עבור אל תוכן

סיכום מבצע עמוד ענן בעיני הדרומי...

• אנא התחבר בכדי להגיב
44 תגובות לנושא זה

crak100

crak100
  •  חברים רשומים
  • 193 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
6
רגיל
אני חייב לומר שאני מאוד מאוכזב מהמצב החדש אותו מצב שקוראים לו "הפסקת אש" אני לא יודע מה איתכם אבל אני סופג את הגראדים האלו כמעט באופן יומיומי וכן באיזשהו מקום אני מרגיש אזרח סוג ז@# אני לתומי חשבץי שזה בגלל היותי תושב הדרום ותמיד אמרתי בליבי אם יפול אחד אבל רק אחד בת"א וצפונה המדינה שלי זאת בעלת הצבא החזק במזה"ת כן כן זאת עם חיל האויר "החזק בעולם" תצא להגנת אזרחי סוג א' ותקרע את האויב לגזרים

אבל לצערי הקווים האדומים נחצו אחד אחרי השני בהתחלה הם ירו על "הפריפריה" של ת"א קרי ראשל"צ ,בת ים וכו' ו.....כלום לא קרה
אח"כ הם ירו על ת"א הגדולה ו....כלום לא קרה
אח"כ הם ירו על עיר הבירה שלי י ר ו ש ל י ם ו.....ניחשתם נכון כלום לא קרה ....
בשלב הבא שבו הם ירו 30 ומשהו גראדים על באר שבע ב3-4 שעות כמובן שלא עשינו כלום ...
כשהבוקר התפוצץ אוטובוס בלב ת"א חשבתי לתומי שהנה בא הטריגר שיגרום לנו לשבור להם את העצמות אבל לצערי התבדתי....

אז לסיכום
אני מתנצל מראש בפני תושבי ת"א ואומר אנחנו תושבים שווים בפני הממשלה ..
לך צה"ל היקר אני מאוד מעריך את "צבא העם" גם אני שירתתי כלוחם ביחידה מובחרת וגם אני עברתי ועובר לא מעט מילואים למען המדינה שלי ...אני לא מתרשם מפיצוץ בנין ריק ברפיח וזה ממש לא מעניין אותי שאחמד וגמיל תכננו מהבנין הזה לעשות פיגוע ,אותי מעניין אחמד וגמיל כן כן לראות את השניים מוצאים מהריסות הבנין כגופות ....אני לא קונה את ה"צבא ההומנטרי בעולם" אותי לימדו ברומא תתנהג כרומאי ,עין תחת עין וכו' וכו' אז במקום לפזר פליירים שקוראים לחלאות לברוח למנהרות שלהם תפציצו ללא התראה ,עם כל הכבוד אני לא מקבל התראה של 24 שעות לפני שהם יורים לי גראד על הבית...
והטילים של כיפת ברזל שכולם סוגדים להם ובצדק עולים לנו האזרחים הקטנים במליוני שקלים לשנה
קוראים יקרים תנסו לחשוב לאיזה אוכלוסיה ישראלית מסכנה הייתם רוצים לתת את ה-50 + מליון שקלים שיצאו על יירוטי הגראדים במבצע הזה ????

אז מדינה יקרה תןדה לך על השמירה שאת לא שומרת עליי, אבל כנראה שאין בקירבך מנהיגים אמיתיים , לצערי נגזר עליי להמשיך לספוג את הגראדים האלה כל יום ויום אבל כל זה מתגמד לעומת תחושת התבוסה אותה אני מרגיש.

שלום עמוד ענן ....

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
452
מעולה
וואו אתה כלכך צודק בכל מילה אבל הבעיה במדינה שכולם פחדנים ואין לנו מנהיג יש לנו פוליטיקאים אפסים בלי ביצים וכל פעם יש תירוצים כדי לברוח מהחובה שלהם פשוט בושה!

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
12
רגיל
האכזבה הזו מובנת אבל אתם צריכים לזכור ששום דבר לא באמת כמו שהוא נראה מרחוק וצריך לדעת שלמקבלי ההחלטת יש שיקולים רבים ולחצים מכיוונים שונים.
בהנחה שאכן זו תהיה הפסקת אש מצד אחד בלבד, אני מאמין שההמשך יבוא בקרוב עם תמיכה הרבה יותר רחבה של העולם.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
גם אני דרומי, ובתור אחד כזה אני מאוד מזדהה איתך, 5 דק' אחרי שכביכול הייתה אמורה להתחיל "הפסקת אש" נחת גראד בין שני בניינים ביישוב שלי, אז באמת על מי אתה עובד אדון נתניהו???

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
2
רגיל
המדינה הזאת עושה צחוק מהתושבים שלה, באמת שנמאס לי כבר ואני לא רוצה להיות חלק בזה
תשמעו עוד מעט באמת לא תהיה פה מדינה הערבים אוכלים את העולם והם תמיד רעבים לעוד עד שהם יאכלו את כולם ובסוף ישאר להם לאכול רק את עצמם

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
אני כל כך מסכים איתך אחי
היינו צריכים למחוק את עזה!
להיכנס לשם ולהפיל את החמאס

אבל כנראה שבאמת המבצע הזה היה תרגיל בחירות של הליכוד ולא באמת היה אכפת להם ( ואני מדבר בתור אחד שהיה אמור להצביע ליכוד בבחירות הקרובות )

את הקול שלי הם כבר איבדו
מעניין אותי לדעת מי מכם ימשיך להצביע להם

בראשות ביבי
מעמד הביניים קרס
לא הפסיק הירי לעבר תושבי הדרום
בזבוז מטורף של כסף! ( גייסנו 60 אלף חיילי מילואים סתם! )

כרגע הכי הרשים אותי זה נפתלי בנט מהבית היהודי

ד"א אני קול צף עוד לא החלטתי למי להצביע

נערך על-ידי NickLess, 22.11.2012 - 01:12 AM.

OpTiMusPriMe

OpTiMusPriMe
  •  חברים רשומים
  • 202 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
4
רגיל
ממשלה בושה.

נראה כמה זמן זה יחזיק

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
1
רגיל
העיקר בהתחלה ביבי לא הפסיק לומר עד שחמאס יתחנן אנחנו לא נפסיק בטח אם אתם שואלים אותי הוא חשב שאם לא תהיה מלחמה הוא לא יאבד קולות אבל בידיוק הפוך בזה שהוא עכשיו הפסיק תמלחמה הוא איבד קולות(אני הייתי רוצה לראות את ליברמן הפעם למעלה לראות מה הוא היה עושה אם הוא באמת או רק ידבורים)

Executer

Executer
  •  צוות לשעבר
  • 257 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
מרחו אותנו- ועדיין מורחים.
משעה 21:00 אתמול היו 15 שיגורים.
הממשלה שלנו החליטה שאלו "איכוני שווא".
אני בעיניים שלי רואה את הנפילות והיירוטים.

ה"שלישיה", חבורה של פוליטיקאים שניסו לקבל עוד קולות בקלפי (בעקבות ה"מבצע" שהם יצאו אליו), הכריזה שעל כל אזעקה וטיל מהפסקת האש תהיה תגובה.
בינתיים- כלום!!!

המילואימניקים עמדו בקו האש ממש, חלקם אף נפצעו, חיכו להיכנס לעזה.
המורל היה גבוה, הייתה לגיטימציה- אבל לא, הפסקת אש.

בתור אחד שנמצא בקו העימות, ושיש לו אח בצבא שהיה ממש "בתוך עזה"- אני לא מעוניין להישאר במדינה הזו.
אכזבה אחת גדולה.

נערך על-ידי Executer, 22.11.2012 - 10:26 AM.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד

צפה בהודעהExecuter, ב-22.11.2012 - 10:22 AM, אמר:

מרחו אותנו- ועדיין מורחים.
משעה 21:00 אתמול היו 15 שיגורים.
הממשלה שלנו החליטה שאלו "איכוני שווא".
אני בעיניים שלי רואה את הנפילות והירוטים.

ממש לא רוצה להיות אזרח של המדינה הזו.
אכזבה אחת גדולה.

יש הבדל עצום בין להיות אזרח במדינה ולבין להיות לא מרוצה ומאוכזב מהממשלה ( כמוני)

נמאס לך?

אולי הגיע הזמן לעשות איזה שינוי
לך תצביע! והפעם לא למפלגות הרגילות שתמיד מורחים אותנו!

לא משנה אם אתה שמאל / מרכז / ימין

לליכוד / עבודה / קדימה
לא מצביעים!

רק ככה יהיה שינוי!

ביבי יודע שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה וכולם ימשיכו להצביע ליכוד כמו עדר!
מחאה חברתית? לא הזיז לא
הבטחות ? שיקר

Executer

Executer
  •  צוות לשעבר
  • 257 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-22.11.2012 - 10:27 AM, אמר:

יש הבדל עצום בין להיות אזרח במדינה ולבין להיות לא מרוצה ומאוכזב מהממשלה ( כמוני)

נמאס לך?

אולי הגיע הזמן לעשות איזה שינוי
לך תצביע! והפעם לא למפלגות הרגילות שתמיד מורחים אותנו!

לא משנה אם אתה שמאל / מרכז / ימין

לליכוד / עבודה / קדימה
לא מצביעים!

רק ככה יהיה שינוי!

ביבי יודע שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה וכולם ימשיכו להצביע ליכוד כמו עדר!
מחאה חברתית? לא הזיז לא
הבטחות ? שיקר

זה דיי ברור שאני לא מצביע ליכוד או ישראל ביתנו.
הבעיה היא שאף מפלגה במדינה לא תוכל לערוך מבצע קרקעי.
אנחנו יותר מדי תלויים בעלום וזו בעיה קשה.

בגלל זה אני לא מוכן להשאר פה.

נערך על-ידי Executer, 22.11.2012 - 11:06 AM.

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
1
רגיל
הבעי הכי גדולה שלנו זה מה העולם יגיד עלינו אבל רבאק הם יורים עלינו טילים שמכוונים לפגוע בחאזרחים הם עושים פיגועים לא משנה מה ועדין העולם מצדיק אותם ובא נגדנו שאנחחנו לא נכנס בהם מה שמראה שלא משנה מה העולם יהיה נגדנו אנחנו חייבים להפסיק לדאוג מה יגידו עלינו העולם
והדבר הכי דפוק בעולם שאני עד עכשיו לא מבין זה זה שאנחנו דואגים להם לחשמל מים וכו' וגם מזרימים להן מאות מילייונים למה?!?!הם נגדנו הרי הם רצו את עזה שיסתדרו איתה לבד זה פשוט אנחנו מדינה מטומטמת עם ממשלה מפגרת דוגרי אם הייתי בגיל של בחירות(שנה הבאה)וואלה אני לא רואה תעצמי מצביע לאף אחד

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
12
רגיל
אבל תחשבו לרגע מה היה קורה ללא הפסקת אש...
מי יודע אם הפלוגה הראשונה שהיתה נכנסת למבצע קרקעי לא היתה סופגת 10 הרוגים ביום הראשון לכניסה?
דווקא כשראש הממשלה מתנהג באחריות, כולם מתלהמים פתאום..
אבל אם כעת לא יתחיל להתקיים השקט אז תהיה לגיטימציה מהעולם וגם פה מכל הצדדים לחזור ולכתוש אותם.

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
ביבי עשה משהו נכון.
שימו לב שאחרי עופרת יצוקה קמו כל מיני דוחות של האום רק בגלל שלא קיבלנו לגיטימציה מאף אחד לעשות את המבצע בצורה כזאת.
בעמוד ענן הרגנו מינימום אזרחים במקסימום מטרות. רק מטרות אחדות פורסמו בכלי התקשורת ואת השאר אף אחד שלא נמצא בדרג הבטחוני והמדיני הגבוה לא יודע באמת במה פגענו.
החמאסניקים יגידו בכל מקרה שהם ניצחו, גם אם היינו מוחקים את כל עזה.
מה שביבי עשה בהפסקת אש הוא יצר לגיטימציה למבצע עמוד ענן ולגיטימציה מכל העולם להיכנס קרקעית ובצורה חזקה וחריפה מאד אם חמאס יפר את השקט.
אין מה לעשות, אנחנו לא המדינה היחידה בעולם וכל עוד שאנחנו לא רוצים להיות מבודדים מהעולם כמו איראן אנחנו צריכים ללכת לפי החוקים הבינלאומיים.
הייתה מטרה אחת למבצע והיא להביא שקט לדרום. אם כרגע יש שקט זה אומר שהמבצע עשה את שלו, ואם לא יהיה שקט אז ביבי יצר לגיטימציה להיכנס לעזה בצורה חריפה.
יצאנו פה במצב שלא משנה מה חמאס עושים, ידנו על העליונה. ההרס שחיל האוויר עשה בעזה הוא הרס עצום שייקח להם המון זמן לשחזר את הכל.
עד המבצע הבא חיל המודיעין ישים עוד המון מטרות בבנק המטרות :)

נערך על-ידי idolevi, 22.11.2012 - 12:54 PM.

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
1
רגיל
הבעיה היא שזה מה שכל הזמן אומרים אמרו את זה גם בעופרת יצוקה וסבבה היה שקט יחסי הרבה זמן אבל זה בגלל שבזמן הזה  הם התחמשו וראו הפעם שיש להם טילים לטווח רחוק וככה זה הם יורים אנחנו פוגעים בהם הפסקת אש הם מתחמשים שוב ושוב יורים וכו'

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהELYASAF124, ב-22.11.2012 - 13:15 PM, אמר:

הבעיה היא שזה מה שכל הזמן אומרים אמרו את זה גם בעופרת יצוקה וסבבה היה שקט יחסי הרבה זמן אבל זה בגלל שבזמן הזה  הם התחמשו וראו הפעם שיש להם טילים לטווח רחוק וככה זה הם יורים אנחנו פוגעים בהם הפסקת אש הם מתחמשים שוב ושוב יורים וכו'
אבל אחרי עופרת יצוקה לא קיבלנו ערבויות מאף אחד וגם מיהרנו להיכנס לעזה שלא בצדק.
שים לב שאת רוב משגרי הטילים לטווח ארוך פוצצנו להם עוד ביום הראשון, רק בגלל זה הם יכלו לשלוח מקסימום 2 טילים בכל פעם למרכז ולא יותר.
כרגע אנחנו מנסים ללכת עם הקהילה הבין לאומית כדי שאם זה ייקרה שוב נוכל להיכנס לעזה מבלי שארצות הברית או אירופה ייראו איזשהי התנגדות.
יש אתר חדש עם מפה ורשימה של ערים גדולות, כשלוחצים על כל עיר אפשר לראות איפה עזה הייתה ממוקמת בעיר הזאת ולאן הטילים היו מגיעים, זה מהלך הסברתי יפה.
הלינק נמצא פה.

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעהidolevi, ב-22.11.2012 - 12:53 PM, אמר:

ביבי עשה משהו נכון.
שימו לב שאחרי עופרת יצוקה קמו כל מיני דוחות של האום רק בגלל שלא קיבלנו לגיטימציה מאף אחד לעשות את המבצע בצורה כזאת.
בעמוד ענן הרגנו מינימום אזרחים במקסימום מטרות. רק מטרות אחדות פורסמו בכלי התקשורת ואת השאר אף אחד שלא נמצא בדרג הבטחוני והמדיני הגבוה לא יודע באמת במה פגענו.
החמאסניקים יגידו בכל מקרה שהם ניצחו, גם אם היינו מוחקים את כל עזה.
מה שביבי עשה בהפסקת אש הוא יצר לגיטימציה למבצע עמוד ענן ולגיטימציה מכל העולם להיכנס קרקעית ובצורה חזקה וחריפה מאד אם חמאס יפר את השקט.
אין מה לעשות, אנחנו לא המדינה היחידה בעולם וכל עוד שאנחנו לא רוצים להיות מבודדים מהעולם כמו איראן אנחנו צריכים ללכת לפי החוקים הבינלאומיים.
הייתה מטרה אחת למבצע והיא להביא שקט לדרום. אם כרגע יש שקט זה אומר שהמבצע עשה את שלו, ואם לא יהיה שקט אז ביבי יצר לגיטימציה להיכנס לעזה בצורה חריפה.
יצאנו פה במצב שלא משנה מה חמאס עושים, ידנו על העליונה. ההרס שחיל האוויר עשה בעזה הוא הרס עצום שייקח להם המון זמן לשחזר את הכל.
עד המבצע הבא חיל המודיעין ישים עוד המון מטרות בבנק המטרות :)

שילכו להזדיין העולם מי צריך את הלגיטמציה שלהם
ארה"ב ביקשה לגיטימציה של העולם שהיא פתחה לעיראקים ואלפגניסטן את התחת?
שהאנגלים הרגו את האינדיאנים והשתלטו להם על האדמה (ארה"ב) מישהו פתח את הפה?
כוס אמא שלהם באמת שידחפו תאף שלהם לעניינים שלהם, אנחנו צריכים לשים זין על כולם
הלוואי שיקום פה איזה היטלר חדש וימחוק את הערבים

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
63
טוב

צפה בהודעהziv_toozon, ב-22.11.2012 - 13:44 PM, אמר:

שילכו להזדיין העולם מי צריך את הלגיטמציה שלהם
ארה"ב ביקשה לגיטימציה של העולם שהיא פתחה לעיראקים ואלפגניסטן את התחת?
שהאנגלים הרגו את האינדיאנים והשתלטו להם על האדמה (ארה"ב) מישהו פתח את הפה?
כוס אמא שלהם באמת שידחפו תאף שלהם לעניינים שלהם, אנחנו צריכים לשים זין על כולם
הלוואי שיקום פה איזה היטלר חדש וימחוק את הערבים
מי צריך?
מאיפה אתה חושב בא רוב הכסף לייצור כיפות הברזל? אתה יודע שהצבא קיבל עכשיו מלא נעליים חדשות מצבא ארצות הברית?
אם התמיכה הכספית של העולם בנו תעצר, יהיה מאד קשה לחיות פה..
אתה רוצה להיות מבודד מהעולם כמו איראן?
אם תחשוב על זה שרק בא לך להרוג ערבים ולא על זה שאתה גם חיי בעולם אמיתי ולא באיזה GTA שאתה יכול להרוג זקנות ברחוב אז אולי אתה תבין.
הלוואי שלא יקום עוד היטלר, והרצון שלך שיהיה אחד כזה פשוט מחליאה אותי. אני מקווה שזאת הייתה פליטת פה שלך או שאתה פשוט עדיין צעיר בשביל להבין מי הוא היה.

ziv_toozon

ziv_toozon
  •  חברים רשומים
  • 114 הודעות
2
רגיל
אני יודע בדיוק מה הוא היה ובמידה מסוימת הוא צדק שהוא לא רצה את היהודים במדינה שלו והוא היה גאון מבחינה מדינית וצבאית
הייתה לו סיבה למה הוא לא רצה את היהודים במדינה שלו והיהודים לא רצו לצאת מהמדינה בדיוק כמו שאנחנו לא רוצים את הערבים פה
אני לא אומר שזה צודק להרוג את כל היהודים אבל הוא צדק שהוא לא רצה אותם שם
ותפתח את העיניים הערבים השתלטו בכל העולם ועדיין נשארים שאננים, האירופאים הסתומים עוד לא הבינו שהם השתלטו להם על המדינות
הם עוד לא יודעים מה זה ערבים והם יבינו ברגע האחרון שיהיה מאוחר מדי והם יאכלו את העולם
ואז כבר לא תהיה ישראל ולא תהיה תמיכה של ארה"ב ולא יהיה נעליים
בצורה שאתה חושב ישראל כבר לא תהיה קיימת ובגלל אנשים חלשים ורכרוכיים כמוך ישראל סובלת ובסופו של דבר העולם כולו מנחת זרועו של העולם הערבי.

Vidic

Vidic
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
12
רגיל
בן כמה אתה זיו?
פעם גם אני דיברתי כמוך, חלק מזה נבע מחוסר מספק בידע וניסיון חיים וחלק מזה סתם נבע מרצון לייצר פרובוקציות.
אני מעריך שאתה עדיין מתחת לגיל 20, בכל מקרה מאחל לך שתצליח תמיד לא לראות הכל בשחור או לבן.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים