עבור אל תוכן

Servers.mn - שרתי סידבוקס בתמיכה מלאה בעברית!

• אנא התחבר בכדי להגיב
43 תגובות לנושא זה

mrblack

mrblack
  •  חברים רשומים
  • 8 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
היי, יש לי שאלה זריזה
ראיתי באתר שאתם מוכרים שרתים ייעודיים
שאפשר להתקין עליהם Seedbox גם על מערכת הפעלה windows
אפשר לדעת מה ההתקנה הזו כוללת ?

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 38 תודות
61
טוב
אהלן,

ההתקנה כוללת utorrent מוגדר ומקונפג
גישת WEBUI דרך האינטרנט.
שרת FTP מוגדר ומקונפג

כמובן עם הרשאות מתאימות לפיירוואל.

כמובן שאם יש לך בקשות שונות לחבילת "הסידבוקס" אתה יכול לפנות אלינו לאחר ביצוע ההזמנה.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
וואלה יפה תאמת שלקחתם יוזמה אבל במחירים האלה אני בדרך כלל  מעדיף את פירל חבילת הNEON   (למי  שלא מכיר הנה דף הבית https://www.feralhosting.com/pricing)  הצלחתי להגיע למהירות של 110 מגה הורדה ו-40 וקצת העלאה מאוד נחמד דרך אגב אחרי 5 טרה יש שם אותם מגבלה ל10 מגה (שב-80% מהפעמים שהזמנתי לא קרתה  לפחות לא בפועל) מה שכן בכול מקרה אם הייתי הולך אחורה 8 חודשים כנראה הייתי לקחו שלכם...
אגב  סלביק (NeoTrix) אתה לא מהווה דוגמה העלתה באזור ה-90 טרה בדאון רב ו מעל 100 טרה בהביטס ובאזור ה-40 טרה בטורנליץ ובכלל בשום תקופה לא יצא לך להעלות מעל 5 טרה (בציניות כן..) אולי עכשיו בצבא אינלך זמן אבל קודם אני מוכן להתערב שהיו תקופות שהעלתה גם 10 וגם יותר מזה.....כך ש...

נערך על-ידי jacksparorw, 12.11.2012 - 22:55 PM.

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב

צפה בהודעהjacksparorw, ב-12.11.2012 - 22:37 PM, אמר:

וואלה יפה תאמת שלקחתם יוזמה אבל במחירים האלה אני בדרך כלל  מעדיף את פירל חבילת הNEON   (למי  שלא מכיר הנה דף הבית https://www.feralhosting.com/pricing)  הצלחתי להגיע למהירות של 110 מגה הורדה ו-40 וקצת העלאה מאוד נחמד דרך אגב אחרי 5 טרה יש שם אותם מגבלה ל10 מגה (שב-80% מהפעמים שהזמנתי לא קרתה  לפחות לא בפועל) מה שכן בכול מקרה אם הייתי הולך אחורה 8 חודשים כנראה הייתי לקחו שלכם...

היי,

הכל טוב ויפה באתרים האלו אבל מי שבאמת עוסק בתחום מבין כמה דברים שלמשתמש רגיל קשה לראות.
דבר ראשון השרתים שייכים ל OVH כמו שלנו, שרתי 1 גיגהביט ויותר עולים הון תועפות, וככל שחברה מסוימת מוכרת אותם בזול יותר, היא דוחפת יותר אנשים לשרת...

המגבלה העיקרית של סידבוקסים היא ההארדיסק שלהם, אם ההארדיסק הוא SSD אז הוא נורא קטן וזה לא אפקטיבי להציע למשתמש 50 גיגה ואם ההארדיסק רגיל הוא ייחנק מהר מאוד.

לפני שיצאנו לדרך ערכנו בדיקות על המון שרתים כדי להגיע לנוסחה הטובה ביותר שתרשה לנו מצד אחד לספק שרת ותנאים טובים ומצד שני לא תעמיס על השרת וההארדיסק שלו ותאפשר לנו גם להציע מחיר טוב וגם להציע משאבים סבירים למשתמש.

והנוסחה הטובה ביותר שהגענו אליה מבחינת עמידות ההארדיסק בעומס מרבי כאשר כולם מורידים ומעלים על מקסימום עם המערכת ההפעלה המינימלית והקליינט שיתוף הקליל ביותר היא: 3 אנשים פר הארדיסק.

מעבר לזה איכות השיתוף נפגעת ויש תופעות של צניחות מהירות, וקבלת מהירויות מופחתות מהמקובל בתנאי השיתוף.

אכן יש רגעים שהם מגיעים למהירויות טובות (כי בדיוק ברגע הזה השותפים שלך לא מנצלים את מלוא רוחב הפס שלהם), אך בכלליות איכות השירות ואיכות השיתוף נפגעת, ורוב הפעמים גם אם קנית שרת של 1 גיגה או 10 גיגה אתה תישאר בטווח המהירויות של ה 100 מגה ופחות.

וזאת אחת הסיבות העיקריות שאנחנו לא מציעים שרתי 1 או 10 גיגה, כי על מנת להתחרות במחירים של השוק אנו נפגע בתנאי שיתוף של הלקוחות שלנו, ואם נמשיך בדרך שלנו אז אנו נהיה יקרים יותר מכולם.

והמשפט שהכי מתאים פה הוא "לא כל מה שנוצץ הוא זהב".

נערך על-ידי Servers.mn, 12.11.2012 - 23:00 PM.

mrblack

mrblack
  •  חברים רשומים
  • 8 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהServers.mn, ב-12.11.2012 - 22:28 PM, אמר:

אהלן,

ההתקנה כוללת utorrent מוגדר ומקונפג
גישת WEBUI דרך האינטרנט.
שרת FTP מוגדר ומקונפג

כמובן עם הרשאות מתאימות לפיירוואל.

כמובן שאם יש לך בקשות שונות לחבילת "הסידבוקס" אתה יכול לפנות אלינו לאחר ביצוע ההזמנה.

אוקי התקנה של Utorrent ו - webui אני יכול להתקין לבד.
הרשאות של פיירוואל אפשר לבצע דרככם ?

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל

צפה בהודעהServers.mn, ב-12.11.2012 - 22:57 PM, אמר:

היי,

הכל טוב ויפה באתרים האלו אבל מי שבאמת עוסק בתחום מבין כמה דברים שלמשתמש רגיל קשה לראות.
דבר ראשון השרתים שייכים ל OVH כמו שלנו, שרתי 1 גיגהביט ויותר עולים הון תועפות, וככל שחברה מסוימת מוכרת אותם בזול יותר, היא דוחפת יותר אנשים לשרת...

המגבלה העיקרית של סידבוקסים היא ההארדיסק שלהם, אם ההארדיסק הוא SSD אז הוא נורא קטן וזה לא אפקטיבי להציע למשתמש 50 גיגה ואם ההארדיסק רגיל הוא ייחנק מהר מאוד.

לפני שיצאנו לדרך ערכנו בדיקות על המון שרתים כדי להגיע לנוסחה הטובה ביותר שתרשה לנו מצד אחד לספק שרת ותנאים טובים ומצד שני לא תעמיס על השרת וההארדיסק שלו ותאפשר לנו גם להציע מחיר טוב וגם להציע משאבים סבירים למשתמש.

והנוסחה הטובה ביותר שהגענו אליה מבחינת עמידות ההארדיסק בעומס מרבי כאשר כולם מורידים ומעלים על מקסימום עם המערכת ההפעלה המינימלית והקליינט שיתוף הקליל ביותר היא: 3 אנשים פר הארדיסק.

מעבר לזה איכות השיתוף נפגעת ויש תופעות של צניחות מהירות, וקבלת מהירויות מופחתות מהמקובל בתנאי השיתוף.

אכן יש רגעים שהם מגיעים למהירויות טובות (כי בדיוק ברגע הזה השותפים שלך לא מנצלים את מלוא רוחב הפס שלהם), אך בכלליות איכות השירות ואיכות השיתוף נפגעת, ורוב הפעמים גם אם קנית שרת של 1 גיגה או 10 גיגה אתה תישאר בטווח המהירויות של ה 100 מגה ופחות.

וזאת אחת הסיבות העיקריות שאנחנו לא מציעים שרתי 1 או 10 גיגה, כי על מנת להתחרות במחירים של השוק אנו נפגע בתנאי שיתוף של הלקוחות שלנו, ואם נמשיך בדרך שלנו אז אנו נהיה יקרים יותר מכולם.

והמשפט שהכי מתאים פה הוא "לא כל מה שנוצץ הוא זהב".

אתה חי בסרט אין לי מושג מאיפו את מביא את זה. זה נכון 10 גיגה  לא מראה שינוי גדול מידי ותאמין לי הייתי איתו בסידאנלימיטיד וגם SEEDBOX.CC חבילת הדרגון   ועוד כמה הכאלה ששכחתי אבל הניסיון שהיה לי עם  פירל זה עולם אחר  אם לא הייתי רואה 15 מגה העלאה הבנתי שמשהו לא בסדר ד"א נפח צריך 300 גיגה לא יותר ואני גם אסביר למה כשאתה מתחיל בטראקר חדש אתה לא תיקח ישר קובץ גדול כי יש סיכוי גדול שלא תצליח להעלאות חזרה (קורה לרוב בטראקרים של מוזיקה) ובשביל זה גם קובץ גיגה ואז 7 גיגה וכו עד שתגיע שתעמיס 100 גיגה אבל לא יותר. חוץ מזה חשוב לציין שרק פרל אפשר ברטיו של 1.5 הורדה יחס להעלאה  ללא הצורך בלהעלאות תכנים משלך זה לפחות ככה בוואפלס. כול העניין של האנשים שדיברתה אני אומר לך את האמת לא כזה נזק אפילו לא מורגש אבל עוד פעם אני לא אריב איתך אתה מנסה להרוויח ואני מנסה להראות לך שיש יותר טוב(במידה ויש ניסיון וידע בסיסי באנגלית) בכול מקרה על כך  נאמר "לא נפריע לך יותר "

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב

צפה בהודעהjacksparorw, ב-12.11.2012 - 23:11 PM, אמר:

אתה חי בסרט אין לי מושג מאיפו את מביא את זה. זה נכון 10 גיגה  לא מראה שינוי גדול מידי ותאמין לי הייתי איתו בסידאנלימיטיד וגם SEEDBOX.CC חבילת הדרגון   ועוד כמה הכאלה ששכחתי אבל הניסיון שהיה לי עם  פירל זה עולם אחר  אם לא הייתי רואה 15 מגה העלאה הבנתי שמשהו לא בסדר ד"א נפח צריך 300 גיגה לא יותר ואני גם אסביר למה כשאתה מתחיל בטראקר חדש אתה לא תיקח ישר קובץ גדול כי יש סיכוי גדול שלא תצליח להעלאות חזרה (קורה לרוב בטראקרים של מוזיקה) ובשביל זה גם קובץ גיגה ואז 7 גיגה וכו עד שתגיע שתעמיס 100 גיגה אבל לא יותר. חוץ מזה חשוב לציין שרק פרל אפשר ברטיו של 1.5 הורדה יחס להעלאה  ללא הצורך בלהעלאות תכנים משלך זה לפחות ככה בוואפלס. כול העניין של האנשים שדיברתה אני אומר לך את האמת לא כזה נזק אפילו לא מורגש אבל עוד פעם אני לא אריב איתך אתה מנסה להרוויח ואני מנסה להראות לך שיש יותר טוב(במידה ויש ניסיון וידע בסיסי באנגלית) בכול מקרה על כך  נאמר "לא נפריע לך יותר "

היי שוב,

קודם כל נתחיל מזה שלא רבתי איתך בשום שלב של השיחה.
דבר שני אני בכלל לא מתחרה באתרים האלו כי כמו שאמרתי אנחנו לא מציעים לא 1 גיגה ולא 10 גיגה.

דבר שלישי בתור משתמש בתחום הטורנטים והטראקרים כבר כמה שנים טובות עברתי עשרות חברות שרתים, כולל החברות שאתה מדבר עליהם ולצערי חוץ מהבזקי אור רגעיים לא קיבלתי בפועל את מה ששילמתי עבורו אלה ההפך, קיבלתי מה שיכולתי לשם פחות עבורו מראש.

כאשר אני אומר לך שערכנו בדיקות, זה היה במטרה להרוויח כסף כי יותר אנשים על שרת אחד = רווח גדול יותר, ובפועל אנחנו עדיין לא מכניסים מעל 3 אנשים לשרת אחד על מנת לא לפגוע באיכות השירות, למרות שיכולתי לשים גם 6 וזה היה עובד.

כאשר אתה אומר שאני חיי בסרט אני מאמין שאתה מבסס את הטענה הזאת על עובדות דומות ועל נסיונות ובדיקות שביצעת על עשרות שרתים שונים בעלי נפח קיבולת שונים, בעלי מספר הארדיסקים שונים ומפרט שונה זה מזה ולא מסתמך רק על הנתון שיש בידך מזה שבמהלך הזמן עברת 3 חברות ורכשת מהן 3 שרתים.

תאמין לי שאני יכול להכניס 6 אנשים לסידבוקס אחד וגם להרוויח רווח כפול וגם למכור ביותר זול ולהיראות טוב יותר בעייני רבים כי המחירים ממש זולים אך בפועל זה יפגע במשתמשים עצמם ולא ישרת אף אינטרס.

בכל מקרה הבאתי עובדה מנסיון אישי שלנו בנסיון לקבוע את כמות המירבית של האנשים על שרתים.
וגם מנסיוני האישי עם המפלצות הזולות שתופסות הרבה נפח על הנייר כי יש לך 10 גיגה הורדה ותופסות קצת נפח בכיס כי הן עולות רק 20 יורו.

שרת כזה עם כל הדברים הדרושים להפעלת מערך סידבוקסים עולה קרוב ל 400 יורו בחודש, זה אומר שבסכום שאתה משלם צריך 20 איש רק כדי להחזיר את ההוצאה שלא לדבר על הרווח למפעיל השירות, זה אומר שבפועל יכול להיות שיש גם 40 איש יחד איתך על השרת הזה (לכן גם בפועל לא מקבלים את המהירות המובטחת, וגם חווים בעיות אחרות).

בכל מקרה אני רק מוסר לך מידע בעברית שתוכל למצוא בהרבה מקורות באנגלית אם זה באמת מעניין אותך, כמובן שצריך רק לדעת אנגלית.

Eden Bensal

Eden Bensal
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
    • מונה תודות: 7 תודות
6
רגיל
קראתי בFAQ של TL שכאשר רוכשים סידבוקס שמשותף למספר אנשים ולא סידבוקס ייעודי למשתמש אחד אז קיים סיכוי ששניהם יורידו את אותו הטורנט מאותו הטראקר ואז ההעלאה תיחשב רק למשתמש אחד. האם זה נכון? מה הסיכוי שזה יקרה? ואיך אני יכול לברר זאת?
ואגב עוד שאלה - אם כתוב לי בסידבוקס שהנפח 300GB אז זה 300GB נטו עבורי או שזה גם מתחלק בין האנשים בסידבוקס?
תודה!

ועוד שאלה קטנה: מותר להוריד טורנטים מטראקרים שונים ולא רק אחד נכון?

נערך על-ידי Eden Bensal, 15.11.2012 - 08:40 AM.

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב
טוב אז ככה, נקודות מאוד יפות אתה מציין ואני מאוד מעריך את זה :)

קודם כל אנחנו נוסיף את המידע הזה בסידבוקסים שלו, אנחנו נותנים כתובת IP יעודית לכל משתמש נכון זה יותר יקר לנו אבל ככה אנחנו יודעים כי אנו מגינים על המשתמשים שלנו מפני חסימה אפשרית בטראקר כזה או אחר,
אני ממש לא בטוח כי אחרים עושים זאת אולי בשביל לחסוך עליות אולי כי לא יודעים איך אבל נתקלתי במקרים דומים.

מה שרשום זה מה שיש 300GB כולם שלך לא נטו ולא בתאוריה מה שרשום זה מה שיש ולא מתחלק בין אף אחד.

לגבי השאלה האחרונה שלך זה אפילו מומלץ לעלות בכמה טראקרים שונים, זה טוב בשבילך וזה טוב לכלל הקהילה.

מקווה שעניתי לך על כל השאלות

נערך על-ידי Servers.mn, 15.11.2012 - 09:23 AM.

Eden Bensal

Eden Bensal
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהServers.mn, ב-15.11.2012 - 09:17 AM, אמר:

טוב אז ככה, נקודות מאוד יפות אתה מציין ואני מאוד מעריך את זה :)

קודם כל אנחנו נוסיף את המידע הזה בסידבוקסים שלו, אנחנו נותנים כתובת IP יעודית לכל משתמש נכון זה יותר יקר לנו אבל ככה אנחנו יודעים כי אנו מגינים על המשתמשים שלנו מפני חסימה אפשרית בטראקר כזה או אחר,
אני ממש לא בטוח כי אחרים עושים זאת אולי בשביל לחסוך עליות אולי כי לא יודעים איך אבל נתקלתי במקרים דומים.

מה שרשום זה מה שיש 300GB כולם שלך לא נטו ולא בתאוריה מה שרשום זה מה שיש ולא מתחלק בין אף אחד.

לגבי השאלה האחרונה שלך זה אפילו מומלץ לעלות בכמה טראקרים שונים, זה טוב בשבילך וזה טוב לכלל הקהילה.

מקווה שעניתי לך על כל השאלות

ענית לי ובאמת שאין לי מילים...! השירות שלכם פשוט מעל ומעבר וזה אחד הדברים החשובים כאשר רוכשים מוצר כזה או אחר וזה התמיכה.
המשך יום מעולה!!!

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
קודם כל ברצוני לשבח את השרות שלכם והתמיכה
ויש לי שרת יעודי אצלכם ,
ושאלה לי אליך,
האם אתם בעתיד תעשו חבילה של 2TB של שרת
יעודי

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב
היי קודם כל באמת תודה רבה על הפרגון :20:

יש לנו שרת יעודי של 2TB אצלנו באתר

Eden Bensal

Eden Bensal
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
6
רגיל
יש לי עוד שאלה לגבי הטורנטים:
את הקובץ .torrent שהורדתי למחשב ואז פתחתי אותו בסידבוקס אפשר למחוק?
ומה לגבי שיתוף טורנט זהה בשתי טראקרים שונים? ניתן לעשות זאת או שלא לנסות אפילו?

Chopper

Chopper
  •  חברים בכירים
  • 648 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
53
טוב
כן, אתה יכול למחוק את הקובץ.
אם התכוונת לשיתוף אותם קבצים ב-2 טורנטים מטראקרים אחרים, זה אפשרי.

Eden Bensal

Eden Bensal
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהChopper, ב-15.11.2012 - 13:41 PM, אמר:

כן, אתה יכול למחוק את הקובץ.
אם התכוונת לשיתוף אותם קבצים ב-2 טורנטים מטראקרים אחרים, זה אפשרי.

זה לא יגיד לי שהטורנט כבר קיים כמו שהוא אומר במחשב הביתי ביוטורנט?

Chopper

Chopper
  •  חברים בכירים
  • 648 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
53
טוב

צפה בהודעהEden Bensal, ב-15.11.2012 - 14:40 PM, אמר:

זה לא יגיד לי שהטורנט כבר קיים כמו שהוא אומר במחשב הביתי ביוטורנט?
אז כנראה לא הסברת את עצמך כמו שצריך. אתה מתכוון אותו טראקר אבל שיתוף של אותו הטורנט גם מהמחשב וגם מהסידבוקס?

Eden Bensal

Eden Bensal
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהChopper, ב-15.11.2012 - 14:48 PM, אמר:

אז כנראה לא הסברת את עצמך כמו שצריך. אתה מתכוון אותו טראקר אבל שיתוף של אותו הטורנט גם מהמחשב וגם מהסידבוקס?

הבנת אותי טוב בהתחלה. שיתוף אותו הטורנט משתי טראקרים שונים. פשוט לא היה נראה לי הגיוני שניתן לשתף את אותו הטורנט בשתי טראקרים שונים.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

צפה בהודעהServers.mn, ב-15.11.2012 - 10:57 AM, אמר:

היי קודם כל באמת תודה רבה על הפרגון :20:

יש לנו שרת יעודי של 2TB אצלנו באתר

היתה לי תעות לא התנסחתי טוב ,
האם אתם בעתיד תעשו חבילה של 2TB של שרתProBox

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב
החבילות שלנו ישתנו לפי הביקוש של האנשים
לכרגע אלו החבילות אשר אנו תומכים בהם ועומדים מאחורייהם :)

Servers.mn

Servers.mn

שרתים יעודיים

•  VIP
  • 338 הודעות
61
טוב
חברים שלום רב,

בעקבות מספר פניות אשר הגיעו ממספר חברי הפורם ,
חשוב לנו להדגיש כי שרתי הסידבוקס שלנו אינם מוגבלים לא במהירות ולא בכמות תעבורה חודשית

כמובן, אם יש שאלות נשמח לעזור ולענות :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים