עבור אל תוכן

|שאלה|גלאקסי 3 S

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

Warrior58

Warrior58

משתמש חסום

•  חסומים
  • 369 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
21
רגיל
יש לי את המכשיר והבנתי שבעצם אני לא יודע עליו הרבה.
והייתי רוצה לדעת מבעלי גלאקסי כמובן מה אתם חושבים עליו?יותר טוב מאייפון פחות,ואיזה אפלקציות הייתם ממליצים לי להוריד.
וכמובן אם אפשר כמה אתרים שאנחנו פה החדשים של הגלאקסי לא מכירים זה יכול מאוד לעזור
תודה מראש לעוזרים היקרים
:roob: :tanx11: :tanx: :bananadance:

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
אני לא חושב שזה סקר ..
לנושא :

אתה יכל להוריד אפליקציות פרוצות מפה : http://www.apkmania.com/ .
יש גם את APPLANT אבל הוא נסגר ..
הוא יותר טוב מiphone4S מכל הבחינות .
אני קונה עד 16 יום את הS3 .
איפה קנית ?

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל
יש לי גם את האייפון וגם את ה-S3.
הייתי עם מערכת ההפעלה אנדרואיד הרבה מאוד זמן אחרי שעברתי לאייפון. ולומר את האמת, האייפון או אולי יותר נכון לומר, מערכת ההפעלה שלו, זה פשוט עולם אחר.
למרות שיש לי גם את ה-S3, אני מעדיף להישאר עם האייפון.

לשיקולך.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
108
מעולה

צפה בהודעהYMCA, ב-24.08.2012 - 07:44 AM, אמר:

יש לי גם את האייפון וגם את ה-S3.
הייתי עם מערכת ההפעלה אנדרואיד הרבה מאוד זמן אחרי שעברתי לאייפון. ולומר את האמת, האייפון או אולי יותר נכון לומר, מערכת ההפעלה שלו, זה פשוט עולם אחר.
למרות שיש לי גם את ה-S3, אני מעדיף להישאר עם האייפון.

לשיקולך.

iOS באמת יותר נוח , אבל באנדרואיד אם תשתמש בו נכון הוא יהיה יותר נוח .
אנדרואיד לא מגביל אותך בשום צורה , אתה יכל לעשות כמעט כל דבר ..

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהSkullHunter, ב-24.08.2012 - 08:11 AM, אמר:

iOS באמת יותר נוח , אבל באנדרואיד אם תשתמש בו נכון הוא יהיה יותר נוח .
אנדרואיד לא מגביל אותך בשום צורה , אתה יכל לעשות כמעט כל דבר ..
תאמין לי שידעתי לנצל את מערכת האנדרואיד עד תומה.
החלפתי רומים וקרנלים על בסיס יום יומי, סתם כדי לנסות ולראות.
נכון שאולי האנדרואיד לא "מגביל", אך עם כל "ההגבלות" של האייפון אני מוצא אותו נוח, וברגע שהמכשיר פרוץ לא נתקלתי בשום "הגבלה".
הכל ניתן לשנות.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
זה מאוד אינדיבידואלי...
אני למשל לא מסתדר אם המערכת של אייפון...
הרבה יותר נוח לי האנדרואיד והדברים של גוגל שמתלווים לזה

היתרון היחידי של האייפון במבחנתי הוא שיש לו הרבה יותר משחקים ( למרות שהפער רק נסגר ) , אבל בתאכלס אני גם ככה בקושי משחק בטלפון,
אולי רק שממש משעמם ואז המשחקים הטובים שיש מספיקים.

אייפון זה יותר לילדים שרוצים לשחק כל היום....
אנדרואיד מערכת יותר פשוטה... יותר קלה ...

הכרום דפדפן שמסתנכרן עם האחד הביתי...
גוגל מיוזיק - לא זוכר מתי העברתי שיר עם כבל בפעם האחרונה

פשוט יותר נוח

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-24.08.2012 - 10:09 AM, אמר:

אייפון זה יותר לילדים שרוצים לשחק כל היום....
אנדרואיד מערכת יותר פשוטה... יותר קלה ...

הכרום דפדפן שמסתנכרן עם האחד הביתי...
גוגל מיוזיק - לא זוכר מתי העברתי שיר עם כבל בפעם האחרונה
למען האמת, אני דווקא רואה את אנדרואיד יותר למשחקים מאשר את האייפון. עם כל המכשירים המרובעי ליבה שיצאו עכשיו.

את אותם האופציות שיש לכרום תמצא גם באייפון, וכנ"ל להעברת תכנים דרך Wifi.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
108
מעולה

צפה בהודעהYMCA, ב-24.08.2012 - 11:49 AM, אמר:

למען האמת, אני דווקא רואה את אנדרואיד יותר למשחקים מאשר את האייפון. עם כל המכשירים המרובעי ליבה שיצאו עכשיו.

תראה,כל אחד והעדיפות שלו .
אבל אם אתה אומר שהחלפת רומים ושמת קרנלים , אני לא מבין למה אינך מרוצה ?!

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהSkullHunter, ב-24.08.2012 - 11:57 AM, אמר:

תראה,כל אחד והעדיפות שלו .
אבל אם אתה אומר שהחלפת רומים ושמת קרנלים , אני לא מבין למה אינך מרוצה ?!
חח ודאי, זה ברור לי שעל טעם ועל ריח אין להתווכח. כל אחד והעדפתיו שלו.

זה לא שהייתי מרוצה, דווקא מאוד נהנתי מהעניין שכל כמה ימים יוצאים עדכונים.
אחרי שעברתי לאייפון גליתי את הפשטות, את מגוון האפליקציות שלא נגמר והכי חשוב את העיצוב הכל כך נעים ונוח, אפשר לומר אפילו מושלם.
אם באנדרואיד כל שני וחמישי הייתי מחליף את הערכות נושא, את הלאנצ'רים וכד', באייפון נשארתי עם העיצוב שבא עם המכשיר. וגם לאייפון אין סוף ערכות נושא ודרכים לשפצר את המכשיר, ולהתאים אותו לטעמך.
אם באנדרואיד הייתי צריך ללחוץ על כל כך הרבה אייקונים בשביל לבצע פעולה מסויימת, באייפון זה פשוט יותר קל.
וכן אני יודע שגם באנדרואיד וגם iOS יש דרכי קיצור, אך אני מדבר על הבסיס.

נערך על-ידי YMCA, 24.08.2012 - 12:13 PM.

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
108
מעולה

צפה בהודעהYMCA, ב-24.08.2012 - 12:12 PM, אמר:

חח ודאי, זה ברור לי שעל טעם ועל ריח אין להתווכח. כל אחד והעדפתיו שלו.

זה לא שהייתי מרוצה, דווקא מאוד נהנתי מהעניין שכל כמה ימים יוצאים עדכונים.
אחרי שעברתי לאייפון גליתי את הפשטות, את מגוון האפליקציות שלא נגמר והכי חשוב את העיצוב הכל כך נעים ונוח, אפשר לומר אפילו מושלם.
אם באנדרואיד כל שני וחמישי הייתי מחליף את הערכות נושא, את הלאנצ'רים וכד', באייפון נשארתי עם העיצוב שבא עם המכשיר. וגם לאייפון אין סוף ערכות נושא ודרכים לשפצר את המכשיר, ולהתאים אותו לטעמך.
אם באנדרואיד הייתי צריך ללחוץ על כל כך הרבה אייקונים בשביל לבצע פעולה מסויימת, באייפון זה פשוט יותר קל.
וכן אני יודע שגם באנדרואיד וגם iOS יש דרכי קיצור, אך אני מדבר על הבסיס.

כרגע אתה אם S3 ?
למה קנית אותו ולא חיכת לאיפון 5 ?
אני מתכנן לקנות את ה-S3 במקרה והאיפון 5 לא יהיה משהו מפלצתי ..

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהSkullHunter, ב-24.08.2012 - 12:25 PM, אמר:

כרגע אתה אם S3 ?
למה קנית אותו ולא חיכת לאיפון 5 ?
אני מתכנן לקנות את ה-S3 במקרה והאיפון 5 לא יהיה משהו מפלצתי ..
את האמת שיש לי את שניהם, קיבלתי את ה-S3 השבוע.
אבל אני משתמש באייפון 4.

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד

צפה בהודעהYMCA, ב-24.08.2012 - 11:49 AM, אמר:

יצא מרובעי ליבה כי הטכנולוגיה מתקדמת , גם האייפון 5 יהיה עם 4 ליבות ואם לא זה יהיה אכזבה גדולה - אפל לא ישארו מאחור בעניין הזה

באייפון יש יותר אפליקציות משחקים , אבל ברור שגם אנדרואיד לא נשארים יותר מידי מאחור בעניין הזה וזה למה יש מרובעי ליבה ( גם יש את העניין עם המולטי טסק והכל )

לגבי הדברים שאתה יכול להוסיף לאייפון, גם באנדוראיד אתה יכולה להוסיף כל מה שיש באייפון ( אפילו את האייטונס )
אבל אני מדבר על מה שמגיע עם המכשיר...

לגבי הגוגל מיוזיק זה היה רק דוגמא לדברים שפשוט יותר נוחים באנדרואיד . העברת שירים שם לא רק על WIFI אלא גם על 3G ( השירים נשמרים על החשבון גוגל )

לגבי הקיצורים . באנדרואיד יש ווידגטים שמאוד מקלים על הפעולות . ודברים שבאייפון צריך הרבה לחיצות באנדרואיד זה לחיצה אחת.

המסך הגדול יותר ( של רוב המכשירים החדשים ) גם מקל מאוד בגלישה באינטרנט ויותר כיף לראות ככה סרטים .
המכשירים הרבה פחות שבירים , זה גם גורם שהמכשיר יותר דק ( אל תמכור לי סרטים על נתונים פיזים כל המגנים האלה שיש לאייפון מגדילים אותו לגודל של אבטיח )

לאנשים שלא רוצים לפרוץ אייפון או להחליף רומים - פשוט עדיף אנדרואיד כי אין שם שום צורך בפריצה, שום דבר מסוכן בשביל להוריד אפליקציות בחינם - חיפוש פשוט בגוגל + סימון V בהגדרות מספק את הסחורה.

אישית לא חוויתי את הS3 , אבל אני מאמין שהוא לא נתקע גם בלי להחליף לו רומים ( החיסרון הבולט של הS1 )
המסך הגדול של הS3 הוא יתרון וחיסרון , היתרון הוא כיף יותר לצפות בסרטים , נעים יותר לגלוש באינטרנט.
החיסרון לגבי הגודל - לדעתי זה עניין של הרגל. תוך שבוע אתה כבר לא תרגיש את הגודל

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
4
רגיל

צפה בהודעהNickLess, ב-24.08.2012 - 14:18 PM, אמר:

יצא מרובעי ליבה כי הטכנולוגיה מתקדמת , גם האייפון 5 יהיה עם 4 ליבות ואם לא זה יהיה אכזבה גדולה - אפל לא ישארו מאחור בעניין הזה
באייפון יש יותר אפליקציות משחקים , אבל ברור שגם אנדרואיד לא נשארים יותר מידי מאחור בעניין הזה וזה למה יש מרובעי ליבה ( גם יש את העניין עם המולטי טסק והכל )
נכון, כוונתי הייתה שמי שמעוניין להנות מ-"מאה אחוז חווית משחק", נקרא לזה ככה, כיום, ילך ויקנה מכשיר מרובע ליבה. שנכון להיום קיימים כאלה רק מכשירים שמריצים את האנדוראיד.

לגבי הדברים שאתה יכול להוסיף לאייפון, גם באנדוראיד אתה יכולה להוסיף כל מה שיש באייפון ( אפילו את האייטונס )
אבל אני מדבר על מה שמגיע עם המכשיר...
לגבי הגוגל מיוזיק זה היה רק דוגמא לדברים שפשוט יותר נוחים באנדרואיד . העברת שירים שם לא רק על WIFI אלא גם על 3G ( השירים נשמרים על החשבון גוגל )
לגבי הקיצורים . באנדרואיד יש ווידגטים שמאוד מקלים על הפעולות . ודברים שבאייפון צריך הרבה לחיצות באנדרואיד זה לחיצה אחת.
שוב, את אותו הדבר תמצא באייפון, אולי בצורה טיפה שונה אך זוהי אותה גברת בשינוי אדרת.
נוחות זה עניין משתנה, מה שנוח לי לא נוח לאחר. ולהפך.

המסך הגדול יותר ( של רוב המכשירים החדשים ) גם מקל מאוד בגלישה באינטרנט ויותר כיף לראות ככה סרטים .
המכשירים הרבה פחות שבירים , זה גם גורם שהמכשיר יותר דק ( אל תמכור לי סרטים על נתונים פיזים כל המגנים האלה שיש לאייפון מגדילים אותו לגודל של אבטיח )
את האמת, שאין לי מה לומר בנושא, המסך של האייפון מספק אותי, העיצוב החיצוני שלו הרבה יותר יפה בעייני מרוב המכשירים שמסתובבים בשוק כיום.
ועליו כמו על כל דבר אחר צריך לשמור, ומי שלא שומר אותו דבר יקרה לו גם עם מכשיר של חברה אחרת. אני אישית לא משתמש במגן למכשיר.

לאנשים שלא רוצים לפרוץ אייפון או להחליף רומים - פשוט עדיף אנדרואיד כי אין שם שום צורך בפריצה, שום דבר מסוכן בשביל להוריד אפליקציות בחינם - חיפוש פשוט בגוגל + סימון V בהגדרות מספק את הסחורה.
אני חולק עלייך בנושא הזה, אני אישית ממליץ לאנשים שמעדיפים פשטות ונוחות ללכת על האייפון. ולמען האמת, אתה הראשון שאני רואה שאומר\חושב את ההפך.
לעומת זאת, לאנשים שהרצון שלהם הוא כל היום להתעסק עם הטלפון, ושיש להם את הזמן לזה, אז אין ספק שהאנדרואיד תתאים לו יותר.

אישית לא חוויתי את הS3 , אבל אני מאמין שהוא לא נתקע גם בלי להחליף לו רומים ( החיסרון הבולט של הS1 )
המסך הגדול של הS3 הוא יתרון וחיסרון , היתרון הוא כיף יותר לצפות בסרטים , נעים יותר לגלוש באינטרנט.
החיסרון לגבי הגודל - לדעתי זה עניין של הרגל. תוך שבוע אתה כבר לא תרגיש את הגודל
הסמארטפון הראשון שהיה לי, היה מריץ אנדרואיד. אני לא יודע אם יצא לך להכיר אבל המכשיר הוא ה- Nexus one של גוגל.
לפני כמה שנים הוא היה נחשב לפריצת דרך! ומאז עברתי עוד כמה HTCים בדרך ;)
לכן, גם אני את הסמסונג הנ"ל לא בדיוק מכיר, ולמען האמת גם לא בדיוק מתלהב.

ושוב, לסיכומו של עניין, לכל אחד יש את הצרכים שלו ואת הרצונות שלו מהמכשיר האישי שלו.
לכל אחד יש הטעם שלו, ואת עניין הנוחות שלו.
אפשר לדון בנושא של אנדרואיד נגד ה-iOS שעות. אבל בסופו של דבר, כל אחד אוהב את מה שטוב לו.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים