עבור אל תוכן

מתלבט בין xbox x360 ל ps3 מה אתם אומרים?

• אנא התחבר בכדי להגיב
18 תגובות לנושא זה

orel_00

orel_00
  •  חברים רשומים
  • 41 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
שלום כבר כמה שבועות שאני חוקר בין שני הקונסולות האלה כדי לדעת ולהבין מה יותר עדיף
את האמת שלא בדיוק בשבילי אלה לאחי אבל עדין אני רוצה לקנות משו טוב אהבתי תעניין שאפשר לשחק בלי שלט רק
לא הבנתי בדיוק איך זה עובד ב X360 אבל בשביל זה אני פה כדי שתסבירו לי פחות או יותר מה יותר נוח ולמה יש משחקים יותר טובים

אז שווווט אני ישמח לכמה שיותר דעות בנושא

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
PS3 לפי דעתי .
יש משחקים אקלוסיבים שיוצאים רק בשבילו , לעומת המשחקים האקסלוסיבים של הXboX הם לא משהו ...
אבל יש שמועות שבקרוב יוצא PS4 וXBOX 720 .

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
עם אתה רוצה לשחק משחקים צרובים ולא לשלם כל פעם 300-350 שקל למשחק PS3 ( אין פריצה ), אז הכי שווה לך X360 .

נערך על-ידי jjbiggs, 28.09.2012 - 18:52 PM.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל
רק xbox מכמה סיבות

1 יותר זול

2 יותר פשוט לפרוץ, וגם יותר פשוט לצרוב דיסקים דואל לייר רגיל לעומת ה ps3 שזה בלו ריי , למרות שיש היום שיטות פריצה יותר מתקדמות שמאפשרות לך לשחק מהארדיסק חיצוני

3 בדרך כלל משחקים שיוצאים לשני הקונסולות האלה נראים יותר טוב על אקסבוקס מהסיבה שמשחקי xbox הם כמו משחקי מחשב מבוססים על directx לעומת הטכנולוגיה היפנית המוזרה שעדיין הפיתוח יקר וקשה יותר

4 משחקים בלעדיים לps3 יש משהו כמו 3\4 משחקים כאלה בסה"כ ורק 2 מהם באמת טובים לדעתי לעומת זאת גם באקסבוקס יש משחקים מעולים כמו gears of war למשל זה משחק מטורף שאין לסוני או halo

משחקים כמו tekken ופיינל פאנטסי שפעם היו רק ל ps יוצאים היום גם לאקסבוקס עוד סיבה השלט של אקסבוקס נח יותר (לדעתי לפחות) אה וגם יש את כל הקטע של קינקט שהזכרת

ל PS3 יש את god of war ו uncharted שהם משחקים מעולים אבל אם אתה לא מעריץ של אחד המשחקים האלה אין סיבה לקנות ps3

נערך על-ידי SilverBaller, 28.09.2012 - 19:10 PM.

orel_00

orel_00
  •  חברים רשומים
  • 41 הודעות
0
רגיל
מה בקשר למצלמות של המכשירים מישו יכול להסביר פחות או יותר למה הם מועילות ואיזה יותר מקצועית?
אה ואפשר לבנות על המכשירים גם בתור סטרימר או שלא מומלץ?

Dzz

Dzz
  •  צוות לשעבר
  • 1791 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
63
טוב
לפי דעתי PS3 יותר איכותי! בכל מקרה מה שתבחר תתחדש!

DorM

DorM

עורך סרטונים ומעצב

•  חברים רשומים
  • 619 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
15
רגיל
PS3.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל
תראה הכול אישית תלוי בתקציב שאתה מוכן להוציא אישית אני אומר לך על PS3  יש משחקים בעלדיים וכו' מה שכן כול משחק עולה בצורה יפה
לעמות זאת עם אתה   פחות גמיש עם כסף לך על האקס בוקס הוא מאפשר פריצה ויותר משחקים ... בקשר לנוחות השלט מתרגלים לעניין בשניהם (מדבר מניסיון...)
תראה אישית לדעתי PS3 מדבר על רמה יותר גבוהה הגראפיקה יותר טובה(לדעתי לפחות) קיצר עם אתה מוכן להשקיע לך על PS3 אני מאמין שלא תתחרט....(עוד פעם כאשר יש לך כסף לשלם על משחקים)...
עוד דבר שמעתי מחבר שעוד מעט אמור(שם של דג אבל בכול זאת) לצאת PS4...

נערך על-ידי jacksparorw, 28.09.2012 - 19:43 PM.

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
23
רגיל

צפה בהודעהorel_00, ב-28.09.2012 - 19:20 PM, אמר:

מה בקשר למצלמות של המכשירים מישו יכול להסביר פחות או יותר למה הם מועילות ואיזה יותר מקצועית?
אה ואפשר לבנות על המכשירים גם בתור סטרימר או שלא מומלץ?

אקסבוקס פרוץ יכול לשמש כסטרימר, ועוד משהו למה יש פה תגובות "ps3" ללא שום הסבר נוסף או פירוט ... הבן אדם שואל למה אז תפרטו אם אתם ממליצים על משהו
תחפש באינטרנט השוואות גרפיקה בין האקסבוקס ל ps3 אתה תראה במקרה הטוב זה נראה אותו דבר ויש משחקים שהגרסה של ps3 נראית מגעיל כמובן שלא מדבר על ה3 המשחקים הבלעדיים שיש לסוני

לגבי מצלמות לא הבנתי על מה אתה מדבר

נערך על-ידי SilverBaller, 28.09.2012 - 20:11 PM.

LiorNaftali

LiorNaftali
  •  חברים רשומים
  • 893 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
לדעתי PS3 יותר טוב לדעתי :) תתחדש :)

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
אם אתה פורץ עם RGH2 את האקסבוקס אתה תוכל לשחק באקסבוקס לייב בלי חשש לבאן ממייקרוסופט(אתה תוכל לשחק באקסבוקס לייב רק עם משחקים מקוריים)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה
אקס-בוקס עדיף. השלט קצת פחות נוח מהסוני אבל מתרגלים. היה לי סוני ויש לי אקס בוקס, סה''כ האיכות דומה אבל הפריצה והמחיר הזול יותר עדיפים.
אם אתה מתכוון לפרוץ אז אקס בוקס עדיף. אם אתה קונה משחקים מקוריים אז לסוני יש אחלה משחקים בלעדיים, הם עדיפים בעניין הזה
רק שים לב שאתה קונה אקס בוקס עדכני ולא הישנים יותר שיכולים לקבל טבעת מוות ומרעישים בצורה מוגזמת

אתה תיהיה מרוצה מ2 הקונסולות זה בטוח, זה עדיף על שדרוג חלקים במחשב כל פעם במחיר מוגזם

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
אם אתה מתכוון להוריד משחקים ולא לקנות, אז עדיף אקסבוקס ללא ספק.
בקשר להשתמש באקסבוקס כסטרימר לא הייתי בונה על זה, אלא אם כן אתה עושה פריצת RGH וגם שם אני לא בטוח שזה הכי טוב.

נערך על-ידי lidor1050, 28.09.2012 - 21:35 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
אין מה להתלבט. פשוט לא לקנות כרגע.
חכה כבר לקונסולות החדשות יותר שאמורות לצאת מתישהו ב-2013 עד כמה ששמעתי,
כי לקונסולות החדשות כבר יתחילו לפתח משחקים בגרפיקות פצצתיות :)
בכל אופן, ממליץ לך יותר על ה XBOX, כי ה PS הם תמיד קשים לפריצה יותר אם בכלל..

Zohar Avraham

Zohar Avraham
  •  חברים רשומים
  • 11 הודעות
1
רגיל
אחי ממליץ לך xbox כי לי יש סוני 3 והוא לא משהו משחקים עולים המון כסף וזה לא משתלם

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה
לי יש XBOX עם פריצת RGH בעיקרון זה יותר משתלם אבל השלט הוא נוח לך אם לא אז לא נראלי ששווה לך לקנות למרות שאפשר להתרגל לזה

jeVoKk

jeVoKk
  •  חברים בכירים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
28
רגיל
אקסבוקס עדיף הוא יותר טוב ויותר זול ולעשות פריצה זה לא בעיה ואם אתה הולך לחנות אז זה גם זול.
בקשר לשלט אתה תתרגל ותבין שהשלט של האקסבוקס מתאים יותר למשחקים כמו COD כי נוח לסובב ולהסתכל והוא מצוין ותתרגל זה לא בעיה.
לסוני יש פריצה וזה לא קשה בכלל לשים אותה תחפש מדריכים באינטרנט אבל אתה חייב שהיה לך גרסת תוכנה 3.55 שבו הפריצה עובדת ואם יש לך גבוהה יותר מזה אז תצטרך להוריד פא'ץ שיחזיר אותו לגירסה 3.55 ואז תוכל לשחק במשחקים פרוצים אבל יש כל מיני שתצטרך לשים פאץ מיוחד שהמשחק יעבוד האא וגם אתה יכול להוריד משחקים ואת הפריצה מbitgamer שם מסבירים גם איך להפעיל כל משחק וזה קל ואני יודע את זה כי פרצתי אחד של חבר והכל פעל חוץ מכמה שלא בדיוק בדקתי איך מפעילים אותם וזו באמת פריצה קלה רק צריך דיסק און קי וזהו
בקשר לאקסבוקס ולפריצה שלו היא יותר מסובכת כי צריך לפתוח אותו וכאלה אבל עדיין אני ממליץ על האקסבוקס ולדעתי המכשיר יותר טוב ויש לו את כל המשחקים הטובים חוץ מאיזה 3 שיש רק לסוני

בקיצור XBOX!!!

giln34

giln34
  •  חברים רשומים
  • 60 הודעות
0
רגיל
אם אתה קונה מיד 2 אם אפשרות לפרוץ עדיף PS3 אוו שיש לך כסף לקנות משחקים ולשחק ברשת אז PS3 אם לא אז XBOX..

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד

צפה בהודעהNeoTrix, ב-28.09.2012 - 23:59 PM, אמר:

אין מה להתלבט. פשוט לא לקנות כרגע.
חכה כבר לקונסולות החדשות יותר שאמורות לצאת מתישהו ב-2013 עד כמה ששמעתי,
כי לקונסולות החדשות כבר יתחילו לפתח משחקים בגרפיקות פצצתיות :)
בכל אופן, ממליץ לך יותר על ה XBOX, כי ה PS הם תמיד קשים לפריצה יותר אם בכלל..

גם אני חושב ככה

הקונסולות שיש היום כבר בנות 6 שנים
בקרוב אמור לצאת כבר החדשות

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים