עבור אל תוכן

למה משתמש כפתור "תודה"? *ציניות*

• הנושא נעול הנושא נעול
7 תגובות לנושא זה

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
    • מונה תודות: 25 תודות
14
רגיל
שמתי לב לתופעה מאוד מוזרה , שהייתי רוצה לשתף אתכם.

תראו, נניח שיש בנאדם שנורא השקיעה, תרם מזמנו וכו'...  ורוצים להודות לו על העזרה\עבודה שהוא עשה.
בשביל זה  קיים כפתור מיוחד שמאפשר לנו להודות לאותו אדם ע"י לחיצתו. לא עד כדי כך מסובך , נכון?
בואו נמשיך בדוגמא מיני רבים שנתקלתי:
דוגמא!

ספרתי שש משתמשים שטרחו להוסיף אייקון, אבל לתת קרדיט ע"י לחיצת כפתור - אפילו לא אחד!  מה העניין? מונה הודעות?! היה להם משהו נוסף להביע בנוסף לתודה?! וגם מה יש אם פותח האשכול יקבל גם עוד קצת קרדיט בסטטיסטיקה על ההשקעה שלו?
סתם מקומם אותי...

מה אתם חושבים בעניין?  לדעתי, תופעה מכוערת :thumbsdown:

אה , :thankyou2:  :mad:

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:
DDD

neuron

neuron
  •  חברים רשומים
  • 148 הודעות
    • מונה תודות: 21 תודות
13
רגיל
קודם כל אתחיל בזה שאתה צודק ובאמת יש ללחוץ על כפתור התודה בנוסף לכתיבת  תגובת "תודה"  (ואכן עשיתי את זה אחרי שהסבת את תשומת לבי לעניין)!
בקשר לעניין שהעלית כאילו שהמטרה של מי שכותב תודה זה להעלות את מספר ההודעות שלו, זה קשקוש מוחלט!  תעבור שוב על הרשימה ותסתכל כמה הודעות יש לכל אחד מהמגיבים (לחלק  מהמגיבים יש 6000+, 800+ הודעות). לדעתי, זה לא לעניין שחבר חדש בפורום (אפילו עוד לא עבר שבוע) יבוא ויתחיל להכפיש אנשים ולהציג אותם כאלה שמנסים לרמות את מערכת הפורומים ולהעלות את מספר ההודעות שלהם.

להזכיר לך ידידי, המטרה שלנו בפורום זה קודם כל לצור קהילה ולקדם את ענייני  הפורום ולהפוך את השימוש בו לחוויה שימושית עבור כולם. בתור חבר שהצטרף  לאתר לפני שבועיים בלבד, אני אישית מעדיף שאנשים יגיבו להודעות שאני מפרסם בתגובת  "תודה" מאשר שילחצו על כפתור התודה (למרות שהוא "משפר את הסטטיסטיקה").  לפחות מבחינתי, מספר תגובות רב על הודעה שפתחתי שווה יותר ממספר נקודות  בסטטיסטיקה. תזכור שמטרתנו העיקרית היא לקדם ולשפר את הפורום ורק אחר כך  לשיפור הסטטיסטיקה האישית. מהיכרות אישית עם חלק מהמגיבים להודעה שנתת  כדוגמה אני יכול להגיד שהם נהגו בתום לב ולא עשו את זה כדי לפגוע.

למען הסר ספק, לדעתי אתה צודק ואכן מגיע לכותב ההודעה שנלחץ על כפתור ה"תודה" ומגיע לו שיפור בסטטיסטיקה אבל יש דרך ויש סגנון כיצד להציג את זה (ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחבר חדש כמוך שנרשם לפני שלושה ימים). משפטים כמו "לדעתי, תופעה מכוערת" הם התופעה המכוערת מכל.

לילה טוב לכולם!

נערך על-ידי neuron, 18.07.2012 - 01:10 AM.

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
14
רגיל
"קודם כל אתחיל בזה שאתה צודק ובאמת יש ללחוץ על כפתור התודה בנוסף לכתיבת  תגובת "תודה"" - מקובל לחלוטין.

ראשית, על מנת להבהיר את הדברים, אשכול הדגומה שנתתי נבחר באופן אקראי אשכול טרי שנפתח לפני מספר שעות ולכן בחרתי דווקא אותו, מתוך רבים ששמתי לב לעניין הזה, כפי שכבר כתבתי. ממש לא נועד על מנת להפנות את ההערה באופן אישי אליך - או לשאר המגיבים בנ"ל.
הודעות,תרומה,וותיקות - אני מכבד, ואיני מערער בכבודו של אף אחד ואחד שמוזכרים באשכול שם. אני חושב שלקחת את זה אישי\רחוק מידי בנוגע להכפשות ורמאויות, לא אמרתי את זה.
ההקשר היחיד שאמרתי הינו, למה לא להשתמש בכפתור תודה? באמת שאני לא מבין. ולאחר מכן העלתי נקדודה למה לא להשתמש? תגובות למונה? חוסר ידיעה על הפונקציה? ושאר מחשבות שגורמות לי לתהות - תכלס למה לא להשתמש בכפתור פשוט שכזה על מנת להביע את אותו הדבר בצורה אלגנטית יותר - ותו לא!

אני חושב דווקא ההפך ממך. בפורום שכן יש את האפשרות פשוט להוסיף "תודה" ע"י פונקציה ייחודית, זה עדיף בהרבה מכתיבת "תודה" סתם כך. האשכול הרבה יותר נקי ומסודר לדעתי. בתגובות מופיעים רק הודעות שמביעות קצת יותר עניין, וכך קל יותר לעקוב אחר שאלות\מידע שפורסם.

אני חושב שדווקא בתור משתמש חדש אני כן יכול לחוות את דעתי על דברים שקופצים לי מייד, כשאני עוד טרי בפורום ואני חושב שדורשים שינוי. אדרבה - זה רק מוכיח שכן אכפת לי מהאתר ואני כן רוצה שהוא יילך ויתקדם, אחרת לא הייתי בכלל טורח להקדיש זמן לזה.
זכור - דיון ודעות שונות זה לגיטמי וחיובי, אל תיקח את זה לפאן אישי או מעליב, באמת זו לא הייתה הכוונה. לילה טוב.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
זה משהו שעלה פה כמה פעמים. אני מאמין שאתה תקבל את התשובה שלך פה:
http://www.zsc.co.il...בים-פה-בהודעות/

לא משנה איך תסתכל על זה, בכל מצב כל משתמש פה יעדיף גם את האייקון של ה''thank you!'' מאשר 0 תגובות.
המספר תגובות לא ממש קריטריון לחלוקות פה, אז זה לא משפיע

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
קודם כל אתחיל ואומר שכל מה שכתבת עד עכשיו זה טימטום והבנה לא נכונה של המערכת ובכלל של החיים.
יש כמה אופציות בפורום כדי להעריך את המשתמש כמו המוניטין/תגובה/כפתור תגובה יעודי ולכל אחד יש את ההיתרונות שלו.
המוניטין היא מערכת אנונימית, כפתור התגובה מיועד לעצלנים, ותגובה רגילה נועדה להקפיץ את האשכול ולתת "תודה" כביכול.
לפי דעתי כל המערכת הזאת שנהוגה בהרבה מאוד פורומים היא טיפשית לא רק שקל לתמרן אותה היא גם לא מהווה פקטור אצל הרבה אנשים כמו אצלי..
אני לא הולך לעזור/לתת למישהו הזמנה רק בגלל שיש לו 100000 מוניטין ו500 תודות או לא לתת למישהו הזמנה בגלל שהוא חדש פה כי זה לא מעניין אותי מה הוא עשה פה, אולי את ההנהלה זה מעניין אבל לי לא אכפת מכמה הוא משקיע פה אלא איך הוא ישמור על האתר, למה הוא צריך את האתר, ואיך הוא כבנאדם...

מובן?

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
14
רגיל
אוקיי , ואני גם אתחיל ואומר שבתור אדם שאינו מקבל זאת שיש דעות שונות לאנשים שונים, מעיד על רמת אינטליגנציה נמוכה , נקודה.
תגובות כמו שלך, רק מוכיחות שלך יש ראיה מעוותת על החיים,  ומסכן מי שנמצא בחברתיך.
אין דבר מרגיז יותר, מאשר אדם שלא מוכן לשמוע בהיגיון למה שיש לאחרים לומר, ולדון על כך - בצורה מכובדת, ופשט יוצא בתגובה של "כל מה שאמרת מטומטם, עכשיו תנו לי לדבר, מובן?!" - אתה חי בסרט , ומסכנה אישתך.

מה שאתה עושה או לא עושה לא מעניין אותי. אתה לא קובע כאן.  אני גם לא הולך להתווכח איתך מעבר לזה, חבל על הזמן שלי.  :thumbsdown:

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

צפה בהודעהachia99, ב-20.07.2012 - 17:02 PM, אמר:

אוקיי , ואני גם אתחיל ואומר שבתור אדם שאינו מקבל זאת שיש דעות שונות לאנשים שונים, מעיד על רמת אינטליגנציה נמוכה , נקודה.
תגובות כמו שלך, רק מוכיחות שלך יש ראיה מעוותת על החיים,  ומסכן מי שנמצא בחברתיך.
אין דבר מרגיז יותר, מאשר אדם שלא מוכן לשמוע בהיגיון למה שיש לאחרים לומר, ולדון על כך - בצורה מכובדת, ופשט יוצא בתגובה של "כל מה שאמרת מטומטם, עכשיו תנו לי לדבר, מובן?!" - אתה חי בסרט , ומסכנה אישתך.

מה שאתה עושה או לא עושה לא מעניין אותי. אתה לא קובע כאן.  אני גם לא הולך להתווכח איתך מעבר לזה, חבל על הזמן שלי.  :thumbsdown:

האשכול  מיצא את עצמו

ננעל

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3548 הודעות
    • מונה תודות: 73 תודות
140
מעולה
חייב להגיב לשניכם
super123

achia99

הדיון שהועלה הוא דיון בריא ורצוי על מנת לשמוע דעות למטרת שיפור הפורום.
אבל בגלל שניכם האשכול ננעל כי עברתם לתרבות דיבור לא מקובלת בפורום, המנהל שחסם היה עדין ורק נעל ולא נתן לכם סטירה, אז אני מודיע לכם שמילים כמו "טימטום" או "רמתאינטליגנציה נמוכה" לא מקובלות עליי בכלל ובטח לא בפורום הזה.
באנו להנות ולא להעליב או להעלב !
אז דיונים בשמחה ניבולים לא אצלנו, שם עליכם עין.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים