עבור אל תוכן

Epic יכולה לעוף


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
שיתוף הפעולה הפך לרכישה: חברת המשחקים האמריקאית Epic רכשה באופן מוחלט את אולפן המשחקים הפולני People Can Fly, זאת אחרי מספר שנים בה תפקדה החברה כמחזיקת המניות העיקרית של האולפן.
שיתוף הפעולה בין Epic לבין People Can Fly התחיל ב-2007, אז נעשתה רכישת המניות הגדולה שהפכה את Epic, הלכה כמעשה, לבעלת השליטה באולפן. שיתוף הפעולה בין החברות הוליד את משחק הפעולה Bulletstorm, שלמרות הביקורות הטובות שקיבל לא הצליח לשבות את לב הגיימרים והפך לכשלון בכל הקשור לנתוני המכירות שלו.  למרות הכשלון, ב-Epic לא וויתרו על האולפן הפולני, והטילו עליו את פיתוח המשחק הבא בסדרת הדגל שלהם Gears of War.
כעת, נראה שהקשר בין החברות הפך להדוק עוד יותר: Epic רכשה את שאר המניות של האולפן, ובכך הפכה לבעלית הבלעדית שלו. בעקבות הרכישה, עזבו מספר אנשי מפתח את האולפן הפולני, ביניהם מייסד האולפן אדריאן צ'מילרז, והאמנים אנדריי פוזנסקי ומיכל קודיירדסקי.

תמונה שפורסמה

למרות נטישת אנשי המפתח, שמצביעה על שינויים מנהלתיים גדולים בדרך בה האולפן הזה יתנהל בתקופה הקרובה, ב-Epic מבטיחים שהרכישה לא שפיעה במאומה על הפרוייקטים של החברה, וש-Gears of War: Judment מתקדם בצורה תקינה.
"מעריצי Gears - אתם לא צריכים לדאוג בנוגע ל-Judgmet", כתב מייסד האולפן הפורש אדריאן צ'מילרז בחשבון הטוויטר שלו: "המשחק נמצא בידיים טובות. ואל תדאגו בקשר אליי, אתם תשמעו על התוכניות החדשות שלי ממש בקרוב".
ב-Epic עצמם הדגישו שהפרישה של צ'מילרז לא נעשתה ברוח רעה, ושהיא צפוייה לשתף פעולה עם מפתח המשחקים הפורש בקרוב. "אנחנו הולכים לעזור לו עם חלק מההכרזות העתידיות שהוא הולך לעשות", אמר מארק ריין מ-Epic: "הדרכים שלנו עוד יצטלבו שנית".

מקור = VGAMES

#2
 Helium

Helium
  •  חברים רשומים
  • 139 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
8
רגיל
נקווה שהמשחק החדש יהיה טוב
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים