עבור אל תוכן

עזרה, אני פשוט לא מצליח לעלות רטיו במספר אתרים

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

zsccom

zsccom
  •  חברים רשומים
  • 62 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
3
רגיל
חג שמח
ישנם טראקרים כמו TL , BitHDTV וTVT שאני מוריד ולא מצליח לעלות רטיו שם, אני במרוץ אחר רסידים של טורנטים חדשים שעולים ועדיין ההעלאה לשם היא תמיד 0.01, או 0.1, המהירות העלאה שלי מגיע עד ל100KPBS ובד''כ רק בהביטס.

מה אפשר לעשות?
תודה

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
אולי בהביטס יש יותר מורידים לקובץ..

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
הסיבה היא כי הבהיטס החיבור שלך למורידים הרבה יותר טוב מכיוון שהם קרובים אילך (בארץ). באתרים הבין-לאומיים רובם הגדול של המורידים הם מחו"ל והניתוב של האינטרנט שלך אילהם פחות טוב וכנראה שיש גם אנשים עם שרתים שלא משאירים לך מה להלעות.

duduhayo

duduhayo
  •  חברים רשומים
  • 43 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
גם לא נראה לי הסיבה העיקרית ,  אני חושב שבאתרים נבחרים בעולם רוב המשתמשים מחזיקים סייד בוקס ואוטומטית התוכנה של הטורנטים הולכת אליהם ואתה לא יכול להעלות .
הדרך היחידה היא לחפש הפרש משמעותי בין היונקים לזורעים כמה שפחות זורעים ביחד ליונקים יותר טוב ואז להוריד את זה באיזה אתר פומבי ולהלעלות לשם ככה אני הגעתי ל600 גיגה בטורנטלייץ.

zsccom

zsccom
  •  חברים רשומים
  • 62 הודעות
3
רגיל
יונקים זה leechers זורעים זה seeders?
אם זה הכוונה אז תמיד אתה צריך להיות עם יד על הדופק ולהוריד רק פרקים שיוצאים עכשיו עכשיו ראשון, שהם שוקלים 1GB, ואני מאמין שבחו''ל תמיד יורידו יותר מהר ממך.

MatanOz

MatanOz
  •  חברים רשומים
  • 78 הודעות
0
רגיל
מה שאני עושה זה ככה:
1. מחפש תוכן פופלרי שהוא פריליץ בד"כ זה פאקים של סרטים סדרות וכו. ככל שהוא יותר פופלרי כך הסיכוי שיורידו ממך גדול יותר והרטיו שלך יגדל לפי כך.
2. הייתי מפלטר את רשימת הטורנטים הכללית של האתר לפי טורנטים שכמות ההורדות שלהם היא הגדולה ביותר ומוריד אותם כך גם אתה מרוויח בד"כ תוכן פופולרי ובנוסך אלה הטורנטים החמים ביותר וסביר מאוד שיורידו אותם ממך והרטיו שלך יגדל.

בהצלחה.

zsccom

zsccom
  •  חברים רשומים
  • 62 הודעות
3
רגיל
זה מה שאני עושה.
פאקים גדולים בד''כ גם יקח ים זמן להוריד, ולאחר שזה מסיים ההעלאה שלי לזה היא 0.1, יש איזה הגדרה מסוימת? אני בהגדרות גם נותן לקבצים עדיפוית של העלאה וכו' ועדיין, חלש חלש..

MatanOz

MatanOz
  •  חברים רשומים
  • 78 הודעות
0
רגיל
מה מהירות האינטרנט שלך?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים