עבור אל תוכן

גאנה : אורווגוואי . דרמה מטורפת ! המשחק המותח שראיתי עד כה במונדיאל !

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
3 הזדמנוית לגאנה . גול לגאנה , לאחר מכן אורוגוואי השוו בבעיטה מסחררת . המון עצירות והזדמנויות .
הארכה : חצי שעה של משחק יבש וקבוצות שרק מחכות לפנדלים .
דקה 119 קרן שמשנה הכל ! 2 עצירות של שחקנים על קו השאר , אך קיבל אדום שחקן אשר נגע ביד !
רגע מותח , חשב שהרס לקבוצה שלו את המשחק , ברגע הפנדל שהוא בוכה וחצי רגל בחוץ , שחקן גנאי מעיף את הכדור למשקוף !
פה נפתח כל המשחק ובעצם 14 מאורוגוואי אורוגוואי שינה את כל המשחק .
פנדלים 4:2.
2 בועטים גנאים . בעטו בזילזול .
פנדל אחרון של בועט אורוגוואי .. בעיטת מטורף בהקפצה , כאשר השוער זורק עצמו הצידה !
משחק מותח עד כה שראיתי במונדיאל ! הביעו דעה.

נערך על-ידי OsherCohen, 02.07.2010 - 23:27 PM.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
זה מזכיר לי את משחק הכדורסל בין מכבי ת"א לבין ז'יאלגיריס קובנה מלפני איזה 5 שנים . משחק בית אחרון במסגרת אירוליג שבו מכבי היו חייבים לנצח כדי לעלות לפיינל פור שהתקיים אז בת"א . 19 שניות לסיום , 6 הפרש לזיאלגיריס . 1.9 שניות לסיום 3 הפרש לזיאלגיריס . כדור של מכבי , גור שלף מוסר לשארפ ועם הבאזר , שרפ מביא את מכבי למצב של שיוויון .
מכבי ניצחה בהארכה וזכתה גם באירוליג באותה שנה .
למה אני נזכר בכל זה ? כי אם הרגע הזה של המזל הגדול של קבוצה מסויימת לא יבוא לידי מימוש במשהו גדול הרבה יותר , אז לא רבים יזכרו את זה . במילים אחרות , אם אורוגואי לא תזכה בגביע העולם , בעוד חודש אף אחד לא יזכור את הדרמה שהיתה היום . מנגד , אם אורוגואי תזכה בגביע העולם , זה יהפוך את המשחק של היום לאחד המדהימים בהיסטוריה של הכדורגל .
ומה הסיכויים של אורוגואי לזכות בגביע העולם ? נתחיל בזה שהסיכויים לעבור את הולנד בחצי הגמר עומדים להערכתי על 40% בגלל שסוארז , שחקן מצויין , שקיבל אדם בדקה 120 ובעקיפין העלה את אורוגואי בזה לחצי הגמר , לא ישחק . הולנד עלתה היום יותר בזכות המשחק החלש מאוד במחצית השניה של ברזיל ולא במשהו מיוחד שהיא עשתה כי לאורך כל המונדיאל הזה , לא עשתה הרבה באופן כללי .
לגבי הגמר , מאוד תלוי מי תהיה שם . להערכתי ארגנטינה מועמדת מספר אחד להיות שם אז אם אורוגוואי תגיע לגמר ותשחק מול ארגנטינה , סיכויי הזכיה שלה יעמדו על 20-25% , לא גבוהים במיוחד אבל בדקה 120 היום , אחרי השריקה לפנדל עבור גאנה , סיכויי הפעלת אורוגואי לחצי גמר עמדו בדיוק על 1% מתוך 100 . העובדה שבסופו של דבר הם עלו לחצי גמר למרות הסיכויים הקטנים האלה מראה שכשמדובר באורוגואי , אין לזלזל בסיכויים הקטנים ביותר לזכיה .

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

צפה בהודעהDel Dude, ב-03.07.2010 - 00:08 AM, אמר:

זה מזכיר לי את משחק הכדורסל בין מכבי ת"א לבין ז'יאלגיריס קובנה מלפני איזה 5 שנים . משחק בית אחרון במסגרת אירוליג שבו מכבי היו חייבים לנצח כדי לעלות לפיינל פור שהתקיים אז בת"א . 19 שניות לסיום , 6 הפרש לזיאלגיריס . 1.9 שניות לסיום 3 הפרש לזיאלגיריס . כדור של מכבי , גור שלף מוסר לשארפ ועם הבאזר , שרפ מביא את מכבי למצב של שיוויון .
מכבי ניצחה בהארכה וזכתה גם באירוליג באותה שנה .
למה אני נזכר בכל זה ? כי אם הרגע הזה של המזל הגדול של קבוצה מסויימת לא יבוא לידי מימוש במשהו גדול הרבה יותר , אז לא רבים יזכרו את זה . במילים אחרות , אם אורוגואי לא תזכה בגביע העולם , בעוד חודש אף אחד לא יזכור את הדרמה שהיתה היום . מנגד , אם אורוגואי תזכה בגביע העולם , זה יהפוך את המשחק של היום לאחד המדהימים בהיסטוריה של הכדורגל .
ומה הסיכויים של אורוגואי לזכות בגביע העולם ? נתחיל בזה שהסיכויים לעבור את הולנד בחצי הגמר עומדים להערכתי על 40% בגלל שסוארז , שחקן מצויין , שקיבל אדם בדקה 120 ובעקיפין העלה את אורוגואי בזה לחצי הגמר , לא ישחק . הולנד עלתה היום יותר בזכות המשחק החלש מאוד במחצית השניה של ברזיל ולא במשהו מיוחד שהיא עשתה כי לאורך כל המונדיאל הזה , לא עשתה הרבה באופן כללי .
לגבי הגמר , מאוד תלוי מי תהיה שם . להערכתי ארגנטינה מועמדת מספר אחד להיות שם אז אם אורוגוואי תגיע לגמר ותשחק מול ארגנטינה , סיכויי הזכיה שלה יעמדו על 20-25% , לא גבוהים במיוחד אבל בדקה 120 היום , אחרי השריקה לפנדל עבור גאנה , סיכויי הפעלת אורוגואי לחצי גמר עמדו בדיוק על 1% מתוך 100 . העובדה שבסופו של דבר הם עלו לחצי גמר למרות הסיכויים הקטנים האלה מראה שכשמדובר באורוגואי , אין לזלזל בסיכויים הקטנים ביותר לזכיה .

אני זוכר את המשחק של מכבי כאילו זה היה אתמול , איך שאני ואבא שלי השתגענו מהסל המדהים ביותר !
בוא תן לי לחדש לך משהו ,
האדומים מתבטלים בחצי גמר אחי. ככה שסוארז כן ישחק .. אך לעבור את הולנד ? אני לא חושב.
היה משחק מצוין ומלא אדרנלין ! ממש כיף לראות משחק כזה.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
יש לך טעות אחי . האדומים לא מתבטלים בחצי הגמר וסוארז לא ישחק בגלל האדום שקיבל .
אני לא אומר שאורוגואי טובה מהולנד אלא מדבר רק על הסיכויים לעבור אותה . תחשוב מה היה הסיכוי של אורוגואי לעבור את גאנה אתמול בדקה ה-120 לפני בעיטת הפנדל של גאנה ומה קרה בסוף , כך שאין לדעת . חוץ מהמחצית השניה המדהימה מול ברזיל , לא ראינו מהולנד שום דבר (השפל היה במשחקה מול יפן בשלב הבתים שבו הפסקתי לפצח גרעינים מרוב שיעמום ...חח) , בניגוד לאורוגואי שהיתה יציבה וטובה לאורך כל המונדיאל .

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים