשב שלך. אחרי שאתה מוחק, תחכה קצת, זה לא ישר מתעדכן.

אבל הקטע שזה קורה רק בFL
בכל שאר הטראקרים אני מוריד גם מהמחשב וגם מהסידבוקס ואין בעיה...

Chopper

Chopper
  •  חברים בכירים
  • 648 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
53
טוב

צפה בהודעהSegev95, ב-06.12.2012 - 21:54 PM, אמר:

תודה , אני אנסה

אבל הקטע שזה קורה רק בFL
בכל שאר הטראקרים אני מוריד גם מהמחשב וגם מהסידבוקס ואין בעיה...
איך זה בדיוק סותר את מה שאמרתי לך?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
יש להם מנגנון אבטחה כזו שלא מאפשר לך לעשות זאת.
כלומר אם אתה מוריד טורנט X בשרת, ואז שם את טורנט את אותו טורנט X על המחשב אז תהיה לך בעיה.
כי הם מרשים רק לכתובת IP אחת עבור ה Passkey שלך להוריד את אותו טורנט X.
אבל עד כמה שראיתי מקודם, אם אתה מוריד טורנט X בשרת ובא להוריד טורנט Y במחשב אז זה כן סבבה.

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהChopper, ב-06.12.2012 - 21:55 PM, אמר:

איך זה בדיוק סותר את מה שאמרתי לך?

זה סותר , כי זה קורה רק בFL
אז אולי יש להם איזה הגנה כזאת שעושה את זה כדי שאנשים לא יורידו מכמה מחשבים
אז צריך להודיע להם שיש לי סידבוקס ואז יאשרו את זה...

צפה בהודעהNeoTrix, ב-06.12.2012 - 21:55 PM, אמר:

יש להם מנגנון אבטחה כזו שלא מאפשר לך לעשות זאת.
כלומר אם אתה מוריד טורנט X בשרת, ואז שם את טורנט את אותו טורנט X על המחשב אז תהיה לך בעיה.
כי הם מרשים רק לכתובת IP אחת עבור ה Passkey שלך להוריד את אותו טורנט X.
אבל עד כמה שראיתי מקודם, אם אתה מוריד טורנט X בשרת ובא להוריד טורנט Y במחשב אז זה כן סבבה.

אני לא מוריד את אותו הטורנט
אני מוריד טורנט שונה...

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
כן, זה תקף בעצם לכלל הטורנטים. מותר להוריד טורנטים רק מכתובת IP אחד בלבד באותו זמן. אם רוצים להוריד במקום אחר, אז צריכים לסגור את הקליינט במקום הראשון בו ההורדה מתבצעת.

הנה תרגום של Google Translate למקטע שמצאתי בחוקים שלהם:
IP address is permitted to change at any time, but you can not download or upload is only from one location at a time. If you want to download the service instance is required to stop the client from home.
The tracker has been configured to allow downloading from a single IP address on an account (passkey) at a time. Same account sharing is not allowed by many users to simultaneously use it (you can use instead). More information can be found by clicking here.
If several computers share the same IP, the router, no restrictions. Everyone can use the same account and not receive errors or sanctions.

Segev95

Segev95
  •  חברים רשומים
  • 120 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-06.12.2012 - 22:04 PM, אמר:

כן, זה תקף בעצם לכלל הטורנטים. מותר להוריד טורנטים רק מכתובת IP אחד בלבד באותו זמן. אם רוצים להוריד במקום אחר, אז צריכים לסגור את הקליינט במקום הראשון בו ההורדה מתבצעת.

הנה תרגום של Google Translate למקטע שמצאתי בחוקים שלהם:
IP address is permitted to change at any time, but you can not download or upload is only from one location at a time. If you want to download the service instance is required to stop the client from home.
The tracker has been configured to allow downloading from a single IP address on an account (passkey) at a time. Same account sharing is not allowed by many users to simultaneously use it (you can use instead). More information can be found by clicking here.
If several computers share the same IP, the router, no restrictions. Everyone can use the same account and not receive errors or sanctions.

כן , הם בדיוק ענו לי...

ציטוט

IP Address Changed Detected - Your account or your passkey is being used simultaneously on two different IPs.
If the tracker status is IP Address Change Detected it means that someone has access to your account or knows your passkey.
Change your passkey and reset your password.Steps:
a.Delete all your torrents from your client,without data from your PC.
b.Go to your Profile mark Reset passkey, change your password- Submit changes!.
c.Wait 35 minutes. You must wait for the tracker to recognize the new passkey.
d.Re-download your torrents onto the previous locations in your PC, to continue seeding or leeching.

Example: When you upload a torrent on a tracker you re-download the torrent and you save the torrent in the location from your PC to start seeding,same here.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים