עבור אל תוכן

trancetraffic

• אנא התחבר בכדי להגיב
27 תגובות לנושא זה

nati13331

nati13331
  •  חברים בכירים
  • 380 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
12
רגיל
זה בכלל חשוב? גם לי זה מופיע ומוריד על מקסימום
כול עוד זה לא משהו שפוגע במשתמש אז לא מפריע לי..

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל
כן זה חשוב זה אומר שאנשים אחרים לא יכולים ליזום חיבור אליך ולהוריד ממך, רק כאלה שאתה מתחבר אליהם יכולים להוריד ממך משמע אתה תעלה הרבה פחות - והרטיו שלך יהיה נמוך

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
איפה בגדול משנים את זה מIPV6 לV4?

בפתיחת פורטים אני לא רואה אפשרות כזאת

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
לי זה לפעמים רושם שאני מחובר כמו שצריך ולפעימם רק IPV6 אבל זה לא כזה משנה דרך המחשב הביתי שלי העלתי 200 מגה משתי טורנטים רק ועוד כמה עשרות מ53 טורנטים אחרים

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל
מי ש connectable מעלה יותר כי יותר עמיתים מתחברים אליך 200 מגה מ 2 טורנטים זה כלום זה חיבורים שהקליינט שלך יזם, כשמישהו רוצה להתחבר אליך בפורט מסויים ואין רול שהפורט הזה צריך ללכת למחשב ספציפי בתוך הרשת או לצורך העיניין  DMZ אז ה NAT של הראוטר משמיד את הפקטה הזאת בקיצור תעשו הפניית פורטים כמו שצריך או שתעלו עם סידבוקס

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד

צפה בהודעהSilverBaller, ב-25.10.2012 - 17:49 PM, אמר:

מי ש connectable מעלה יותר כי יותר עמיתים מתחברים אליך 200 מגה מ 2 טורנטים זה כלום זה חיבורים שהקליינט שלך יזם, כשמישהו רוצה להתחבר אליך בפורט מסויים ואין רול שהפורט הזה צריך ללכת למחשב ספציפי בתוך הרשת או לצורך העיניין  DMZ אז ה NAT של הראוטר משמיד את הפקטה הזאת בקיצור תעשו הפניית פורטים כמו שצריך או שתעלו עם סידבוקס

חחח
אתה יכול להסביר איך עושים " הפניית פורטים כמו שצריך"
עד עכשיו לא היה את הבעיה הזאת בשום טראקר
כשפתחתי פורטים אפשרתי את 2 הפרוטוקולים שרשומים שם

מה עשיתי לא כמו שצריך?

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל
לא יודע מה בדיוק עשית לא נכון , מהסיבה שאני לא יודע עשית על איזה 2 פרוטוקולים אתה מדבר TCP + UDP ? אם כן אז עשית טוב, זה לא משהו שאמור להיות יותר מדי מסובך אתה קובע פורט מסויים ב utorrent
ואתה דואג בראוטר להפנות את הפורט הזה ל IP הפנימי של המחשב אבל ככה שזה לא יתנגש עם שום רול אחר כלומר אתה לא יכול להפנות את אותו הפורט ל 2 יעדים שונים ... שוב אני לא יודע מה לא טוב אצלך אתה יכול לעלות לפה סקרינשוט של ההגדרות בראוטר ... אם משהו לא תקין שם אשמח לעזור לך

לגבתי זה שבטראקרים אחרים לא היה לך את זה פשוט רוב הטרקרים לא בודקים את זה בכלל... מהטראקרים שאני נמצא בהם יש את זה רק ב 2 ב trancetraffic וב pedro's

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
תיכנס אל הכתובת http://www.trancetra...connectable.php ותבדוק שם באיזה פורט האתר מזהה אותך.
אחר כך תכניס את אותו פורט אל היוטורנט וזה אמור להסתדר.

כמו כן אם יש לך חומת אש תפתח בה פורטים וגם בראוטר אותו דבר.
(אם אתה לא יודע איך דבר איתי)

נערך על-ידי JoeBoy, 26.10.2012 - 06:48 AM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים