עבור אל תוכן

שאלה קטנה בקשר לצבא -.-

• אנא התחבר בכדי להגיב
32 תגובות לנושא זה

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
43
בינוני

צפה בהודעהsigler05, ב-31.08.2012 - 22:17 PM, אמר:

אני חייב להתעקש על זה, איך אתה בכיתה ט' ואתה בן 13?
כמו שאמרתי
יש לי יום הולדת ב 17/10
נולדתי ב98
ככה שזה יוצא שאני יותר קטן ...
לא הוקפצתי כיתה או משהו

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
אני אגיד לך תכלס, אני בתור ג'ובניק די אוהב את התפקיד שלי ובכללי את הצבא ומוכן להישאר קבע ובלה בלה בלה..
אבל... אני ממליץ לך להמתין לגיל המתאים ולהתגייס. דוגרי, אין לך מה למהר, תהנה בינתיים בבית, ואם אמרת שאתה מעדיף לא לבזבז את זמנך בבית
לך לעבוד, תרוויח הרבה כסף שיהיה לך אח"כ לצבא ובלי קשר גם לזמן העכשווי, תאמין לי הכי חשוב.
גם תחשוב שאם תתגייס בגיל 17 תסיים את הצבא בגיל 20, ואיפה תלך לעבוד בעבודה רצינית בגיל 20? כאילו לא אומר שאי אפשר, אבל אתה מבין את הכיוון..
גם לא יודע על איזה עבודות אתה חושב, אבל אני לצורך הדוגמא חושב על הייטק, ושם גם אני אהיה.

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
43
בינוני

צפה בהודעהNeoTrix, ב-31.08.2012 - 23:32 PM, אמר:

אני אגיד לך תכלס, אני בתור ג'ובניק די אוהב את התפקיד שלי ובכללי את הצבא ומוכן להישאר קבע ובלה בלה בלה..
אבל... אני ממליץ לך להמתין לגיל המתאים ולהתגייס. דוגרי, אין לך מה למהר, תהנה בינתיים בבית, ואם אמרת שאתה מעדיף לא לבזבז את זמנך בבית
לך לעבוד, תרוויח הרבה כסף שיהיה לך אח"כ לצבא ובלי קשר גם לזמן העכשווי, תאמין לי הכי חשוב.
גם תחשוב שאם תתגייס בגיל 17 תסיים את הצבא בגיל 20, ואיפה תלך לעבוד בעבודה רצינית בגיל 20? כאילו לא אומר שאי אפשר, אבל אתה מבין את הכיוון..
גם לא יודע על איזה עבודות אתה חושב, אבל אני לצורך הדוגמא חושב על הייטק, ושם גם אני אהיה.
כל אחד ואיך שהוא בצבא נהנה בתפקיד שלו
כל אחד במשפחה שלי היה בקרבי XD אני אמשיך את זה :)
אני יודע לחכות לגיל המסוים
אבל העיקרון זה שכל החברים נגיד מתגיסים בגיל 17 וחצי 18
כלומר כחצי שנה אחרי סיום הלימודים או יותר אני לא בטוח
ואני לא רוצה ליצור פער של שנה
אני רוצה להמשיך להיות איתם בקשר והכל ככה שזה לא יהרס כי כאשר יש לך פער של שנה וכולם כבר השתחררו זה קצת מבאס...
עבודה זה לא דבר שקשה למצוא תלוי מה אתה יודע לעשות
אני עכשיו בין 13 וחצי ויש לי עבודה ואני מרוויח נחמד לגיל שלי ....

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה

צפה בהודעהiAlonB, ב-31.08.2012 - 23:56 PM, אמר:

כל אחד ואיך שהוא בצבא נהנה בתפקיד שלו
כל אחד במשפחה שלי היה בקרבי XD אני אמשיך את זה :)
אני יודע לחכות לגיל המסוים
אבל העיקרון זה שכל החברים נגיד מתגיסים בגיל 17 וחצי 18
כלומר כחצי שנה אחרי סיום הלימודים או יותר אני לא בטוח
ואני לא רוצה ליצור פער של שנה
אני רוצה להמשיך להיות איתם בקשר והכל ככה שזה לא יהרס כי כאשר יש לך פער של שנה וכולם כבר השתחררו זה קצת מבאס...
עבודה זה לא דבר שקשה למצוא תלוי מה אתה יודע לעשות
אני עכשיו בין 13 וחצי ויש לי עבודה ואני מרוויח נחמד לגיל שלי ....

אני גם יצרתי פער של שנה, או אפילו שנה וחצי. אני נשארתי ללמוד כיתה י"ג..
כל מי שסיים איתי י"ב התגייס.
וגם מי שסיים איתי י"ג רובם התגייסו לפני, כי אותי גייסו בסוף 4 חודש אחריהם.
אני אגיד לך תכלס מה רוב הסיכויים שיקרה, שגם ככה אתה תאבד קשר עם הרבה מהחברים שלך או שתהיה הרבה פחות בקשר..
במיוחד ובמיוחד אם אתה רוצה להיות קרבי, לא משנה לאן תלך אתה תלך למינימום חצי שנה של טירונות ואתה כל פעם תסגור 14 יום בבסיס
או אפילו 21 יום, שאפילו בסופ"ש אתה לא תצא ולא תוכל להיפגש עם החברים שלך מהבית ספר...
גם אחרי הטירונות אתה תראה שכל פעם אתה רק סוגר וסוגר שבוע בבסיס ויוצא לחמש"ושים (ולפעמים 14 יום)
בקיצור מה שאני מנסה לומר פה = חברים חדשים בתוך היחידה.

בנוסף, אל תשכח שגם חברים שלך מתגייסים, חלקם יהיו קרביים חלקם יהיו ג'ובניקים, חלקם סוגרים חלקם לא..
ויהיה מאוד קשה להישאר בקשר איתם גם אם תרצה (דוגמא קלאסית: אתה סוגר, הם חוזרים הביתה ואז שבוע לאחר מכן קורה הפוך חח)

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
43
בינוני

צפה בהודעהNeoTrix, ב-01.09.2012 - 00:01 AM, אמר:

אני גם יצרתי פער של שנה, או אפילו שנה וחצי. אני נשארתי ללמוד כיתה י"ג..
כל מי שסיים איתי י"ב התגייס.
וגם מי שסיים איתי י"ג רובם התגייסו לפני, כי אותי גייסו בסוף 4 חודש אחריהם.
אני אגיד לך תכלס מה רוב הסיכויים שיקרה, שגם ככה אתה תאבד קשר עם הרבה מהחברים שלך או שתהיה הרבה פחות בקשר..
במיוחד ובמיוחד אם אתה רוצה להיות קרבי, לא משנה לאן תלך אתה תלך למינימום חצי שנה של טירונות ואתה כל פעם תסגור 14 יום בבסיס
או אפילו 21 יום, שאפילו בסופ"ש אתה לא תצא ולא תוכל להיפגש עם החברים שלך מהבית ספר...
גם אחרי הטירונות אתה תראה שכל פעם אתה רק סוגר וסוגר שבוע בבסיס ויוצא לחמש"ושים (ולפעמים 14 יום)
בקיצור מה שאני מנסה לומר פה = חברים חדשים בתוך היחידה.

בנוסף, אל תשכח שגם חברים שלך מתגייסים, חלקם יהיו קרביים חלקם יהיו ג'ובניקים, חלקם סוגרים חלקם לא..
ויהיה מאוד קשה להישאר בקשר איתם גם אם תרצה (דוגמא קלאסית: אתה סוגר, הם חוזרים הביתה ואז שבוע לאחר מכן קורה הפוך חח)
כן את זה אני יודע עם השבתות
אבל בסוף נפגשים
ואתה לא מרגיש לבד ומשעמם לך כל חודש
אתה בצבא וכיף לך או שלא איך שאתה לוקח את זה
ובסוף אתה נפגש איתם פעם בכמה שבועות
או פעם בשבוע
זה עוזר
יוצאים שותים ביחד משהו ....

קיצר יש לי זמן :)
אשמח לשמוע עוד דברים

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
iAlonB, בנושא של החברים נגיד חלקם הגדול יהיו גובניקים ויספרו לך סיפורים שהם לא עושים כלום, אני מקווה שזה לא יוריד לך את המוטיבציה ותעזוב את הקרבי לטובת החברים ( הקינאה יכולה להרוס!!!)

י ש   ע ו ד  ז מ ן !!!

ShowTime

ShowTime
  •  חברים רשומים
  • 411 הודעות
43
בינוני

צפה בהודעהjjbiggs, ב-01.09.2012 - 01:47 AM, אמר:

iAlonB, בנושא של החברים נגיד חלקם הגדול יהיו גובניקים ויספרו לך סיפורים שהם לא עושים כלום, אני מקווה שזה לא יוריד לך את המוטיבציה ותעזוב את הקרבי לטובת החברים ( הקינאה יכולה להרוס!!!)

י ש   ע ו ד  ז מ ן !!!
חברים שלי לא כאלה שילחו לגוב אבל יש אחד שנים שאולי
אני מכיר אותם הרבה זמן ...

כן יש עוד זמן :)

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל
הייתי ממליץ לך לא למהר להתגייס, אם יש לך שנה וחצי ואתה מתבאס לבזבז אותה סתם אז תעשה כמה דברים מועילים כמו פסיכומטרי + תשפר ציונים בבגרויות (רק אם יש צורך כמובן)

אני מבין שאין לך כח לעוד לימודים אחרי שאתה מסיים י"ב גם אני הייתי ככה אבל סמוך עלי גם אם אתה לא רוצה לשמוע על לימודים עכשיו אחרי הצבא הגישה שלך תשתנה ואתה תצטרך ללמוד בכל מקרה

אז עדיף לך לעשות את זה לפני צבא ולא אחרי, אני התגייסתי יש אחרי יב סיימתי בצפר ואחרי חודש כבר הייתי על מדים 3 שנים לוחם המוח שלך מפסיק לעבוד ב3 שנים האלה אחר כך היה לי מאוד קשה

להכניס את עצמי למוד של לימודים , בקשר לחברים אל תדאג במיוחד אם אתה הולך להיות לוחם אני יכול להגיד לך שאני כבר שנתיים + משוחרר ועדיין רוב החברים הכי טובים שלי הם חברים מהצבא

Matan Avraham

Matan Avraham
  •  חברים רשומים
  • 2 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אחי קח תזמן אחרי צו ראשון תעשה חושבים..
שם גם אולי יתנו לך תשובה..

ztiro

ztiro
  •  חברים רשומים
  • 20 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
הם ישלחו לך צו ראשון כשתיהיה בן 17 ככה או טיפה לפני אבל מגייסים בגיל 18 לא לפני!
אבל אפשר לחתום שאתה תתגייס לפני אני לא יודע מה המינימום גיל שצריך או שאפשר אבל זה אפשרי להתגייס
לפני 18 אבל רק אם אתה רוצה, זה כמו מעיין התנדבות אבל לא בידיוק כי לפי דעתי זה כמו סדיר רגיל (3 שנים)...

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
ממליץ לך כמו שאמרו פה, שאם יש זמן פנוי לפני הגיוס, תעשה פסיכומטרי, תעבוד, תעשה כסף, תטייל בעולם אפילו

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהeL!RaN, ב-31.08.2012 - 20:24 PM, אמר:

ילדון שב בבית ותגיד תודה שאתה לא בצבא כי הצבא של היום לא מה שהיה פעם .

בתור אחד ששירת בצבא 3 שנים אומר לך שגם שתגיע לגיל שתתגייס עם תקבל פטור תנשק למי שנתן לך פטור תרגליים.
מה אתה מדבר הצבא של היום פי מיליון יותר טוב ממה שהיה פעם
פעם איזה תנאים היו לך? מה היה לך פעם? אתה רק עכשיו סיימת צבא ומה שהיום זה הדבר היחיד שאתה מכיר בגלל זה אתה אומר את זה

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
ברור שהוא יותר טוב ואין מה להשוות

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים