עבור אל תוכן

הוכרזו המועמדים לפרסי הטלויזיה 2010: "סרוגים" מובילה במועמדויות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר
  • 1210 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
10
רגיל
תמונה שפורסמה


טקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלויזיה 2010 (ה-8 במספר) יתקיים השנה ב-13 ביולי, כחלק מפסטיבל ירושלים, והכריז על מועמדיו השנה בקטגוריות הבולטות. הזוכה הגדולה בשנה שעברה, "סרוגים" של yes מובילה את רשימת המועמדויות בתחום הדרמה עם 7 מועמדויות, כש"חטופים" מאחוריה עם 6 מועמדויות ו"מגדלים באויר" עם 5. "רמזור" מובילה בצדק את רשימת המועמדויות בתחום הקומדיה עם 6 מועמדויות, כש"הכל דבש" מאחוריה עם 5. פרסי העיצוב, הפסקול וכו' – שטרם הוכרזו – עשוים אולי להטות את הכף. על כל פנים, ברשימה הנוכחית הוט מובילה את כמות המועמדויות לפרסים עם 17 מועמדויות, ואילו קשת אחריה עם 12 מועמדויות.
טלי שרון מתמודדת השנה נגד עצמה בין השאר, על תפקידיה בסדרות "מגדלים באויר" ו"סרוגים". כמו כן, יוענק השנה פרס מפעל חיים לבמאי הותיק יצחק שאולי, שנטל חלק בין היתר בסדרות "קרובים קרובים" ו"זהו זה".
הטקס חוזר שוב לשידור בערוץ 10 (לאחר הפסקה של שנה כששודר בערוץ השני אשתקד).
רשימת המועמדים לפרסי האקדמיה הישראלית לטלויזיה 2010:
סדרת הדרמה הטובה ביותר:
"חטופים", קשת
"מגדלים באויר", ערוץ 10
"מעורב ירושלמי", עונה 3, קשת
"סרוגים", עונה 2, yes
"עד החתונה", רשת
הסדרה הקומית הטובה ביותר:
"החיים זה לא הכל", רשת
"הכל דבש", עונה 2, רשת
"טקסי דרייבר", yes, רשת
"פולישוק", קשת
"רמזור", קשת
סרט טלוויזיה / מיני סדרה / הדרמה הטובים ביותר:
"חצי טון ברונזה", HOT VOD
"מה שנחוץ לרווק", הוט 3
"סוזנה הבוכיה", הוט 3
"תמיד אותו חלום", הוט 3
הבימוי הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:
גידי רף, "חטופים"
ניר ברגמן, "מגדלים באויר"
אליעזר שפירא, "סרוגים"
רני סער, "עספור"
איתן פוקס, "תמיד אותו חלום"
התסריט הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:
גידי רף, "חטופים"
מרב נחום ומרב צוראל-שקד, "מגדלים באויר"
לייזי שפירא, חוה דיבון, אורי אלון, יעל רובינשטיין, אילן אשכולי, גליה כהן, אסף קוגלר, שמואל פלג חיימוביץ', "סרוגים"
חנן סביון וגיא עמיר, "עספור"
אבנר ברנהיימר וענת שנהב-וייצמן, "עד החתונה"
הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית:
דני סירקין, "הכל דבש"
עודד רסקין, "מסודרים"
ימי ויסלר, "מקום לדאגה"
שמוליק הספרי, "פולישוק"
אוהד פרח, "רמזור"
התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית:
יעל פוליאקוב, "הכל דבש"
יובל סגל, "טקסי דרייבר"
ימי ויסלר, מעין בלום ועודד סמו, "מקום לדאגה"
שמוליק הספרי, "פולישוק"
אדיר מילר ורן שריג, "רמזור"
השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית:
יוסי מרשק, "הכל דבש"
יובל סגל, "טקסי דרייבר"
אסי כהן, "מסודרים"
ששון גבאי, "פולישוק"
אדיר מילר, "רמזור"
השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:
ענת ויצמן, "החיים זה לא הכל"
יעל פוליאקוב, "הכל דבש"
דורית לב ארי, "טקסי דרייבר"
ליאת הר לב, "רמזור"
יעל שרוני, "רמזור"
השחקן הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:
ישי גולן, "חטופים"
אלון אולארצ'יק, "מגדלים באויר"
אוהד קנולר, "סרוגים"
עמוס תמם, "סרוגים"
יפתח קליין, "רביעיית רן"
השחקנית הטובה ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה סרט טלוויזיה, סדרת דרמה ודרמה יומית:
יעל אבקסיס, "חטופים"
מילי אביטל, "חטופים"
טלי שרון, "מגדלים באויר"
טלי שרון, "סרוגים"
יעל שרוני, "סרוגים"
סדרת התעודה הטובה ביותר:
"איך להיות מאושר ב-6 שיעורים", קשת
"בדרך הביתה", yes
"מחוברות", הוט 3
"מי אתה חושב שאתה?", ערוץ 1
"תל אביב יפו", הוט 8
הדרמה היומית הטובה ביותר:
"דני הוליווד", עונה 2, yes
"האלופה", הוט 3
"15 דקות", yes
"חשופים", עונה 2, הוט 3
"עספור", הוט 3
תוכנית הריאליטי הטובה ביותר:
"האח הגדול", עונה 2, קשת
"הישרדות", הפיליפינים, ערוץ 10
"הרווק", ערוץ 10
"כוכב נולד", עונה 7, קשת
"רוקדים עם כוכבים", עונה 5, רשת
תוכנית בידור-תיעודי הטובה ביותר:
"אמא מחליפה" עונה 3, קשת
"הנרגנות", yes
"מונית הכסף", עונה 3, קשת
"עונת החתונות", הוט 3
"פעם בחיים", yes
תוכנית הבידור הטובה ביותר:
"ארץ נהדרת", עונה 7, קשת
"מועדון לילה", עונה 3, קשת
"מצב האומה", רשת
"צחוק מעבודה", עונה 3, רשת
"שבוע סוף!", עונה 3, רשת
תוכנית מגזינית בתחומי תרבות ופנאי הטובה ביותר:
"דוקומנטרי עם רינו", חינוכית
"דיבור חדיש", הוט 8
"Y בערב", yes
"חדשות הבידור", הוט 3
"ערב טוב עם גיא פינס", הוט 3, ערוץ 10
תוכנית האירוח הטובה ביותר:
"אברי גלעד", רשת
"הלילה" עם ליאור שליין, ערוץ 10
"חוצה ישראל", החינוכית
"מקבלים שבת", ערוץ 1
"שיחת נפש", הוט בידור ישראלי
תוכנית ילדים ונוער הטובה ביותר:
"אלכס בעד ונגד", הוט
"דאוס", עונה 2, yes
"האי", עונה 3, הוט
"החצויה", הוט
"קופיקו", yes
תוכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר:
"אורלי וגיא בע"מ", ערוץ 10
"היום שהיה", ערוץ 10
"המקור", ערוץ 10
"לונדון וקירשנבאום", ערוץ 10
"עובדה", קשת

**סורי שהתמונה מ 2008!  :p




0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים