עבור אל תוכן

הזמנה ל-What Cd

• הנושא נעול הנושא נעול
13 תגובות לנושא זה

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
17
רגיל
ערב טוב לקהילת ZSC  זאת הפעם השנייה (אני לא יודע זה ייפגע בסיכויים שלי בכול מקרה הזכרתי)  ניסיתי פעם ראשונה לא הלך. אמרתי  לנסות בדרך אחרת  ניגשתי לIRC שלהם חרשתי במשך שעה וחצי את  כול ההכנה הם קראו לזה preparation for the review  קיצר אחרי שלמדתי וכו הריאיון חסום לישראלים!!!!!חחחח
בכול מקרה רציתי לבקש הזמנה ל-WHAT CD אני  שומע שירים בכמויות של 4-5 שעות ביום(תאמת כשאומרים את זה בקול זה נשמע לי די הרבה אבל זה המצב מה לעשות אינלי זמן ליותר). מה יש לי להציע: אני בעל סידבוקסס 10 גיגה ביט סימטרי באנלימיטיד+לינקים לפרופיל(אם יימצא האדם שבאמת ישקול אני אתן  הוכחות גורפות )
תודה לכול העוזרים :)

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
    • מונה תודות: 25 תודות
14
רגיל
אני יכול להעיד שהבנאדם באמת על הכיפאק! הוא הביא לי הזמנה ל-bit-hdtv כשהייתי זקוק בעבר, ועזר לי באופן כללי - ללא שום תמורה. אם אתם יכולים, תתנו לו, מגיע לו :icon_yes:

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1995 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
ייעצו לך פעם קודמת לשים הוכחות , חבל שאתה לא מיישם את זה.

kundason

kundason
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
אתה יכול לעבור את הראיון דרך פרוקסי (אני ממליץ דרך TOR הכי קל) ככה הם לא ידעו שאתה מישראל :rolleyes:

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהkundason, ב-27.07.2012 - 02:55 AM, אמר:

אתה יכול לעבור את הראיון דרך פרוקסי (אני ממליץ דרך TOR הכי קל) ככה הם לא ידעו שאתה מישראל :rolleyes:

ניסיתי לעבור דרך הפרוקסי של אנלימיטיד עם TOR אבל זה מציג לי משהו כמו JAVA SCRIPT DISABLED וזה מציג לי את זה כול פעם שאני מנסה לעבור אם הפרוקסי לעומת זאת ברגיל זה נכנס ל-IRC.

kundason

kundason
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהjacksparorw, ב-27.07.2012 - 11:50 AM, אמר:

ניסיתי לעבור דרך הפרוקסי של אנלימיטיד עם TOR אבל זה מציג לי משהו כמו JAVA SCRIPT DISABLED וזה מציג לי את זה כול פעם שאני מנסה לעבור אם הפרוקסי לעומת זאת ברגיל זה נכנס ל-IRC.

אתה צריך להכנס בתו הדפדפן של TOR ל Add ons   (דרך המלבן הכתום בפינה) תבחר ב Extensions ותעשה disable על NoScript לא בדקתי אבל זה אמור לעבוד :)

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
תפרסם כמה הוחכות מומלץ מטראקרי מוזיקה כמובן. יותר חשוב אפילו תוכיח שאתה יודע איך להלעות קבצים.שרת כמעט לא משנה שם, לפחות לפי דעתי.

נערך על-ידי KD_35, 27.07.2012 - 12:23 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהKD_35, ב-27.07.2012 - 12:23 PM, אמר:

תפרסם כמה הוחכות מומלץ מטראקרי מוזיקה כמובן. יותר חשוב אפילו תוכיח שאתה יודע איך להלעות קבצים.שרת כמעט לא משנה שם, לפחות לפי דעתי.

אני כרגע מעלה  בטראקר שהוא די בתחילת דרכו אלי שמעת http://packs-collection.net ...

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהjacksparorw, ב-27.07.2012 - 11:50 AM, אמר:

אוקי זה עבד חלקית. בו הבעיה הבאה זה איך אני עושה ספידטסט..?  גם ניסיתי להתחמק אמרתי לו אולי עדיף סידבוקס כי המהירות נמוכה והוא לא קיבל. תמונה להמחשה:תמונה שפורסמה

אחרי זה אמרתי יאללה אבל מתסבר שאני לא יכול לעשות ספידטסט כי הוא מבקש ממני משום מה להתקין FLASH אבל הוא מציג את  הבעיה הבאה:
תמונה שפורסמה

איך אני פועל מפה?

kundason

kundason
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
1
רגיל
למה שלא תעשה את הspeedtest מהדפדפן הרגיל(למרות שיש סיכוי שהוא יקרה שזה בזק או משהו ויבין שאתה מישראל אבל הייתי מנסה בכל מקרה)

נב
תעדכן בסוף איך הלך אם השאלות היו קשות, אני רוצה לראות אם שווה לי לנסות לעבור

נערך על-ידי kundason, 27.07.2012 - 15:19 PM.

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהkundason, ב-27.07.2012 - 15:16 PM, אמר:

למה שלא תעשה את הspeedtest מהדפדפן הרגיל(למרות שיש סיכוי שהוא יקרה שזה בזק או משהו ויבין שאתה מישראל אבל הייתי מנסה בכל מקרה)

נב
תעדכן בסוף איך הלך אם השאלות היו קשות, אני רוצה לראות אם שווה לי לנסות לעבור

תראה השאלה הרשונה היא לתת את הספידטסט שלי  ובוא נגיד הוא די כעסם כשהוא הפנים שאני מישראל.  בכללי החומר שם לא קשה ללימוד אבל דורש את האנגלית שכול מונחי המוזיקה(קל מאוד להסתדר). אבל בעיקרון כפי שאתה מבין הפאק הוא בספידטסט ובגללו לא הצלחתי להמשיך את הריאיון.

kundason

kundason
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהjacksparorw, ב-27.07.2012 - 15:29 PM, אמר:

תראה השאלה הרשונה היא לתת את הספידטסט שלי  ובוא נגיד הוא די כעסם כשהוא הפנים שאני מישראל.  בכללי החומר שם לא קשה ללימוד אבל דורש את האנגלית שכול מונחי המוזיקה(קל מאוד להסתדר). אבל בעיקרון כפי שאתה מבין הפאק הוא בספידטסט ובגללו לא הצלחתי להמשיך את הריאיון.

אתה יכול לנסות שוב אתה יודע פשוט תיכנס עם IP אחר ושם משתמש אחר (יש טופציה בTOR להחליף IP) לגבי הספיד טסט אתה יכול להוריד תוכנה בשם ADVOR  שזה בעצם tor אבל בלי הדפדפן ( זה יכול להתחבר עם כרום ופיירפוקס) ואז אפשר לקחת ספיד טסט מזוייף אתה צריך להגדיר את זה :
בפיירפוקס תלחץ ALT כלים אפשרויות , מתקדם , רשת , בקישוריות הגדרות , הגדרת שרת מתווח ידנית ובHTTP לפי מה שאני זוכר תרשום 127.0.0.1 ופורט 9050 (נראה לי שזה נכון)  ותלחץ בADVOR  connect

לא בטוח שהכל נכון זה הכל מזיכרון אבל אם זה לא עובד תחפש מדריך לADVOR

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל

צפה בהודעהkundason, ב-27.07.2012 - 15:43 PM, אמר:

אתה יכול לנסות שוב אתה יודע פשוט תיכנס עם IP אחר ושם משתמש אחר (יש טופציה בTOR להחליף IP) לגבי הספיד טסט אתה יכול להוריד תוכנה בשם ADVOR  שזה בעצם tor אבל בלי הדפדפן ( זה יכול להתחבר עם כרום ופיירפוקס) ואז אפשר לקחת ספיד טסט מזוייף אתה צריך להגדיר את זה :
בפיירפוקס תלחץ ALT כלים אפשרויות , מתקדם , רשת , בקישוריות הגדרות , הגדרת שרת מתווח ידנית ובHTTP לפי מה שאני זוכר תרשום 127.0.0.1 ופורט 9050 (נראה לי שזה נכון)  ותלחץ בADVOR  connect

לא בטוח שהכל נכון זה הכל מזיכרון אבל אם זה לא עובד תחפש מדריך לADVOR
טוב תראה לא כול כך  הבנתי למה התכוונתה אבל (ולראשונה אני אוהב את האבל) מצאתי תוכנה שמחליפה אייפי בידיעה שכאשר אני עושה ספידטסט היא מראה מהירות של 1.5 מגה סימטרי אף על פי שזה לא כזה הרבה ויש סידבוקס עכשיו יש לי עוד בעיה קטנה אני צריך לתכנת אותו שיפעל על FIREFOX כי הברירת מחדל שלו היא CHROME ועלין היכנסות ל-MIRC לא עובדת בכול מקרה אם תרצה/ תוכל לעזור לי אני אשמח פעם הבאה עדיף פרטית למה חפרנו באשכול...

jacksparorw

jacksparorw
  •  חברים רשומים
  • 302 הודעות
17
רגיל
מנהלים ניתן לנעול.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים