עבור אל תוכן

RTN Shutting Down.

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
ידיעה מהטראקר הנפלא RTN
Dear Members,

It bring me great sorrow in saying that RTN will be shut down very soon. The only reason for this being lack of Uploads, member activity. It has been a great few months since we started RTN, however things are not the same anymore. There is very less forum activity too so there is no point in keeping the site active anymore. With this being said as of 31st June 2010 RTN will cease to exists.

Members interested in joining our sister site HDME.eu can send me a PM and i shall provide them an invite to join there.

It was a great time we had here and hope to see you guys on our HD only tracker (HDME.eu)

Thank You
HKR

תרגוגל :

חברים יקרים,

זה מביא לי צער גדול ואמר כי RTN ייסגרו בקרוב מאוד. הסיבה היחידה לחוסר היותו של ההעלאות, חבר לפעילות. זה כבר כמה חודשים נהדר מאז שהתחלנו RTN, אולם הדברים אינם זהים עוד. אין פעילות בפורום מאוד פחות מדי ולכן אין טעם לשמור על האתר פעיל יותר. עם זאת נאמר מתאריך 31 יוני 2010 RTN תחדל קיים.

חברים המעוניינים להצטרף לאתר אחותנו HDME.eu יכול לשלוח לי PM ואני ימסור להם הזמנה להצטרף שם.

זה היה זמן רב היה לנו כאן ואני מקווה לראות אתכם על גשש שלנו HD בלבד (HDME.eu)

תודה
HKR מנהל האתר .

מילים עליו .
אחלה אתר וחבל עליו שהוא ככה ירד בגלל חוסר במעלים וחוסר בפעילות . באמת יכל לצמוח למשהו:\

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

ממש חבל על האתר הזה אני באמת אהבתי אותו הוא היה דווקא

נחמד ואוליי יש סיכויי שלא יסגר כך אני מקווה

SAHARXD

SAHARXD
  •  צוות לשעבר