עבור אל תוכן

שאלת מליון הדולר, אייפון 5 או גלאקסי 3

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
9
רגיל

לאחר ההכרזה של אייפון 5 בהתחלה התלהבתי אבל לאחר קצת מחשבה הבנתי שתכלס לא הפתיעו ולא המציאו שום דבר חדש, ואז התחלתי לפזול לכיוון הגלאקסי,ולאחר שקראתי את הכתבה של אסף מורז זה נתן לי פוש אני כבר כמה ימים עם גאלקסי 2 על מנת להחליט בן האייפון 5 לגאלקסי 3 וחייב להגיד שאני יחסית דיי מבסוט מהאנדרואיד...

זו החלטה ממש קשה חח, אני משווה את המכשירים למכוניות, אייפון למכונית יוקרה וגאלקסי 3 לאוטו ספורט,כי אייפון זה מרצדס נהיגה כיפית לל הפתעות או תקלות מיותרות וגלאקסי זה אוטו ספורט כיף לנהוג אתה יכול לשפר אתה יכול לשחק עם התכונות דברים שבאייפון חוץ מטוויקים אתה לא יכול לעשות כי יש רק ios אבל מצד שני אייפון זה אייפון!

אני עם אייפון כבר 3 שנים זה התקופה הכי ארוכה שהייתי עם מכשיר, אשמח לשמוע את דעתכם כמה שיותר אוביקטיבי כמובן, זו באמת התלבטות ובהחלט דיון מעניין...

Smoothie

Smoothie
  •  חברים רשומים
  • 247 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
5
רגיל
זה מסובך, זה תלוי איזה מערכת הפעלה אתה מעדיף יותר, אני בדיוק כמוך, אני ממש לא יודע.
אין ממש שינויים באייפון 5, אבל תחשוב שגלאקסי זה האמר (במבחינת הגודל) ואייפון זה נגיד מכונית משפחתית, הגלאקסי ממש ענקי, ממש, אבל עשו בו המון שינויים, אבל בכל זאת, אייפון זה IOS, יש כמה שינויים אבל זה זניח.
אני רק אמרתי את מה שאני יודע, אני גם לא יודע מה לבחור בין שני המכשירים.

duduhayo

duduhayo
  •  חברים רשומים
  • 43 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
הטאץ של האייפון תמיד יהיה יותר טוב לא הייתי חושב פעמיים.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
גלאקסי 3 .
תקרא את האשכולות שנפתחו כאן אתמול .

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהduduhayo, ב-25.09.2012 - 09:58 AM, אמר:

הטאץ של האייפון תמיד יהיה יותר טוב לא הייתי חושב פעמיים.

מה טוב בו יותר?

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
בסופו של עניין אתה תבחר אישית אני ממליץ על אייפון 5 (במידה וכמובן אין לו כאלה בעיות קריטיות כמו שאמרו) ותבין חבר שלי מחזיק גלאקסי מה הוא בדיוק עושה איתו??
  • כול יומיים הוא מחליף מערכת הפעלה 0סוג של תחביב שלו... אם גם אתה כזה לך על אנדרואיד אם לא תראה אייפון ניתן לפריצה וכול העולם פורץ כך שהמערכת הסגורה היא עד הפריצה ומשם אפליקציות (סתם שתדע אני עם אייפוד 4 ועם מכשיר של אנדרואיד אז אני יודע מה אני אומר.......)
  • בקשר לגודל מסך עם אינץ יותר/פחות אני לא מאמין כזה קריטי (לא להיכנס קטנות גם אם זה 0.8)  לדעתי פלאפון צריך להישאר פלאפון ולא להפוך אט אט לטאבלט...
  • המרקת של אפל לפי דעתי וגם חבר שלי אמר הוא עדיף על זה של אנדרואיד...(אם כמובן אתה פורץ את המכשיר וזה מאוד מומלץ)
  • אם בעיניך  חשוב אז המכשיר של אפל יפה יותר...
  • בקשר לחומרה וכנראה אנשים לא רוצים להבין  זה כמו לקחת את מערכת ההפעלה של MAC  ואת MAC לעומת WINDOWS תראה לא ניתן להשוות בחומרה אף על פי שאין כזה הבדל אדיר בכול מקרה לדעתי לפחות שהחומרה של אפל עם מערכת ההפעלה שלה עדיפות על זו שאנדרואיד מתאימים ל3-4 חברות...

נערך על-ידי jacksparorw, 25.09.2012 - 10:20 AM.

HolyHacker

HolyHacker
  •  חברים בכירים
  • 277 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהjacksparorw, ב-25.09.2012 - 10:18 AM, אמר:

בסופו של עניין אתה תבחר אישית אני ממליץ על אייפון 5 (במידה וכמובן אין לו כאלה בעיות קריטיות כמו שאמרו) ותבין חבר שלי מחזיק גלאקסי מה הוא בדיוק עושה איתו??
  • כול יומיים הוא מחליף מערכת הפעלה 0סוג של תחביב שלו... אם גם אתה כזה לך על אנדרואיד אם לא תראה אייפון ניתן לפריצה וכול העולם פורץ כך שהמערכת הסגורה היא עד הפריצה ומשם אפליקציות (סתם שתדע אני עם אייפוד 4 ועם מכשיר של אנדרואיד אז אני יודע מה אני אומר.......)
  • בקשר לגודל מסך עם אינץ יותר/פחות אני לא מאמין כזה קריטי (לא להיכנס קטנות גם אם זה 0.8)  לדעתי פלאפון צריך להישאר פלאפון ולא להפוך אט אט לטאבלט...
  • המרקת של אפל לפי דעתי וגם חבר שלי אמר הוא עדיף על זה של אנדרואיד...(אם כמובן אתה פורץ את המכשיר וזה מאוד מומלץ)
  • אם בעיניך נחשב לחשוב אז המכשיר של אפל יפה יותר...
  • בקשר לחומרה וכנראה אנשים לא רוצים להבין  זה כמו לקחת את מערכת ההפעלה של MAC  ואת MAC לעומת WINDOWS תראה לא ניתן להשוות בחומרה אף על פי שאין כזה הבדל אדיר בכול מקרה לדעתי לפחות שהחומרה של אפל עם מערכת ההפעלה שלה עדיפות על זו שאנדרואיד מתאימים ל3-4 חברות...

החלפת מערכת הפעלה זה חלק מהעניין, לא חייב אבל זה מה שעושה את זה מעניין, מסך גדול באמת לא מתאים לכול אחד אבל אני חושב שזה פצצה, מרקט יש באמת אפליקציות שטובות יותר באפל על זה אני לא מתווכח, חומרה של אנדרואיד הרבה יותר טובה! מהירות זה לא רק מה שחשוב, גם קדמה טכנולוגית, אפל בחרו לא לתת NFC בחרו לא לתת סוללה נשלפת, לא לתת מסך גורילה ולא לתת אפשרות להגדיל זכרון וזה רק חלק מה דברים אני לא מדבר עם חיישנים שונים שבאים לטובת המשתמש בסמסונג

OpTiMusPriMe

OpTiMusPriMe
  •  חברים רשומים
  • 202 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
4
רגיל
אני אוהב את האייפון וכבר התרגלתי אליו לכן הפלאפון הבא שלי יהיה רק אייפון 5.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל

צפה בהודעהHolyHacker, ב-25.09.2012 - 10:22 AM, אמר:

החלפת מערכת הפעלה זה חלק מהעניין, לא חייב אבל זה מה שעושה את זה מעניין, מסך גדול באמת לא מתאים לכול אחד אבל אני חושב שזה פצצה, מרקט יש באמת אפליקציות שטובות יותר באפל על זה אני לא מתווכח, חומרה של אנדרואיד הרבה יותר טובה! מהירות זה לא רק מה שחשוב, גם קדמה טכנולוגית, אפל בחרו לא לתת NFC בחרו לא לתת סוללה נשלפת, לא לתת מסך גורילה ולא לתת אפשרות להגדיל זכרון וזה רק חלק מה דברים אני לא מדבר עם חיישנים שונים שבאים לטובת המשתמש בסמסונג
אז אמרתי לו שאם מערכת הפעלה זה מה שמעניין אותו שיילך לאנדוראיד... מסך גדול ב-גג אינץ זה זניח חוץ מזה לדעתי זה די חיסרון כי הבא של סמסונג יהיה 5 אינץ ומשם עוד יותר יגדילו וכו'...חומרה אם אתה משווה בין 2 המכשירים הללו אז אתה בור... אלה 2 מערכות הפעלה שונות לחלוטין וזו הסיבה שניסיתי להסביר ואתה כנאה לא קורא... מוטורולה,סמסונג כול החברות האלה ועוד חברות של אנדרואיד אפשרי להשוות אבל לא ניתן להשוות בין החומרה של אנדרואיד שמתאימה את עצמה ל 300 מכשירים (דוגמא) לעומת IOS שמתאימה את עצמה רק למכשירים שלה.. מקווה שהבנתה למה לא ניתן להשוות ביניהם... בקשר להגדלת זיכרון תקשיב אדם שבא לקנות מכשיר ב-3000 ומעלה והוא לא יודע כמה זיכון הוא צריך לדעתי האישית הוא מטומטם... בקשר לסוללה הנשלפת אתה צודק ב-100% וזה אחד החסרונות לעתי שבולטים בו למרות שאני מצאתי לזה פתרון(די צולע ומעצבן אבל זה גם משהו) יש מן מטען שניתן למצוא ב-DEAL EXTREME אתה מטעין אותו לחשמל ומשם אתה יכול להטעין לדוגמה את האייפון בתיק בזמן נסיעה (אני מודע לכך שב-90% מהמקרים הוא לא יעיל אבל...)...
חיישנים ופיצרים לכול חברה יש את אלה שלה... עוד דבר שאם כבר נזכרתי "אמרו "(זה בגדר שמועה לפחות ממה שאני יודע)  שהאייפון מתחמם פחות זאת אומרת הוא מוציא פחות קרינה.. שלדעתי זה פלוס אדיר  למרות שכרגע באמת הגלאקסי כרגע מנצחים בפרטמר זה ללא  מאמץ...

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים