עבור אל תוכן

ביקורת בונה

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

crak100

crak100
  •  חברים רשומים
  • 193 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
6
רגיל
שלום רב

יצא לי לבקש הזמנה מספר מועט של פעמים באתר הזה ולצערי מלבד פעם אחת נדחיתי
אני מבין שישנם חוקים וסיבות אשר שמורות לכם מחלקי ההזמנות/מנהלים/מפקחים/וכוכוכ  אבל מן הראוי שתתנו לפחות סיבה למה <\
זה יהיר ופלצני לקבל תשובה סתומה ,לצפות ש"תבין לבד" במרבית המקרים לא עובד עליי למה? כי אני דואג לקרוא את כל החוקים ולעמוד בהם בכל בקשה/הודעה /שאלה  שיש לי בפורום הזה ובכל שאר הפורומים בהם אני חבר.
לא בושה לרדת מהעץ הגבוה ולתת הסבר קטן למה כך שבפעם הבאה אני ואחרים נדע א. לתקן ב. שיש סיבה וזה לא רק בגלל יהירות גרידא

נ.ב
התנהגות גסה לחברי הפורום מזכירה לעיתים פורומים שגוועו בגלל יהירות וחוקים מטופשים והמבין יבין
-אני מבקש הזמנה ב"גיוסים לטראקרים נבחרים" ושם לא צריך מוניטין אלה רק מס' הודעות וכו'

נערך על-ידי crak100, 12.09.2012 - 21:13 PM.

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
אז ככה, צריך להיות לפחות 3 מוניטין כדי לבקש הזמנה ולך יש אחד. זה בסדר גמור, גם לי היה אחד, לכולם היה פעם אחד.
לא העזתי לבקש הזמנה עד שהיה לי מוניטין 3.
תאמין לי שווה לחכות.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל

צפה בהודעהsigler05, ב-12.09.2012 - 21:11 PM, אמר:

אז ככה, צריך להיות לפחות 3 מוניטין כדי לבקש הזמנה ולך יש אחד. זה בסדר גמור, גם לי היה אחד, לכולם היה פעם אחד.
לא העזתי לבקש הזמנה עד שהיה לי מוניטין 3.
תאמין לי שווה לחכות.
  תראה אם אדם מחלק אפשר גם לבקש אם מוניטין של 1 אבל אם הוא פותח אשכול בפורום בקשות אז הוא צריך 3...
בקשר אליך אתה די דומה למקרה שלי ב-3 חודשים הראשונים פשוט תשקיע בהוכחות  תהיה חלק פעיל (הרי זה בסופו של דבר מה שהפרום צריך להיות) ומשם אלוהים גדול :) :D

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה
נתחיל בזה שהחוקים לא מטופשים, זה דבר הכרחי.
ממה שאני רואה אתה ביקשת בגיוס לDownRev ובגיוס לFileList. את ההזמנה לFileList קיבלת, ודאונרב נדחית.
כשכותבים לך ''נדחה'', אתה יכול להגיש בקשה חוזרת תוך זמן מסויים ולנסות שוב. זה לא מצוין בדף הראשי, אבל שים לב שגם אני וגם אלי כתבנו למשתמשים שנדחו לנסות שוב אחרי שבועיים. שבועיים זה זמן סביר לגמרי.
אתה לא יכול לדעת על מה הוא דחה אותך אם הוא לא כותב את הסיבה. אולי אתה לא נראה לו עדיין מספיק ותיק ופעיל, אולי הוא חושד במשהו.. אי אפשר לדעת. המחלק לא תמיד צריך לפרט דברים שהוא מעדיף לשמור לעצמו.

צריך להבין שלא תמיד מקבלים הזמנות גם אם עומדים בתנאים. המחלק הוא זה שמחליט ואף אחד לא יתערב לו בהחלטות. הוא זה שמציע את ההזמנות, לא אף אחד אחר.

crak100

crak100
  •  חברים רשומים
  • 193 הודעות
6
רגיל
"

המחלק הוא זה שמחליט ואף אחד לא יתערב לו בהחלטות. הוא זה שמציע את ההזמנות, לא אף אחד אחר.

מסכים לחלוטין וכמובן שאין עוררין לגבי זה ,פשוט זה ממש לא נעים לקבל דחיה (לא מכיר את העניין של הגשה נוספת לאחר שבועיים) וכמו שכתבתי בלי שום סיבה החורגת מהכללים .

אני מאוד אוהב את הפורום הזה ורוצה להשקיע ולהיות פעיל בכלל התחומים ולכן זה מאוד מפריע לי  בלי קשר למנהל כזה או אחר הפורום הזה משרת את הגדולים והקטנים יחד ככה שלכולנו האינטרס המשותף לבנות ולחזק את הפורום .

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אני מניח שאתה מתייחס אליי.
אז כמו שקובי אמר - יש סיבות לדחייה. ואתה לא חייב לדעת אותן. לפעמים עדיף שלא תדע אותן.
שתדע לך - בהרבה פורומים אחרים אפילו לא עונים אם נדחית. רק שולחים הזמנה למי שקיבל וזהו.
לגבי זה ש"לא נעים" לך לקבל דחייה - אין לי שום תשובה אחרת חוץ מ"תתמודד עם זה".
אנשים מחלקים משהו שהם קיבלו ב"זיעת אפם", ואין שום חובה להיות סופר רגישים בסירוב.

אני לא מסרב למי שמראה השקעה ועומד בחוקים.
גם אם היית קורא הודעות קודמות היית מבין בדיוק מה הנוהל, ולאיזה סוג אנשים אני מסרב.

בכל מקרה, תמשיך להשקיע ואתה תקבל את כל מה שתרצה..

אגב, אתה מדבר על "התנהגות גסה". אני חושב שאתה מתבלבל בין לא לקבל את מה שאתה רוצה לבין גסות רוח. זה האופי של הפורום.
גם תזכור שאני מתמודד עם עשרות בקשות בשבוע. אם הייתי צריך להסביר לכל אחד בדיוק למה הוא לא קיבל ולצטט לו את החוק המדויק, זה לא היה נגמר. מעבר לזה, כמו שאמרתי, יש דברים שהם לא בדיוק בחוקים, אלא התרשמות כללית שלי. ולפעמים, פשוט לא עבר מספיק זמן בשביל שאני אסמוך על מישהו.

crak100

crak100
  •  חברים רשומים
  • 193 הודעות
6
רגיל

צפה בהודעהelil, ב-13.09.2012 - 09:03 AM, אמר:

אני מניח שאתה מתייחס אליי.
אז כמו שקובי אמר - יש סיבות לדחייה. ואתה לא חייב לדעת אותן. לפעמים עדיף שלא תדע אותן.
שתדע לך - בהרבה פורומים אחרים אפילו לא עונים אם נדחית. רק שולחים הזמנה למי שקיבל וזהו.
לגבי זה ש"לא נעים" לך לקבל דחייה - אין לי שום תשובה אחרת חוץ מ"תתמודד עם זה".
אנשים מחלקים משהו שהם קיבלו ב"זיעת אפם", ואין שום חובה להיות סופר רגישים בסירוב.

אני לא מסרב למי שמראה השקעה ועומד בחוקים.
גם אם היית קורא הודעות קודמות היית מבין בדיוק מה הנוהל, ולאיזה סוג אנשים אני מסרב.

בכל מקרה, תמשיך להשקיע ואתה תקבל את כל מה שתרצה..

אגב, אתה מדבר על "התנהגות גסה". אני חושב שאתה מתבלבל בין לא לקבל את מה שאתה רוצה לבין גסות רוח. זה האופי של הפורום.
גם תזכור שאני מתמודד עם עשרות בקשות בשבוע. אם הייתי צריך להסביר לכל אחד בדיוק למה הוא לא קיבל ולצטט לו את החוק המדויק, זה לא היה נגמר. מעבר לזה, כמו שאמרתי, יש דברים שהם לא בדיוק בחוקים, אלא התרשמות כללית שלי. ולפעמים, פשוט לא עבר מספיק זמן בשביל שאני אסמוך על מישהו.

הנחת נכון אני באמת מתכוון אליך ואם כבר הגבת לנושא הזה אני אסביר לך למה אני מתכוון
אין לי שום בעיה לקבל דחיה וזה לא משנה מה הסיבה .שכמשתמש חדש בתחום הזה (טורנט) ובאתר הזה בפרט אני רוצה לדעת איפה טעיתי כמו שבטח הרבה מתלמדים אחרים רוצים לדעת.
לצערי ישנן תגובות (בדיוק כמו שלך) שלא מלמדות כלום ,מנסיוני בפורומים אחרים יצא לי לא להיתקל בנובים שמנסים "לעשות כסף על הגב שלך" ומכאן שאני מבין אותך לחלוטין בקריטריונים שאתה מציב וזה לגיטימי.
אבל ....קבוצת משתמשי העל בכל פורום הינה מוגבלת ולכן השאיפה היא לגדל את הדור הבא שיתרום וישמור על הפורום חי ובועט ואני לא אגזים אם אומר גם אם ימנפו את הפורום מעלה
נ.ב -לא כל NOOB הוא ילד בן 12 שמנסה לחגוג עליך ישנם כאלה (כמוני) שהיו פעילים בתחומים אחרים ומנסים להתפתח גם בתחום הזה

metalavi

metalavi
  •  חברים רשומים
  • 76 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
3
רגיל
כמצרף חדש אני יכול להעיד שקיבלתי הזמנות גם שלא עמדתי בדיוק בתנאים אחד לאחד וההפך.
כמות ההזמנות שמחולקת כן היא אדירה ובשביל לשמור על רמה ובאמת לחלק הזמנות לאנשים שיודעים מה לעשות אתם ושלא יקבלו BAN צריך לסנן (אני לא חושב שזה נעשה כאן בגסות). לפורום (ולמשתמשים ששולחים הזמנות) יש מוניטין שהוא צריך לשמור עליו כדי להמשיך ולחלק הזמנות.

ד"א downREV  יפתח בחגים יופי של אתר מומלץ בחום

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
תשמע

צפה בהודעהcrak100, ב-13.09.2012 - 14:46 PM, אמר:

הנחת נכון אני באמת מתכוון אליך ואם כבר הגבת לנושא הזה אני אסביר לך למה אני מתכוון
אין לי שום בעיה לקבל דחיה וזה לא משנה מה הסיבה .שכמשתמש חדש בתחום הזה (טורנט) ובאתר הזה בפרט אני רוצה לדעת איפה טעיתי כמו שבטח הרבה מתלמדים אחרים רוצים לדעת.
לצערי ישנן תגובות (בדיוק כמו שלך) שלא מלמדות כלום ,מנסיוני בפורומים אחרים יצא לי לא להיתקל בנובים שמנסים "לעשות כסף על הגב שלך" ומכאן שאני מבין אותך לחלוטין בקריטריונים שאתה מציב וזה לגיטימי.
אבל ....קבוצת משתמשי העל בכל פורום הינה מוגבלת ולכן השאיפה היא לגדל את הדור הבא שיתרום וישמור על הפורום חי ובועט ואני לא אגזים אם אומר גם אם ימנפו את הפורום מעלה
נ.ב -לא כל NOOB הוא ילד בן 12 שמנסה לחגוג עליך ישנם כאלה (כמוני) שהיו פעילים בתחומים אחרים ומנסים להתפתח גם בתחום הזה
אם התלונה היא לא לגבי ההזמנה עצמה, אני מניח שאתה מתייחס לטון הדיבור שלי או משהו כזה?
כל עוד אני לא גס, ואני בטוח לא גס, אני לא יכול לשלוט על איך אתה בוחר לקבל את התשובה שלי ולתפוס אותה.

לגבי חוסר הנימוק - הסברתי את זה כבר בהודעה הקודמת שלי. זה בלתי אפשרי לענות לכל אחד למה הוא נדחה. אני לא מבין מה יש להוסיף עוד בנקודה הזו שלא אמרתי...
צריך סבלנות. זו מילת המפתח בפורום הזה. גם בשביל לבנות אמינות וגם בשביל "לשרוד בשלום" את הדחיות שלי. ואין לי ברירה אלא לדחות כמות מסוימת של אנשים. תהיה בטוח שאם תראה השקעה ואמינות, אתה לא תמשיך להידחות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים