עבור אל תוכן

מנוע חדש לקול אוף דיוטי הבא

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל

מנוע חדש לקול אוף דיוטי הבא

תמונה שפורסמה   
אנשי Infinity Ward עובדים על תשתית טכנולוגית חדשה להמשך הסדרה.
בלש הרשת הידוע כ-Superannuation גילה בתיק העבודות של מהנדס התוכנה הבכיר של אולפן Infinity Ward את הפרט המסגיר הבא: "אחראי להכוונה ועיצוב של תשתית קוד חדשה, מתקדמת, מבוססת DirectX 11".

משחקי קול אוף דיוטי, מאז Modern Warfare המקורי ועד Black Ops 2  המתקרב, התבססו על אותו מנוע, למרות שיפורים שהוכנסו בו ממשחק למשחק.  פיתוחה של "תשתית קוד חדשה", מבוססת DX11, מעיד ככל הנראה על פרישתו - יש  שיאמרו, המאוחרת - של מנוע Modern Warfare.

מה שעוד מופיע תחת עבודות נוכחיות בתיק הוא "תמיכה בפיתוח משחק בלתי  מוכרז" לפלטפורמות 360, PS3, מחשב תומך DX11 ו"עוד פלטפורמות בלתי  מוכרזות". מאחר וה-360 וה-PS3 לא תומכות ב-DX11, זה משאיר אותנו עם מספר  אפשרויות. התיאוריה של Superannuation היא שתצאנה שתי גרסאות נפרדות של  משחק קול אוף דיוטי הבא - אחת, משוכללת יותר, למחשב ולקונסולות הדור הבא,  ושניה, פשוטה יותר, ל-360 ול-PS3, כמו שקרה עם יציאתו של קול אוף דיוטי 2 בין חילופי הדורות. אפשרות אחרת, סקסית פחות, היא שהקול אוף דיוטי הבא יצא עם שימוש מינימלי  ב-DX11, כך שהפער בין גרסת המחשב לגרסת הקונסולות הנוכחיות יהיה נסבל  מבחינה שיווקית, ואקטיביז'ן תיתן למלוא עוצמת המנוע להתבטא רק בסוף 2014,  בכותר קול אוף דיוטי שיצא שנה לאחר מכן.

משחק CoD האחרון שפותח על ידי Infinity Ward היה Modern Warfare 3. לא ידוע אם באולפן עובדים על Modern Warfare 4 או על כיוון חדש לסדרה.

מקור=גיימס

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
תודה על הפירסום .

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
BLACKOPS 2 נראה ממש מעפן. כל השטויות העתידיות האלה... אני כבר רואה איך זה הCOD הכי גרוע בסדרה

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
ואי המשחק החדש הזה שהולך לצאת הולך להיות על הפנים אני מה זה בטוח בזה!

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
תמיד האיכות משחק של COD לא הייתה "וואו" אבל היא גם לא הייתה גרוע. אני לא פאנבוי של גראפיקה, מצידי משחק עם עלילה מצויינת וחרא איכות אני אשחק.
בכ"מ - כמו הBO הראשון, אני בטוח שהוא יהיה חרטא. הגזימו עם כמות המשחקים, אבל כמו תמיד הם ישברו שיא מכירות :sorry:

afro

afro
  •  חברים רשומים
  • 629 הודעות
    • מונה תודות: 61 תודות
40
בינוני
האמת שהיו להם גראפיקות ממש טובות. MW2 היה מצויין מבחינה גראפית

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
    • מונה תודות: 25 תודות
14
רגיל
הגיע הזמן.

שלוש (או ארבע, אני כבר לא סופר :pardon: ) משחקים נפרדים על אותו מנוע גרפי זה כבר יותר מידי.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
תודה על הפרסום!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים