עבור אל תוכן

לאנס ארמסטרונג

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
אני לא יודע אם אתם מודעים לכך או לא, אבל בשנתיים האחרונות התנהלה חקירה רצינית נגד הרוכב האגדי הזה, הארגון האמריקאי למלחמה בסמים בדק את לאנס ארמסטרונג והיום החקירה הארוכה הזו הגיעה לסיומה.
שנתיים ארוכות מאוד של חקירה נגדו של לאנס ארמסטרונג הגיעו הבוקר (שישי) לסיומן, כשארגון המלחמה בסמים של ארה"ב (USADA) הודיע על כך שמצא את הרוכב האגדי אשם בשימוש בסמים בלתי חוקיים, מה שיגרור השעייה מהענף לכל חייו, וכן ביטול הזכיות בכל שבעת מירוצי הטור דה פראנס בהם זכה. בצעד מפתיע אפילו יותר, ארמסטרונג הודיע כי לא יערער על ההחלטה, ויקבל עליו את הדין.

לכתבה המלאה: http://www.sport5.co...=128131&Lang=he

מה אתם אומרים? האם באמת התרחש כאן סוג של "ציד מכשפות" ? או שמה הרוכב שהפך לאגדה השיג את התהילה שלו באמצעים לא כשרים ?

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
סמים = ארס זה מתפשט בספורט כמו מים!!!

1080P

1080P
  •  חברים רשומים
  • 96 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
אם באמת השתמש אז מגיע לו.

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל
ואוו, מפתיע אותי שהם מצאו אותו אשם.
מבחינתי הוא ספורטאי ענק, ואני עדיין חושב שהוא זכאי.
ביטול כל הזכיות? זה צעד משפיל בעיניי! אחרי כל השנים של ההשקעה, המלחמה בסרטן, החזרה למסלול...

לא מזמן הייתה עליו כתבה ב-7 ימים, והוא התראיין שהוא בדיוק מתאמן לאיירון-מן והוא בונה על המקום ה-1!
פשוט חבל!

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
מה שמוזר שהאמריקאים עצמם החליטו על כך ולא הצרפתים שמתעבים אותם.
ככל הידוע לי הוא לא נמצא מסומם באף בדיקת סמים. לא מבין מה הם רוצים ממנו.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהYMCA, ב-24.08.2012 - 17:24 PM, אמר:

ואוו, מפתיע אותי שהם מצאו אותו אשם.
מבחינתי הוא ספורטאי ענק, ואני עדיין חושב שהוא זכאי.
ביטול כל הזכיות? זה צעד משפיל בעיניי! אחרי כל השנים של ההשקעה, המלחמה בסרטן, החזרה למסלול...

לא מזמן הייתה עליו כתבה ב-7 ימים, והוא התראיין שהוא בדיוק מתאמן לאיירון-מן והוא בונה על המקום ה-1!
פשוט חבל!
דווקא לא מפתיע בכלל, כבר כמה שנים טובות שמדברים על זה.
מה שיפה בסיפור הזה זה שהרבה אנשים אוהבים את סופרטאי הזה בגלל הסיפור שלו והישגים שלו וקשה להם להתעלם מהעובדה שהוא רימא. זה פשוט עלוב, מה יש לגונן עליו כל כך?
כל הכבוד שלקחו לו את כל ההשיגים, אפס סובלנות לכל סוג של רמאות. מצחיק שהUSADA יוצאים הרעים בסיפור.

נערך על-ידי KD_35, 25.08.2012 - 11:37 AM.

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
בן אדם לא יכול לזכות 7 פעמים בטור דה פראנס בגלל חומר כלשהו ! הוא יכול לזכות פעם או פעמיים אבל לא 7 ! מה פתאום כל האנשים האלה נזכרים עכשיו שהם ראו אותו משתמש? למה הם מדברים דווקא עכשיו ולא דברו אז ? והתשובה היא : קנאה

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהAviad93, ב-28.08.2012 - 12:11 PM, אמר:

בן אדם לא יכול לזכות 7 פעמים בטור דה פראנס בגלל חומר כלשהו ! הוא יכול לזכות פעם או פעמיים אבל לא 7 ! מה פתאום כל האנשים האלה נזכרים עכשיו שהם ראו אותו משתמש? למה הם מדברים דווקא עכשיו ולא דברו אז ? והתשובה היא : קנאה
לפי מה שאני יודע כבר כמה שנים טובות הם בונים נגדו תיק ומתגששים איתו. זה לא שהם נזכרו עכשו.

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
אני חושב שמגיע לו,
מההתחלה הם מנסים לתפוס אותו ועכשיו זה קורה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים