עבור אל תוכן

סקר ודיון על הדרגות שהכי קשה להשיג בעולם הטורנט

• הנושא נעול הנושא נעול
26 תגובות לנושא זה

סקר: סקר ודיון על הדרגות שהכי קשה להשיג בעולם הטורנט (15 משתמשים הצביעו)

הדרגה הכי קשה

1. PTP - CUSTOM CLASS (2 הצבעות [13.33%])

אחוז ההצבעות: 13.33%

2. WHAT -ELITE TM (7 הצבעות [46.67%])

אחוז ההצבעות: 46.67%

3. BTN MASTER (5 הצבעות [33.33%])

אחוז ההצבעות: 33.33%

4. CHD NEXUS (1 הצבעות [6.67%])

אחוז ההצבעות: 6.67%

הצבעה

DeathMagnetic

DeathMagnetic
  •  חברים רשומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני לא מבין מה הקטע בלהוריד דברים בשביל לעלות דרגות. מה זה כבר נותן?
תורידו, תשתפו ועל הדרך תעלו דרגות. אל תורידו סתם דברים בשביל הדרגה אלא בשביל השיתוף...

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהDeathMagnetic, ב-16.07.2012 - 01:13 AM, אמר:

אני לא מבין מה הקטע בלהוריד דברים בשביל לעלות דרגות. מה זה כבר נותן?
תורידו, תשתפו ועל הדרך תעלו דרגות. אל תורידו סתם דברים בשביל הדרגה אלא בשביל השיתוף...

עם אנשים לא היו עושים את זה בשביל הדרגות סביר להניח שלך ולשאר חברי הפורום לא היו הזמנות לטראקרים הטובים באמת שקשה להשיג !!

נ.ב- לגביי מה יותר קשה WHATCD VS PTP ...אני חושב שוואט לוקח מהסיבה הפשוטה , כמעט בלתי אפשרי בזמן סביר ( כמו חודשים ) להביא 500 אלבומים באיכות FLAC שאין אותם כבר בוואט ועוד בקריעה מושלמת של לוג 100 , לעומת זאת להביא 100 סרטים זה אפשרי כי כל יום יוצאים עשרות סרטים חדשים לרשת והפרי ב PTP לא משהו ואפשר לנצל את זה.
בוואט סי די יש כרגע רק ישראלי 1 בדרגה הזאת ( לקח לו שנה וחצי ) להגיע לדרגה הזאת שלא נדבר באיזה מאמץ והוצאה כספית של כרח להשיג את כל הדיסקים הללו!!

sigler05

sigler05
  •  חברים בכירים
  • 509 הודעות
    • מונה תודות: 35 תודות
15
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-16.07.2012 - 10:04 AM, אמר:

נ.ב- לגביי מה יותר קשה WHATCD VS PTP ...אני חושב שוואט לוקח מהסיבה הפשוטה , כמעט בלתי אפשרי בזמן סביר ( כמו חודשים ) להביא 500 אלבומים באיכות FLAC שאין אותם כבר בוואט ועוד בקריעה מושלמת של לוג 100

מה זה אומר לוג 100?

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה

צפה בהודעהsigler05, ב-16.07.2012 - 11:35 AM, אמר:

מה זה אומר לוג 100?

זה ציון שנותנת תוכנת EAC לכמה טוב הRIP שאתה עושה דרכה.
לוג 100 זה ציון מושלם, כלומר ריפ מושלם.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהelil, ב-16.07.2012 - 12:25 PM, אמר:

זה ציון שנותנת תוכנת EAC לכמה טוב הRIP שאתה עושה דרכה.
לוג 100 זה ציון מושלם, כלומר ריפ מושלם.

זה לא הציון שנותנת התוכנה אלה הציון שנותנים לתוכנת EAC או אחרות .
בזמן שהתוכנה מבצעת קריעה מדיסק מקורי למחשב היא מבצעת הרבה מאוד תהליכים שלוקחים הרבה זמן ( לקרוע דיסק לוקח בערך שעה בממוצע ) , לפעמים אחד התהליכים לא עושה את העבודה כמו שצריך בגל הגדרות לא תקינות בתוכנה עצמה או בגלל שהדיסק בעל שריטות או ליכלוך אליו ( זו הבעיה הכי נפוצה ) ....... ולכן יש באתר וואט סי די דף בדיקה שנותן ציון ללוג ( מעלים אליו את קובץ הלוג ) והוא נותן את הציון .
ציון 100 זה אומר שהקריעה מושלמת עד ציון 0 זה סביר ( בדרך כלל באיכות כזאת לא מעלים לוואט אבל עדיין יש ) ויש גם ציונים שליליים ( כל שגיאה מורידה מהציון ונהשגיאה היא לכל שיר בנפרד , זה אומר שמספיק שתהיה בעיה אחד הציון ירד לכל שיר ואז נקבל ציון נמוך מאוד ).
יש בוואט מדריך הגדרות EAC .

נ.ב : מי שיש לו דיסקים מקוריים שרוצה לשתף ברשת מוזמן תמיד לפנות אליי ואני יעזור לו בכל שאלה או בעיה :)

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 950 הודעות
    • מונה תודות: 270 תודות
202
מעולה
לוג 100 זה בכלל לא קשור לוואט..זה אומר שהקובץ אודיו נדחס ללא איבוד שום דבר.ככול שהלוג מתחת ל 100 תדע שיש פגיעה בדחיסה וכתוצאה מכך תקבל תוצר פחות איכותי.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהWhiteRev, ב-16.07.2012 - 15:06 PM, אמר:

לוג 100 זה בכלל לא קשור לוואט..זה אומר שהקובץ אודיו נדחס ללא איבוד שום דבר.ככול שהלוג מתחת ל 100 תדע שיש פגיעה בדחיסה וכתוצאה מכך תקבל תוצר פחות איכותי.

מי אמר שזה קשור לוואט ? וכן אמרתי שזה קשור באיכות הדחיסה וכמה שיותר שגיאות ככה הקריעה פחות איכותית !!
רק הבודק לוגים נמצא בוואט , אני לא מכיר אתר אחר שבודק לוגים בכזה פירוט  .

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים