עבור אל תוכן

שלום, חדש פה:)

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

Xaije

Xaije
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
1
רגיל
שלום לכולם, אני חדש באתר.
ראיתי שהאתר מספק הזמנות וגישות לאתרים הדורשים הזמנות וחשבתי להצטרף כדי להשקיע, לעזור - ובתקווה שיעזרו לי.
קראתי את החוקים והבנתי שיש צורך להשקיע על מנת לקבל 'מוניטין' שבעזרתו ניתן להגיש בקשה לקבלת הזמנה.
רציתי לדעת כיצד ניתן 'להשקיע' (ז"א מה צריך לעשות) והאם ניתן לעשות זאת בכל פורום באתר.

תודה לכל העוזרים :)

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
ברוך הבא! פורום מס' 1

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
ברוך הבא

crak100

crak100
  •  חברים רשומים
  • 193 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
6
רגיל
ברוך הבא

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
במקום להספים לו הייתם עונים לו... לעניין אתה יכול לתרום בכול פורום אבל האדם שיביא לך מוניטין הוא זה שהרגיש שבאמת עזרתה לו....
במקרה שלי נגיד חפרתי למפקח בפורום חומרה (דוגמה)  רציתי מחשב אבל מסתבר שאני אדם לא החלטי , המפקח עזר לי  באמת,  ובתור אות תודה העלתי לו 3 מוניטין (למה כי הרגשתי שקיבלתי עזרה הייתי אומר העזרה בה הידיעה חחחחח ) אותו דבר אתה צריך לעזור למישהו אם זה אני (אדם לא החלטי(דוגמא)) או לתת הזמנה /סיקור וכו' קיצר לתרום ולא בהכרח בנושא הקשור לשיתוף בצורה ישירה. בכול מקרה ברוך הבא ואט אט אתה תתאקלם פו יפה :) בהצלחה :)

נערך על-ידי jacksparorw, 19.09.2012 - 22:03 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
ובכן ברוך הבא לפורום! באמת הגעת למקום הנכון ;)
יש הרבה מקומות שאתה יכול להשקיע בהם נכון לעכשיו שהם לא חלוקת הזמנות כי אתה חדש בזה, כמו למשל לפרסם סיקורים של כל מיני תכנים כגון: סרטים / סדרות / משחקים וכדומה.
לדוגמא כנס לפורום 'סרטים וסדרות' תראה כל מיני אשכולות של טורנטים להורדה, תיכנס אליהם תראה סיקור מושקע עם טורנט להורדה בסוף הסיקור, אתה יכול בכיף לספק את הקבצי טורנטים
מטראקרים ציבוריים, זה לא פשע אצלנו חח :)
ובכן, עוד משהו קטן.. אני לא יודע כמה אתה בקיא בתחום הטורנטים, אם אתה די חדש בעניין יש לנו מקום עם הרבה מדריכים למתחילים בפורום תוכל לעיין בהם וקצת ללמוד על התחום!

לכל שאלה נשמח לענות לך בכיף ;)

Xaije

Xaije
  •  חברים רשומים
  • 117 הודעות
1
רגיל
תודה רבה לכולם על התגובות.
אני שמח לראות שהקהילה פה מקבלת אנשים חדשים בצורה נחמדה כזו :)
אנסה להשקיע ולעזור כמה ולמי שרק אוכל.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהjacksparorw, ב-19.09.2012 - 22:02 PM, אמר:

במקום להספים לו הייתם עונים לו... לעניין אתה יכול לתרום בכול פורום אבל האדם שיביא לך מוניטין הוא זה שהרגיש שבאמת עזרתה לו....
במקרה שלי נגיד חפרתי למפקח בפורום חומרה (דוגמה)  רציתי מחשב אבל מסתבר שאני אדם לא החלטי , המפקח עזר לי  באמת,  ובתור אות תודה העלתי לו 3 מוניטין (למה כי הרגשתי שקיבלתי עזרה הייתי אומר העזרה בה הידיעה חחחחח ) אותו דבר אתה צריך לעזור למישהו אם זה אני (אדם לא החלטי(דוגמא)) או לתת הזמנה /סיקור וכו' קיצר לתרום ולא בהכרח בנושא הקשור לשיתוף בצורה ישירה. בכול מקרה ברוך הבא ואט אט אתה תתאקלם פו יפה :) בהצלחה :)
מה בדיוק להספים??? אל תשחק אותה שומר על הסדר
הוא פתח נושא שהוא חדש מן הרואי שנגיד לו ברוך הבא לא?

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל

צפה בהודעהMoyal55, ב-20.09.2012 - 16:33 PM, אמר:

מה בדיוק להספים??? אל תשחק אותה שומר על הסדר
הוא פתח נושא שהוא חדש מן הרואי שנגיד לו ברוך הבא לא?
תראה יש להספים ויש להספים תראה חלק מהאנשים שאמרו "ברוך הבא" אפילו לא קראו את ההודעה שלו...
הם סתם רצו  להוסיף למונה הודעות, ודווקא כי הוא חדש והוא עוד לא מכיר את הקטע של "התודה" שפו זה התבטא בברוך הבא ...אז על אחת כמה וכמה שזה הספמה:1.זה לא עונה לא על השאלה. 2. הוא עדיים לא מכיר את הקטע הזה...( לא שהוא רע כן גם אני עושה אותו פשוט לדעתי בחלק מן המקומות צריך להפעיל שיקול דעת מסויים).

נערך על-ידי jacksparorw, 20.09.2012 - 21:26 PM.

Smoothie

Smoothie
  •  חברים רשומים
  • 247 הודעות
5
רגיל
ברוך הבא :)
אתה יכול לתרום בזה שאתה תחלק הזמנות, תעזור לאנשים, תהיה פעיל :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים