עבור אל תוכן

בקשר להעלאה בטראקר DEMONOID

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל
תראו אני התחלתי להשתמש בטראקר DEMONOID ועכשיו אני מוריד קובץ סימתי להוריד אותו והתחלתי לעלות אבל לא יודע למה הוא לא מראה לי במשתמש ששלי שהעלתי משהו והעלתי גיגה וחצי ועבר איזה יומים כבר עכשיו דיברתי עם התמיכה והם שלחו לי את זה אבל לא הבנתי מה לעשות יש מצב מישהו מסביר לי מה עושים
To ensure your ratio is properly recorded, two conditions must be met.22:10onijin1) The Demonoid Tracker MUST have your CURRENT IP Address, associated with your Demonoid Account.22:10onijin2) You must send the "event=stopped" message (from your torrent client), for each torrent tracked by Demonoid.22:10onijin====================22:10onijinTo ensure the site has your current IP, LOG OUT of your Demonoid account, then clear the browser cache & cookies.22:10onijinLog back into Demonoid and navigate the site (a few clicks should do) to ensure the site updates your IP.22:10onijinDO NOT EXIT the torrent client, but STOP the torrents tracked by Demonoid (this will send the "event=stopped" message).22:10onijinWait a short time; then you can restart the torrents, or exit the torrent client.22:10onijinYour ratio should be updated within 24 HOURS.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
מה שאומרים לך פה זה פחות או יותר ככה..
תמחוק את העוגיות של הדפדפן. תמחוק בנוסף את קבצי המטמון (Cache) בדפדפן.
תעצור את ההורדה/העלאה של הטורנטים שהורדו מהאתר שלהם.
אחרי זה תתנתק מהיוזר שלך ותתחבר מחדש.
אחרי שהתחברת מחדש, ואחרי שגלשת בכמה דפים שמה זה אמור לעדכן בטראקר שלהם את הכתובת IP הנוכחית שלך.
חכה מס' דקות ואז תפעיל מחדש את ההורדה של הטורנטים (פשוט לעשות Resume בקליינט זה אמור להיות מספיק).

אמור לעבוד.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

ELYASAF124

ELYASAF124
  •  חברים רשומים
  • 158 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל
תודה אחי אני ינסה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים