עבור אל תוכן

טראקר טוב למוסיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

neuron

neuron
  •  חברים רשומים
  • 148 הודעות
    • מונה תודות: 21 תודות
13
רגיל
אני מחפש טראקר טוב למוזיקה (אין לי חשבון באף טראקר שמתמחה במוזיקה). ממה שהבנתי, what.cd ו-waffles נחשבים לטראקרים הטובים ביותר אבל קשה מאוד לשמור שם על רטיו.
אשמח אם תתנו המלצות לטראקרים שנחשבים נוחים יותר מבחינת שמירת הרטיו אבל שיהיה להם מבחר טורנטים גדול (אשמח לקבל גם שמות של טראקרים שצריך הזמנה כדי להתחבר אליהם).

תודה מראש!

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
אני אישית חושב שוואפלס קל לשמור על רטיו, יש שם הרבה מאוד תוכן שאפשר להלעות אותו.  אמנם באפר ענקי לא יהיה לך אלה אם תתפוס פריליץ עם שרת, אבל אתה תוכל לשרוד שם.
אני ממליץ לך על הטראקר הרוסי rutracker, הוא טראקר עצום ויש שם מאגר מוזיקה ענקי. הבעיה היחידה היא שצריך גוגל טרנסלייט או רוסית כדי להתמצא באתר.

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
יש את PANDA.CD שההרשמה שם פתוחה אבל יש רטיו. ויש גם טראקרים של מוזיקה מסויימת תגיד איזה אתה אוהב נראה אם אני יוכל לעזור לך

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
40
בינוני
יש את PANDA.CD שההרשמה שם פתוחה אבל יש רטיו. ויש גם טראקרים של מוזיקה מסויימת תגיד איזה אתה אוהב נראה אם אני יוכל לעזור לך

neuron

neuron
  •  חברים רשומים
  • 148 הודעות
    • מונה תודות: 21 תודות
13
רגיל
תודה רבה על התשובות.

צפה בהודעהKD_35, ב-27.07.2012 - 18:14 PM, אמר:

אני אישית חושב שוואפלס קל לשמור על רטיו, יש שם הרבה מאוד תוכן שאפשר להלעות אותו.  אמנם באפר ענקי לא יהיה לך אלה אם תתפוס פריליץ עם שרת, אבל אתה תוכל לשרוד שם.
אני ממליץ לך על הטראקר הרוסי rutracker, הוא טראקר עצום ויש שם מאגר מוזיקה ענקי. הבעיה היחידה היא שצריך גוגל טרנסלייט או רוסית כדי להתמצא באתר.
אם הרטיו בוואפלס לא כזה נורא, אז אני חושב שכדאי ללכת עליו (אחכה לחלוקה מתאימה) כי הוא טראקר ממש איכותי לפי הביקורות.

צפה בהודעהrughvnkl, ב-27.07.2012 - 18:35 PM, אמר:

בעקרון אני אוהב לשמוע מוזיקת רוק ופופ (trance ו-rap לא ממש מדברים אליי).

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
40
בינוני
יש את KRAYTRACKER.COM שהוא לרוק

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים