עבור אל תוכן

התאיישתי והחלטתי לקנות הזמנה לטראקר פרטי בכסף ממישהו, תוכלו לעזור לי לבחור, מתוך רשימה בבקשה?

• הנושא נעול הנושא נעול
תגובה אחת לנושא זה

aki

aki
  •  חברים רשומים
  • 267 הודעות
    • מונה תודות: 25 תודות
14
רגיל
אהלן,

לאחר שהתחננתי ,גם כאן וגם בפורום אחר שאני הרבה יותר וותיק שם להזמנה, דבר שאני לא אוהב לעשות גם ככה אך לא היה לי ברירה, לא נענתי. ואני לא מאשים גם אף אחד. במיוחד לאור המקרה שקרה לי...
הייתי רשום ב-TL מאז שנת 2007 , עבדתי נורא קשה בשביל המשתמש שם והעלאתי בלי סוף. הגעתי למעל טרה וחצי העלאה והורדה של משהו כמו טרה. בכל פעם שהייתי מקבל הזמנות, מתוך רצון טוב וכנה לעזור גם לאחרים, כפי שבעבר עזרו לי, הייתי מחלק הזמנות ללא תמורה. בכיף.

שבוע שעבר חזרתי מחופשה של שבוע, מיד כשחזרתי עליתי למחשב להיכנס ל-TL ולהתעדכן מה חדש. מה אני רואה?? היוזר שלי disabled! כנראה אחד ההזמנות החליט להסתכן והפיל אותי יחד איתו. עד כאן הסיפור...

כרגע אני תקוע בלי שום טראקר רציני אחר, לאחר שהייתי כ"כ רגיל ל-TL, ומכיבן שההזמנות סגורות שם כרגע, אני מחפש הזמנה לאתר אחר ברמתו, שכמובן אין תורמים. אז החלטתי לפנות לבחור שמוכר הזמנות בכסף וזה מה שהוא מציע:
*מחק על ידי המפקח*
איזה אתר משתווה ל-TL ואפילו ברמה יותר גבוה, שאפשרי לשמור על רטיו סביר גם בלי סידבוקס. אני צריך את עזרתכם.

נערך על-ידי KD_35, 16.07.2012 - 13:27 PM.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
סחר בהזמנות או משתמשים או דיונים על זה לא מתקבלים כאן בפורום. אני ממליץ לך לקרוא את החוקים.
הפעם זה יגמר רק באזהרה פעם הבא שיקרא משהו דומה איתך את תקבל באן.
אם הייתה משקיע יותר, תורם יותר ומתאזר קצת בסבלנות הייתה מקבל את הזמנה לTL ואפילו יותר. אבל יש לך בסך הכל 9 הודעות, ותק של יומים ואפס השקעה.
אני רק נועל את האשכול ולא מוחק אותו כי אני רוצה שכולם יבינו שאצלנו אין סבלנות לדברים שכאלה. וגם בשביל דבר עוד יותר חשוב, אם אתם רוצים לקבל  קודם כל תיתנו קצת מעצמכם.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים