עבור אל תוכן

ביטורנט-איך הכל התחיל אצלכם?

• אנא התחבר בכדי להגיב
31 תגובות לנושא זה

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
61
טוב
כמה זמן אתם בעולם הטראקרים והטרנטים?
מאיפה שמעתם ומתי התחלתם ולמדתם להתעסק עם זה?
איזה טראקרים יש לכם ועד כמה אתם פעילים בהם?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
ואו, אני כבר לא זוכר מתי זה היה.. אבל עד כמה שזכור לי התחלתי מלפני כ 5-6 שנים נדמה לי.
בעיקר נכנסתי חזק לתחום אחרי שנכנסתי לפורום של רוטר, יותר למדתי שם את הנושא. ובכן ועד היום התעסקתי איתו.
יצא לי גם לבלות בכמה טראקרים בלהיות אפלודר כמו הביטס, סייפר ודאונרב. גם Torrentleech.. + מקודד שם בקבוצה של ViSiON.
קיצור, החיים לפני הגיוס חחח. עכשיו אני סתם עציץ :-)
כיום יש לי מס' טראקרים שהיו לי עוד מלפני הרבה זמן, שבחייאת רבעק אין לי שמץ של מושג מה עושים איתם חחח,
אבל אני בעיקר משתמש ב-TL, FL, SCC, SHD וקצת ב-BTN בשביל חבילות של סדרות שכבר נגמרו ואני רוצה לראות.

1080P

1080P
  •  חברים רשומים
  • 96 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
פשש NeoTrix אני רואה שהיית חזק בכל העולם הזה, סחתיין.

אותי חבר הזמין לפני שנתיים לסייפר, לא ראיתי אז שימוש רציני בטראקר הזה.
אחרי איזה חצי שנה, ראיתי שכמה טראקרים מחו"ל נפתחו ונכנסתי חזק לכל הקטע הזה.
הייתי פעיל הרבה, בפורום ידוע מחו"ל. בכלל לא ידעתי שיש קהילה כזאת בארץ.
יש לי את רוב הטראקרים הכללים מחו"ל ואת BTN שאותו אני הכי אוהב, כי הוא פריליץ'.
וגם את שלושת הישראלים.

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
61
טוב
האם בתחילת דרך הייתם מה שנקרא "אספני טראקרים" ?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
283
מעולה

צפה בהודעה1080P, ב-18.08.2012 - 11:01 AM, אמר:

פשש NeoTrix אני רואה שהיית חזק בכל העולם הזה, סחתיין.

היו ימים... :(
חחח.

צפה בהודעהLady.R, ב-18.08.2012 - 11:07 AM, אמר:

וואלה לא.
מה שכן, עכשיו יש לי מס' טראקרים שאני לא משתמש בהם ואני רק מתחזק אותם מדי פעם... את יודעת, ככה הצטבר לי טיפה במהלך השנים.
למרות שאני לאט לאט מצמצם את הרשימה. :)

1080P

1080P
  •  חברים רשומים
  • 96 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהLady.R, ב-18.08.2012 - 11:07 AM, אמר:

הייתי האספן הכי גדול חחח..
כל טראקר נדיר,הייתי רוצה סתם ככה.
היום הבנתי שזה הכל חרטא, אחרי שביזבזתי יותר מ-40 יורו (לא קניתי הזמנות, חס ושלום)
הטראקרים הרגילים, TL, IPT,BTN והישראלים, זה כל מה שאני צריך.

נערך על-ידי 1080P, 18.08.2012 - 11:21 AM.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
הכרתי את עולם הטורנטים ב- 2005 עם חשבון ב- TL , ונכנסתי אליו חזק רק בשנתיים האחרונות .
וכן, נאלצתי לאסוף טראקרים בהתחלה כדי להכיר אותם , ומתוך {הערכה} כ- 40 טראקרים שנרשמתי אליהם ,
יש לי היום 23 טראקרים שאני משתמש בהם, מכל הקטגוריות . כמובן שחשבתי לצמצם את מס' הטראקרים אבל זה קשה אחרי שהשקעתי בהם בסידבוקסים והכל.

Warrior58

Warrior58

משתמש חסום

•  חסומים
  • 369 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
21
רגיל
אז ככה
הכרתי את עולם הטורנטים ב2005-2006 שהייתי חבר ברוטר נט שפעם היה אמפריה.
הייתי שמה נוהג להוריד מ FTP ורק זה היה לי מאנשים שפירסמו גישות,למרות שהיה מלא חסרונות.אבל לאחר מכן התחלתי לגלות את עולם הטורנטים בזה שחבר הזמין אותי לטראקר הראשון torrentbytes.
בהתחלה היה לי רק אותו ואז לאט לאט הכרתי את TL,hebits וכדומה.כיום אני אם כמה טראקרים הישראילים-TL'SCC FL ועוד כמה
וזהו סך הכול זה עולם חבלייז הטורנטים תמיד יציב בדרך כלל מהיר תלוי כמובן בפרמטר שהוא המעלים מורידים

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
61
טוב

צפה בהודעהIMAGINE, ב-18.08.2012 - 12:32 PM, אמר:

הכרתי את עולם הטורנטים ב- 2005 עם חשבון ב- TL , ונכנסתי אליו חזק רק בשנתיים האחרונות .
וכן, נאלצתי לאסוף טראקרים בהתחלה כדי להכיר אותם , ומתוך {הערכה} כ- 40 טראקרים שנרשמתי אליהם ,
יש לי היום 23 טראקרים שאני משתמש בהם, מכל הקטגוריות . כמובן שחשבתי לצמצם את מס' הטראקרים אבל זה קשה אחרי שהשקעתי בהם בסידבוקסים והכל.

23 טראקרים?
תאיר את עינינו שנבין :)  תן רשימה שנראה ותסביר למה אתה צריך כל כך הרבה.

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל
אני התחלתי עם זה כאשר עוד היה לי אינטרנט 750KB משהו כמו לפני 8 שנים.
אני זוכר שהיה לי משתמש ב-TL לא יודע איך.
אבל הורדתי רק סרטים מידי פעם ולא משהו רציני.
לאחר מכן עברתי מייד להורדות ישירות כי זה היה יותר נוח וזנחתי את הטורנטים.

8 שנים אחרי, אתרי ההורדות הישירות הורדו אחד אחד, וחזרתי לטורנטים.
עשיתי חיפוש באינטרט והגעתי לקהילה הזו.

Helium

Helium
  •  חברים רשומים
  • 139 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
8
רגיל
חבר שלי הזמין אותי לסייפר ובהתחלה לא הבנתי את כל הרטיו הזה כי עד אז הייתי מוריד בטראקרים פתוחים, על השתי דקות הראשונות הורדתי איזה 20 ג'יגה בלי הבחנה... ואז לאט לאט הבנתי ונחשפתי לעוד ועוד טראקרים בחול

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
מאז ומתמיד ידעתי על הטורנטים. מדי פעם הורדתי משחקים ופרקים של אבודים מISO hunt. הכרתי רק את הטראקר TL, לא ידעתי שיש סצנה כזאת של טראקרים כולל טראקרים ישראלים.
נרשמתי להביטס בהרשמה פתוחה לפני כמעט שנתיים, אחר כך חיפשתי עוד טראקרים חוץ מהביטס כי הוא לא הספיק לי. נרשמתי לפה וקיבלתי הרבה ידע וגם כמה הזמנות. התקדמתי קצת בתוך הטראקרים שאני חבר בהם וקיבלתי משם הזמנות לטראקרים אחרים.
בהתחלה לא הייתה כל כך בררה, הייתי חייב לאסוף כל מיני טראקרים פחות טובים כדי שיספקו אותי, התקדמתי עוד והזומנתי לאתרים ברמה גבוהה יותר שסיפקו אותי. כיום אני משתמש שימוש רציני רק ב-5 טראקרים ויש עוד מספר דומה לטראקרים ל"גיבוי".

nati13331

nati13331
  •  חברים בכירים
  • 380 הודעות
    • מונה תודות: 27 תודות
12
רגיל
ידעתי מזה טורנטים בערך מאיזה 2005/6 אבל הייתי יודע מזה רק TL מתי שנכנסתי לכל העסק זה היה ב2008 ואחרי שנתיים צברתי לעצמי עוד..
זה פחות או יותר הרשימה
תמונה שפורסמה

MatanOz

MatanOz
  •  חברים רשומים
  • 78 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
אני התחלתי ממש בחודשים האחרונים כאשר הוסיפו אותי להביטס.
עד אז הייתי חי באימיול והורדות ישירות....

כיף לדעת שיש קהילה כזאת גדולה של משתפים ופעילות מגניבה גם בפורומים וגם באתרים איכותיים...

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7252 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
טוב כך
זה התחיל אצלי בשנת 2004 ,
בהתחלה הורדתי מטרקרים ציבוריים במטרה להורדת תוכנות וסרטים ואז הוזמנתי לשני טרקרים פרטיים
שבמהלך השנים ניסגרו ובשנת 2008 הוזמנתי לשני טרקרים ipt-BIT-HDTV אבל אז היה אתר חלוקות בזמנו
ואני הצתרפתי לשם אבל לא קבלתי הזמנות "זה כבר סיפור אחר" אלא רק למדתי מהם הרבה מהם כי אז
האתר היה פעיל מאוד בזמנו ואז בשנת 2010 הגעתי לפה ואת ההזמנה הרישונה שלי באתר שלנו לטרקר
הישראלי הניפלא Revolution ואז עם הזמן קבלתי הזמנות רבות וגם יום אחד קבלתי הזמנה ל FTN כן כן
אבל בהגרלה וגם עם הזמן סיננתי כמה אתרים שלא היו משהו ועד היום אני מתחזק טוב את הטרקרים
שלי

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב

צפה בהודעהLady.R, ב-18.08.2012 - 12:46 PM, אמר:

23 טראקרים?
תאיר את עינינו שנבין :)  תן רשימה שנראה ותסביר למה אתה צריך כל כך הרבה.

שאלה מצויינת .

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
אני התחלתי בערך ב2008 עם טראקרים כמו ביטסופ. ב2009 התוודעתי לעולם הטראקרים הפרטיים, אף פעם לא הייתי אספן, תמיד שאפתי להגיע לטראקרים שיענו על הצרכים שלי בצורה הטובה ביותר , טראקרים שאני באמת איהיה פעיל ואשתמש בהם. יש לי משתמשים ב14 טראקרים בערך, כל הטראקרים הנחשבים של המוזיקה בכללי ושל פלאק במיוחד. כמה אתרי סרטים. ובערך 5 טראקרים רוסים. אני משתמש גם בטראקרים ברמה של ביטסופ עד היום (רמת נדירות)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
283
מעולה

צפה בהודעהAviad93, ב-18.08.2012 - 16:46 PM, אמר:

אני התחלתי בערך ב2008 עם טראקרים כמו ביטסופ. ב2009 התוודעתי לעולם הטראקרים הפרטיים, אף פעם לא הייתי אספן, תמיד שאפתי להגיע לטראקרים שיענו על הצרכים שלי בצורה הטובה ביותר , טראקרים שאני באמת איהיה פעיל ואשתמש בהם. יש לי משתמשים ב14 טראקרים בערך, כל הטראקרים הנחשבים של המוזיקה בכללי ושל פלאק במיוחד. כמה אתרי סרטים. ובערך 5 טראקרים רוסים. אני משתמש גם בטראקרים ברמה של ביטסופ עד היום (רמת נדירות)

אביעד, אתה רוסי? :o

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
וואי אני לא כול כך הרבה זמן כמו הרוב פו  התחלתי לפני כשנתיים עם שימוש נרחב עד היום אגב ב- rutracker (כן כן אני יודע רוסית אני באמת שוקל לעשות פו עליו סיקור ) וגם הכרתי יותר מאוחר מ-FXP את thepiratebay-המון תכנים אבל מהירות זוועה אבל באותו זמן לא יכולתי לשרוד בשום טראקר שמכבד את עצמו כי הייתי עם 2.5 מגה אז לא הייתה לי ברירה... ותאמת עד היום אני משתמש בשניהם :D בטראקרים הפרטיים שיש לי כרגע יש לי שימוש נרחב בכמה טראקרים SCC אני חורש חבילות(מבחינתי היה שווה לתורם :) ) FL (הטראקר הפרטי הראשון שנרשמתי אליו אחרי סייפר מת עליו) ן FRESON TV  בעיקר סדרות המהירות אצלי לפחות תמיד מקסימלית ואם אני לא מוצא תוכן אז BTN /PIRATEBAY מה שמהיר יותר באותו רגע ולפעמים ב-BHD (שהוא טראקר הHD הכי טוב שיש לי) בכול השאר השימוש מופחת בהרבה...ו TL במקום אחרון חח(לא סובל אותו) :D

Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
שאלה טובה, אני הצטרפתי אל עולם השיתוף ב2009 שגיליתי את הפורום "טורנט ישראל" שמשם למדתי על הטורנטים וסידרו אותי שם מבחינת הזמנות
ב2010 אני הצטרפתי לכאן וניסיתי עוד ללמוד על עולם הטורנטים וכו' והייתי מעלה כשנה בטראקר הביטס, הכרתי אנשים כמו דניס, סלביק ועוד אנשים ששכחתי
אצלי היו סיבוכים בכל הקטע של רטיו בטראקרים ולא כל כך הסתדרתי עד שקניתי סידבוקס במחצית 2011 עזבתי את הביטס ועברתי אל דאונרב (ששמה הייתי עד לפני חודש)
כיום יש לי לפחות 4TB בכל טראקרים ואני משתמש בTL, FL, IPT, DR, SCC, BG, SHD, TT, HD-T, TVT (כ10 טראקרים בסה"כ)
הא ובדאונרב יש לי 79TB אחרי תקופה של שנה ומשהו כמעלה חח .. בסה"כ אני כ3 שנים בעולם שיתוף הטורנטים ואני מרוצה שעברתי לכאן מהורדות ישירות.

נערך על-ידי Apotaker, 18.08.2012 - 17:29 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים