עבור אל תוכן

מדריך פריצה לפייסבוק-כל השיטות • הנושא נעול הנושא נעול
14 תגובות לנושא זה

#1
 עמית כהן

עמית כהן
 •  חברים רשומים
 • 25 הודעות
  • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל

המדריך נכתב בלעדית על ידי אין להעתיק!

שלום לכולם- המדריך הבא יסביר בפירוט כיצד לפרוץ חשבונות ברשת החברתית הגדולה בעולם-פייסבוק. אנה הישענו על הכיסא (אם הוא לא נוח תחליפו כי זה הולך להיות מדריך ארוך) תהנו :).

ישנם מספר שיטות:

1.הרשת מלאה בתוכנות פריצה לפייסבוק, הבטחות ל100% פריצה ופיצוח הקוד או הסיסמה לפרופיל מושמעות בכל פורום, למזלנו ישנם תוכנות בודדות (מאוד!) שבאמת עובדות, מעבר לזה רובם מכילות וירוסים כדי להפיל "פורצים" חובבניים ברשת של הפורצים האמיתיים. רוב התוכנות גם במידה והם עובדות מוצאות את דרכם לגאנק האינטרנט מהר מאוד, הפייסבוק עולה על חור האבטחה ומנטרל אותו תוך מספר ימים מזמן הגילוי שלו.כיום בכל זאת ישנם מספר תוכנות שעושות את זה בדרך הישנה ולא ע"י פרצת אבטחה בפייסבוק אלא ע"י ניחוש הסיסמה ונסיונות חוזרים ונשנים להיכנס עם סיסמאות שונות. איך הם עושות את זה?

את התוכנה לסריקת הסיסמאות מזינים ע"י-

כתובת התקפה- כתובת IP של השרת המארח או של הדומיין של הדף הכניסה שדרכו מנסים להיכנס.

רשימת פרוקסי- שזה מין דרך לפצל את חיבור האינטרנט שלכם להמון המון חיבורים קטנים בעלי IP שונה. כך גם קשה לחסום את אותם הפורצים וגם הם יכולים לנסות המון סיסמאות במקביל.

רשימת צירופי סיסמאות- רשימה בעלת אלפי ומאות אלפי סוגרי סיסמאות וצירופים שונים. החל מרשימת סיסמאות פופולאריית (כן- הסיסמה 12345 והסיסמה 654321 יש באמת אנשים שמשתמשים בזה) וכלה בקומבינציות שונות של סיסמאות- שילובים של שמות עם מספרים, שמות ותאריכי לידה, כל הקומבינציות השונות לסיסמת 6 ספרות וכ'ו. אפשר לסרוק הכל ולבנות רשימת סיסמאות ענקית שמתוך מאות אלפי הסיסמאות סביר להניח שהמשתמש הפשוט בחר באחת מהם.

וזהו בעצם, נותנים לזה לרוץ כמה שעות טובות (לפעמים גם כמה ימים) והתוכנה מנסה להיכנס עם כל אחת מהסיסמאות לפרופיל הפייסבוק.

לרעתם של הפורצים / האקרים ולטובתינו חשוב לציין שזה רק נשמע לכאורה פשוט, סריקת סיסמאות לפייבוק זה אחת הדרכים הכי מיושנות ולא מוצלחות לפרוץ לפייסבוק. רשימות הפרוקסי מתעיפות לעיתים קרובות ומתנתקות באמצע, רשימת הסיסמאות מכילה מאוד אלפי קומבינציות וגם הם לא בטוח נכונות. התהליך ארוך ומייגע ומערכת הפייסבוק חוסמת את כל הכתובות שמנסות לסרוק (להיכנס ע"י) סיסמאות במוקדם או במאוחר. הרבה יותר פשוט לדעת את הסיסמה ע"י שיחה עם הקורבן מאשר לשבת ולסרוק בלי סוף..

הדרך הכי טובה להתגונן מפני ההתקפה הזו היא פשוטה יחסית, מכיוון שהפריצה הזו פרמיטיבית ועובדת רק בדרך כלל על המשתמשים "הפשוטים" שלא יודעים מה חשיבותה של סיסמה וחושבים "מי כבר ינסה להיכנס לי לחשבון".. הדרך לסגור את ההתקפה הזו היא פשוט להזין סיסמה שאין סיכוי (יש סיכוי אבל הוא קרוב לסיכוי לזכייה בלוטו) שרשימת הסיסמאות מכילה אותו. סיסמה "חזקה" טובה לא ניתנת לפריצה ע"י סריקת סיסמאות, מה בונה בעצם סיסמה חזקה?

§ אותיות גדולות וקטנות

§ ספרות שונות

§ סימנים שונים

§ שפה שונה

§ סדר רנדומלי

ככל שתשלבו יותר מהפרמטים הללו כך הסיסמה תהייה יותר קשה לפיצוח (ברמה של בלתי אפשרית). דוגמא לסיסמה חזקה מאוד ולא מוגזמת היא "Udont4ME!0"

מעט לעט יוצאת תוכנה שמשתמשת פרצת אבטחה בפייסבוק, מכיוון שאין דרך לתגונן מפניה מכיוון שפייסבוק חוסמת אותה מייד אין מה להרחיב עליה, רק תדעו שישנה דרך כזו, ושוב- זה מאוד מאוד נדיר שפורצים לכם כיום ע"י פרצת אבטחה. רוב הפריצות לפרופילים בפייסבוק הינם בגלל טעות שלכם. פופולאריים ביותר הם- שעשו לכם פריצה דרך המייל או שנפלתם קורבן לפריצה ע"י פישינג..


2.אחת הדרכים הכי פופולאריות לפריצה לפייסבוק היא ע"י פישינג לפייסבוק, מהו בעצם פישינג ואיך עובדים איתו (ועלינו)?

מה מקור השם פישינג שנקרא גם Phishing -שיבוש של המילה דייג באנגלית או בעברית תקנית דיוג. השם מרמז על צורת דייג רק שכאן לא מנסים לתפוס דגים אלה "פראיירים" שיאמינו לאתר המזוייף שהוא באמת פייסבוק, שיבוש השם בלועזית נוצר מכיוון שגם באתר המזוייף כמו בדייג מדמים משהו אמיתי/ מקורי, יוצרים פיתיון שמאוד דומה לדבר האמיתי אך בעצם זה רק הדמיה.

הפישינג הוא בעצם התחזות אתר אינטרנט לאתר אינטרנט אחר, ההתחזות לרוב מאוד מאוד דומה למקור, הכל תלוי באיכויותו וסבלנותו של יוצר דף הפישינג. יוצר הדף לוקח את מבנה הדף המקורי שאותו הוא רוצה "לשכפל" ומעתיק את כל המידע, המבנה, התמונות והגרפיקה מהאתר המקורי לאתר הדמה שהוא בנה. פישינג טוב נמדד בעצם בתחזות לאתר המקורי בכמה שיותר היבטים ובאופן מקיף ככל הניתן:

בניית מערכת אתר אמיתי שכוללת הפנייה של ללינקים פנימית ובנייה של מעבר לדף אחד (שהוא הדף שבו מזינים את הפרטים) כדי לשפר את האמינות. מעבר לכך לאחר הזנת הפרטים שלכם לא יופיע שלט "אה אה אה עבדתי עליכם אני פורץ!" אלא אתם תועברו לאתר המקורי בדיוק לדף הספציפי שהייתם אמורים להגיע, הדף המזוייף שימש באמת להזנת הפרטים, לאימות עם השרת של פייסבוק ולהעברת הגולש לדף הרלוונטי, רק שבדרך לפני שליחת הפרטים שהבאתם לאתר המקורי לאימות הפורץ נותן פקודה לרשום אותם אצלו בצד. -פורץ טוב יכול לעשות עבודה מעולה שלא ניתן להבחין בתרמית בשום צורה מהבחינה הזו.

עיצב האתר שיהיה זהה ככל הניתן ונאמן למקור. זהו החלק הפשוט יחסית, אין צורך ליצור שום דבר חדש פשוט צריך לקחת ולהעתיק את כל המלל, אופן הבנייה והגרפיקה מהאתר המקורי ולהעתיק אותם באופן זהה לאתר הדמה של הפורץ. - גם פה פורץ טוב יכול לעשות עבודה מעולה שלא ניתן להבחין בתרמית בשום צורה מהבחינה הזו.

היבט אחרון הוא קניית דומיין- כתובת אתר דומה למקור דומה ויזואלית ככל הניתן למקור כדי שהקורבן לא יבדיל לדוגמא- facehook.com ו face.book.com או faceb00k.com שימו לב ששום דומיין כאן הוא לא המקורי, הם כתובים בצורה מאוד זהה למקור מבחינת העיין שקוראת את המילה. הדוגמאות שהבאתי מאוד אינטרקטיבית לפורצים לפייסבוק מכיוון שהם מאוד מאוד דומים לדומיין המקורי, הפורצים הסטנדרטיים לא ישקיעו כלכך בזיוף הכתובת ולא יקנו כתובת תיקנית מכיוון שכתובת תקנית צריכה להיות רשומה על שם של מישהו ומכיוון שזה דבר שכרוך בתשלום (מסנן אוטומטית ילדים בני 16 שרוצים לפרוץ לשם ההנאה) לרוב הכתובות יהיו על דומיינים חינמיים (כתובת אתר) או תחת דומיין אחר (סאב דומיין). לרוב הפורץ ירשום מלל דמה בכתובת כדי שלא תראו את ההתחלה של הכתובת ותראו רק קישקושי ג'אנק כמו "99%D7%95%D7%92" כאלו. העין האנושית לא קוראת כל פעם את כל המילה כדי להבין מה רשום, מספיק שזה יהיה בצורה חיצונית זהה ופונט מתאים והעין תקשר את זה למשהו שכן מוכר, במקרה שלנו זה האתר המקורי. -זהו עקב אכילס של הפורצים, שום פורץ טוב ככל שיהיה לא יכול לזייף דומיין בדיוק. פורץ/ האקר טוב יכול לתת כתובת דומה למקור כמו הדוגמאות שהבאתי אבל אין אפשרות לזייף כתובת זהה בדיוק.

האתר יכול לבוא גם בצורה של פריצה למשחקים בפייסבוק או אתר שמביא לכם גרסאת משחק "מעודכנת יותר" או שמרוויחים בה יותר ניקוד. אתם יכולים לקרא אודות אתרי משחקים לא רשמיים של פייסבוק.

איך נזהרים? מלבד להסיט מבט לדומיין האתר אתם יכולים גם לשים לב לשינויים מינוריים בעיצוב או במבנה האתר, כל שינוי קטן שאתם לא מכירים יכול להוות נורת אזהרה, אל תהססו לבדוק שוב את הדומיין או לרשום אותו באופן ידני. אם אתם רוצים למנוע מצב של הגעה לדפים מזוייפים ולהקדים תרופה למכה אתם פשוט צריכים להיכנס לכתובת בעצמכם, לא ללחוץ על שום קישור שיוביל אתכם לכתובת אפילו אם מציעים לכם "לחיצה עלי תביא לכם את סוס הפוני הכחלחל הקסום בפארם-וויל". אתם רוצים להיכנס לאתר? או דרך גוגל אולרשום אותו ידנית בעצמכם

3.אחת הדרכים לפרוץ לפייסבוק שלכם(ולכל עולמכם הוירטואלי) זה פריצה למייל (אימייל), מכיוון שיש שוני ניכר בין תיבות האימייל השונות אנחנו נתמקד הפעם באימייל של וואלה. המייל של וואלה מאוד פופולארי בארץ, אולי בגלל פשטותו ואולי בגלל העיברית הצחה שבו. רוב האנשים בפייסבוק משתמשים במייל של Gmail או של וואלה. במאימייל של וואלה להבדיל מGmail ישנה פרצה אבטחה גדולה, הם כאילו "נותנים" לכם את הסיסמה בתמורה לכמה פרטים שוליים. אני לא הולך לספר לכם כאן מדריך איך לפרוץ למייל של וואלה. מלבד הבעיה המוסרית עם הדבר, דעו לכם שמדובר פה על עבירה פלילית. אנחנו נדבר כאן על איך להתגונן מפני הבעיה בכך שנספר לכם איך זה עובד מאחורי הקלעים- "דע את אויבך".

המייל של וואלה יספק לכם את הסיסמה לדואר ללא כל תוכנת פריצה מיוחדת, ידע גדול בפריצות או יצירת דף פישינג. הדבר היחידי שהוא דורש הוא מספר פרטים מזהים כדי לראות שאתם בעלי החשבון ולחיצה על "שחכת את הסיסמה?"

אילו פרטים מזהים הוא דורש? ואיך אני מסתיר אותם מפני פורצים?

1. שם משתמש לדואר

2. תאריך לידה

3. פרט זיהוי- יכול להיות אחד מהבאים- שם אמא, אבא, חבר הכי טוב, שם סרט אהוב, פתגם אהוב, ספר אהוב, דמות אהובה מסרט וכ'ו.

4. כמו שאתם רואים שניים זה ממש קל להשיג, את השלישי זה טיפה דורש יותר תחכום

A. את שם המשתמש לדואר שלכם אפשר לאתר בקלות ע"י ידיעת כתובת הדואר, כתובת הדואר מכילה את של המשתמש (בGMAIL זה לא חייב להיות כך). את שם המשתמש אפשר לאתר בקלות גם ע"ימדריך צפייה בפרופילים נעולים- ששם מפורט איך צופים לכם בפרטים בלי שתדעו. שם משתמש כאן-example@walla.co.il יהיה כאמור example.

B. את תאריך הלידה שלכם אפשר גם ע"י מדריך לצפייה בפרופילים נעולים- שהזכרנו למעלה או ע"י שיחה שיעשו איתכם. קחו לדוגמא מצב שנגש אליכם בחור/ה מהמין השני שטוענת שמתעניינת באסטרולוגיה, או שאומרת לכם שהיא בדיוק גם מזל שור ושואלת לגבי מה התאריך המדוייק שלכם- אני יספר לכם משהו? אתם תתנו את התאריך ובלי מחשבה אפילו. הנורמה החברתית אומרת שזה פרט שולי שאין בעיה לספר אותו ואתם תספרו ואפילו תשמחו לספר כדי שידעו מתי יום ההולדת שלכם (במיוחד אם זה בחור/ה אטרקטיבית).

C.   פרט הזיהוי הוא עקב אכילס פה- מצד אחד זה אמור להיות פרט שאתם תמיד תזכרו- כדי שתוכלו להחזיר לעצמכם את הסיסמה מצד שני הפרט שאתם תמיד תזכרו צריך להיות כזה שאם שואלים אתכם עליו ישר תדלק לכם נורה אדומה. אם שמתם פרט זיהוי שהוא שם אבא/אמא או דברים שכן הגיוני שישאלו אתכם- לדוגמא "יוו אני חושב שאני מכיר אותך, לאמא שלך קוראים שרה?. -לא קוראים לה בכלל לאה." הופ, חשפתם את מנגנון האבטחה האחרון (והפשוט יש לומר) שלכם. לכן כדאי לבחור שאלת זיהוי לא פשוטה שאין שום סיבה הגיונית שבעולם שתגידו אותה ללא תמרור אזהרה ברור שיהיה לכם מול הפנים. ככל שתהיו חשאיים יותר, כך הפורץ יהיה צריך להיות מחוכם יותר. כך שאם כבר יפרצו לכם לפחות זה לא יהיה אחרי מאבק מתיש. חשבו על פרט זיהוי שלא תשכחו מצד אחד, אבל שלא תספרו לאחרים מצב שני.

קחו בחשבון שאם המין השני אטרקטיבי מספיק, תוך שיחה קצרה הוא יכול לחשוף את כל אחד מהפרטים הללו בלי מאמץ מיותר. חשדו תמיד באנשים שאינם מכירים ודברים "טובים מידי" בכדי שיהיו אמיתיים, אם זה טוב מידי כנראה שזה לא אמיתי- אם כל האכזבה שבדבר. אל תהיו תמימים ואל תחשפו את המייל שלכם בפייסבוק בכלל, אין שום דבר מועיל בלנדב את המידע הזה. ופורץ טוב רק צריך לראות את הפרצה בכדי להיכנס, אז אל תתנו לו אפילו את הפתח הצר ביותר.

מנגנון הגנה כדאי למייל שלכם הוא מייל חלופי, כך שאם תשכחו את הסיסמה- היא פשוט תשלח למייל החלופי שלכם, כדאי שיהיה לכם אחד נוסף אישי.  

5. כפי שאתם יודעים בהמון מקומות ציבוריים נותנים לנו כחלק מהשירות נקודת גישה אלחוטית לאינטרנט, שנקראת גם WIFI, ניתן למצא את הנקודות הללו בכל בית קפה שמכבד את עצמו, חנויות מחשבים וכ'ו. החיבור מתבצע ע"י קישוריות לנקודת הגישה של המקום ללא צורך בסיסמה או נתונים מיוחדים, מלבד זה שהחיבור לרוב מאוד מאוד איטי הוא גם יכול להוות תדר האזנה למה שאתם עושים באינטרנט באותו זמן.פרופיל פייסבוק פרוץ הוא אולי אחד הצרות הקטנות ביותר שלכם אם תחליטו גם להיכנס דרך רשתות אלולחשבון הבנק שלכם לדוגמא.

נקודות WIFI ציבורית אינם מאובטחת וכל אחד יכול להתחבר אליהם. יש לזה יתרונות מבחינת נוחות, אך יתרון זה יכול להוות גם פרצת אבטחה ברורה. במידה ואתם גולשים למקומות הדורשים סיסמת משתמש להבדיל מהתחברות לפייסבוק במחשבים ציבוריים, כאן ישנה הרגשה שאתם כן מוגנים. אתם יושבים על במחשב שלכם- שאותו אבטחתם באנטי וירוס והפיירוול החזקים ביותר והסיסמאות שאתם מזינים במידה והם נשמרות הם נשמרות על המחשב הפרטי שלכם- אך שכחתם פרט אחד, לא משנה כמה המבצר שלכם יהיה בעל חומות גבוהות אם לא תאבטחו את ספינות הציוד שנכנסת ויוצאת ממנו אתם עדיין תחוו אבדות. כלומר לא משנה כמה המחשב שלכם מוגן, אם המידע נשלח לייעדו בדרך שאינה מאובטחת פורצים / האקרים יכוליםליירט אותו או להאזין לו בדרך לייעדו וכך לדעת את פרטי הכניסה שלכם. כאן לא מדובר על אתר מתחזה לפייסבוק שיבצע יירוט סיסמה בדרך ליעדה המקורי, אלא על "פיראטים" שישדדו את המידע שלכם בדרך ליעדו רק כי אין אבטחה לרשת.

פורץ / האקר יכול לשבת בבית קפה תמים, להפעיל תוכנת פריצה /האזנה לרשת, לחכות ולקלוט אתר מעניין שנכנסים אליו. על הצג לרוב יופיעו הקלדות המקלדת של הקורבן ולאחר מכן במידה שאתר שדורש סיסמה,שם המשתמש והסיסמה של הקורבן. הפורץ רק צריך לצפות ולחכות למתי שיש זיהוי של אתר מעניין או לזהות שם משתמש (לרוב מייל) ולאחר מכן השורה הבאה תהיה לרוב הסיסמה.

אז מה עושים? לא לגלוש משום מקום?! כמו בכל דבר בחיים גם פה יש רמת סיכון מסויימת, אם אתם רוצים שלא ישדדו אתכם ברחוב את יכולים להשאר בבית, אבל כמובן שזה לא פיתרון. הרשתות הציבוריות הפתוחות מיועדות לרווחת הקוחות ולהנאתם. אין בעיה לגלוש באתרים לשם ההנאה או אתרי מידע כל עוד שהם אינם דורשים מכם שם משתמש וסיסמה. אתם יכולים לדמיין את המצב הבא- נניח שהרשת בבית הקפה מאובטחת אבל יש מאחוריכם אדם שמסתכל מה אתם עושים במחשב, אתם הרי לא תכנסו לאתרים בעלי סיסמה כדי שהוא לא יראה מה אתם מקלידים.. כך אותו הדבר גם ברשת WIFI פתוחה. אפשר להיכנס לאן שרוצים ולרוב אפילו לא יקרה כלום, אבל מספיק פעם אחת "שיהיה מישהו מאחורה" שבמקרה שלנו הוא לא חייב להסתכל פיזית על האצבעות שלכם אלא להאזין לרשת ולראות על הצג שלו מה אתם מקלידים וזה יהיה פעם אחת יותר מידי. בסך הכל אין הרבה אנשים שיושבים ומאזינים לכם ברשתות ציבוריות אך מספיק שיהיה אדם אחד שתתקלו בו והתוצאות יכולות להיות מרות מאוד. במקרה הטוב יפרצו לכם לפייסבוק, במקרה הרע אתם תאבדו מידע עיסקי יקר מפז ואת חשבון הבנק שלכם. אל תקחו סיכונים מיותרים, גלשו רק ברשתות שאתם מכירים ויודעים מי עוד איתכם על הרשת

להאקרים ברמה גבוהה בלבד!

ישנה עוד שיטה שהיא ברמה ידע מאוד גבוהה-כשאר הייתי אחראי באבטחת פייסבוק בשנים עברו הייתי אחראי שלשרתים עצמם לא יהיה פרצות אבטחה אבל תאמינו או לא בשנה החולפת היו יותר מ 50 פריצות לשרתים עצמם אבל הם טופלו בשניות אבל היה האקר אחד שהיה לדעתי ברמה גבוהה ביותר הוא הצליח לפרוץ לשרת די-אנ-אס שרת זה בעצם מקשר את הקורבן שמחפש בגוגל את פייסבוק לבין האייפ של האתר במצב זה בעצם האקר יוצר פישינג ואז כשאר אדם מחפש פייסבוק ורובינו-אפילו אני סומכים על זה שזה תוצאה אחת בגוגל ולא טורחים לבדוק את הכתובת בכל כניסה – בכל זאת יש לי הרבה על הראש אל תאשימו אותי . וכך בעצם גנב אלפי סיסימאות.

.


נערך על-ידי NeoTrix, 09.01.2014 - 00:03 AM.


קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

#2
 עמית כהן

עמית כהן
 •  חברים רשומים
 • 25 הודעות
  • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
ישנה אופציה נוספת לפריצה קיגלור או וירוס שבעצם כאשר הוא על מחשב הקורבן הוא שולח אל האקר את כל הסיסימאות

#3
 Joker

Joker
 •  צוות לשעבר
 • 1846 הודעות
  • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
 • מיקום: Israel
אתה מטורף אחי :crazy:
מדריך מעולה , אני אקרא אותו עכשיו .
לגבי הקילוגר , די קשה ליצור קילוגר אם הצפנה שאנטי וירוס לא מזהה אותו .
לגבי התוכנות שמנחשות מספר רב של סיסמאות , יש תוכנה בשם Brut Force (כוח גס) שמנחשת סיסמאות .
זה יכל לקחת יומיים וזה יכל לקחת שבוע ואפילו שבועיים .
אז זה לא ממש שימושי .

נערך על-ידי SkullHunter, 02.08.2012 - 21:46 PM.


#4
 NeoTrix

NeoTrix
 •  מנהלים ראשיים
 • 5533 הודעות
  • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
נחמד מאוד, הייתי קורא לזה יותר מאמר, ובהחלט חייב לציין אחלה של מאמר :)
בנוגע להאקר שפרץ לשרת ה-DNS והפנה את הדומיין לאתר Phishing שלו, זה באמת מאוד מסובך.
מה שכן אפשר לעשות, אמנם זה לא יתפוס אלפי ססמאות, אך אם יודעים להפיץ נכון אפשר לתפוס מאות אני בטוח...
ליצור מן סוג של וירוס, להטמיע בתוך כל מיני התקנות של תוכנות ולהפיצם ברשת. מה שהוירוס יעשה זה בעצם לשנות את הקובץ hosts ב c:\windows\system32\drivers
שבעצם יגרום להפניה מכתובת www.facebook.com לכתובת של אתר ה Phishing של הפורץ, ואז בעצם כל פעם הבן אדם שנפל בפח ולחץ על הוירוס תמיד יכנס קודם לאתר Phishing.
זה יותר בר ביצוע להאקר הממוצע :)

חשוב כמובן לציין שבטוח אנטי וירוסים יעלו על שיטת הפעולה של הוירוס שיהיה מוטמע בתוך התקנה של תוכנית כלשהי, אך עדיין זה יתפוס על אנשים שיש להם אנטי וירוס מעפן.

#5
 עמית כהן

עמית כהן
 •  חברים רשומים
 • 25 הודעות
  • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
הערה נוספת את המידע כמו כתובת מגורים תעודת זהות מספר טלפון שם ההורים וכ'ו אפשר להשיג דרך תוכנה בשם רישמון .

דבר אחרון יש אופמיה הכי קלה לקחת רובה ללכת לבעל החשבון להצמיד לו לראש ולומר: " יש לך 3 שניות לתת לי את הפרטים" עוב

ד תמיד!


נערך על-ידי SkullHunter, 02.08.2012 - 21:54 PM.


#6
 Joker

Joker
 •  צוות לשעבר
 • 1846 הודעות
  • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
 • מיקום: Israel
חחח,יפה , אהבתי :)

אבל אתה שוב עושה דאבל פוסט .
תזהר !

#7
 sjk4u

sjk4u
 •  חברים רשומים
 • 175 הודעות
  • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
אחלה מדריך, תודה רבה.

#8
 KD_35

KD_35
 •  צוות לשעבר
 • 1884 הודעות
  • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
כמו שסלביק אמר זה יותר מאמר. אבל מאמר מצוין!

#9
 Jackarss

Jackarss
 •  חסומים
 • 29 הודעות
  • מונה תודות: 0 תודות
6
רגיל
תודה רבה חיפשתי מלא !

#10
 Mystica

Mystica
 •  חברים רשומים
 • 227 הודעות
  • מונה תודות: 42 תודות
38
בינוני
הדרך הכי טובה "לפרוץ" למישהוא לפייסבוק היא לפרוץ לו לאימייל.
הדרך הזאת יותר יעילה בגלל שכאשר אתה משיג את החשבון אימייל שלו אתה יכול לאפס את הסיסמה שלו
ולא לאפשר לו להשיג את המשתמש חזרה עם האפשרות של האיפוס סיסמה, גם של הפייסבוק וגם של האימייל.

הדרך הקלה ביותר "לפרוץ" למישהוא לאימייל היא דרך אינסוף ניסיונות התחברות עם סיסמאות שונות על פרוטוקול smtp.
הדרך השניה היא כמובן phishing, ויש גם bruteforce למרות שזה לא כזה יעיל.

בקיצור לא משנה כמה מדריכים תקראו או תראו לא ילך לכם.
אולי אם יהיה לך מיומנות טובה ב social engineering.

להיות skid או לא  להיות skid זאת השאלה.  

#11
 TheWiz

TheWiz
 •  חברים רשומים
 • 89 הודעות
  • מונה תודות: 22 תודות
21
רגיל
לעלות טרד מלפני 4 שנים נראה לך סביר?

#12
 Mystica

Mystica
 •  חברים רשומים
 • 227 הודעות
  • מונה תודות: 42 תודות
38
בינוני

צפה בהודעהTheWiz, ב-11.05.2016 - 17:14 PM, אמר:

לעלות טרד מלפני 4 שנים נראה לך סביר?
פוסט זה פוסט, ומה אם הגבתי כדי לעדכן מידע? גם אסור?

#13
 TheShark

TheShark
 •  חברים רשומים
 • 480 הודעות
  • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב

צפה בהודעהMystica, ב-12.05.2016 - 03:30 AM, אמר:

פוסט זה פוסט, ומה אם הגבתי כדי לעדכן מידע? גם אסור?

אשכרה חיפשת פוסט לפני 4 שנים כדי לעדכן אותו?
אין דברים אחרים להגיב בהם מאשר להקפיץ פוסטים ישנים ?

#14
 Mystica

Mystica
 •  חברים רשומים
 • 227 הודעות
  • מונה תודות: 42 תודות
38
בינוני

צפה בהודעהTheShark, ב-19.05.2016 - 06:45 AM, אמר:

אשכרה חיפשת פוסט לפני 4 שנים כדי לעדכן אותו?
אין דברים אחרים להגיב בהם מאשר להקפיץ פוסטים ישנים ?
  
אשכרה לא חיפשתי שום פוסט לפני הרבה שנים, קל מאוד למצוא את הפוסט הזה.
וכל מי שמגיב על זה כדי להתלונן על זה שהקפצתי מקפיץ בעצמו.

#15
 Master-D

Master-D

  Man Utd 4 LIFE

 •  מנהלים
 • 857 הודעות
  • מונה תודות: 94 תודות
113
מעולה
 • מיקום: FSC
הודעה אוטומטית
נושא זה ננעל על ידי
סיבה: חאלס עם ההקפצות
בתודה מראש, צוות ZSC - פורומים, טורנטים וקהילת שיתוף ישראלית


תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מדריך כללי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים