עבור אל תוכן

טראקרים שחוסמים ישראלים - מה דעתכם בעניין?

• אנא התחבר בכדי להגיב
29 תגובות לנושא זה

NickLess

NickLess
  •  חברים בכירים
  • 744 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
82
טוב מאוד
לדעתי מה שיעזור זה שאנשים פשוט יפסיקו לזייף
כי אחרת חבל על המאמצים

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
הבעיה הזו ישנה ותישאר עוד הרבה זמן.
בעבר היינו אחת המדינות שהיו בולטות בזייפנים כמו רומניה ועוד כי היתה בעיה של אינטרנט איטי ושרתים יקרים.
היום כמות הזייפנים קטנה באופן משמעותי ואם נשארו זה בודדים, זה בזכות מסע חינוך אין סופי ומלחמה שלחמנו בהם בחורמה, החתימות שלנו היו נגד זיופים וברגע שעלינו על אחד כזה פעלנו נגדו בחומרה.
הבעיה של HNR מסתבר שעדיין קיימת וזה בעיקר אצל כאלה שרגילים לחמור או להורדות ישירות ולא באמת חברי שיתוף אמיתיים, פשוט תחשבו פעמיים למי אתם נותנים הזמנה.
מספר טראקרים נתנו בזמנו הזדמנות שניה לישראלים וכמעט בכולם זה נשאר ואין בעיות.
אלו שעדיין חוסמים גורף את כל ישראל זה לא מעט בעיית אנטישמיות בעולם אם נאהב את זה או לא.
קחו לדוגמט את TL שיש בו המון ישראלים, למה לא חוסם את כל ישראל למרות שהיו ויש בעיות גם עם ישראליים, מנטליות נכונה ולא אנטישמית של טראקר מעולה נפוץ ומבוקש.
כשפנינו בעבר למנהלים בטראקרים מסוימים ידענו לזהות מהר מאוד את האנטישמיות שיש שם.
לסיכום, כל מה שהיה אפשר לעשות עשינו בעבר הותיקים של קהילת השיתוף בישראל.
לדעתי חבל על המאמץ להשקיע בזה.
אני מאמץ את הסלוגן של "איפה שלא רצוי אני לא מצוי". ולא חסר לי כלום בעולם הטורנטים.

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
^^^
בקשר לTL הרבה מאוד ישראלים שרשומים שם מ2006 נחסמו בחודש האחרון בלי סיבה נראית לעין והם לא זייפו.. כולם מרוטר..כשהם פנו למירק קיללו אותם בגלל שהם ישראלים..

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
רוטר עולם של קומבינות ולא אכפת להם משיתוף , עם חסמו אותם סימן שהגיע להם ( בטח שרשרת בעייתית מאוד ) .... ותהיה בטוח שמי שחוסם אותם זה מנהל ישראלי!!

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
הופמן?
ומאיפה אדוני מכיר את רוטר?

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל

צפה בהודעהNickF, ב-29.07.2012 - 22:35 PM, אמר:

הבעיה הזו ישנה ותישאר עוד הרבה זמן.
בעבר היינו אחת המדינות שהיו בולטות בזייפנים כמו רומניה ועוד כי היתה בעיה של אינטרנט איטי ושרתים יקרים.
היום כמות הזייפנים קטנה באופן משמעותי ואם נשארו זה בודדים, זה בזכות מסע חינוך אין סופי ומלחמה שלחמנו בהם בחורמה, החתימות שלנו היו נגד זיופים וברגע שעלינו על אחד כזה פעלנו נגדו בחומרה.
הבעיה של HNR מסתבר שעדיין קיימת וזה בעיקר אצל כאלה שרגילים לחמור או להורדות ישירות ולא באמת חברי שיתוף אמיתיים, פשוט תחשבו פעמיים למי אתם נותנים הזמנה.
מספר טראקרים נתנו בזמנו הזדמנות שניה לישראלים וכמעט בכולם זה נשאר ואין בעיות.
אלו שעדיין חוסמים גורף את כל ישראל זה לא מעט בעיית אנטישמיות בעולם אם נאהב את זה או לא.
קחו לדוגמט את TL שיש בו המון ישראלים, למה לא חוסם את כל ישראל למרות שהיו ויש בעיות גם עם ישראליים, מנטליות נכונה ולא אנטישמית של טראקר מעולה נפוץ ומבוקש.
כשפנינו בעבר למנהלים בטראקרים מסוימים ידענו לזהות מהר מאוד את האנטישמיות שיש שם.
לסיכום, כל מה שהיה אפשר לעשות עשינו בעבר הותיקים של קהילת השיתוף בישראל.
לדעתי חבל על המאמץ להשקיע בזה.
אני מאמץ את הסלוגן של "איפה שלא רצוי אני לא מצוי". ולא חסר לי כלום בעולם הטורנטים.
לדעתי הסיבה היחידה שלא חוסמים את ישראל ב-TL  זה שיושב בהנהלה ישראלי למה אני אומר את זה חבר שלי נחסם מהאתר 8 פעמים (על זיוף וזה לא שהמהירות שלו על הפנים כי יש לו סידבוקס של 10 GIGA BIT אפילו שניים אחד ב-אנלימיטיד ועוד אחד בסידבוקס.CC משהו כזה) הנקודה היא שלה ישראלים יש כוח בTL.... זו דעתי לפחות...

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-29.07.2012 - 23:58 PM, אמר:

הופמן?
ומאיפה אדוני מכיר את רוטר?

כל מי שמתעסק בשיתוף קבצים בארץ כולל כל בעלי הטראקרים הישראלים וכולל כל פורמי השיתוף בארץ כולם כולל כולם חברים ברוטר או היו חברים ברוטר בזמן זה או אחר!

jacksparorw - סיבה שלא חוסמים ישראלים בטורנטליץ  ממש לא קשורה למנהל ישראלי , זו פשוט סיבה אידיאולוגית שלא משנה מה לא נותנים באן לאף מדינה וגם אם התפוצץ העולם.

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
8
רגיל
דיברתי עליך לא על הקטור ועוד כמה אנשים אצלכם שאני יודע שהיו ועדיין ברוטר

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
בנוגע לTL דניס צודק. הם לא חסומים בגלל האידיאולגיה. אם TL היו חוסמים מדינות ממזמן הם היו חוסמים מדינות כמו רומניה ומצרים לפנינו.

ron_bonder

ron_bonder
  •  חברים רשומים
  • 28 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהGandolph13, ב-29.07.2012 - 13:54 PM, אמר:

נכון זה מציק
אבל גם אפשר להסתדר בילעדהם
בדיוק לא צריך אותם

0 משתמשים קוראים נושא זה