עבור אל תוכן

סיכום מבצע עמוד ענן בעיני הדרומי...

• אנא התחבר בכדי להגיב
44 תגובות לנושא זה

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
2
רגיל

צפה בהודעהVidic, ב-22.11.2012 - 14:04 PM, אמר:

בן כמה אתה זיו?
פעם גם אני דיברתי כמוך, חלק מזה נבע מחוסר מספק בידע וניסיון חיים וחלק מזה סתם נבע מרצון לייצר פרובוקציות.
אני מעריך שאתה עדיין מתחת לגיל 20, בכל מקרה מאחל לך שתצליח תמיד לא לראות הכל בשחור או לבן.

אני ממש לא רוצה ליצור פרובוקציות ואני בן 23
אני מאחל לך שאם תשאר במדינה המחורבנת הזאת תשאר בין החיים תוך כמה שנים
אני יודע שאני לא נשאר פה כי עוד מעט לא תהיה מדינה
גם מבחינת של הערבים מסביבנו וגם מבחינת מדיניות הפנים הדתיים והערבים אוכלים אותנו פה אנחנו מממנים להם את 800 ילדים שהם משריצים
משלמים הון עתק לעובדי מדינה מסריחים שגוזלים לנו את הכספים, לאן הכסף של הצבא הולך? תגיד לי לאן? למה חייל בקבע שמנגב את התחת בדפים כל היום צריך לשלם לו 20,000??? אז אם אתה רוצה להשאר פה שיהיה לך בכיף
תשאר אדיש כמו שהיהודים היו בשואה שהם חשבו שזה כלום וזה רק יחלוף אז אם אתה חושב ככה אז צר לי להגיד לך שאתה טועה, וטועה מאוד.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
מי שאומר שהיינו סופגים מכה בעזה לא מבין על מה הוא מדבר

ברור שהיו הרוגים אבל מספר זעום!

אנחנו מכירים את רחובות עזה כמו את רחובות תל אביב!
האיומים של החמאס זה מה שהם , בסך הכל איומים

היינו יכולים לרמוס את החמאס פעם אחת ולהבטיח שקט לדרום ( וד"א אני לא תושב הדרום )

ברור שאנחנו צריכים את התמיכה של העולם , אבל הם נתנו לנו תמיכה עד עכשיו? אז למה לעצור שאנחנו כל כך קרובים
וזה שאנחנו צריכים את התמיכה של העולם זה לא אומר שאנחנו יכולים להפקיר חיים של מליון תושבים כי " מה העולם יגיד"

צה"ל הוא הצבא הכי נאור בעולם ,
אבל הוא גם הצבא הכי חזק במזרח התיכון!

והיינו צריכים מבצע קרקעי בשביל להבטיח את השקט!

לצערי כל ההורגים והפצועים שהיו לנו בסיבוב הזה מתו ונפצעו לשווא!
כי בעוד שנה/שנתיים יהיה עוד סיבוב כזה בדיוק
והפעם החמאס ישיג טילים שיגיעו עד חיפה

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-22.11.2012 - 14:18 PM, אמר:

מי שאומר שהיינו סופגים מכה בעזה לא מבין על מה הוא מדבר

ברור שהיו הרוגים אבל מספר זעום!

אנחנו מכירים את רחובות עזה כמו את רחובות תל אביב!
האיומים של החמאס זה מה שהם , בסך הכל איומים

היינו יכולים לרמוס את החמאס פעם אחת ולהבטיח שקט לדרום ( וד"א אני לא תושב הדרום )

ברור שאנחנו צריכים את התמיכה של העולם , אבל הם נתנו לנו תמיכה עד עכשיו? אז למה לעצור שאנחנו כל כך קרובים
וזה שאנחנו צריכים את התמיכה של העולם זה לא אומר שאנחנו יכולים להפקיר חיים של מליון תושבים כי " מה העולם יגיד"

צה"ל הוא הצבא הכי נאור בעולם ,
אבל הוא גם הצבא הכי חזק במזרח התיכון!

והיינו צריכים מבצע קרקעי בשביל להבטיח את השקט!

לצערי כל ההורגים והפצועים שהיו לנו בסיבוב הזה מתו ונפצעו לשווא!
כי בעוד שנה/שנתיים יהיה עוד סיבוב כזה בדיוק
והפעם החמאס ישיג טילים שיגיעו עד חיפה

בדיוק ומישהו שחושב אחרת הוא פשוט טיפש
ובפעם הבאה זה כבר יהיה איראן וזה יהיה הסוף שלנו
היינו צריכים לרמוס אותם, עם ברברים אי אפשר לעשות הסכמים צריך להשיב באותה מידה ויותר בחוזקה
בדיוק כמו שעם הערבים אי אפשר לדבר גם כלב שאי אפשר לדבר איתו בשביל לאלף אותו צריך להראות לו מי הבוס באיזה כאפה בשביל שהוא ילמד

נערך על-ידי ziv_toozon, 22.11.2012 - 14:23 PM.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהziv_toozon, ב-22.11.2012 - 14:22 PM, אמר:

בדיוק ומישהו שחושב אחרת הוא פשוט טיפש
ובפעם הבאה זה כבר יהיה איראן וזה יהיה הסוף שלנו
היינו צריכים לרמוס אותם, עם ברברים אי אפשר לעשות הסכמים צריך להשיב באותה מידה ויותר בחוזקה
בדיוק כמו שעם הערבים אי אפשר לדבר גם כלב שאי אפשר לדבר איתו בשביל לאלף אותו צריך להראות לו מי הבוס באיזה כאפה בשביל שהוא ילמד
חחח מה נראה לכם, אחרי שאחרי מבצע רגלי שימותו בו כמה חילים יפסיקו השיגורים?
זה הרי ברור שתוך כמה חודשים, או מספר שנים קטן הדרום יחזור לחטוף וכנראה שהם גם יחדשו את מאגר הנשק הארוך טווח. בשביל להגיע לשקט אין מנוס מלעשות מו"ם עם החמאס על שביטת נשק לפחות.
בסה"כ מבצע די סביר, החיסולים של הבכירים לא באמת משנה משהו. אבל הפגיע בארסנל שלהם היא קטלנית.

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל
אין מו"מ עם חמאס, אתה רוצה לתת להם לגור בבניין שלך בבקשה, אני לא רוצה אותם פה
והדרך היחידה זאת להכנס בהם חזק ולחסל אותם שהם יתחננו מולנו וכל העולם שהם לא רוצים יותר

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל
בסופו של דבר מה הם רוצים? הם רוצים להרוג אותך, הם רוצים את המדינה שלך
אז אם אתה חושב שאפשר לערוך מו"מ עם טרוריסטים יש לך טעות חמורה

ושילכו להזדיין כל היפי הנפש האלה אני רוצה לראות את ארה"ב חוטפת פגז אחד והיא לא מוחקת אותם
יודעים רק להתערב לנו בחיים שידחפו את הזין שלהם לכוס אחר

נערך על-ידי ziv_toozon, 22.11.2012 - 14:42 PM.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהziv_toozon, ב-22.11.2012 - 14:33 PM, אמר:

והדרך היחידה זאת להכנס בהם חזק ולחסל אותם שהם יתחננו מולנו וכל העולם שהם לא רוצים יותר
קודם כל זה לא אפשרי להסיר את החמאס לגמרי. דבר שני, החמאס הוא הגוף הכי עדיף בשבילנו כרגע ברצוע. אין ברירה אלה לחתום איתו על הסכם, שאחד מהתנאים בו הוא פשוט שהוא ידאג שלא היו שיגורים של החמאס וגם של ארגונים אחרים.
גם החמאס, גם תושבי עזה וגם הישראלים (לפחות האינטלגנטים) יודעים שהחמאס לא באמת מתכוון להשתלט על ישראל וגם לא יכול לעשות את זה.
תרשה לי לצטוט את רבין " שלום עושים עם אויבים", כאן לא מדובר בשלום אבל המסר הוא די ברור. עם אלה שיש לך בעיות איתם אתה צריך לדבר ולפתור את הבעיות.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהziv_toozon, ב-22.11.2012 - 14:33 PM, אמר:

הערבים אף פעם לא יודו בכישלון, מבחינתם גם ששת הימים הייתה הצלחה מסחררת שלהם.
עד שלא תבין שאתה נמצא בעולם שבו אתה כן צריך תמיכה ואתה לא יכול סתם להיכנס לשטח ולעשות מה שבא לך מבלי תגובה כלשהיא נגדך אז אתה לא תשנה את דעתך.
ביבי לא טמבל, יש לו ניסיון ואינטיליגנציה. דרך אגב, יש לו IQ מהגבוהים בעולם, 180. יש לו יותר מידע ממה שיש לנו בקשר לתקיפה של צה"ל בעזה.
הוא התחיל כשגריר באום ולאחר מכן הספיק להיות פעמיים ראש ממשלה, שר חוץ, שר אוצר ויור האופוזיציה.
כשתיהיה ראש ממשלה, תוכל להחליט מהם השבילים שבהם מדינת ישראל תלך. ביבי הוא ראש הממשלה בגלל שהצביעו לו ובחרו בו, והוא ייבחר גם בבחירות הבאות.
חמאס הוא לא איום קיומי על מדינת ישראל ולכן כן צריך ללכת בדרך המקובלת וכן לקבל לגיטימציה למבצע בעתיד במקרה והפסקת האש לא תחזיק מעמד.
איראן הוא כן איום קיומי על מדינת ישראל ולכן הפעולה הצבאית נמצאת על השולחן והיא גם תבוצע במקרה שלא יצליחו לעצור אותה בדרך אחרת. במקרה של איראן באמת לא נצטרך לגיטימציה מאף אחד בגלל שזה איום קיומי ולא איום מזערי אם בכלל..

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל
איפה רבין היום? נכון רבין מת, וטוב שכך, אם לא אוי ואבוי לנו.
אז ברשותך אני לא אקשיב לציטוטים מרבין.
ביבי נבחר מכיוון שאין לנו מועמדים נורמלים לבחירה זה כמו לבחור בין חרא לפיפי
או בין מחלות מין מה בא לך איידס או זיבה?
איראן מושכת בחוטים היא נתנה לחמאס את הנשק כדי להעסיק אותנו ואת העולם שנשכח מהם לבנתיים
והחמאס הוא כן מאיים עלינו כי בעיתוי הלא נכון שנפעל נגדם כל העולם הערבי יצא נגדנו, עכשיו זה הרגע הנכון לתקוף לפני שלאיראן יש נשק גרעיני
וכל הערבים יתפסו עלינו תחת

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
82
טוב מאוד
ביבי ראש ממשלה כי פשוט אנשים התעייפו מהשמאל ומבינים שאין עם מי לנהל מו"מ
אז הבחירה בימין היא בדר"כ ליכוד

ציטוט

קודם כל זה לא אפשרי להסיר את החמאס לגמרי. דבר שני, החמאס הוא הגוף הכי עדיף בשבילנו כרגע ברצוע. אין ברירה אלה לחתום איתו על הסכם, שאחד מהתנאים בו הוא פשוט שהוא ידאג שלא היו שיגורים של החמאס וגם של ארגונים אחרים.

גם החמאס, גם תושבי עזה וגם הישראלים (לפחות האינטלגנטים) יודעים שהחמאס לא באמת מתכוון להשתלט על ישראל וגם לא יכול לעשות את זה.

תרשה לי לצטוט את רבין " שלום עושים עם אויבים", כאן לא מדובר בשלום אבל המסר הוא די ברור. עם אלה שיש לך בעיות איתם אתה צריך לדבר ולפתור את הבעיות.

כניסה קרקעית
השתלטות על ציר פילדלפי
תמנע הברחת נשק לרצועה

שלום? שלום עושים על מדינה
אי אפשר לעשות שלום עם ארגון טרור

החמאס לא מסוגלים להשתלט על המדינה , אבל זה מה שהם רוצים!
והרצון הזה שלו גורם לו להפגיז את הדרום.

הרעיון במבצע קרקעי הוא לא להיכנס לצאת
הרעיון הוא לתפוס את ציר פילדלפי ולעצור את ההברחות הנשק לרצועה
ואם צריך לבתר אותה בשביל למנוע תנועת נשק בתוכה עושים את זה!

על הדרך לפגוע בבכירי חמאס עם יוצא

עריכה

ציטוט

ערבים אף פעם לא יודו בכישלון, מבחינתם גם ששת הימים הייתה הצלחה מסחררת שלהם.

ממש לא אכפת לי אם הם אומרים שהם ניצחו
אבל התחושה היא שהתחלנו ולא סיימנו ובגלל זה כל הפגיעות - כל הפצועים שלנו , כל ההורגים שלנו
מתו בשביל תעמולת בחירות של ביבי ותו לא

נערך על-ידי NickLess, 22.11.2012 - 15:01 PM.

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
אתם לא יודעים מה אתם אומרים בכלל!!!
כל המטרה של המבצע הזה הייתה הפסקת אש!!!!!
והנה קיבלנו הפסקת אש,אם החמאס יתחיל לשחוח שוב רקטות העולם יבין יותר שצריך למחוק אותם..אבל אם עכשיו היינו מוחקים אותם אז כל מדינות ערב היו מתעוררות ומי יעזור לנו?ארה''ב? אתם חיים בסרט הם בחיים לא יכנסו למלחמה בשבילנו..
עם מי אתם מעדיפים להיכנס למלחמה? עם לבנון,איראן,מצרים(ולא מעניין אותם ההסכם ביננו),לוב,סוריה וערב הסעודית שתספק להם כמויות אדירות של כסף או עם החמאס שלא יכולים לעשות כלום בלי העזרה של המדינות האלה?
טוב אני סיימתי ואני יודע כמה קשה לתושבי הדרום ואני מקווה שלא ישוגרו יותר טילים אבל אני בטוח שישגרו..

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
142
מעולה

צפה בהודעהNickLess, ב-22.11.2012 - 15:00 PM, אמר:

ביבי ראש ממשלה כי פשוט אנשים התעייפו מהשמאל ומבינים שאין עם מי לנהל מו"מ
אז הבחירה בימין היא בדר"כ ליכוד

כניסה קרקעית
השתלטות על ציר פילדלפי
תמנע הברחת נשק לרצועה

שלום? שלום עושים על מדינה
אי אפשר לעשות שלום עם ארגון טרור

החמאס לא מסוגלים להשתלט על המדינה , אבל זה מה שהם רוצים!
והרצון הזה שלו גורם לו להפגיז את הדרום.

הרעיון במבצע קרקעי הוא לא להיכנס לצאת
הרעיון הוא לתפוס את ציר פילדלפי ולעצור את ההברחות הנשק לרצועה
ואם צריך לבתר אותה בשביל למנוע תנועת נשק בתוכה עושים את זה!

על הדרך לפגוע בבכירי חמאס עם יוצא

אחת הסיבות הגדולות שהחמאס לא מצליח הלשתלט על כזה היא גם מדינת ישראל. צריך לעזור לו לבסס את עצמו כגוף האחראי בעזה. אין פתרון אחר לשקט מעזה, אם החמאס יפול, האופזציה שלו תהיה הרבה יותר מעצבנת.

ziv_toozon - אתה חתיכת ליצן.

נערך על-ידי KD_35, 22.11.2012 - 15:16 PM.

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעהlior35600, ב-22.11.2012 - 15:03 PM, אמר:

והנה קיבלנו הפסקת אש,אם החמאס יתחיל לשחוח שוב רקטות העולם יבין יותר שצריך למחוק אותם..אבל אם עכשיו היינו מוחקים אותם אז כל מדינות ערב היו מתעוררות ומי יעזור לנו?ארה''ב? אתם חיים בסרט הם בחיים לא יכנסו למלחמה בשבילנו..
עם מי אתם מעדיפים להיכנס למלחמה? עם לבנון,איראן,מצרים(ולא מעניין אותם ההסכם ביננו),לוב,סוריה וערב הסעודית שתספק להם כמויות אדירות של כסף או עם החמאס שלא יכולים לעשות כלום בלי העזרה של המדינות האלה?
טוב אני סיימתי ואני יודע כמה קשה לתושבי הדרום ואני מקווה שלא ישוגרו יותר טילים אבל אני בטוח שישגרו..

המטרה של המבצע הזה הייתה תעמולת בחירות גרועה של ביבי והוא לא הבין שזה רק יעלה לו בבחירות בגלל הפסקת האש הזאת
ואתה חי בסרט שהעולם יבין מה זה ערבים, הם לא מבינים מה זה ערבים והם גם לא יבינו עד הרגע האחרון
בגלל שהם לא יודעים מה זה ערבים תראה עכשיו את אנגליה צרפת סובלים בגלל הטיפשות שלהם, הם לא יכולים להסתובב ברחובות בגלל שהם הפכו לערב הסעודית

KD אני אפילו לא אגיב לך על זה

נערך על-ידי ziv_toozon, 22.11.2012 - 15:23 PM.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
82
טוב מאוד

ציטוט

איזה סרט אתה חי?
לעולם הערבי בכלל לא אכפת מחמאס
אכפת להם מהעם הפלסטיני וגם זה כל עוד זה לא פוגע באינטרסטים שלהם
ראה ערך העם הסורי
אבל אין דבר כזה למחוק
יש דבר כזה לעצור אותם , למנוע מהם להבריח נשק = לעצור את הירי על הדרום

ציטוט

אחת הסיבות הגדולות שהחמאס לא מצליח הלשתלט על כזה היא גם מדינת ישראל. צריך לעזור לו לבסס את עצמו כגוף האחראי בעזה. אין פתרון אחר לשקט מעזה, אם החמאס יפול, האופזציה שלו תהיה הרבה יותר מעצבנת.

ברור שמדינת ישראל עוצרת את החמאס
לבסס את החמאס כגוף האחראי בעזה?!
אתה רציני? הוא ארגון טרור!!

הגוף שישראל צריכה בעזה היא הרשות הפלסטינית בראשות אבו מאזן ( כרגע הגוף הכי מתון בעזה )

וכדי שזה יקרה צריך לבצע את מה שאמרתי שתגובה הקודמת

כרגע מה שנתת לחמאס זה להתחמש מחדש , ולהכניס טילים ארוכי טווח
כדי שבסיבוב הבא לא יפלו 2-3 רקטות על תל אביב וירושלים
אלא עשרות טילים

ואולי הם יצליחו להגיע גם לחיפה

נערך על-ידי NickLess, 22.11.2012 - 15:26 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל

צפה בהודעהziv_toozon, ב-22.11.2012 - 14:09 PM, אמר:

אני ממש לא רוצה ליצור פרובוקציות ואני בן 23
אני מאחל לך שאם תשאר במדינה המחורבנת הזאת תשאר בין החיים תוך כמה שנים
אני יודע שאני לא נשאר פה כי עוד מעט לא תהיה מדינה
גם מבחינת של הערבים מסביבנו וגם מבחינת מדיניות הפנים הדתיים והערבים אוכלים אותנו פה אנחנו מממנים להם את 800 ילדים שהם משריצים
משלמים הון עתק לעובדי מדינה מסריחים שגוזלים לנו את הכספים, לאן הכסף של הצבא הולך? תגיד לי לאן? למה חייל בקבע שמנגב את התחת בדפים כל היום צריך לשלם לו 20,000??? אז אם אתה רוצה להשאר פה שיהיה לך בכיף
תשאר אדיש כמו שהיהודים היו בשואה שהם חשבו שזה כלום וזה רק יחלוף אז אם אתה חושב ככה אז צר לי להגיד לך שאתה טועה, וטועה מאוד.
כמה דברים קודם כל תדתיים תשנה לחרדים(יש הבדל ענק)ובקשר להיטלר איך אתה מעז להגיד את זה היטלר לא שנא רק תיהודים ורצה להרוג רק אותם היטלר תיכנן להשתלט אשכרה על העולם או לפחות אירופה אני במקרה בידיוק התחלתי ללמוד על היטלר והשואה

ולנושא:עזבו אותכם ביבי יצא מעפן בהתחלה הוא אמר עד שחמאס יתחננו והם לא התחננו ולא נעלים וגם צאו מהסרט שאי פעם נקבל הכרה מהמדינות לתקיפה בעזה אם אחרי עופרת יצוקה ועמוד ענן עדין אנחנו נחשבים לרעים בסיפור זה מראה שאין סיכוי שיהיו בעדנו הם זורקים טילים שמכוונים לאזרחים והם בסדר ואם אנחנו נפציץ בית עם בכירי חמאס אנחנו רעים  אתם יודעים מה גם אמרתי כל המלחמה טוב אין מה לעשות תמיד יהיו נגדנו אבל אחרי הפיגוע בתל אביב וגם שם בקושי עשו מזה עניין ולא אמרו לנו כלום ולא שינו תדעה מראה שזה מקרה אבוד

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
82
טוב מאוד
צודק 100%
יש הבדל ענק בין דתיים לחרדים
הדתיים לאומים דווקא תורמים הרבה למדינה ומשרתים ביחידות הכי קרביות ומובחרות

לגבי העולם
דווקא הפעם הוא היה איתנו ( יחסית)
וחבל שלא ניצלנו את זה

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-22.11.2012 - 15:48 PM, אמר:

צודק 100%
יש הבדל ענק בין דתיים לחרדים
הדתיים לאומים דווקא תורמים הרבה למדינה ומשרתים ביחידות הכי קרביות ומובחרות

לגבי העולם
דווקא הפעם הוא היה איתנו ( יחסית)
וחבל שלא ניצלנו את זה
אתה דתי?וזה מעצבן הרבה אנשים לא מבדילים בין דתים לחרדים תאמין לי ההורים שלי קורעים תתחת לא פחות מחילוני ואפילו אחי שירת בסירת צנחנים והשתתף בעופרת יצוקה בקיצור סתם מזלזלים
ובקשר לעולם נכון הפעם הוא היה טיפה יותר איתנו אבל עדין זה לא זה..

Executer

Executer
  •  צוות לשעבר
  • 257 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל

צפה בהודעהELYASAF124, ב-22.11.2012 - 16:00 PM, אמר:

אתה דתי?וזה מעצבן הרבה אנשים לא מבדילים בין דתים לחרדים תאמין לי ההורים שלי קורעים תתחת לא פחות מחילוני ואפילו אחי שירת בסירת צנחנים והשתתף בעופרת יצוקה בקיצור סתם מזלזלים
ובקשר לעולם נכון הפעם הוא היה טיפה יותר איתנו אבל עדין זה לא זה..

מכיר את זה מקרוב.
אנחנו משפחה של דתיים לאומיים.
אחי משרת בצבא (כרגע בקצונה, דיבר פה עם חלק) בתפקיד חשוב.
אבל מה שלא יהיה אנשים לא מבינים את ההבדל בין המשפחה שלי למשפחה חרדית קיצונית..

אגב, גם בין החרדים יש זרמים ולא כולם נגע העבודה והלימודים.

ובנוגע לעזה- כבר כתבתי פה בהתחלה שזה נראה כמו כישלון שלנו.
אבל במחשבה בדיעבד- כן השגנו חלק מהמטרות:
-מיגרנו (זמנית, כמובן שהם יתחמשו) את מחסני הטילים שלהם (וכמובן שיש להם עוד).
-חיסלנו להם בכירים רבים בארגונים.
-השגנו ערבויות של ארה"ב לשמירה על הביטחון של תושבי הדרום (תהיה יותר לגיטימצה לפעולה בפעם הבאה).
עדיין אני חושב שלא להמשיך את המבצע (אפילו בלי כניסה קרקעית או עם כניסה קרקעית מצומצמת) זו טעות- אבל זה מה יש רגע.

אני- בביבי\ליברמן\שלום- לא בוחר.

דבר אחרון- אני מאוד נהנה מהדיון שהתפתח פה, זה נראה כאילו הפעילות בפורום קפצה פלאים.
תמשיכו ככה :)

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהExecuter, ב-22.11.2012 - 16:20 PM, אמר:

מכיר את זה מקרוב.
אנחנו משפחה של דתיים לאומיים.
אחי משרת בצבא (כרגע בקצונה, דיבר פה עם חלק) בתפקיד חשוב.
אבל מה שלא יהיה אנשים לא מבינים את ההבדל בין המשפחה שלי למשפחה חרדית קיצונית..

אגב, גם בין החרדים יש זרמים ולא כולם נגע העבודה והלימודים.

ובנוגע לעזה- כבר כתבתי פה בהתחלה שזה נראה כמו כישלון שלנו.
אבל במחשבה בדיעבד- כן השגנו חלק מהמטרות:
-מיגרנו (זמנית, כמובן שהם יתחמשו) את מחסני הטילים שלהם (וכמובן שיש להם עוד).
-חיסלנו להם בכירים רבים בארגונים.
-השגנו ערבויות של ארה"ב לשמירה על הביטחון של תושבי הדרום (תהיה יותר לגיטימצה לפעולה בפעם הבאה).
עדיין אני חושב שלא להמשיך את המבצע (אפילו בלי כניסה קרקעית או עם כניסה קרקעית מצומצמת) זו טעות- אבל זה מה יש רגע.

אני- בביבי\ליברמן\שלום- לא בוחר.

דבר אחרון- אני מאוד נהנה מהדיון שהתפתח פה, זה נראה כאילו הפעילות בפורום קפצה פלאים.
תמשיכו ככה :)
אני יודע את הקטע אצל החרדים אבל אם ננסה להסביר ייקח לי שעות גם ככה אני לא הכי טוב בלכתוב לא יודע זה קשה לי כזה חחח
ובקשר לביבי ליברמן שלום שכתבת אני דווקא הייתי מת לראות את ליברמן למעלה כדי לראות מה הוא באמת היה עושה כי הוא כל הזמן דיבר על הקטע הזה שצריך להיכנס בהם ולא לוותר וכל זה בקיצור הייתי רוצה לראות מה באמת יקרה במצב כזה

Executer

Executer
  •  צוות לשעבר
  • 257 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל

צפה בהודעהELYASAF124, ב-22.11.2012 - 16:26 PM, אמר:

אני יודע את הקטע אצל החרדים אבל אם ננסה להסביר ייקח לי שעות גם ככה אני לא הכי טוב בלכתוב לא יודע זה קשה לי כזה חחח
ובקשר לביבי ליברמן שלום שכתבת אני דווקא הייתי מת לראות את ליברמן למעלה כדי לראות מה הוא באמת היה עושה כי הוא כל הזמן דיבר על הקטע הזה שצריך להיכנס בהם ולא לוותר וכל זה בקיצור הייתי רוצה לראות מה באמת יקרה במצב כזה

ליברמן הוא חלק מהשלישיה עם ביבי, ז"א שהוא גם היה בהסכמה להפסקת אש= הוא לא שווה כלום.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים