עבור אל תוכן

[המלצה] מחברת המוות (death note)

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

neuron

neuron
  •  חברים רשומים
  • 148 הודעות
    • מונה תודות: 21 תודות
13
רגיל
בדרך כלל אני לא צופה בסדרות אנימה/אנימציה אבל בעקבות המלצה שקיבלתי מידיד קרוב שלי, החלטתי לתת הזמנות לסדרת אנימה יפנית שנקראת "מחברת המוות" (death note).

תקציר
הסדרה מספרת על ריוקו, שיניגאמי משועמם מהמישור העליון, שמפיל אחת ממחברות המוות שלו אל העולם האנושי בתקווה לקצת עניין במה שהוא קורא לו "השגרה הרקובה".המחברת מתגלגלת לידיו של יאגאמי ראיטו, תיכוניסט בן 17, גאון אולטימטיבי בעל ראיית עולם דומה לזו של השיניגאמי אשר המחברת שייכת לו.
ראיטו מגלה כי למחברת כוח אימתני: אדם אשר שמו יכתב בה ימות מהתקף לב או בדרך אחרת שיבחר הכותב. ראיטו ההמום מן הכוח האלוהי שנפל עליו, מחליט להפוך את העולם למה שהוא רואה כעולם האידיאלי; עולם ללא פשע או אנשים אשר נחשבים בעיניו ללא נחוצים. עולם אשר יכלול רק את הטובים בעיניו, עולם אשר הוא יהיה האלוהים בו.
אך כשכל כך הרבה פושעים מתים בזמן כה קצר, הרשויות מתחילות לחשוד וממנות את הבלש המסתורי L, אשר פתר את הגדולות שבתעלומות, לחקור את התעלומה.
כעת מתחיל הקרב הגדול בין גדולי המוחות...

תמונה שפורסמה

דעה אישית
אני מבטיח לכם שמי שיתן לסדרה הזדמנות ויצפה בשלושה-ארבעה פרקים, לא יצליח להתנתק ממנה עד שיסיים את כל הסדרה (גם אם אתם לא חובבים מנגה ואנימה).

אתם יכולים להוריד את כל הפרקים מהאתר הבא - http://www.kateam.or...ect/מחברת-המוות
הלינק שנתתי זו הסדרה בגרסה היפנית עם תרגום משובח בעברית (אין כאלה דברים, פשוט משובח!). אפשר להוריד את הסדרה גם באנגלית אבל אני ממש לא ממליץ, הדיבוב היפני מדהים.

נערך על-ידי neuron, 22.08.2012 - 22:24 PM.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
תודה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה
אין כמו אנימציה, כיום באיכויות מטורפות  של 720 ו-1080!!

תמונות כל כך נקיות !

נערך על-ידי jjbiggs, 22.08.2012 - 22:38 PM.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
214
מעולה
תודה

נערך על-ידי jjbiggs, 22.08.2012 - 22:33 PM.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
דווקא לפני בצפר חבל הייתי רוצה להוריד... אבל לפני בצפר אין מצב אני אראה את זה בכול מקרה תודה רבה :D

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
נראית עלילה יפה לסרט
תודה על ההמלצה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים