עבור אל תוכן

Medal of HonorWarfighter - אני עומד לסיים תמשחק הנדיר הזה.

• אנא התחבר בכדי להגיב
56 תגובות לנושא זה

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
אלירן שמע לא רוצה להישמע פלצני או מתנשא אבל אתה לא מבין מהחיים שלך כל דבר שאתה עושה זה הכי טוב, כל משחק שאתה אוהב זה הכי טוב, כל דבר שאתה קונה זה הכי טוב..בסדר הבנתי שאתה נהנה לבזבז את הכסף שלך על מחשבים כי זה מה שאתה אוהב וזה בסדר גמור אבל אל תדבר שטויות.. BF3 וMOH החדש רצים על אותו מנוע בדיוק אין שום הבדל גרפי משמעותי הם אפילו לא עשו למנוע שדרוג קטן רק בנו את המשחק שלהם סביב המנוע הזה וזהו.
עכשיו בקשר למולטי מה שהם ניסו זה לשלב את היתרונות של COD וBF3.. הם הצליחו לשלב אבל לא את היתרונות אלא רק את החסרונות.. ואם אתה חושב שזה משחק היריות(יש הבדל בין פעולה ליריות :| ) הכי טוב שיצא אז אתה פשוט חולה גראפיקה וזהו בלי קשר לכלום.. המשחק FPS הכי טוב שיצא זה COD 4, נכון אין לו גראפיקה מדהימה אבל המשחק הזה זה כיף טהור עם איזון מושלם אתה יודע כמה MODים יש לCOD 4 במחשב? יש דברים שבחיים לא חשבת שיכולים להיות במשחק יריות.. פשוט לקחו את המנוע של המשחק והפכו אותו לפי1000 יותר טוב.. אם זה PROMOD שזה מוד תחרותי ואם זה מודים כיפים כמו "Kill the king" , Death run" זומבים או כל מוד אחר.. אפילו הצליחו להכניס למשחק מפות ממשחקים אחרים כולל BF3! וגם נשקים מMW2 וBO1.

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
    • מונה תודות: 140 תודות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 15:38 PM, אמר:

אלירן שמע לא רוצה להישמע פלצני או מתנשא אבל אתה לא מבין מהחיים שלך כל דבר שאתה עושה זה הכי טוב, כל משחק שאתה אוהב זה הכי טוב, כל דבר שאתה קונה זה הכי טוב..בסדר הבנתי שאתה נהנה לבזבז את הכסף שלך על מחשבים כי זה מה שאתה אוהב וזה בסדר גמור אבל אל תדבר שטויות.. BF3 וMOH החדש רצים על אותו מנוע בדיוק אין שום הבדל גרפי משמעותי הם אפילו לא עשו למנוע שדרוג קטן רק בנו את המשחק שלהם סביב המנוע הזה וזהו.
עכשיו בקשר למולטי מה שהם ניסו זה לשלב את היתרונות של COD וBF3.. הם הצליחו לשלב אבל לא את היתרונות אלא רק את החסרונות.. ואם אתה חושב שזה משחק היריות(יש הבדל בין פעולה ליריות :| ) הכי טוב שיצא אז אתה פשוט חולה גראפיקה וזהו בלי קשר לכלום.. המשחק FPS הכי טוב שיצא זה COD 4, נכון אין לו גראפיקה מדהימה אבל המשחק הזה זה כיף טהור עם איזון מושלם אתה יודע כמה MODים יש לCOD 4 במחשב? יש דברים שבחיים לא חשבת שיכולים להיות במשחק יריות.. פשוט לקחו את המנוע של המשחק והפכו אותו לפי1000 יותר טוב.. אם זה PROMOD שזה מוד תחרותי ואם זה מודים כיפים כמו "Kill the king" , Death run" זומבים או כל מוד אחר.. אפילו הצליחו להכניס למשחק מפות ממשחקים אחרים כולל BF3! וגם נשקים מMW2 וBO1.

שיהיה לך שבת שלום ויום טוב 5555555 הקנאה אוכלת אותך שמתי לב

דבר איתי באוגוסט ב 2089 סבבה ?
בי תיהיה בריא

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
חחחחחחח אלוהים ישמור אתה לא אמיתי

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 15:38 PM, אמר:

COD4 Promod זה הכי שליטה שיש!
גם אני מעדיף COD4 מאשר כל המשחקי יריות המודרניים ברשת, לא משנה כמה מציאותיים יהיו ולא משנה כמה גרפיקה ידחפו..

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
תריץ SERVER נשחק.. השרת הישראלי היחיד שאני מכיר ריק רוב הזמן.. יש לך STEAM?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 15:59 PM, אמר:

תריץ SERVER נשחק.. השרת הישראלי היחיד שאני מכיר ריק רוב הזמן.. יש לך STEAM?

אין לי STEAM.
פעם הייתה תקופה שהייתי מריץ שרתי COD על שרת ישראלי שלי.. היה לי מלאאא שחקנים שמשחקים אצלי.
אחחח איפה התקופה הזאתי..

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 15:49 PM, אמר:

חחחחחחח אלוהים ישמור אתה לא אמיתי

חחחחח
שכול אחד יסתפק במה שטוב לו נשמה

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
יש לך COD 4 פרוץ יעני? או שפשוט קנית CD KEY כמוני?
BYW
MW3 IS SHIT קיבלתי באן אתמול כי השתמשתי בFPS CHANGER :|
עוד מעט BLACK OPS 2 ואז הטורנירים יתחילו :L

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 16:05 PM, אמר:

BYW

קניתי.
ו MW3 זה שיט.

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהsuper123, ב-26.10.2012 - 16:05 PM, אמר:

BYW

BLACK OPS 2
אמרו שהם שיפרו לו תמנוע DX11 נקווה לטוב :]

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
כן זה משחק גרוע אבל דילגתי על BO הראשון.. הייתי משחק COD 4 ואז MW2 הפרוץ כי הייתי משחק בשרת ישראלי שהיה אסור GL וG18 AKIMBO וקומנדו אז זה הפך את המשחק הפרוץ להרבה יותר טוב מהמקורי..MW3 הדבר היחיד שטוב בו זה הMOAB שזה כיף.. כבר עשיתי PRE ORDER במחיר מלא לBLACK OPS 2 רק כי אני לא רוצה לחכות יומיים בשביל לשלם חצי מהמחיר :R

nati13331

nati13331
  •  חברים בכירים
  • 380 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
12
רגיל
יש לי את 4/6/7/8...
4/6 COD הכי טובים הכי הרבה אהבתי את MW2
וכבר אין טורנירים כמעט אין כלום לא כמו שהיה פעם באמת חבל
קניתי MW3 חשבתי יהיה משהו בסוף אין שום כלום פרשתי אחרי פחות מחודש :S

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
אלירן אני לא מצליח לצוטט אותך..
אל תצפה לגראפיקה אדירה מBO2 זה עדיין אותו מנוע נכון הם עשו הרבה שיפורים לפי מה שראיתי והבנתי אבל זה לא BF3 או MOH וזה כדי שירוץ ב60 בקונסולות.. 7 אחוז משחקי COD הם במחשב..אני בטוח שבדור החדש של הקונסולות גם COD יחליפו מנוע כי הם החומרה של הקונסולות תהיה הרבה יותר טובה..
גראפיקה זה ממש לא הכל במשחקים וזה אפילו לא מעניין אותי אישית.. משחקיות זה הכי חשוב.. אם אתה נהנה מהגראפיקה יותר מהמשחקיות תשאר עם BF3 וMOH שיש להם את המנוע הכי טוב בשוק..
וEA חרא חברה לכן אני לא אקנה יותר שום משחק שלהם חוץ מFIFA.. קניתי את BF3 בCD KEY שהמשחק יצא והוא שיעמם אותי רצח אז קניתי את MW3 ושיחקתי בMW3 ובאפריל בערך אמרתי ננסה שוב את BF3 והמשחק נעלם לי מהחשבון בתוכנה שלהם(שכחתי את השם)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה
טוב נשבר לי הזין מ MEDAL OF HONOR
עכשיו הורדתי מחדש גרסה חדשה (FLT).. והמשחק קורס לי עוד לפני שהוא נכנס לשלב
כוס עמק עם זה!

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה
טוב לא משנה בסוף.. הסתדר לי. הייתי צריך למחוק את השמירות שלי מהגרסה הקודמת ולהתחיל את המשחק מחדש.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה

צפה בהודעהeL!RaN, ב-26.10.2012 - 15:10 PM, אמר:

קטע שהכנתי

תראו אותו על האיכות הכי גבווה שווה את זה !

נחמד,אבל יש תקיעות כאלה,התנועה איטית וזה נבלע פנימה...
אבל אני לא מבין מה הפואנטה של הסירטון?

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהSkullHunter, ב-26.10.2012 - 17:24 PM, אמר:

נחמד,אבל יש תקיעות כאלה,התנועה איטית וזה נבלע פנימה...
אבל אני לא מבין מה הפואנטה של הסירטון?

יוטוב לא יכול לעלות כמו שצריך וידאו כזה הוא דופק הכול צריך לעלות ל F2H או משו

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
108
מעולה

צפה בהודעהeL!RaN, ב-26.10.2012 - 17:27 PM, אמר:

יוטוב לא יכול לעלות כמו שצריך וידאו כזה הוא דופק הכול צריך לעלות ל F2H או משו

אצלי דווקא הוא מעלה הכל בצורה טובה מאד...

eL!RaN

eL!RaN

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1631 הודעות
74
טוב מאוד

צפה בהודעהSkullHunter, ב-26.10.2012 - 17:57 PM, אמר:

אצלי דווקא הוא מעלה הכל בצורה טובה מאד...

אני יודע מה קרה
בסוף העלת הוידאו ביוטוב הוא שאל אותי האם תרוצה לתקן תרעידות עשיתי כן ומה שעושה עשה הוא תיקן תרעידות בתזוזה של המשחק ונוצר כול הבלאגן צריך לעלות שוב מהתחלה אני יעשה

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
108
מעולה

צפה בהודעהeL!RaN, ב-26.10.2012 - 18:43 PM, אמר:

אני יודע מה קרה
בסוף העלת הוידאו ביוטוב הוא שאל אותי האם תרוצה לתקן תרעידות עשיתי כן ומה שעושה עשה הוא תיקן תרעידות בתזוזה של המשחק ונוצר כול הבלאגן צריך לעלות שוב מהתחלה אני יעשה

יכל ליהיות...

אני גם יעלה איזה סירטון,סתם בשביל הכיף :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: המלצה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים