עבור אל תוכן

לא מצליח להתחבר לליצ'רים מחו"ל

• אנא התחבר בכדי להגיב
21 תגובות לנושא זה

SilverBaller

SilverBaller
  •  חברים רשומים
  • 213 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
23
רגיל

צפה בהודעהYMCA, ב-09.07.2012 - 15:54 PM, אמר:

התשתית שלי היא בזק ואכן אני עם חיבור ללא חייגן.
הבעיה היא שאפילו את האפשרות להיכנס להגדרות אין לי, כך שאני לא יכול להשתמש ב-VPN (או שאני טועה?).
יש לי גם את קו הטלפון שלהם בבית, אז הביאו לנו מודם+נתב שלהם, כך שכל ההגדרות נעשות דרכם! אין לי שליטה על כלום,
אפילו לא לשנות את הסיסמא לרשת.

וכן, אני בטוח. זה קורה גם בעיקר בשעות מסוימות של היום, הם פשוט "מתעדפים" וכך מורידים מעצמם "עומס" כנראה. ומליצ'רים ישראלים אין בעיה בכל שעות היום.
יש לי "וי" ירוק למטה, ז"א שכל ההגדרות נכונות והפורט פתוח. כך שזו לא בעיה של פורט נראה לי.

עריכה: אני שם לב שלפעמים הוי הירוק משתנה לי לסימן אזהרה הצהוב.

לא באמת קיים חיבור ללא חייגן בתשתית של בזק - ומה שיש לך כנראה זה מתאם שיחות + ראוטר שנקרא mp252 - אתה יכול לבקש מהתמיכה שיפתחו לך גישה לראוטר הזה אבל היוזר שנותנים לך הוא לא באמת "אדמין" הוא עדיין מוגבל תוכל לשנות את כל ההגדרות של הרשת בלבד
חוץ מזה כראוטר המכשיר הזה חלש יחסית... או שתדרוש גיימרס בחינם או שתתנתק :)

YMCA

YMCA
  •  חברים בכירים
  • 142 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
4
רגיל

צפה בהודעהSilverBaller, ב-10.07.2012 - 20:04 PM, אמר:

לא באמת קיים חיבור ללא חייגן בתשתית של בזק - ומה שיש לך כנראה זה מתאם שיחות + ראוטר שנקרא mp252 - אתה יכול לבקש מהתמיכה שיפתחו לך גישה לראוטר הזה אבל היוזר שנותנים לך הוא לא באמת "אדמין" הוא עדיין מוגבל תוכל לשנות את כל ההגדרות של הרשת בלבד
חוץ מזה כראוטר המכשיר הזה חלש יחסית... או שתדרוש גיימרס בחינם או שתתנתק :)

זה בדיוק המכשיר שיש לי. ואכן איכות הקליטה שלו ירודה ברמות! זו גם בעיה עיקרית שלנו איתם.
ונכון יש לי גישה, וכמו שאתה אומר באמת האפשריות שם מוגבלות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים