עבור אל תוכן

LG Optimus 4X HD: בגלל הממשק

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

האופטימוס החדש של LG מפתיע לטובה. הפעולה החלקלקה שלו, המראה האלגנטי ובעיקר הממשק הידידותי ונוח להתאמה אישית, הפכו את השימוש בו לנעים מאוד

תמונה שפורסמה

בתחילת 2012 השיקה LG את מכשיר הדגל החדש שלה מסדרת אופטימוס, 4X HD, ממשיך דרכו של ה- 2X. כפי שמרמז שמו, מדובר במכשיר שמתפאר במעבד מרובע ליבות (זה היה כשעוד ארבע ליבות היו חידוש).

לאחרונה הושק המכשיר בארץ, בתזמון מעניין: ה-Google Nexus 4 החדש מיוצר על ידי LG ומעניק לה מומנטום רציני, לאחר הרבה מאוד זמן שהחברה השתרכה מאחור אחרי יריבתה הגדולה סמסונג. הנקסוס החדש, יחד עם האמון שנתנה גוגל בחברה הקוריאנית, החזירה את ההתעניינות למוצרי החברה - עניין שממנו יכול ה- 4X HD ליהנות.

מפרט המכשיר כולל את פלטפורמת Tegra3 עם מעבד Cortex-A9 מרובע ליבות במהירות 1.5GHz, מאיץ גרפי ULP GeForce, זיכרון RAM בנפח 1GB, מסך IPS בגודל 4.7 אינטש וברזולוציית 720p, מצלמת 8 מגה פיקסל עם וידיאו 1080p ומצלמה קדמית לשיחות וידיאו ברזולוציית 1.3 מגה פיקסל, רדיו, קישוריות Wi-Fi, Bluetooth, GPS, יציאת וידיאו דרך ה-USB, נפח אחסון מובנה של 16GB עם אפשרות לרחבה לעד 32GB נוספים באמצעות כרטיס Micro-SD ועוד.

המכשיר מגיע עם מערכת ההפעלה Android 4.0.4, ובשלב זה לא ידוע האם ומתי הוא יתעדכן לגרסת Jelly bean החדשה.

המשך קריאה:

http://net.nana10.co...=940964&sid=127

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7252 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
תודה רבה.
הS3 שלי יותר שווה ;)

SilentHunter

SilentHunter
  •  חברים רשומים
  • 54 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
3
רגיל

:drinks:תודה רבה.

:db:

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
נראה כמו חיקוי לSGS2.
יש פה עילה לתביעה :)

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
אחלה מכשיר! היה לי את הסמסונג נקסוס נתתי אותו לאבא שלי עכשיו אני עם HTC ONE X TEGRA 3 וLG נראה מדהים! באמת שיפור לטובה של LG! למרות שנקסוס 4 נראה קצת יותר טוב רק מבחינת המערכת הנקייה של גוגל!
הגלקסי נקסוס שלי פועל על 4.2 אנדרויד!!!!! והוא פועל בצורה מדהימה וHTC על 4.1.1

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים