עבור אל תוכן

PlayStation Plus זמין בישראל

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
הגיע הזמן: שירות הפרימיום של סוני, PlayStation Plus, זמין רשמית גם בישראל. המנויים לשירות יקבלו גישה למשחקים מלאים בחינם, אפשרות לבצע עדכוני מערכת אוטומטיים בזמן שקונסולת הפלייסטיישן 3 שלהם כבוייה, ושטח אכסון ווירטואלי בו הם יוכלו לבצע "שמירות בענן".שירות PlayStation Plus הושק כבר בשנת 2010, אך לא היה זמין בישראל עד עכשיו. במהלך תערוכת E3 האחרונה, הבטיחה סוני לשדרג את סוג המשחקים המוצעים בשירות - והוסיפה לו משחקים חינמיים מלאים כגון LittleBigPlanet 2, Space Marines, Just Cause ועוד - זאת לאחר שעד אז המשחקים שהוצעו היו בעיקר כותרי הורדה קטנים וזולים יחסית.

מנוי לשנה שלמה של ה-PlayStation Plus הישראלי יעלה לכם 244 שקלים, ומנוי ל-90 יום יעלה 73 שקלים - מחירים דומים לעלות השירות בשאר מדינות אירופה.

תמונה שפורסמה

מי שיעשה מנוי לשירות יוכל להוריד כבר היום את המשחקים המלאים הבאים, שעלותם הכוללת מגיעה לכמעט 400 שקלים:

• Deus Ex: Human Revolution
  • LittleBigPlanet 2
  • Darksiders
  • Renegade Ops
  • Chime Super Deluxe
בנוסף, מנויי השירות זכאים להנחות על תכנים משלימים למשחקים אלה, כמו גם על תכנים נבחרים אחרים בחנות ה-PSN.

בכל חודש יתחלפו המשחקים המוצעים בחינם, אך מנויים שכבר הורידו את המשחקים הישנים יוכלו לשמור אותם ולהמשיך לשחק בהם בחינם. עם זאת, המשחקים ישארו זמינים אך ורק כל עוד מנוי ה-Plus נשאר פעיל: אם יסתיים לכם המנוי ותבחרו לו לחדש אותו, הגישה למשחקים החינמיים שהורדתם תוסר, ותצטרכו לחדש את המנוי כדי לקבל אותה מחדש.

קרטיד VGAMES

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
תמונה שפורסמה

Noam22

Noam22
  •  חברים רשומים
  • 76 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל
תמונה שפורסמהנשמע מפתה, זה קצת יותר טוב מהלייב של האקסבוקס

נערך על-ידי Noam22, 12.07.2012 - 18:42 PM.

barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
רק אל תשכח את סוני אני לא אוהב הפריצה מתוסבכת אני אוהב דיסקים לפרוץ לאקס בוקס .
אני עושה דיסקים של משחקים איכותיים של ורבטים כלומר הדפס מדבקה על הדיסק שזה יותר יפה ... והפריצה של האקס בוקס יותר יציבה מהסוני מה שבחינם ניראה בחינם !

kundason

kundason
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
עדיין מעדיף את הXBOX :rolleyes:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים