עבור אל תוכן

האם שימוש בשירות BTGuard על מנת להסתיר את פעילות הביטורנט שלנו הוא חוקי?

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

erezb997

erezb997
  •  חברים רשומים
  • 37 הודעות
    • מונה תודות: 18 תודות
10
רגיל
לאור העובדה שיש מצב שמנטרים משתמשים שמורידים תכנים בביטורנט, האם שימוש בשירות הזה על מנת להסוות את ה-IP שלנו יהיה חוקי מבחינת הטראקרים מהם אנו מורידים, או ששימוש כזה עלול להביא לבאן?
http://btguard.com/

נערך על-ידי erezb997, 09.09.2012 - 23:10 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
האמת שאני לא כל כך מכיר את השירות הזה, וזה נשמע ונראה מאוד מעניין. השאלה היא האם זה לא מאט את ההורדות שלך כשאתה משתמש בזה?
כי הוא מקצה לך כתובת IP אחרת, זאת אומרת שאתה משתמש כאן בפרוקסי, וזה בטח לא פרוקסי ישראלי או קרוב לארץ ובנוסף לפי מה שאני רואה
השימוש בזה מעביר את כל ההורדות שלך בהצפנה יחסית כבדה של AES 256bit שללא ספק אמורה להוריד את המהירות הורדה. (וזה מניסיון, אך לא מטורנט אלא FTP)
והחשש שלי שלאתרי טורנט כן תהיה בעיה עם זה שאנשים משתמשים בזה, כי בסופו של דבר היוטורנט ידווח להם שאתה מוריד דרך כתובת IP שקרית
כי זה בעצם הכתובת של הפרוקסי. ולמעשה, אם באמת יש להם בעיה עם זה, הם יוכלו ליצור אצלם סקריפט שמוצא אנשים שמשתמשים בזה כי אני משער
שהאתר הזה משתמש בכמות פרוקסים קבועים, אז לא תהיה בעיה גם למצוא את הכתובות שלהם.
אני חושב שלנו, בתור ישראלים, די מיותר להשתמש בזה. זה לא שאתה גר בארה"ב, אחרת הייתי מבין. כי שם מחפשים אנשים כאלו.
פה המשטרה לא תבוא ותדפוק לך על הדלת ותגיד לך לבוא למעצר כי הורדת סרט.

erezb997

erezb997
  •  חברים רשומים
  • 37 הודעות
    • מונה תודות: 18 תודות
10
רגיל
סבבה אחי, המון תודה על התשובה. היה לי חשש שזה עלול ליצור בעיה עם הטראקרים אבל לא הייתי בטוח.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהerezb997, ב-11.09.2012 - 10:35 AM, אמר:

סבבה אחי, המון תודה על התשובה. היה לי חשש שזה עלול ליצור בעיה עם הטראקרים אבל לא הייתי בטוח.

שוב, כמובן שהתשובה שלי לא וודאית, פשוט אני משער על פי מס' דברים הגיוניים שכנראה זה לא ימצא חן בעיניהם שמשתמשים בדבר כזה.
הכי הכי טוב זה תכלס לפנות אליהם במירק ולשאול אותם.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים